Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,287 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 205 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Pretty Little Liars

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 17:44, 31-08-11:

Λοιπόοοον, αυτό και αν ήταν ένα τέλειο summer finale!!!
Έχω συγκεντρώσει στοιχεία,

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 17:51, 31-08-11:

Εεεεε προχωράτε γρήγορααα.
Θα δω τα 2 λαστ και θα επανέλθω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 17:52, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Εεεεε προχωράτε γρήγορααα.
Θα δω τα 2 λαστ και θα επανέλθω.
Ε μα τι κάνεις; Γρήγορα, για να ξεκινήσουμε θεωρίες
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε: στις 18:08, 31-08-11:

ουαου που κρυβόταν αυτό το τόπικ τόσο καιρό?
εγώ που λέτε είδα όλη τη πρώτη σεζόν όταν βγήκε
αλλά δεν συνέχισα την δεύτερη :\ τώρα που διαβάζω τις απαντήσεις σας με ψήνετε να συνεχίσω
( η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι είδα glee 2 season γιατί μες στη χρονιά δεν προλάβαινα. ε δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε και ιδιαίτερα :\)
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 04:33, 09-09-11:

Άσχετο, αλλά είχα μια αναλαμπή:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 09:52, 09-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Άσχετο, αλλά είχα μια αναλαμπή:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Καλά αυτό νομίζω οτι είναι το μόνο σίγουρο! Είναι πολλά τα σημεία που δεν είναι ξεκάθαρα και στο τέλος όλο και κάποια απορία θα μας μείνει!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

namaste

Νεοφερμένος

H namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H namaste έγραψε: στις 20:45, 10-09-11:

Εξαιτίας ενός (οχι και τόσο) άκυρου σχολίου της Hanna...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 21:26, 10-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe

Αρχική Δημοσίευση από namaste

Καλά ρε παιδιά, ένας χριστιανός δεν βρέθηκε να παρατηρήσει την ενδυμασία του/της/των Α; Είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά; Με τα γάντια και το δερμάτινο όλη τη σεζόν; Λογικά οδηγεί μηχανή, ε..;
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 00:12, 11-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από namaste
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 00:21, 11-09-11:

Δεν τις δείχνει αρκετά καλά στο πλάνο, γαμώτο. Και μου φαίνονται μαύρες. =/
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 00:36, 11-09-11:

Τα συμπεράσματα δικά σας..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:50, 22-10-11:

Είδαμε το Holloween;;;
Η αλήθεια είναι ότι δε χόρτασα με 40 λεπτά, ήθελα 2 ώρες να βλέπω, αλλά τεςπα.

Πολλές αποκαλύψεις ε;;

Ανυπομονώ τόσο για το επόμενο!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 13:39, 03-01-12:

Σε λίγα λεπτά το 14ο θα βρίσκεται στο πισί μου.

(μόνη μου μιλάω εντωμεταξύ)
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 14:15, 03-01-12:

Ζήτωωωωω!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 14:47, 03-01-12:

Σε λίγα λεπτά το 14ο θα βρίσκεται στο πισί μου.

(μόνη μου μιλάω εντωμεταξύ)

γιατι ποτε βγηκε?????????
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε: στις 15:31, 03-01-12:

2/1 στο Αμέρικα(δηλαδή χτες).
Δηλαδή κατά τις 3π.μ (3/1) με ώρα Ελλάδος.
Πωπωπωπω τι αναλύσεις που κάνω.

Το 14ο, που λες, ωραίο, αλλά ξενέρωσα που τελικά δε βγάλανε άκρη πάλι με τον Α. και θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι το επόμενο. >.>
Επίσης, μου άρεσε και που τελικά ο μρ.Φιτζ τα είπε και που έφαγε μπουνιά και δεν ανταπέδωσε. Ααααα μωρέ το γλυκό μου.
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 15:47, 03-01-12:

χαχχχαχαχα καλα που το'πες γιατι εγω ειχα δει οτι θα εβγαινε στις 5 του μηνα και καθομουν και περιμενα

τωρα το κατεβαζωωω!!!
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 01:27, 04-01-12:

2/1 στο Αμέρικα(δηλαδή χτες).
Δηλαδή κατά τις 3π.μ (3/1) με ώρα Ελλάδος.
Πωπωπωπω τι αναλύσεις που κάνω.

Το 14ο, που λες, ωραίο, αλλά ξενέρωσα που τελικά δε βγάλανε άκρη πάλι με τον Α. και θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι το επόμενο. >.>
Επίσης, μου άρεσε και που τελικά ο μρ.Φιτζ τα είπε και που έφαγε μπουνιά και δεν ανταπέδωσε. Ααααα μωρέ το γλυκό μου.
Το είδα και εγώ, αλλά ρε γαμώτο προχωράει τραγικά αργά και γίνεται κουραστικό! Έχω βαρεθεί να τις βλέπω να μην βγάζουν κανένα συμπέρασμα και ο/η A. να είναι πάντα ένα βήμα μπροστά! Μέχρι και στο σημερινό, πάνω που έλεγα ότι τον/την έχουν στο χέρι, πάλι τίποτα δεν κάνανε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 18:04, 17-01-12:

Είδα χθες μια μίνι συνέντευξη της Lucy Hale και έλεγε οτι στον 2ο κύκλο θα μάθουμε ποιοις/α/οι είναι ο/η/οι A (επιτέλους)! Για το αν θα υπάρξει 3ος κύκλος δεν ξέρει, αν και δεν το νομίζω!
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H skatoula14 έγραψε: στις 19:45, 17-01-12:

εγω καπου ετυχε να διαβασω ποιος ειναι ο Α και τωρα πια ψιλοβαριεμαι οταν το βλεπω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους