Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 608 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Pretty Little Liars

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 23:54, 07-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Μολις τελείωσε και το 4ο επεισόδιο.
Πωωω αυτά είναι. 3 ώρες έβλεπα PLL *.*
Έτσι πρέπει να τα αφήνω να συγκεντρώνονται για να το ευχαριστιέμαι.

Στο θέμα μας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RunawayDreamer : 08-07-11 στις 00:24. Αιτία: spoiler re :$ πού είναι καλέ και δε το βλέπω; αφού δεν ισχύει αυτό που είπα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 12:47, 13-07-11:

ASDF το μόνο thread που θέλω να ρίχνω θετικές σε κάθε post.

Ενώ απ' τη μία η σειρά γαμάει τόσο πολύ κι έχει πάρει τα πάνω της και δεν θέλω να τελειώσει, από την άλλη πραγματικά εύχομαι να μην κρατήσει πολύ ακόμα, ώστε να μην προλάβει να ξεχειλώσει και να χάσει την αίγλη της. *_*

Πάμε στο ζουμί:

Πάρτε και το canadian promo.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:50, 13-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Wow. Το καλύτερο επεισόδιο πρέπει να ήταν από τη 2η σεζόν ως τώρα.

ΒΤΩ η Χάνα είναι πλέον η αγαπημένη μου.
Χριστιάννα το βίδεο δεν παίζει Τ.Τ
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 20:39, 13-07-11:

Wow. Το καλύτερο επεισόδιο πρέπει να ήταν από τη 2η σεζόν ως τώρα.
Μόλις τελείωσε το επεισόδιο, η πρώτη σκέψη μου ήταν αυτή. Ήταν καταπληκτικό και πιστεύω ότι θα έρθουν πολλά πιο mind-blowing επεισόδια για φέτος!

ΒΤΩ η Χάνα είναι πλέον η αγαπημένη μου.
Και εμένα μαζί με την Άρια...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 23:23, 13-07-11:

Ξαναβάζω το vid

Περιμένω πως και πως για το επόμενο.

Αρχική Δημοσίευση από theRunawayDreamer

Θα τα ξανακατεβάσω όλα και θα τα ξαναδώ με προσοχή μου φαίνεται για να ξεδιαλύνω κάτι απορίες που έχω.

Άσχετο: Ρε παιδιά στο νεκροταφείο στο τελευταίο επεισόδιο μου κόπηκε το αίμα, πόσο spooky το έχουν κάνει πια; Απίστευτο συναίσθημα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 23:33, 13-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^

Θα τα ξανακατεβάσω όλα και θα τα ξαναδώ με προσοχή μου φαίνεται για να ξεδιαλύνω κάτι απορίες που έχω.

Άσχετο: Ρε παιδιά στο νεκροταφείο στο τελευταίο επεισόδιο μου κόπηκε το αίμα, πόσο spooky το έχουν κάνει πια; Απίστευτο συναίσθημα!
Και αν όντως παίζει το σενάριο
;

Μα δε τα κατεβάζεις τα επεισόδια; χαρά στην υπομονή σου...

Ναι, ναι..επίσης αναρωτιέμαι τι ήθελε να πει η Μελίσα στην Σπένσερ και την διέκοψε το τηλέφωνο!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 13:48, 21-07-11:

Ήταν κάπως χλιαρό το τελευταίο, δεν συμφωνείτε;

Όσο και να λατρεύω αυτή τη σειρά, ρε παιδί μου, εδώ κι εκεί, μένουν πολλά αναπάντητα ερωτήματα που δεν τους βλέπω πολύ πρόθυμους να απαντάνε.. Μόλις τελειώσω το re-view θα κάνω κανένα σούπερ ποστ να τα πω αναλυτικά.
Παράθεση

namaste

Νεοφερμένος

H namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H namaste έγραψε: στις 15:49, 21-07-11:

Συμφωνώ μαζί σου Χριστιάννα. Μέτριο επεισόδιο.Μετά το υπέροχο 2x05 αυτό... Σαν να ήθελαν να συμπληρώσουν τα επεισόδια....

Κατι άσχετο πώς βάζουμε spoiler δεν μπορώ να το βρώ
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 16:25, 21-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από namaste
Συμφωνώ μαζί σου Χριστιάννα. Μέτριο επεισόδιο.Μετά το υπέροχο 2x05 αυτό... Σαν να ήθελαν να συμπληρώσουν τα επεισόδια....

Κατι άσχετο πώς βάζουμε spoiler δεν μπορώ να το βρώ
Θα έρθω και εγώ να συμφωνήσω και με τις δυο σας. Δεν είδα κάποια τρομερή εξέλιξη σε αυτό το επεισόδιο, ας ελπίζουμε για το επόμενο. Το μόνο ενδιαφέρον ήταν

ούτε και εγώ το βρίσκω και το κάνω μόνη μου, δηλαδή,

[spoiler] [ / spoiler]
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:19, 22-07-11:

Κι εγώ μόλις το είδα. Τίποτα το ιδιαίτερο :/

Άκυρο, αλλά ο Τζέισον τελικά είναι ΠΟΛΥ ωραίος.

Για spoiler:
[spoiler] κείμενο εδώ [/spoiler]
Θέλω κι άλλο να δωωωωωωωωωωωωωωω! Δε χόρτασα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 21:07, 01-08-11:

Το είδατε το λαστ; :Ο
Ρε σεις, αρχίζει και τραβάει πολύ η υπόθεση. Ελπίζω να μη γίνει αυτό που είπε η Χριστιάννα και το βαρεθούμε :/

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 18:58, 17-08-11:

Ok, μπορεί να έκανε μια μικρή κοιλιά με 2 επεισόδια πριν μερικές βδομάδες αλλά πήρε πάλι τα πάνω του.

Συνειδητοποιήσατε το τέλος του 210; Δεν είχε Α scene. Αντίθετα

Trailer του επόμενου:

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τη σκοτώσει (τη ψυχολόγο).

Και quotαρω την Aria :

I'm officially terrified.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 18:51, 23-08-11:

Omg είμαι κάτι επ. πίσω.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 19:06, 23-08-11:

Άντε βρε Λάουρα, συντονίσου, μ' έχεις αφήσει να ποστάρω μόνη μου σαν την τρελή.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 19:19, 23-08-11:

Πωω άμα σου πω ότι δε θυμάμαι σε ποιο επ. έχω μείνει;
Έχω αποσυντονιστεί λόγω καλοκαιριού.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 19:46, 23-08-11:

Δεν πρέπει να έχεις μείνει πολύ πίσω, γιατί το ένα από τα 2 lame επεισόδια πρέπει να το είχες δει, οπότε άντε να έχεις 3ep στην χειρότερη. Αλλά τα τελευταία 2 είχαν ενδιαφέρον.

Άλλα 2 έχουν μείνει για half season finale.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 18:02, 24-08-11:

Τελικά 2 είχα να δω.
Τα είδα, ντάξει καλά ήταν, με αρκετές εξελίξεις και στάνταρ η συνέχεια θα' χει κι άλλες.

wft? Πότε τελείωνει τελείως; Μετά έχει κι άλλη σεζόν; Αμμμ και πότε αρχίζει;
Δεν έχω ασχοληθεί.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:30, 31-08-11:

Half season finale σήμερα και στα τελευταία 10 λεπτά έγιναν περισσότερα από ποτέ.

Άντε τα λέμε τον Ιανουάριο πάλι!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,692 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε: στις 16:41, 31-08-11:

Το βλέπω τώρα, έμειναν 7 λεπτά!

edit: τι στο διάολο έγινε;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 16:58, 31-08-11:

Έχω φτιάξει με μια φίλη 8389254 σενάρια για το ΤΙ μπορεί να έγινε.

Αν σκηνοθέτησε τον θάνατό της; Γιατί λέει στην Em, two can keep a secret if one of them is dead.. (περιττό να πω πως εκείνη τη στιγμή φώναξα "Γιατί μωρή, εσύ ψόφια δεν είσαι;" ) Και τη λες pretty eyes την Alison, όπως και να το κάνουμε.

Έβαλα τη μάναμ να δει τη σειρά από την αρχή, ελπίζω να έχει καμιά καλή ιδέα.

EDIT:

ASDF

WTF? Ο A έπαιζε και με την Alison;;

Τα λέμε τον Οκτώβρη τελικά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χριστιάννα ^^ : 31-08-11 στις 17:11.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους