Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,179 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θα ήθελες να είναι το τελευταίο σου γεύμα;

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 17:30, 16-07-12:

σε ερημο μερος, σε ψηλο σημειο, σκοταδι με τα φωτα της πολης και μαλλον σουβλακια η πιτσα, κατι προχειρο με καλη παρεα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:11, 21-07-12:

Σε ένα ερημονήσι και γύρω γύρω θάλασσα ίσως απόλυτα μόνη για να απολαύσω ησυχία και γαλήνη... Θα ήθελα να έχω για φαγητό φρούτα με λίγα λόγια κάτι απλό που να με γεμίζει ακριβώς με την λυτότητά του....!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:23, 23-07-12:

πατάτες τηγανιτές σίγουρα
σπίτι με την οικογένειά μου

Παράθεση

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunday(atlie)
H sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H sunday(atlie) Τωρα ξερεις το δρομο.. ακολουθησε τον. έγραψε στις 11:43, 24-07-12:

Να τρώω κρέπες γλυκές με φράουλες και μερέντα. Μόνη σε ένα παγκάκι και ευθεία μπροστά να εμφανίζονται οι μορφές των ανθρώπων μου. Και τίποτα άλλο ησυχία... και μόλις τελειώσω τις κρέπες οι μορφές να ζωντανέψουν!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:55, 24-07-12:

Φαντάζομαι κάτι που δεν θα χε κρέας..
Φαντάζεστε λίγα λεπτά πριν φύγουμε από αυτο τον κόσμο, να τρώγαμε κάτι άλλο που υπήρξε ζωντανό..?

Σημείωση: Δεν είμαι χορτοφάγος, μια χαρά το τρώω το κρεατάκι μου. Απλά εκείνη τη στιγμή.. ξέρω γω ρε παιδιά..

Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,427 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 19:30, 24-07-12:

μακαρονια με φακές!!

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 19:41, 24-07-12:

Μια τέλεια ηλιόλουστη μέρα, σε ένα λιβάδι, μαζί με τους ανθρώπους που αγαπώ. Θα κοιλιόμασταν όλοι μαζί στο γκαζόν και μετά θα τρώγαμε πιτόγυρα, σαλάτα του σεφ, καρμπονάρα και πολλά πολλά κομάτια μπουγάτσα.
Και κάπου δίπλα θα υπήρχε και ένας καταράκτης.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:28, 24-07-12:

βραδι με την κολλητη μου στην βεραντα της, πιτογυρα και μετα κρεπες με σοκολατα.

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 23:34, 25-07-12:

Με τα αγαπημένα μου πρόσωπα.

Παράθεση

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρικαίτη
H Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Μαρικαίτη έγραψε στις 16:52, 26-07-12:

Θα συμφωνήσω με τον Νεογέννητο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 17:08, 28-08-12:

φρουτα λαχανικα και υδατανθρακες με εναν πολυτελη τροπο σερβιρισματος και μαγειρεματος.Παρεα με γονεις και αδερφη,την κολλητη μου και την φαμιλια της σε μια αδεια πλατεια

ακυρο για την πλατεια.στο σπιτι στο χωριο αν εχω κανει και δικη μου οικογενεια μαζι.Το σπιτι μου αυτο ειναι διπλα στο μονοπατι για το βουνο.Μες το πρασινο αλλο πραμα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-11-12 στις 08:39. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 17:29, 28-08-12:

Θα ήταν τόσο μεγάλο που θα πέθενα από το φαγητό!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 17:52, 28-08-12:

Μαλλον το συγκεκριμενο ερωτημα ενδιαφερει αυτους που θέλουν να γινουν CEF πιο πολυ εκπαιδευτικό χαρακτηρα εχει,
να φωναξουμε τον Σκαρμουτσο να του κανουν την ερωτηση

Παράθεση

coyote

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη coyote
Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O coyote έγραψε στις 17:59, 28-08-12:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RiSe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη RiSe
Ο RiSe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O RiSe έγραψε στις 13:46, 02-11-15:

Ποιο θα ήταν το τελευταίο σου γεύμα; Σε ποια τοποθεσία; Η απάντηση στην ερώτηση αυτή ρίχνει φως στην ψυχή κάποιου
Μια σπανακοτυρόπιτα από τα χέρια της Μαρίας στον φούρνο της γειτονιάς μου, να την δαγκάνω με μανία καρφωμένος στο βαθύ...ντεκολτέ της!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους