Πόσες φορές αντέχετε;

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επειδή είναι κάτι που με προβληματίζει μιας και ήταν αντικείμενο διαφωνίας, πόσες φορές αντέχετε να κάνετε σεξ απανωτά?

Για να δούμε τι λέει η πραγματικότητα, μιας και στην αλήθεια πολλοί επιδεικνύονται...:whistle:

Το ερώτημα είναι και για τα 2 φύλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πόσες δεν είναι πάντα στάνταρ, μπορεί κάποιος να αντέχει 1000 και ο άλλος να είναι ξενέρα και να κάνει μισή, άρα παίζει ρόλο άν ο άλλος άντέχει για να δείς τα όρια σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Φαντάζομαι είμαι υποσεξουαλικός (ντόινγκ!)... Ως τώρα ρεκόρ είναι 3 φορές (με διαλείμματα εννοείται). Καθίστε να ανέβω level και τα ξαναλέμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απανωτά, 2 νομίζω είναι το ρεκόρ μου.
Αν περιλαμβάνουμε και διαλείμματα (δλδ ακόμα και μια ώρα διάλειμμα) τότε το ρεκόρ είναι 6.
Σε σχέση με αυτά που έχω ακούσει, μάλλον έχω ελάχιστες αντοχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Απανωτά... μέχρι την 3η το έχω πάει το μηχάνημα προς το παρόν. Συνήθως μετά τη 2η χρειάζομαι καμιά ώρα για pit stop. Με τα 2 πακέτα που καπνίζω τη μέρα ( :redface: ) και πολύ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
εγώ δε τις μετράω.
σταματάω όταν ξημερώσει.
Ο Τσακ Νόρις δεν θεωρεί ότι έκανε σεξ αν η γυναίκα επιβιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
5 τη μία μετά την άλλη και 8 σε μία μέρα. Αλλά γενικά γιατί να μην αντέξει κανείς και παραπάνω. Εμείς σταματήσαμε στις 5 γιατί είχε πάει 5 το πρωι και έπρεπε να ξυπνήσουμε στις 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγωπαλι παιδια δεν ειμαι τον απανωτων...Θελω η ερωτικη πραξη να ειναι απο καθε αποψη "ολοκληρωμενη" (με χαδια στην αρχη,πειραγματα,προκαταρκτικα κτλ κτλ) και να εχει διαρκεια παρα να ειναι πολλες φορες και <σχετικα> συντομες.
Εγω μετα το sex προτιμω να την κρατησω αγκαλια,να μιλησουμε ή να κοιμηθει εκει και μετα αν ειναι παμε παλι.:)
Το "ρεκορ" ας πουμε πρεπει να ειναι 3 δε ενα πρωινο (με την εννοια απο τις 7-8 μεχρι τις 1-2 αλλα εκεινο ετυχε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγωπαλι παιδια δεν ειμαι τον απανωτων...Θελω η ερωτικη πραξη να ειναι απο καθε αποψη "ολοκληρωμενη" (με χαδια στην αρχη,πειραγματα,προκαταρκτικα κτλ κτλ) και να εχει διαρκεια παρα να ειναι πολλες φορες και <σχετικα> συντομες.
Εγω μετα το sex προτιμω να την κρατησω αγκαλια,να μιλησουμε ή να κοιμηθει εκει και μετα αν ειναι παμε παλι.:)
Το "ρεκορ" ας πουμε πρεπει να ειναι 3 δε ενα πρωινο (με την εννοια απο τις 7-8 μεχρι τις 1-2 αλλα εκεινο ετυχε.)
Ακριβώς αυτό!
Άσε που προσωπικά η μια φορά εμένα με κουράζει απίστευτα. Πως να πάω κατευθείαν για δεύτερη; :blink:
Χωρίς να θέλω να προσβάλλω όποιον είπε πολλές φορές :redface:, για πόση διάρκεια μιλάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δύο λεπτά η καθεμία! :P

Σοβαρά τώρα, εμένα μια φορά μου συνέβη και αυτό ύστερα από μεγάλη αναμονή του γεγονότος και ας πούμε απλά ότι κράτησε πολύ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
5 τη μία μετά την άλλη και 8 σε μία μέρα. Αλλά γενικά γιατί να μην αντέξει κανείς και παραπάνω. Εμείς σταματήσαμε στις 5 γιατί είχε πάει 5 το πρωι και έπρεπε να ξυπνήσουμε στις 7 :P

Υποθετω γιατι ειναι ανθρωπος και οχι κομπρεσερ! :P

Εκτος του οτι εγω δεν καταλαβαινω καποιον που το κανει 12423 φορες τη μερα λες και ειναι η τελευταια μερα που θα κανει σεξ και πρεπει να την εκμεταλλευτει (χωρις φυσικα να σημαινει αυτο οτι αλλοι δεν θα μπορουσαν καλλιστα να το απολαμβανουν αυτο), μου φαινεται εξαιρετικα δυσκολο για εναν αντρα (και για γυναικα υποθετω λογω κουρασης, αλλα και τριβης του αιδιου) να κανει 8 φορες απανωτα σεξ! Απο 15 λεπτα να βαλεις την καθε φορα, με 5 λεπτα διαλλειμα, πρεπει επι κοντα 3 ωρες να εχεις στυση! Αυτο δεν ειναι στυση, πριαπισμος ειναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολλές!!! Όρεξη να έχει ο άλλος και εγώ αντέχω καμποσες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ρεκόρ σε απανωτές έχω τις 6, αλλά μιλάμε για όταν ήμουν 22 :D
Γενικά δεν ασχολούμαι με αυτά.. προτιμώ μια επαφή που θα κρατήσει πχ δύο ώρες, παρά πέντε στο ίδιο διάστημα, λες κι έχουμε διαγωνισμό! :P Και βασικά εδώ να θέσω και τον προβληματισμό μου: μόνο εγώ ξενερώνω αν ο άλλος τελειώσει στο δεκάλεπτο; :blink: Ούτε να καταλάβω τι συνέβη δεν θα πάρω γραμμή.. :P
Πάντως οι δύο απανωτές είναι συνήθως στάνταρ.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες! Μπορεί να αντέχουμε και οι δύο και να θέλουμε όλη νύχτα.. μπορεί να θέλουμε μόνο αγκαλίτσες...πάντως το ρεκόρ είναι 12 φορές σε δύο ημέρες. Ήμουν με την πρώτη μου σχέση.. τότε μαθαίναμε το σεξ και ήταν ένα αξέχαστο διήμερο στον Πόρο:redface: .. πολύ πλάκα!!! Φυσικά και ίσως ξαναγίνει στο μέλλον...!!Γενικότερα δεν είμαι "σταντέ" τύπος, άλλωτε μου αρέσει η ποσότητα, άλλωτε η ποιότητα, η ποικιλία κτλ...χαχαχα τι ωραία συζήτηση πρωί πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
σίγουρα δεν τίθεται θέμα σχετικά με την ποσότητα και την ποιότητα. Καλύτερα ποιότητα παρά ποσότητα. Μα νομίζω ότι όταν λέμε πόσες φορές ήταν οι περισσότερες εννοούμε για κάτι που έγινε 1-2 άντε 3 φορές. Συνήθως όλοι μένουμε στην μία και καλή. Σεξ δεν είναι μόνο η πράξη αυτή καθ' αυτή (εννοώ η "είσοδος" και η εκσπερμάτιση). Σεξ είναι όλα τα παιχνίδια και τα χάδια πριν, κατά τη διάρκεια και μετά από την πράξη. Χωρίς αυτά δεν έχει νοστιμάδα. Είναι σαν ανάλατο φαγητό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μηλάμε για απάνοτές; ή συνέχεια με 5-6 εώς 15 λεπτά διάλειμα η κάθε μία;

Προσωπικά δεν μπορώ την μια πάντα πάει απο 2-3 και πάνω σερί, η μια δεν μου κάνει τίποτα, άς είναι 10 ώρες η κάθε μια και πάλι κάτω απο 2 δεν γίνετε:)

Για συνεχώμενες ρεκόρ έχουμε πάει στις 8 φορές και με διαλήματα έχουμε φτάσει στις 14. 2 μέρες σερί σε ένα κρεβάτι με διαλείματα μόνο για να τσιμπίσουμε κάτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
νιώθω λίγο βλάκας...:worry:
μιλάμε για πόσους απανωτούς οργασμούς;;:hmm:

οκ απ'οσο το συζητάγαμε χτες κ θυμήθηκα ήταν 9. τώρα η κάθε πράξη μπορεί να κρατάει για τον έναν γύρω στο 15λεπτο ενώ για μένα 5λεπτο. το θέμα είναι να το ευχαριστιέσαι πάντως ολοκληρωμένα, με τα πρωκαταρκτικά κ όλα όχι σε διαγωνισμό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
συνεχεια εχω ορεξη για σεξ.πολλες αντεχω αρκει να γουσταρω .απο το πρωι ως το βραδυ με διαλειματα για φαι τσιγαρο ποτο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
σίγουρα δεν τίθεται θέμα σχετικά με την ποσότητα και την ποιότητα. Καλύτερα ποιότητα παρά ποσότητα. Μα νομίζω ότι όταν λέμε πόσες φορές ήταν οι περισσότερες εννοούμε για κάτι που έγινε 1-2 άντε 3 φορές. Συνήθως όλοι μένουμε στην μία και καλή. Σεξ δεν είναι μόνο η πράξη αυτή καθ' αυτή (εννοώ η "είσοδος" και η εκσπερμάτιση). Σεξ είναι όλα τα παιχνίδια και τα χάδια πριν, κατά τη διάρκεια και μετά από την πράξη. Χωρίς αυτά δεν έχει νοστιμάδα. Είναι σαν ανάλατο φαγητό :P

Πειραζει που σ'αγαπησα....????:whistle: Τα ειπες ολα!
(...οσο για το αναλατο φαγητο....δεν τρωγεται τ'ατιμο με τιποτα! Καλυτερα να πεθανω της πεινας:hmm: ??? Ασ'το καλυτερα! Με τετοια ζεστη καλυτερα να το κανω λυσσα "το φαγητο"

Παντως εγω,δεν το'χω ανακαλυψει ακομα! Κι ισως να μην το ανακαλυψω ποτε...αλλωστε πιστευω οτι δεν εχει να κανει με τις σωματικες μας αντοχες:strong: :weak: αλλα κυριως μ'αυτο που νοιωθουμε,το παθος,το καρμα,την χημεια......κι αν συνεχισω να γραφω θα με:kill: στο τελος!



"Να 'ρχεσαι στον υπνο μου γιατι τα ονειρα...τα ονειρα ειναι σαν τα θαυματα! Βγαινουν αληθινα, Μονο αν τα πιστευεις !!!

Εχω τρελλαθει απ'το γελιο:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Να,σαι καλα κι εσυ κι ολοι σας:worship: :worship: :worship: !!! Το ειχα μεγαλη αναγκη ομολογω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ το τοπ μου είναι 11 φορές όταν ήμουν 18 και με τον τότε φίλο μου με άδεια από φανταριλίκι που είχαμε να ειδωθούμε κανα χρόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top