Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,104 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,221 μηνύματα σε 74,660 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες; Αλλά και ως άνδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 11:08, 27-03-11:

Πιστεύετε οτι γνωρίζετε καλά την απάντηση ;
Αλλά, ακόμα και αν γνωρίζετε, μπορείτε να το ισχυριστείτε δημόσια ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 27-03-11 στις 12:14.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 13:25, 27-03-11:

Καλο σεξ, θυλικοτητα και να μην μας πριζουν τα ουμπαλα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 13:28, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
χα χα χα χα χα χα χα!!!! Νομίζω ότι αυτή η τοποθέτηση-κόλαφος τα συμπεριλαμβάνει όλα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 13:34, 27-03-11:

Οι άντρες θέλουν από τις γυναίκες το ίδιο πράγμα που ζητάνε από τα εσώρουχά τους: λίγη υποστήριξη, ζεστασιά, άνεση, ελευθερία.

~Jerry Seinfeld

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 13:42, 27-03-11:

Σεξ, αλλά δεν θα το πάρουν.....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:43, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Το μόνο κακό είναι πως το "πρήζω τα ούμπαλα" συμπεριλαμβάνει συνηθως ΚΑΘΕ πιθανή φράση που μπορεί έστω και να υποννοεί πως κάνετε κάτι που δεν της αρέσει κι αυτό έχει συνήθως την συνέπεια να καταλήγουν οι γυναίκες να νιώθουν πως δεν μπορούν να μιλήσουν χωρίς να κατηγορηθούν πως γκρινιάζουν ή είναι υστερικές ή δεν ξέρω τι άλλο χαριτωμένο, εκτός κι αν σας εκθειάζουν ή τέλος πάντων σας λένε κάτι θετικό.

Παράδειγμα (όχι απίστευτα εύστοχο, αλλά τυπικό):
"Αγάπη μου, το ξέρεις πως με ενοχλεί να με στήνουν ε;"
"Ε... (κοιτώντας και τον υπολογιστή/δρόμο/διπλανό τραπέζι ταυτόχρονα) ...ναι, αγάπη μου. Αλλά σήμερα δεν άργησα πολύ, μόνο δέκα λεπτάκια"
"Ναι μωρό μου, αλλά δεν σου έχω πει πως αν είναι να αργήσεις θα εκτιμούσα να με ειδοποίησεις;"
"Ε ... ναι, αλλά έμπλεξα μωρέ και βασικά δεν υπολόγιζα πως θα καθυστερήσω"
"Ενταξει μωρό μου, αλλά αν μπορείς την επόμενη φορά θα ήθελα να με ειδοποιήσεις"
"Αμάν πια ρε καρδιά μου! Την γκρίνια έτοιμη στο στόμα την έχεις! Γιατί δεν μπορείς απλά να απολαύσεις το ότι είμαι εδώ τώρα;;;!!"
(οκ, πασά μου Αναρωτιέμαι πως τόλμησα να ασχοληθώ με κάτι άλλο πέρα από σένα αφου εμφανίστηκες! )

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 13:44, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 13:46, 27-03-11:

πλακίτσα......αφού βλέπεις ότι σφυρίζω......μήπως καμιά γυναίκα που να μοιάζει στη μαμά τους;;;;;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:04, 27-03-11:

H kajira έχει πάαααρα πολύ δίκιο σε αυτό που λέει. Οι άντρες έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου από την κοινωνία για την υποτιθέμενη γκρινο-λαγνεία των γυναικών που στην παραμικρή έκφραση δυσαρέσκειας για οτιδήποτε, είτε έχει η γυναίκα δίκιο είτε όχι, νομίζουν ότι βλέπουν την γκρίνια για την οποία άκουγαν από τους άλλους τόσο καιρό και αντιδρούν ανάλογα.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 14:13, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Οι άντρες θέλουν από τις γυναίκες το ίδιο πράγμα που ζητάνε από τα εσώρουχά τους: λίγη υποστήριξη, ζεστασιά, άνεση, ελευθερία.

~Jerry Seinfeld
μωρουλι εγραψες!!!!!!!!!!!!!!!πριν καλα καλα ξεμυτισεις απ' τ' αυγο...και ξερεις τι θελουν οι ανδρες!

Βασικα οι ανδρες καλουνται να απαντησουν στο τοπικ....αλλα αν επιτρεπεται και σε εμας να πουμε την αποψη μας οι ανδρες νομιζω οτι ζητανε απο μας ενα ηρεμο λιμανι...να απαγκιασουν...,να ηρεμησουν,να χαλαρωσουν,να δουν ενα ζεστο βλεμα και ενα χαμογελο,ενα χαδι, τον ερωτα ,το σεξ,καπου να βασιστουν οταν χρειαζονται στηριγμα....με λιγα λογια τα παντα....μια διακριτικη και συναμα ισχυρη παρουσια διπλα τους....αγγελος και ιερεια τους....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 28-03-11 στις 12:38. Αιτία: Μορφοποίηση
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 11:09, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
μωρουλι εγραψες!!!!!!!!!!!!!!!πριν καλα καλα ξεμυτισεις απ' τ' αυγο...και ξερεις τι θελουν οι ανδρες!

Βασικα οι ανδρες καλουνται να απαντησουν στο τοπικ....αλλα αν επιτρεπεται και σε εμας να πουμε την αποψη μας οι ανδρες νομιζω οτι ζητανε απο μας ενα ηρεμο λιμανι...να απαγκιασουν...,να ηρεμησουν,να χαλαρωσουν,να δουν ενα ζεστο βλεμα και ενα χαμογελο,ενα χαδι, τον ερωτα ,το σεξ,καπου να βασιστουν οταν χρειαζονται στηριγμα....με λιγα λογια τα παντα....μια διακριτικη και συναμα ισχυρη παρουσια διπλα τους....αγγελος και ιερεια τους....
Ταπεινά υποκλίνομαι !
Για να είναι τυχερός ο άνδρας που θα βρεθεί δίπλα σου, θα πρέπει να είναι ανοιχτομάτης, δηλ. τα ραντάρ του να πιάνουν πολλά μα πάρα πολλά. Διαφορετικά θα είναι αόματος και άφησε τον να συνεχίσει την ανούσια πορεία του.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 28-03-11 στις 12:38. Αιτία: Μορφοποίηση
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 11:21, 28-03-11:

Σεξ, όχι παράπονα, όχι γκρίνια, όχι ζήλεια, γενικώς ο,τι τους βολεύει

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 11:34, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
H kajira έχει πάαααρα πολύ δίκιο σε αυτό που λέει. Οι άντρες έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου από την κοινωνία για την υποτιθέμενη γκρινο-λαγνεία των γυναικών που στην παραμικρή έκφραση δυσαρέσκειας για οτιδήποτε, είτε έχει η γυναίκα δίκιο είτε όχι, νομίζουν ότι βλέπουν την γκρίνια για την οποία άκουγαν από τους άλλους τόσο καιρό και αντιδρούν ανάλογα.

Το ζήτημα είναι οτι κάποιοι γουστάρουν τρελά την γκρίνια. Κι όταν δεν τους γκρινιάξεις για τις μ@λ@κίες που κάνουν ξενερώνουν κιόλας!! Και μετά λες από μέσα σου "εγώ φταίω που δεν είπα τίποτα"!!!! Συγνώμη άντρες του στεκιού και άντρες γενικότερα, αλλά αν δεν τό'λεγα θα έσκαγα πραγματικά

Για να απαντήσω σοβαρά όμως, δεν νομίζω οτι όλοι οι άντρες θέλουν ακριβώς το ίδιο από τις γυναίκες. Γιατί ο καθένας είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικές ανάγκες... Γενικά είμαι κατά της κατηγοριοποίησης των ανθρώπων και δεν μ αρέσουν οι πεποιθήσεις του στυλ "οι άντρες αυτό" "οι γυναίκες εκείνο" κλπ....

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:56, 28-03-11:

Ειλικρινά αγαπητές συμφορουμίστριες, μ' αρέσετε πάρα πολύ...
Έχετε ήδη αρχίσει την ανάλυση του τι θέλουμε από σας λες και θέλουμε όλοι ακριβώς το ίδιο, λες και είμαστε όλοι ίδιοι, μα πάνω απ' όλα λες και ξέρουμε κι εμείς ακριβώς τι θέλουμε...
Το μόνο που μπορώ να πω είναι, πως ανάλογα με την κοπέλα και την κατάσταση θέλουμε και διαφορετικά πράγματα...

Οπότε please, αφήσε αυτό το τσουβάλιασμα, που δεν σας αρέσει να το κάνουν για σας...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:17, 28-03-11:

Tsarachaf, α) δεν απάντησες τελικά στο θέμα και β) αυτό περί γκρίνιας, αλήθεια σου λέω, άλλοι το είχαν λιγότερο κι άλλοι περισσότερο, αλλά δεν γνώρισα κανέναν (Έλληνα τουλάχιστον) που να μη το είχε καθόλου! Και στο δείγμα αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι φίλες μου.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 12:56, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO

Αλλά και ως ανδρες γνωρίζετε τι ζητάτε;
Σαφέστατα. Με μία λέξη, μην είναι χαζογκόμενα. Και δόξα τω θεώ, απ' τις τελευταίες έχουμε μπόλικες.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 12:59, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Tsarachaf, α) δεν απάντησες τελικά στο θέμα και β) αυτό περί γκρίνιας, αλήθεια σου λέω, άλλοι το είχαν λιγότερο κι άλλοι περισσότερο, αλλά δεν γνώρισα κανέναν (Έλληνα τουλάχιστον) που να μη το είχε καθόλου! Και στο δείγμα αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι φίλες μου.
Νομίζω πως ήταν ξεκάθαρο πως δεν μπορώ να σου δώσω μία απάντηση που να ισχύει απόλυτα... Ούτε καν για τον ίδι μου τον εαυτό, πόσο μάλλον για όλους τους άντρες...

Όσο για την γκρίνια, δεν διαφωνώ μαζί σου... Ίσως μάλιστα να μας έχει μείνει ψυχολογικό, καθώς πέρα απ' ότι ακούγεται γενικά, έχουμε και τις μανάδες μας, που-κακά τα ψέματα- γκρινιάζουν πολύ ώρες ώρες... Αν και στην πραγματικότητα εμείς είμαστε πιο γκρινιάρηδες...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:00, 28-03-11:

Τι θέλουν οι άνδρες απο τις γυναίκες;
Την γυναίκα την ίδια, αδερφέ.
Δεν υπάρχουν στάνταρτς, κι αν υπάρχουν αργά ή γρήγορα καταρρίπτονται.

-μίλησε ο άντρας τώρα.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε στις 21:51, 05-04-11:

Ως συμπέρασμα μπορούμε να πούμε με αρκετή σιγουριά, οτι <<αι γνώμαι διίστανται>>.

Αρα, άνδρες και γυναίκες, αν και δεν γνωρίζεστε μεταξύ σας, πουλάτε μούρη.

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 19:43, 07-04-11:

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα.
Κονσταντίν Μελιχάν, Ρώσος χιουμορίστας

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε στις 14:37, 08-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maria serres
Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα.
Κονσταντίν Μελιχάν, Ρώσος χιουμορίστας
Γυναίκες και άνδρες, ότι και αν θέλουν θα πρέπει να ξέρουν ότι είναι ένα πακέτο και δεν μπορούν να πάρουν το περιεχόμενο μοναχά.
Θα πρέπει πρώτα να πάρουν το πακέτο, να το φροντίσουν μη σπάσει – χαλάσει και λοιπά, μη το ξεχάσουν σε κάποιο ράφι. Μη το τσακίσουν από την επιθυμία τους, μη-μη –μη………………….. και ύστερα να γνωρίζουν ότι η σχέση είναι σαν τον μούστο.
Με τον καιρό ή θα γίνει νέκταρ ή θα γίνει ξύδι.
Οι προϋποθέσεις υπάρχουν, μένει η βούληση για να γίνει κρασί ή ξύδι.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κοντός123
Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Κοντός123 έγραψε στις 15:27, 12-04-11:

Ο Αντρας απο μια γυναίκα θέλει την γυναίκα . Την θηλυκότητα της ρε παιδί μου .
Βέβαια κάποιοι έχουν κάποιες διαφορετικές προτιμίσεις , την θέλουν γλυκιά , δυναμική , σκύλα ή όλα μαζί .

Καλό είναι να υπάρχει λίγο απο όλα για να υπάρχει σασπενς στην σχέση .

Να μην είναι ούτε πολύ συναισθηματική (όλη μέρα τηλέφονα και αγάπες και καρδούλες)
Ούτε πολυ ζηλιάρα , δηλαδή "γιατί κοίταξες εκεί "και μην κοιτάς εκείνη "και μην κοιτάς την άλλη "

Προσωπικά ως αγόρι, αυτό θα ήθελα απο την κοπέλα μου !

Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε στις 01:09, 14-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Κοντός123
Ο Αντρας απο μια γυναίκα θέλει την γυναίκα . Την θηλυκότητα της ρε παιδί μου .
Βέβαια κάποιοι έχουν κάποιες διαφορετικές προτιμίσεις , την θέλουν γλυκιά , δυναμική , σκύλα ή όλα μαζί .

Καλό είναι να υπάρχει λίγο απο όλα για να υπάρχει σασπενς στην σχέση .

Να μην είναι ούτε πολύ συναισθηματική (όλη μέρα τηλέφονα και αγάπες και καρδούλες)
Ούτε πολυ ζηλιάρα , δηλαδή "γιατί κοίταξες εκεί "και μην κοιτάς εκείνη "και μην κοιτάς την άλλη "

Προσωπικά ως αγόρι, αυτό θα ήθελα απο την κοπέλα μου !
Λίγα πράματα δηλαδή!
Θέλω να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις τα συναισθήματα που προκαλείς στην κοπέλα σου, όταν καρφώνεσαι στο στιγμιαία περαστικό στριγκάκι ως χρωματιστή πινέζα ;

Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 05:40, 14-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάξιμος
Λίγα πράματα δηλαδή!
Θέλω να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις τα συναισθήματα που προκαλείς στην κοπέλα σου, όταν καρφώνεσαι στο στιγμιαία περαστικό στριγκάκι ως χρωματιστή πινέζα ;
ὕπαγε ὀπίσω μου, σατανᾶ

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 11:03, 14-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Όχι. Όταν βρίσκετε παντού στραβά και εκφράζετε δυσαρέσκεια για το παραμικρό κάθε πέντε λεπτά, τότε δεν είναι "υποτιθέμενη γκρινολαγνεία". Όντως γκρινιάζετε. Είναι μέθοδος ελέγχου. Γνωστή και ως "τράβηγμα από τη μύτη", ή "χορός στο ταψί", ή "μουρμούρα". Το τελευταίο, ειδικά το βράδυ μετά την κατάκλιση ("κρεββατομουρμούρα") αποτελεί σαδιστικό βασανιστήριο και κανονικά θα έπρεπε να απαγορευτεί με διεθνείς συμβάσεις και προσφυγή στο Eυρωπαϊκό Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων.

Παράθεση

galla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη galla
Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O galla έγραψε στις 13:57, 14-04-11:

Μα φυσικα το μυαλο της,εαν εχει ενας αντρας την υπομονη να ακουσει την συντροφο του,θα διαπιστωσει οτι αυτο που στην αρχη του φανταζε σαν γκρινια,ειναι μια ολοκληρωμενη σκεψη,με απαντηση σε ολα τα υποερωτηματα που μπορουν να προκυψουν!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 16:00, 14-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Καραγκιόζης
Όχι. Όταν βρίσκετε παντού στραβά και εκφράζετε δυσαρέσκεια για το παραμικρό κάθε πέντε λεπτά, τότε δεν είναι "υποτιθέμενη γκρινολαγνεία". Όντως γκρινιάζετε. Είναι μέθοδος ελέγχου. Γνωστή και ως "τράβηγμα από τη μύτη", ή "χορός στο ταψί", ή "μουρμούρα". Το τελευταίο, ειδικά το βράδυ μετά την κατάκλιση ("κρεββατομουρμούρα") αποτελεί σαδιστικό βασανιστήριο και κανονικά θα έπρεπε να απαγορευτεί με διεθνείς συμβάσεις και προσφυγή στο Eυρωπαϊκό Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων.
Η ιδανικη γυναικα ομως παιρνει τον Καραγκιοζινο της αγκαλιτσα ....του τριβεται γλυκα...του κανει απαλο μασαζ στη πλατουλα για να τον ξεκουρασει αποτην κουραση της ημερας.....τον ακουει σιωπηρα ....σε οτι γκρινια και παραπονο εχει εκεινος συσσωρευσει απο τη δυσκολη μερα του...τον ξεκουραζει και τον χαλαρωνει με οποιο τροπο εκεινον ευχαριστει....si?

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 17:21, 14-04-11:

Η ιδανικη γυναικα ομως παιρνει τον Καραγκιοζινο της αγκαλιτσα ....του τριβεται γλυκα...του κανει απαλο μασαζ στη πλατουλα για να τον ξεκουρασει αποτην κουραση της ημερας.....τον ακουει σιωπηρα ....σε οτι γκρινια και παραπονο εχει εκεινος συσσωρευσει απο τη δυσκολη μερα του...τον ξεκουραζει και τον χαλαρωνει με οποιο τροπο εκεινον ευχαριστει....si?
ΣΟΚ! ΓΚΛΟΥΠ!
Θεέ μου Rosa μου είμαι τόσο ελλιπής....
Του τα κάνω αυτά... δεν λέω... αλλά όχι γ'αυτόν , για μένα...
όποτε έχω όρεξη να
Θα του λέω ότι τα κάνω γ'αυτόν.
Σιωπηρά τον ακούω , δεν λέω...αλλά επειδή βαριέμαι ν'ανοίξει η συζήτηση...
λέω ¨μαρινάκι άστον τώρα να τα πει , να ξεθυμάνει, και μην μιλάς καθόλου, να τελειώνουμε μια ώρα αρχίτερα¨...

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 17:24, 14-04-11:

No.

To μασαζ το κάνει ο Καραγκιόζης. Και κάθεται και ακούει. Αλλά όλα στην ώρα τους. Όταν λέμε για γκρίνια, εννοούμε κάθε λίγα λεπτά, για το παραμικρό. Αλλιώς δεν μετράει για γκρίνια. Προφανώς αν η κυρία Καραγκιόζαινα είχε άσχημη μέρα στη δουλειά, λογικό και ανθρώπινο είναι να θέλει να τα πει να ξεσκάσει. και αν δει ότι ο Καραγκιόζης κάνει κάτι στραβά, δεν δικαιούται απλώς αλλά υποχρεούται να του το υποδείξει. Και αυτό λογικότατο είναι. Μία φορά όμως. Και χωρίς υπενθυμίσεις κατόπιν της διορθώσεως. Γίνεται βασανιστήριο όταν είναι επαναληπτικός καταιγισμός.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 17:32, 14-04-11:

Σοβαρά τώρα, ποιος νοήμων άνθρωπος γκρινιάζει με το κάθε τι αν δεν του φταίει κάτι;
Και μη μου πεις ότι μας φταίνε τα πάντα. :Ρ
Απλά μεταφράζετε τα πάντα σε γκρίνια.

Συζήτηση:
Εγώ: Θέλω το τάδε.
Αυτός: Βρήκα αυτό.
Εγώ: Μήπως το έχει και σε άλλη μορφή;
Αυτός; Πω Πω γκρίνιααα.

Εμ, δε γκρίνιαζα αλλά σας αρέσει να το βλέπετε έτσι.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 17:36, 14-04-11:

Σοβαρά τώρα, ποιος νοήμων άνθρωπος γκρινιάζει με το κάθε τι αν δεν του φταίει κάτι;
Και μη μου πεις ότι μας φταίνε τα πάντα. :Ρ
Απλά μεταφράζετε τα πάντα σε γκρίνια.

Συζήτηση:
Αυτός; Πω Πω γκρίνιααα.

Εμ, δε γκρίνιαζα αλλά σας αρέσει να το βλέπετε έτσι.
Ουσιαστικά "Αυτός" γκρινιάζει.
Για να μην πω ότι τις περισσότερες φορές οι άνδρες γκρινιάζουν παρά οι γυναίκες...
Εμείς τα παίρνουμε και λίγο στο "ντούκου" και λέμε "έλα μωρέ".

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 17:51, 14-04-11:

Οκ, δεν είναι θέμα νοημοσύνης, είναι θέμα χαρακτήρα...
Σκηνικό...( Υπάρχει και η σιωπηλή γκρίνια...)
Σου την έχει σπάσει γιατί... γιατί....τι να πούμε τώρα...γιατί κοίταξε έναν @ωλο που όλοι στο μαγαζί άντρες-γυναίκες τον κοίταζαν,ως φυσιολογικός άνθρωπος τον κοίταξε και αυτός , και εσύ τον κοίταξες άλλωστε...
Μπαίνετε στ'αμάξι... κοιτάς συνοφρυωμένη έξω από το παράθυρο, με ύφος τώρα θα σε φτιάξω παλιο@@@@... θα σε τσιτσιρίσω!
Εκείνος ανυποψίαστος... ¨αγάπη μου είσαι καλά;¨
-¨Καλά είμαι...¨ - με μισή καρδιά να καταλάβει ότι έχεις κάτι...-
(Εξακολουθείς να έχεις κρεμάσει προβοσκίδα σαδιστικά....)
-¨Αγάπη μου σίγουρα είσαι καλά ;;;¨ εκείνος ανυποψίαστος...
-¨Ναι... το κεφάλι μου πονάει ....¨ (κοιτάς μόνο έξω από το παράθυρο)
-¨σίγουρα; μήπως έκανα κάτι που σε πείραξε;;;¨
-¨Εσύ ; οχι βέβαια... σαν τί να κάνεις δηλαδή;;;απλά βαριέμαι ...¨
-¨εντάξει μωρό μου... που θέλεις να πάμε για καφέ; Ostria, le palmier, πού γουστάρεις;;;¨
-¨άστο μωρέ... δεν γουστάρω...άλλαξα γνώμη... πάμε σπίτι...¨

Μετά , άμα του πρήξεις τα ούμπαλα με τα μούτρα και βαρεθεί ο άνθρωπος, και πάψει ν'ασχολείται και να σε παρακαλάει και να σε ρωτάει, πας τσουκουτσούκου

¨ρεζίλι με έκανες με αυτήν την ξανθιά... σαν ξελιγωμένος την κοίταζες... τελείως αδιάκριτα!και εγώ καθόμουν δίπλα σου σαν τον μα@ακα...
¨και σιιιιιγά μωρέ τον κώλο... σιιιγά την γκόμενα...Κυτταρίτιδα με το τσουβάλι... ¨

(Ξου ξου ξου, Μακριά από μένα τέτοιες συμπεριφορές.....)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 17:56, 14-04-11:

Για τι ηλικίες μιλάμε; :Ρ
Εντάξει το γνωστό ''τι έχεις; τίποτα'' αλλά δε νομίζω να έκανα σκηνή επειδή είδε έναν κώλο.
Μάτια έχει και είδε, δε με απάτησε κιόλας για να κάνω σαν υστερική, προς θεού.

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 18:00, 14-04-11:

Για τι ηλικίες μιλάμε; :Ρ
Εντάξει το γνωστό ''τι έχεις; τίποτα'' αλλά δε νομίζω να έκανα σκηνή επειδή είδε έναν κώλο.
Μάτια έχει και είδε, δε με απάτησε κιόλας για να κάνω σαν υστερική, προς θεού.
Οκ, ένα παράδειγμα έφερα...
Γενικώς θεωρώ την γκρίνια γένους θηλυκού...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:02, 14-04-11:

Α μπα.
Σου έτυχε να γριπωθεί το αμόρε;
Δε στο εύχομαι.

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 18:06, 14-04-11:

Το παραπάνω δεν θα το μετέφραζα σε γκρίνια. Όταν λέμε γκρίνια, εννοούμε αυτό:

Αυτή: Θέλω το τάδε
Εγώ: Βρήκα αυτό.
Αυτή: Μήπως το έχει σε άλλη μορφή;
Εγώ: Μισό να δώ... Δες εδώ, κάνει αυτό;
Αυτή: Χμμ. Οχι, δεν ξέρω, ίσως. Τώρα που το σκέφτομαι, όχι βέβαια, αφού έχει το τάδε, και ξέρεις ότι δεν μου αρέσει το τάδε!
Εγώ: Να ψάξω για κάτι άλλο;
Αυτή: ...
Εγώ: Θα ψάξω για κάτι άλλο. Περίμενε. (Αρχίζω να ψάχνω)
Αυτή: Μα τι κάνεις τόση ώρα;
Εγώ: Ψάχνω... κάτσε
Αυτή: Ναι αλλά με έχεις και περιμένω τόση ώρα, γιατί με κάνεις συνέχεια να περιμένω; Ολο εγώ περιμένω εσένα..
Εγώ: Μα...
Αυτή: Και είναι και αυτά τα μαγαζιά, τίποτα δεν έχουν, γιατί ήρθαμε εδω; Θα μπορούσαμε να είχαμε πάει εκεί...
Εγώ: Ναι αλλά...
Αυτή: Αν ήξερα ότι δεν θα το έχουν εδώ, θα είχα κανονίσει να πάμε εκεί. Γιατί δεν μου είπες ότι δεν θα το έχουν εδώ;
Εγώ: Και που να το ξέρω;
Αυτή: Μα, καλά, τίποτα δεν ξέρεις; Όλα εγώ πρέπει να τα μελετάω και να τα φροντίζω; Αν σε αφήσω να κάνεις εσύ κουμάντο θα γίνουν όλα μπάχαλο!
Εγώ: Ε...
Αυτή: Και επιτέλους τι γίνεται με το τάδε, ακόμα να το βρείς;
Εγώ: Βρήκα αυτό, σου κάνει;
Αυτή: Εμ βέβαια, έχω γίνει υπηρέτρια σου, δεν μπορείς τίποτα να καταφέρεις μόνος σου, έχεις συνηθίσει να σου τα φέρνει όλα έτοιμα στο χέρι η μαμάκα σου.
Εγώ: Είπα, βρήκα ΑΥΤΟ. Σου κάνει;
Αυτή: Μη μου υψώνεις εμένα τον τόνο της φωνής σου! Ορίστε μας, ανέχομαι όλα τα άλλα, έχω κι εσένα να μου φωνάζεις μπροστά σε όλο τον κόσμο, μα τι τραβάω. Κάτσε να δώ τι βρήκες... Μα, τί είναι αυτό;;;
Εγώ: Αυτό που βρήκα... πως σου φαίνεται;
Αυτή: Μα με κοροϊδεύεις τώρα, πόσο αναίσθητος είσαι τέλος πάντων;
Εγώ: Μα, αυτό δεν έχει το τάδε που δεν σου αρέσει, έχει το δείνα που σου αρέσει, γιαυτό το διάλεξα, υπέθεσα ότι...
Αυτή: Βέβαια, υπέθεσες, όλο υποθέσεις κάνεις όπως σε συμφέρει. Ναι, συνήθως δεν μου αρέσει το δείνα και προτιμώ το τάδε αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη και προτιμώ το δείνα, αλλά που να το καταλάβεις εσύ, δεν έχεις ιδέα και δεν φρόντισες καν να ενδιαφερθείς και να με ρωτήσεις αν άλλαξα γνώμη σήμερα, γιατί είσαι αναίσθητος και εγωϊστής και κάφρος και δε σε νοιάζει...

Αυτό εννοούμε όταν λέμε γκρίνια. Είναι κατανοητή η διαφορά, ή να το αναλύσω;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 18:06, 14-04-11:

Α μπα.
Σου έτυχε να γριπωθεί το αμόρε;
Δε στο εύχομαι.
Τί εννοείς;Ότι είναι μέσα στη γκρίνια;;;
Mου έχει τύχει μετά από εγχείρηση στο πόδι που έκανε, οκ, ήταν γερο-ιδιότροπος....και οκ , γκρίνιαζε...έφαγα πολύ καψόνι...
Αλλά εγώ όταν είχα κρεβατωθεί με πρόβλημα στη μέση
ήμουν νομίζω πολύ χειρότερη... όλο κλάμα και κατάθλιψη και μιζέρια... Πήγαινα να μιλήσω και τρεμούλιαζε η φωνή για να τα μπήξω....

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 18:08, 14-04-11:

Αυτή: Χμμ. Οχι, δεν ξέρω, ίσως. Τώρα που το σκέφτομαι, όχι βέβαια, αφού έχει το τάδε, και ξέρεις ότι δεν μου αρέσει το τάδε!
Αυτή: Ναι αλλά με έχεις και περιμένω τόση ώρα, γιατί με κάνεις συνέχεια να περιμένω; Ολο εγώ περιμένω εσένα..
Αυτή: Και είναι και αυτά τα μαγαζιά, τίποτα δεν έχουν, γιατί ήρθαμε εδω; Θα μπορούσαμε να είχαμε πάει εκεί...
Αυτή: Αν ήξερα ότι δεν θα το έχουν εδώ, θα είχα κανονίσει να πάμε εκεί. Γιατί δεν μου είπες ότι δεν θα το έχουν εδώ;
Αυτή: Μα, καλά, τίποτα δεν ξέρεις; Όλα εγώ πρέπει να τα μελετάω και να τα φροντίζω; Αν σε αφήσω να κάνεις εσύ κουμάντο θα γίνουν όλα μπάχαλο!
Αυτή: Εμ βέβαια, έχω γίνει υπηρέτρια σου, δεν μπορείς τίποτα να καταφέρεις μόνος σου, έχεις συνηθίσει να σου τα φέρνει όλα έτοιμα στο χέρι η μαμάκα σου.
Αυτή: Μη μου υψώνεις εμένα τον τόνο της φωνής σου! Ορίστε μας, ανέχομαι όλα τα άλλα, έχω κι εσένα να μου φωνάζεις μπροστά σε όλο τον κόσμο, μα τι τραβάω. Κάτσε να δώ τι βρήκες... Μα, τί είναι αυτό;;;
Εγώ: Μα, αυτό δεν έχει το τάδε που δεν σου αρέσει, έχει το δείνα που σου αρέσει, γιαυτό το διάλεξα, υπέθεσα ότι...
Αυτή: Βέβαια, υπέθεσες, όλο υποθέσεις κάνεις όπως σε συμφέρει. Ναι, συνήθως δεν μου αρέσει το δείνα και προτιμώ το τάδε αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη και προτιμώ το δείνα, αλλά που να το καταλάβεις εσύ, δεν έχεις ιδέα και δεν φρόντισες καν να ενδιαφερθείς και να με ρωτήσεις αν άλλαξα γνώμη σήμερα, γιατί είσαι αναίσθητος και εγωϊστής και κάφρος και δε σε νοιάζει...

Όχι, όχι μην το αναλύεις! Μόνο που το διάβασα δυσφόρησα, πιέστηκα και άρχισα ανασούλες τύπου ανώδυνου τοκετού....

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:09, 14-04-11:

Nαι, μόνο που ο διάλογος που έβαλα ήταν πραγματικός και όχι φανταστικός επηρεασμένος σε μεγάλο βαθμό από τα όσα προβάλλονται στα ελληνικά σήριαλ.

Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 18:12, 14-04-11:

Nαι, μόνο που ο διάλογος που έβαλα ήταν πραγματικός και όχι φανταστικός επηρεασμένος σε μεγάλο βαθμό από τα όσα προβάλλονται στα ελληνικά σήριαλ.
Και ο δικός μου πραγματικός ήταν...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:39, 14-04-11:

Κάποια που να λέει "σε αγαπάω, δεν σε χρειάζομαι". Κάποια ισχυρή. Μόνο οι ισχυρές γυναίκες αγαπάνε. Οι αδύναμες βαφτίζουν αγάπη την ανάγκη (ανάγκη για σεξ, μητρότητα, πλούτη, status ή ακόμα και συναισθηματική κάλυψη). Κάποια αντισυμβατικά συμβατική, κάποια σατανικά αγγελική και ιπποτικά κυνική.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:44, 14-04-11:

Εγώ έχω διαβάσει ένα γνωμικό που έλεγε:
Η αληθινή αγάπη λέει ''σε χρειάζομαι γιατί σ' αγαπώ'' ενώ η ανόητη αγάπη λέει ''σ' αγαπώ γιατί σε χρειάζομαι''.
Δεν συγκρατώ ονόματα, δυστυχώς.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 19:08, 14-04-11:

Έ-ξ-ο-χ-ο..
Για να μη λένε κάποιοι άλλοι ότι, επειδή αναλύουμε τα πάντα, είμαστε γκρινιάρες..

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:58, 14-04-11:

No.

To μασαζ το κάνει ο Καραγκιόζης. Και κάθεται και ακούει. Αλλά όλα στην ώρα τους. Όταν λέμε για γκρίνια, εννοούμε κάθε λίγα λεπτά, για το παραμικρό. Αλλιώς δεν μετράει για γκρίνια. Προφανώς αν η κυρία Καραγκιόζαινα είχε άσχημη μέρα στη δουλειά, λογικό και ανθρώπινο είναι να θέλει να τα πει να ξεσκάσει. και αν δει ότι ο Καραγκιόζης κάνει κάτι στραβά, δεν δικαιούται απλώς αλλά υποχρεούται να του το υποδείξει. Και αυτό λογικότατο είναι. Μία φορά όμως. Και χωρίς υπενθυμίσεις κατόπιν της διορθώσεως. Γίνεται βασανιστήριο όταν είναι επαναληπτικός καταιγισμός.
Λυπαμαι αλλα δεν εχεις την ιδανικη ΚΑΡΓΚΙΟΖΙΝΑ...keep searching....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 13:25, 15-04-11:

Λυπαμαι αλλα δεν εχεις την ιδανικη ΚΑΡΓΚΙΟΖΙΝΑ...keep searching....
Μπα... σιγά να μην αρχίσω τα πεσίματα τώρα στα γεράματα. Όπως άντεξα τα πρώτα 12 χρόνια, θα αντέξω και τα υπόλοιπα...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:46, 16-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289

(να το δείτε.)
Η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ γκρινιάρες. Εγώ τουλάχιστον είμαι.

Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 22:55, 16-04-11:

και γκρινιάζεις στον εαυτό σου γι αυτό ;

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 06:11, 18-04-11:

Να κάνει καλό κρεβάτι
Να είναι νοικοκυρά
Να μην ντύνετε προκλητικά
Να μπορείς να κάνεις πλάκα μαζί της
Να μην σου κάνει νούμερα, ζήλιες κλπ
Να είναι εμφανίσημη

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 08:20, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^

(να το δείτε.)
χα χα χα χα χα χα χα χα!!!Πολύ καλό!
Απ'τη ζωή βγαλμένο!!!

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 09:08, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Να κάνει καλό κρεβάτι
Να είναι νοικοκυρά
Να μην ντύνετε προκλητικά
Να μπορείς να κάνεις πλάκα μαζί της
Να μην σου κάνει νούμερα, ζήλιες κλπ
Να είναι εμφανίσημη
ξεχασες το ποιο σημαντικο βρε...να μη σου κανει δωρο στα γενεθλια σου ροζ πιτζαμουλες με ασορτι παντοφλακια ή κανενα ροζ παντελονακι με λιλα μπλουζακι!!!!!!!!!!!!! so lovely ....so sexy ...so elegant...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους