Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νεο μου keyboard!

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 12:55, 15-07-05:

http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

πως σας φαίνεται ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:57, 15-07-05:

Ωραίο desing είναι αρκετά ιδιαίτερο

ΜΕΓΙΑ!!!!!!# άντε καλοτάξιδο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:58, 15-07-05:

χμμμ πολύ ωραίο ....
πόσο το πήρες ?

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 23:22, 17-07-05:

bone... αραξε κολλητε... ποτέ δεν θα έδεινα πάνω απο 5-10€ για keyboard...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:34, 17-07-05:

Κορυφαίο!!!! Τέλειο!!! Το καλύτερο που έχω δει απο απόψεως λειτουργικότητας! (απο design προτιμω το δικό μου).

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:47, 18-07-05:

Πολυ ωραιο αλλα δεν τα εβγαζα ποτε περα με ενα τετιο... Εχω συνιθεισει εδω και 4 χρονια με τα πληκτρολογια της Microsoft και δεν μπορω με αλλα... Μονο με ενα Futzitsu- Siemens του ξαδερφου μου μπορεσα να εξικιωθω γρηγορα (με την μια) και μου αρεσε κιολας, τωρα σκευτομαι να το παρω. Αυτο δεν θα με βολευει με το ΕΝΤΕR και γενικοτερα η δεξια πλευρα στα γραματα (οι αριθμοι και τα μεσεα ειναι ΟΚ οπως και τα κουμπια που εχει πανω εμενα δεν θα με εξιπιρετισουν, ενα για τον Browser θελω και ενα απο αυτα τα κλασικα για τον WMP που εχει vol +/- κτλ. Αλλα για καπιον που τα χρηαζεται και μπορει να εξικιοθει αυτο φενετε τελιο. Και πρεπει να ειναι και ανετο ε;

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 05:13, 18-07-05:

Καλό είναι αλλά πολύ "φαντασμαγορικό" για μένα. Προτιμάω κάτι τέτοιο. Απλό και βολικό.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 07:14, 18-07-05:

Εγώ πάντως δεν αντέχω αυτά τα κλασσικά πληκτρολόγια που τα κουμπιά έχουν πολύ μεγάλο ώψος. Δεν με βολεύουν καθόλου! Γι'αυτό και τώρα έχω ένα που μοιάζει αρκετά με πληκτρολόγιο φορητού (τα πλήκτρα είναι ακριβώς ίδια και έχουν την ίδια διάταξη)

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 07:21, 18-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ πάντως δεν αντέχω αυτά τα κλασσικά πληκτρολόγια που τα κουμπιά έχουν πολύ μεγάλο ώψος. Δεν με βολεύουν καθόλου! Γι'αυτό και τώρα έχω ένα που μοιάζει αρκετά με πληκτρολόγιο φορητού (τα πλήκτρα είναι ακριβώς ίδια και έχουν την ίδια διάταξη)
εγω τα προτειμω τα κλασσικα keyboard τον Χεομωνα που χρησιμοποιω laptop ζω ενα δραμα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 07:28, 18-07-05:

Βρήκα και μια φωτό του πληκτρολογίου που έχω τώρα...

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 08:21, 18-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Βρήκα και μια φωτό του πληκτρολογίου που έχω τώρα...
Όμορφο, αλλά εγώ προτιμώ τα κλασσικά πληκτρολόγια, όπως η gilie.

MHN ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΜICHELLE! (αυτό είναι για sun )

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:14, 20-07-05:

Founes τι νεο πληκτρολόγιο ρε μάστορα; Θα βγεί στην παραγωγή -καλώς εχόντων των πραγμάτων- το 2006! Άντε ξέρω γιατί το έκανες τώρα.... για να ζηλέψω εγω που εχω της Μ$ ενα γκουμουτσοειδές σπαστό κει πέρα να ουμε... Αντε μη σε μαστιγώσω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους