Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παιδικά παιχνίδια και τιμές

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μirana_neko
H Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Μirana_neko i've been having these weird thoughts... έγραψε στις 14:24, 27-03-11:

Η ανιψια μου μου ζητησε για τα γενεθλια της μια κουκλα monster high.Συγκεκριμενα μου ζητησε την Draculaura.Ξερουμε ποσο κοστιζει περιπου αν παω ας πουμε να την παρω στα Jumbo?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:41, 27-03-11:

Με ενα γρηγορο google http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID...tAdd=132009375

Τωρα ποσο μπορει να αλλαζει η τιμη δεν ξερω, αλλα φανταζομαι οχι τραγικα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μirana_neko

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μirana_neko
H Μirana_neko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Μirana_neko i've been having these weird thoughts... έγραψε στις 18:23, 27-03-11:

εχουν γινει τοσο φτηνες οι κουκλες?οταν ημουν εγω μικρη ηταν πανακριβες....

Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 19:12, 27-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μirana_neko
Η ανιψια μου μου ζητησε για τα γενεθλια της μια κουκλα monster high.Συγκεκριμενα μου ζητησε την Draculaura.Ξερουμε ποσο κοστιζει περιπου αν παω ας πουμε να την παρω στα Jumbo?

αν προτιμήσεις να την πάρεις συγκεκριμένα από τα Jumpo , θα στοιχίσει σε όλους μας την δικαίωση των πιο καθυστερημένων διαφημίσεων από καταβολής κόσμου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παιδικά τραγουδάκια - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-11-17 στις 21:04.
    • Παιδικά χρόνια τότε και τώρα - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-07-17 στις 23:12.
    • Προτείνετε παιδικά βιβλία - Από Αρίκος
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λογοτεχνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-14 στις 16:53.
    • Αναμνήσεις από τα παιδικά χρόνια... - Από LAZARUS
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-14 στις 22:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους