Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση με κορίτσια

JasonZante (Ιάσονας ή Ιάσων :))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JasonZante
Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O JasonZante Δεν χωράς πουθενά. έγραψε στις 16:42, 19-03-11:

Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος.. Όταν είμαι με την κοπέλα μου κομπλάρω.. Δεν ξέρω τι να πω και αφήνω πάντα αυτή να ανοίξει την συζήτηση.. Θα ήθελα να με βοηθήσετε, ας πούμε εσείς με τον σύντροφο σας ( οι έφηβοι κυρίως) για τι είδους πράγματα μιλάτε???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

partblah1990

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη partblah1990
Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O partblah1990 Hello to all έγραψε στις 16:47, 19-03-11:

Χαλάρωσε και άσε τον εαυτό σου ελεύθερο και όλα θα έρθουν από μόνα τους ..τώρα τι να σου πω τι να τις πεις;..μίλα για τα τρομερά γεγονότα στην Ιαπωνία και πόσο δύσκολα είναι για τους κατοίκους.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΜaRiNa... (Φρόσω)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΜaRiNa...
H Φρόσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H ΜaRiNa... έγραψε στις 17:33, 19-03-11:

Θα συμφωνήσω...Στα περισσότερα κορίτσια δεν αρέσουν αυτοί που ντρέπονται και κομπλάρουν (στο λέω χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω) οπότε θα πρέπει επειγόντως να αλλάξεις τακτική...!! Μπορείτε να συζητήσετε για κάτι επίκαιρο, για κάτι που ίσως να σε απασχολεί...ή για κάτι που αρέσει και στους δυό σας (μουσική, σειρές στην τηλεόραση κ.τ.λ)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:40, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΜaRiNa...
Θα συμφωνήσω...Στα περισσότερα κορίτσια δεν αρέσουν αυτοί που ντρέπονται και κομπλάρουν (στο λέω χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω) οπότε θα πρέπει επειγόντως να αλλάξεις τακτική...!! Μπορείτε να συζητήσετε για κάτι επίκαιρο, για κάτι που ίσως να σε απασχολεί...ή για κάτι που αρέσει και στους δυό σας (μουσική, σειρές στην τηλεόραση κ.τ.λ)
Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό με τους ντροπαλούς και κυρίως γιατί να αλλάξει;

Αρκεί να είσαι ο εαυτός σου και όλα τα άλλα θα έρθουν.
Κουβέντα στη κουβέντα θα βγει η συζήτηση.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:44, 19-03-11:

Βασικά η συζήτηση βγαίνει από τη μόνη της, δεν είναι ανάγκη να έχεις κανονίσει από πριν τι θα πείτε. Χαλάρωσε και πες ό,τι σου κατέβει. Ακόμα και το πρόβλημά σου που μας λες θα μπορούσες να το συζητήσεις μαζί της. Από κει και πέρα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους.
Και μη κομπλάρεις, ΔΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ.
Άρχισε να της λες πχ τα νέα της ημέρας, ένα αστείο περιστατικό που έγινε, γενικά όσα λες και με τους φίλους σου.
Και χαλάρωσε.-

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 17:45, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΜaRiNa...
Θα συμφωνήσω...Στα περισσότερα κορίτσια δεν αρέσουν αυτοί που ντρέπονται και κομπλάρουν
Υπάρχει και κάτι που λέγεται διαφορετικότητα

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΜaRiNa... (Φρόσω)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΜaRiNa...
H Φρόσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H ΜaRiNa... έγραψε στις 17:47, 19-03-11:

Εννοώ να μην ντρέπεται...

Καλά ντε μην βαράς κιόλας....Λοιπών σωστά υπάρχει και η διαφορετικότητα......Έχεις δίκιο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 19-03-11 στις 18:07. Αιτία: merge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JasonZante (Ιάσονας ή Ιάσων :))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JasonZante
Ο Ιάσονας ή Ιάσων :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O JasonZante Δεν χωράς πουθενά. έγραψε στις 18:38, 19-03-11:

Είμαι πολύ ντροπαλός ρε σεις.. Βασικά πάρα πολύ ντροπαλός.. Αυτό να διορθώσω και τίποτα άλλο

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:47, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από JasonZante
Είμαι πολύ ντροπαλός ρε σεις.. Βασικά πάρα πολύ ντροπαλός.. Αυτό να διορθώσω και τίποτα άλλο
Και αυτό έχει τη μαγεία του.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 19:27, 19-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Και αυτό έχει τη μαγεία του.
Συμφωνώ ..απλά υπάρχουν και όρια...το να είναι ο άλλος υπερβολικά νροπαλός και να μην μιλάει ποτέ καταντάει σταδιακά βαρετό !
Οπότε ...
Σκέψου πως είναι η κοπέλα σου ..αν αισθάνεσαι άβολα μαζι της γτ είστε μαζί?
Διώξε την ντροπή και μίλα της ελεύθερα ...Άνοιξε διάφορα θέματα ( πχ γεγονότα στο σχολείο , στην παρέα κτλ)
Να είσαι χαλαρός γτ δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην είσαι...και ακόμη πιστεύω πως δεν της μίλας άνετα με τον φόβο ότι θα πείς κάτι που θα σε κάνει ρεζίλι κτλ ΛΆΘΟΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟ είναι μαζί σου (λογικά) γτ της αρέσεις για αυτό που είσαι άρα ξέχνα τις ντρόπες και ΜΊΛΑ !

PS= Ή θα γίνεις πιο άνετος ή θα γίνεις πιο άνετος ή θα γίνεις πιο άνετος...Διαλέγεις και παίρνεις ...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:41, 19-03-11:

Μπορώ να πω ότι του δίνεις πολλές εναλλακτικές.

Για να είστε μαζί λογικά κάτι την τράβηξε πάνω σου.
Το γεγονός ότι ανοίγει πάντα αυτή την κουβέντα ίσως να σημαίνει ότι θέλει να σε κάνει να νιώσεις άνετα πράγμα που είναι πολύ όμορφο.

Μη σκεφτείς να αλλάξεις για καμία κοπέλα παρά μόνο για εσένα, επειδή το θες εσύ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μirana_neko
H Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Μirana_neko i've been having these weird thoughts... έγραψε στις 10:01, 20-03-11:

Δεν θα σου πω κατι καινουριο..Θα συμφωνησω με καποια απο αυτα που ειπαν οι αλλοι..Δεν χρειαζεται να αλλαξεις, απλα να εισαι ο εαυτος σου και ολα ερχονται μονα τους..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

litsaki94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη litsaki94
H litsaki94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H litsaki94 έγραψε στις 11:25, 20-03-11:

Μπορείς να αρχίσεις από κάτι απλό.. Τι έκανε όλη τη μέρα.. Μετά κάτι για συζήτηση που πιστεύεις ότι θα την ενδιαφέρει.. Πες και καμιά χαζομάρα να σπάσει ο πάγος.. Και δεν είναι ανάγκη να μιλάτε όλη την ώρα.. Μια ματιά αρκεί...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 20-03-11 στις 11:58. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 16:54, 08-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
γενικά όσα λες και με τους φίλους σου.
Εισαι σιγουρη???

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 17:05, 08-04-11:

Ε, δε θα της πεις ''wow, κοίτα κwλο που έχει αυτή!''.
Come on boys, αποδείξτε μας ότι σκέφτεστε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 19:40, 08-04-11:

Χμμ λοιπόν.
Όταν έβγαινα με ένα παιδί θυμάμαι ότι μιλούσαμε για πολλές χαζομαρούλες (άσχετες από εμάς).
Μου έλεγε ακόμα και για τη γιαγιά του.
Μου μιλούσε για το ποδόσφαιρο (εντάξει όχι πολύ για κανά τέταρτο, αλλιώς θα έφευγα).
Μου έλεγε για τα σχέδια του.
Ότι χρωστάει τα πάντα από μαθήματα και δεν έχει περάσει ούτε ένα .

Για τα πάντα όμως.Δε μου ανοιγόταν βέβαια εύκολα αλλά σιγά σιγά το μάθαινα.Έτσι και εσύ μπορείς να ξεκινήσεις να της μιλάς για πράγματα που θεωρείς ότι δε θα την ενδιαφέρουν, αλλά στην πραγματικότητα θα προσέξεις ότι αυτή θα σε κοιτάει και θα κρέμεται από τα χείλη σου.Προσπάθησέ το.Είναι μέχρι να πάρεις τον αέρα.Μετά θα σ'αρέσει και δε θα βάζεις γλώσσα.Οκ, πρόσεχε όμως τι θα λες.Μην της φέρεσαι σαν να είναι κολλητός σου αλλά ένας άνθρωπος που εμπιστεύεσαι.

Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 19:51, 08-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Χμμ λοιπόν.
Όταν έβγαινα με ένα παιδί θυμάμαι ότι μιλούσαμε για πολλές χαζομαρούλες (άσχετες από εμάς).
Μου έλεγε ακόμα και για τη γιαγιά του.
Μου μιλούσε για το ποδόσφαιρο (εντάξει όχι πολύ για κανά τέταρτο, αλλιώς θα έφευγα).
Μου έλεγε για τα σχέδια του.
Ότι χρωστάει τα πάντα από μαθήματα και δεν έχει περάσει ούτε ένα .
η γιαγιά μου πήγε στο εξωτερικό , γιατί εδώ δεν βρίσκει δουλειά παρά τα 2 πτυχία και τα 3 μεταπτυχιακά (και να φανταστείς όταν ξεκίνησε να ψάχνει , ήταν ακόμα νιάτο) , δεν βλέπω πια ποδόσφαιρο αλλά τις κυριακές ζητωκραυγάζω ακόμα για το τίποτα , τα σχέδια μου μείναν σχέδια και δεν χρωστάω πια - μου χρωστάνε

το βράδυ , αν θες να με ξεπληρώσεις , θα είμαι στο γνωστό μέρος

(θεματοθέτα , μην δυσκολεύεσαι στην συζήτηση με τα κορίτσα , είναι σαν να δυσκολεύεσαι με τους επίμονους λεκέδες στο πλυντήριο , καταλαβαίνω την αγωνία αλλά απλώς πάτα το σταρτ)

ό,τι είπαμε για το βράδυ

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 19:57, 08-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από r3mk3ft3s
η γιαγιά μου πήγε στο εξωτερικό , γιατί εδώ δεν βρίσκει δουλειά παρά τα 2 πτυχία και τα 3 μεταπτυχιακά (και να φανταστείς όταν ξεκίνησε να ψάχνει , ήταν ακόμα νιάτο) , δεν βλέπω πια ποδόσφαιρο αλλά τις κυριακές ζητωκραυγάζω ακόμα για το τίποτα , τα σχέδια μου μείναν σχέδια και δεν χρωστάω πια - μου χρωστάνε

το βράδυ , αν θες να με ξεπληρώσεις , θα είμαι στο γνωστό μέρος

ό,τι είπαμε για το βράδυ
Χαχαχαχαχαχα μα γιατί;
Από το να μη λέει τίποτα και να κάθεται με σταυρωμένα χέρια καλύτερα ας πει αυτό.

Έγινε

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 10:08, 09-04-11:

Φυσικά.
Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ε, δε θα της πεις ''wow, κοίτα κwλο που έχει αυτή!''.
Come on boys, αποδείξτε μας ότι σκέφτεστε.
Όχι δεν πειράζει να το πεις, θα τα πάρει αυτή, θα αρχίσει να σε βρίζει, θα σου πει για το μανάρι που κάθεται απέναντι και σε κοιτάει από την ώρα που καθήσατε, θα τα πάρεις εσύ, θα αρχίσεις να τη βρίζεις, και πάει λέγοντας.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ. Τουλάχιστον θα έχετε κάτι να πείτε.
Αυθορμητισμό θέλει.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 14:57, 22-05-11:

Βασικά προσπάθησε να την δεις σαν την/τον κολλητή/ό σου ή τέλος πάντων σαν ένα άτομο που σε κάνει να είσαι ο εαυτός σου και οκ το ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αλλά αν είσαι εσύ λίγο πιο άνετος ίσως μπορείς να βοηθήσεις κι εκείνη να αισθανθεί καλά μαζί σου και να σου μιλάει περισσότερο!!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 15:11, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από JasonZante
Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος.. Όταν είμαι με την κοπέλα μου κομπλάρω.. Δεν ξέρω τι να πω και αφήνω πάντα αυτή να ανοίξει την συζήτηση.. Θα ήθελα να με βοηθήσετε, ας πούμε εσείς με τον σύντροφο σας ( οι έφηβοι κυρίως) για τι είδους πράγματα μιλάτε???
Αρχική Δημοσίευση από partblah1990
Χαλάρωσε και άσε τον εαυτό σου ελεύθερο και όλα θα έρθουν από μόνα τους ..τώρα τι να σου πω τι να τις πεις;..μίλα για τα τρομερά γεγονότα στην Ιαπωνία και πόσο δύσκολα είναι για τους κατοίκους.

είδες ; τσάμπα η αγωνία
μερικές φορές καλύτερα να μασάς , παρά να μιλάς

Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 19:08, 20-09-11:

Και 'γω μια απ'τα ιδια!
Πρεπει να σταματησεις να κομπλαρεις και να της μιλησεις πρωτος αυτη τη φορα! Μην κολωνεις αφου βλεπεις οτι η κοπελα ενδιαφερετε και προσπαθει να σε διευκοληνει ανοιγοντας σου κουβεντα. Παρε θαρρος και μιλησε της! ανοιξε εσυ την κουβεντα πρωτος.
Αρχικα μιλα της σα να ειναι μια απλη φιλη σου και ετσι ισως φυγει το τρακ. Πες της κανενα αστειο περιστατικο που εγινε ή οτι σου'ρθει εκεινη την στιγμη.
Να'σαι χαλαρος και να'σαι σιγουρος πως αν χαλαρωσετε και οι δυο και το κλιμα γινει πιο θερμο, θα βρεθειτε πολυ κοντα και θα νιωσετε καλυτερα!
Γνωριστειτε, ρωτα την πραγματα, βρειτε κοινα ενδιαφεροντα, καν'της καποιο κοπλιμεντο για τα ρουχα της ή τα μαλλια της. Καλοπιασε την, δεν βλαπτει!!!

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 15:35, 09-10-11:

Δε χρειάζεται να "διορθώσεις" τίποτα! Για να είναι μαζί σου σημαίνει ότι της αρέσεις όπως είσαι.
Πάντως, σε γενικές γραμμές προτείνω να χαλαρώσεις γιατί όσο κομπλάρεις εσύ τόσο περισσότερο κουμπώνεται κι εκείνη.
Αφού σου είναι δύσκολο, πριν βγείτε κάνε λίγη προετοιμασία..
Κάνε ένα χαλαρό ντουζάκι, νιώσε άνετος, νιώσε αυτοπεποίθηση, θα σε βοηθήσει στο να πάρεις πιο πολύ θάρρος.
Κάνε της κάποιο κομπλιμέντο ή καλύτερα αν πει κάτι εκείνη πες της "τι ωραίο αυτό που είπες" ή κάτι παρεμφερές, θα την κάνεις να νιώσει πιο οικεία.
Τέλος, ρώτα την πράγματα σχετικά με την καθημερινότητά της, που θα μπορούσαν να ανοίξουν συζήτηση...
Χαμογέλα πού και πού και το σημαντικότερο... δείξτης ότι σου αρέσει.

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:46, 19-10-11:

Μα πώς την εντυπωσίασες εξαρχής ώστε να οδηγηθείτε σε σχέση, αφού μαζί της κομπλάρεις και δε βρίσκεις τι να πεις;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συζήτηση για... τρίχες! - Από Sunrise
      Το θέμα έχει λάβει 870 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-17 στις 10:59.
    • Συζήτηση με την μάνα μου - Από CaneSenpai
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-15 στις 17:05.
    • Συζήτηση με κοπέλα - Από nikmil
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-10 στις 19:16.
    • Συζήτηση για τα UPS - Από Dare-Devil
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-08 στις 10:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους