Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 12:43, 17-07-05:

ποιο ειναι το αγαπημενο σας αρωμα για τον εαυτο σας και ποιο το αγαλημενο σας για το αλο φυλλο?
Υπαρχει καποιο αρωμα που σας κολαζει?
Κατα την γνωμη μου το αρωμα λεει πολλα για εναν ανθρωπο και μπορει να προκαλεσει πολλα ερωτικα συναισθηματα...

Εγω λατρευω να φοραω το Angel
και
με τρελαινει η μυρωδια του αντρικου Issey Miyaki το καλσσικο ομως οχι το μπλε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:19, 17-07-05:

Προσωπικά μου αρέσει το Emporio Armani Night και στο άλλο φύλο το YSL Kouros που φοράει και ο σύντροφός μου (εγώ το διάλεξα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 13:43, 17-07-05:

Προτιμώ τις φυσικές οσμές του σώματος..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:50, 17-07-05:

πωωωωω τι είπες τώρα!!
ένα από τα κολλήματα μου είναι τα αρώματα!
Τρελαίνομαι όταν ο άλλος φοράει ένα άρωμα που να του πηγαίνει! Κολλάζομαι! lol
το Issey Miyaki είναι από τα αγαπημένα μου και μένα!

Οσον αφορά τον εαυτό μου....
έχω στο μπάνιο μου γύρω στα.... 25 αρώματα που εναλλάσω ανάλογα την εποχή (πιο βαρύ το χειμώνα πιο δροσερό και φρουτένιο το καλοκαίρι) και φυσικά ανάλογα και τη διάθεση μου και τι.... θέλω να εκπέμπω σε όσους με μυρίζουν....
Πιο δροσερό σε καθημερινή βάση.... πιο πικάντικα αρώματα για πιο προσωπικές καταστάσεις#
Τώρα το καλοκαίρι φοράω πολύ το GUCCI RUSH II για πικάντικο και το EMPORIO ARMANI WHITE για δροσερό καθημερινό#

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:22, 17-07-05:

Εγώ έχω μια deep water του davidoff λέει άγρια σαν κολώνια. Απο γυναικιες δεν θυμάμε ονόματα απλά να είναι ελαφρια!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 15:25, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εγώ έχω μια deep water του davidoff λέει άγρια σαν κολώνια. Απο γυναικιες δεν θυμάμε ονόματα απλά να είναι ελαφρια!
deep water ή cool water? με μπέρδεψες τώρα....
γιατί η cool water... λέει πααααααααρα πολλά!!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:39, 17-07-05:

Από αντρικά ποτέ δεν θυμάμαι

Για γυναικεία εναλλάζω Hypnotic Poison - Dolce vita- J'adore του Christian Dior...Ενώ έχω φάει κόλλημα με το Surrender της Avon...To οποίο έχει γίνει σήμα κατατεθέν μου

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:19, 17-07-05:

Εγω δεν βαζω... Βαζω λιγο ΑΧΕ ρολο στης μασχαλες και αυτο ειναι ολο...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:45, 17-07-05:

μου τη δίνει το άρωμα βανίλια :thumbsdown:.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 17:11, 17-07-05:

AXE Africa και Scorpio

Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelokotsidou
H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε στις 23:13, 17-07-05:

Αυτήν την περίοδο από γυναικεία μ' αρέσει να φοράω το beyond paradise της Estee Lauder, ενώ τον χειμώνα το Narcisse της Chloe. Από ανδρικά έχω ένα κόλλημα με το He από Armani, αλλά σπάνια το μυρίζω...να' ναι καλά τα Hondos, πάω και παίρνω την δόση μου που και που

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:34, 18-07-05:

Σε γενικές γραμμές αποφεύγω τα γυναικεία αρώματα γιατί τα θεωρώ βαριά. Προτιμώ τα αντρικά με μεγάλη λατρεία στην AQUA di GIO, και στην DONE του Chr. Dior.

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 12:37, 18-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Σε γενικές γραμμές αποφεύγω τα γυναικεία αρώματα γιατί τα θεωρώ βαριά. Προτιμώ τα αντρικά με μεγάλη λατρεία στην AQUA di GIO, και στην DONE του Chr. Dior.
τι γυναικια aqua di gio το χεις δοκιμασει? πολυ καλο και ελαφρυ

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:37, 18-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
deep water ή cool water? με μπέρδεψες τώρα....
γιατί η cool water... λέει πααααααααρα πολλά!!
H deep water είναι καινουργια απο τον davidoff υπάρχει και η cool water. Και οι 2 είναι φοβερες

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:38, 18-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
τι γυναικια aqua di gio το χεις δοκιμασει? πολυ καλο και ελαφρυ
Ποτέ δεν είναι αργά! Thanks!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 13:05, 18-07-05:

Axe Marine για μένα και... για μένα, και για το άλλο φύλο... δε ξέρω

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 12:16, 20-07-05:

Αγόρασα το Body Lotion της beyond paradise (Estee Lauder) και δεν παίζεται! Η απόλυτη αίσθηση φρεσκάδας.

Υ.Γ. Στα Hondos/Attica/Beauty Shop, 50% έκπτωση σε όλα τα προϊόντα!

Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-stekoumenos
Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε στις 19:54, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μώρε δεν μου έχει τύχει ποτέ να υπάρχει μπόχα, απλά εμένα με ενοχλεί και η παραμικρή μυρωδιά (δεν εννοώ και άρωμα, είπαμε!) ενώ άλλη δεν θα την "έπιανε" καν...
...τότε φαντάζομαι οτι θα μπορούσε και να ερωτευτείς κάποιον που θα φορούσε ένα άρωμα της αρεσκείας σου...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:56, 14-10-05:

Ευτυχώς σε αυτό δεν είμαι καθόλου δύσκολη! Δύσκολα θα βρω αντρικό άρωμα που δεν μου αρέσει! Τα περισσότερα μου αρέσουν και μάλιστα το βρίσκω πολύ σέξι να φοράει κάποιος άρωμα!

Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O e-stekoumenos έγραψε στις 20:01, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ευτυχώς σε αυτό δεν είμαι καθόλου δύσκολη! Δύσκολα θα βρω αντρικό άρωμα που δεν μου αρέσει! Τα περισσότερα μου αρέσουν και μάλιστα το βρίσκω πολύ σέξι να φοράει κάποιος άρωμα!
Το κακό με εσάς τις γυναίκες είναι οτι φοράτε ακόμα και αντρικά αρώματα...με αποτέλεσμα να μην μπορείς να βγάλεις άκρη ποιο είναι αντρικό και πιο γυναικείο... .Κι εγώ είμαι υπέρ του αρώματος...όχι μόνο για λόγους αμιγώς σεξουαλικούς...αλλά γιατί πολλές φορές φορωντας κάποιο άρωμα μπορείς να ενισχύσεις την πειθώ σου όταν είσαι σε διαπραγματεύση.Δεν ξέρω αλλά κάποια αρώματα ηρεμούνε τους άλλους...και είναι ένα καλό βοήθητικό εργαλείο και στην εργασία...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:04, 14-10-05:

Ε όχι δα! Φαίνεται πότε είναι ενα άρωμα γυναικείο και πότε ανδρικό! Ειδικά τα ανδρικά τα ξεχωρίζω πολύ εύκολα!
Κι εγώ πάντα πριν βγώ απο το σπίτι βάζω άρωμα, έχω εξάρτηση απο αυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O e-stekoumenos έγραψε στις 20:10, 14-10-05:

...τώρα τι θυμήθηκα....Κάποτε δοκίμασα να φορέσω ΦΑΡΕΝΑΙΤ...εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως έδενε με την επιδερμίδα μου..και έβγαινε τελικά το άρωμα λιβανιού....Μπαίνω σε ένα βιβλιοπωλείο να διαλέξω κάτι βίβλια...και δίπλα μου ήταν ένα ζευγάρι...που τους ακούω να λένε..."έγινε καμμιά κηδεία....κάτι σαν λιβάνι μυρίζει..."...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:52, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos
...τώρα τι θυμήθηκα....Κάποτε δοκίμασα να φορέσω ΦΑΡΕΝΑΙΤ...εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως έδενε με την επιδερμίδα μου..και έβγαινε τελικά το άρωμα λιβανιού....Μπαίνω σε ένα βιβλιοπωλείο να διαλέξω κάτι βίβλια...και δίπλα μου ήταν ένα ζευγάρι...που τους ακούω να λένε..."έγινε καμμιά κηδεία....κάτι σαν λιβάνι μυρίζει..."...
Xαχαχαχαχαχαχα, έλιωσα!!!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 21:58, 14-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από e-stekoumenos
AXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Edit: Το άρωμα που λατρέυω να φοράω εγώ και ο άλλος είναι το Axe Marine.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 14-10-05 στις 22:04.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 18:25, 24-10-05:

Το Beyond Paradise,είναι υπέροχο

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 17:49, 07-11-05:

Από γυναικεία αρώματα,με τρελαίνουν τα:"IRRESISTABLE"-Givenchy και το "Just Cavalli",το οποίο μυρίζει σαν καραμελωμένη ζάχαρη!!!έχω τελειώσει τουλάχιστον 3 μπουκάλια..χιχι!! Από αντρικά,"κολάζομαι" με τα"Cool water"-Davidoff & "Farenheit"...!!!

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 18:06, 07-11-05:

Λοιπόν έχουμε και λέμε..
Της paco rabanne είναι φοβερό και πολύ εντυπωσικό..
Kenzo(που ενώ δεν φοράω μόνο ένα άρωμα έχει επικρατήσει σαν σήμα κατετεθέν μου)
Hypnotic poisson του οίκου Dior πολύ θυληκό άρωμα αλλά και βαρύ(κατά την άποψη μου) γι'αυτό το φοράω σε συγκεκριμένες περιπτώσεις..
Το J'adore..
Ας σταματήσω εδώ!!

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:09, 07-11-05:

Emporio Armani-CITY GLAM

Παράθεση

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JiMiOuS
Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O JiMiOuS έγραψε στις 20:46, 12-11-05:

Κορυφή για μένα είναι η JOOP και η Gautier από αντρικά. Ενώ από γυναικεία θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Skoulikadera. Από γυναικεία μου αρέσει επίσης και η Kenzo Flower.
Παιδιά δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση αλλά όποτε φοράω JOOP ή Gautier γύρω μου βλέπω μόνο γυναίκες...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 22:30, 12-11-05:

Αγαπημενες για εμενα (δεν τις αγορζω ταυτοχρονα, αλλα αυτες ειναι οι "σιγουρες που με την πρωτη ευκαιρια θα παρω)
Bulgari - Blu
Armani-Acqua Gio
Givenchy-Pi Greco (καλουτσικο)
Davidoff-Cool Water και echo
L. Biagiotti-ROMA
Paco rabanne - Xs
Jean Paul Gautier
Angel (αντρικη)
(αυτες σαν πρωτες σκεψεις)

Και απο γυναικειες μετρανε οι:
Angel
paco rabanne
Kenzo
Dior-Hypnotic poisson

ας μεινω σε αυτες,δεν μου ερχονται αλες προς το παρων...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:28, 12-11-05:

κανεις δεν ξέρει το YSL Kouros ΄;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:26, 13-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
κανεις δεν ξέρει το YSL Kouros ΄;
Νομίζω την έχουμε κάτω στο πατρικό μου

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:30, 13-11-05:

Παιδια ξερετε αμα υπαρχει ακομα το αρωμα της Harley που ειχε βγει καποτε;

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 00:39, 13-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Παιδια ξερετε αμα υπαρχει ακομα το αρωμα της Harley που ειχε βγει καποτε;

Που το θυμήθηκες αυτό ρε θηρίο;;;
Δεν ξέρω αν υπάρχει στα μαγαζιά αλλά σίγουρα υπάρχει ένα μπουκάλι στο πατρικό μου!!! (αν και θα έχει ξεθυμάνει μετά από 10+++++ χρόνια που είναι εκεί....)
Την φόραγα συνέχεια όταν ήμουν στην ηλικία σου!!!

Τώρα χρησιμοποιώ Fahrenheit και Ferrari Black....

από γυναικεία είναι διάφορα που μου αρέσουν αλλά ποτέ δεν κατάφερα να συγκρατήσω ονόματα...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:16, 13-11-05:

Να ειπα να ψιλοαρχισω να φοραω αρεα και που και μια και εχω κολιμα με της Harley το θυμιθικα επειδη οταν ειμουν μικρος το επερνε ο ξαδερφος μου και παντα εγω θαυμαζα τον ξαδερφο μου και ηθελα να τον αντιγραφω για να γινω σαν αυτον

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:16, 20-10-06:

Τι κολόνια φοράτε?
Πιστεύω ότι η κολόνια που φοράμε πρέπει να μας εκφράζει. Πώς διαλέγετε μια κολόνια? Με ποια κριτήρια?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 08-12-07 στις 11:38.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:26, 20-10-06:

Λοιπόν…εγώ φοράω τώρα Dolce Gabana Light Blue. Όταν όμως χειμωνιάζει θα φορέσω κάτι από JeanPaulGaultier. Ταιριάζει πιο πολύ με τους βραδινούς εξόδους που θα κάνω .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 21:03, 20-10-06:

Χρησιμοπιώ διάφορες κατά καιρούς, αλλά τον τελευταίο καιρό έχω καταλήξει σε μια που έχω αγοράσει από τα fresh line. Νομίζω λέγεται Περσεφόνη

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 21:08, 20-10-06:

Αυτή τη στιγμή Davidoff Cool Water. Τη διάλεξα για σήμερα γιατί βγήκα με μαύρο παντελόνι και μαύρο δερμάτινο μπουφάν και ήμουν ελαφρώς αξύριστος με κάπως μακρύ μαλλί. Κοινώς πολύ τεστοστερο-κατάσταση (χουμορ κάνω μη ντοματίζετε τον ομιλώντα) και το τράβαγε η περίσταση.

Συνήθως παίζω μεταξύ Nina Ricci "Memoire de l' homme", Givenchy, και Tommy Hilfiger. Χειμώνα συνήθως παίζω πάλι με Tommy αλλά και με Kenzo Jungle. Για τεστοστερόν καταστάσεις, είπαμε, Davidoff Cool Water που πραγματικά τα σπάει!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 21:35, 20-10-06:

Dolce Gabana, όχι η Light Blue, η κλασσική στο κόκκινο μπουκάλι νομίζω.. είναι το αγαπημένο μου γυναικείο άρωμα.Παθαίνω πλάκα μ αυτό.

Για μένα,αυτο τον καιρό αρέσει πολύ και φοράω Paco rabanne (ultraviolet) και DKNY

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 21:42, 20-10-06:

Εδώ και πολλά χρόνια φοράω Fahrenheit.
Επειδή είναι αρκετά βαρια, για το καλοκαίρι και για χαλαρές καταστάσεις χρησιμοποιώ και την Ferrari Black.

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 21:57, 20-10-06:

παίζω μεταξύ δύο αρωμάτων που,πιστεύω,είναι εξίσου υπέροχα..το ένα είναι το "Just Cavalli",που μυρίζει σαν καραμελωμένη ζάχαρη και το άλλο είναι το "Lolita Lempicka".. όταν πιάσει το πολύ κρύο και για πιο βραδυνές εμφανίσεις,θα επαναφέρω στο προσκήνιο την Dolce & Gabbana,την κλασσική..απλά απίστευτη...

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 22:28, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
θα επαναφέρω στο προσκήνιο την Dolce & Gabbana,την κλασσική..απλά απίστευτη...
Αρχίζω και σε συμπαθώ εσένα...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 23:14, 20-10-06:

Δεν εχω μια σταθερη...
Αναλογα με το ντυσιμο,εποχη και την διαθεση φοραω διαφορες.(Φυσικα απο μια συγκεκριμενη "γκαμα" η οποια μου ταιριαζει και μυριζει ομορφα επανω μου)
Aυτες που εχω ειναι:
Acqua-Armani
Davidoff Εcho
J.P.Gaultier
BVLGARI BLV
Thierry Mugler - Angel Man-(αλλα και το γυναικειο οταν το μυριζω, παθαινω..)
Eau-Parker Kenzo
Dunhill (μακραν η αγαπημενη μου!)

Οι μισες ειναι ψιλο-dead,αλλα μεχρι να αντικατασταθουν θα πρεπει να περιμενουν γιατι το ταμειο ειναι μειων...

A ναι και απο τις λατρευτες ειναι η Paco Rabbane αλλα εχω καιρο να παρω...γιατι;;Γιατι παντα ξεχναω να παρω αυτην και παιρνω καποια αλλη!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 20-10-06 στις 23:44.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:37, 20-10-06:

Εδώ και χρόνια την Emporio Armani Night.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:00, 21-10-06:

Εχω τρελα με τα αρωματα οποτε δεν εχω στανταρ. Οι αγαπημενες "πρωινες" ειναι η noa, η cashmere mist, και η rush2 και για βραδυ η crystal noir.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 00:43, 21-10-06:

Aqua di Giò και κάποιες φορές την adidas sport...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:12, 21-10-06:

Αναλογα..

Touch of Pink της Lacoste
Το "μηλο" της DKNY (πολυ καλο για ολες τις ωρες..)
Το τριανταφυλλο απο Kenzo νομιζω, δεν ειμαι σιγουρη..

Μου αρεσει πολυ και η white musk των BS αλλα δεν μενει αρκετα επανω μου.
Αυτα νομιζω..

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη AstRoPeLeKi
H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε στις 10:44, 21-10-06:

Τις έχω μπόλικες μπόλικες για να συναλλάζω.......
chance by chanel
her/ just cavalli
dior addict
fragile/ jean paul gaultter
envy/ gucci
truth/ calvin klein
amarige d' amour/ givenchy
DKNY
το σώμα του jean paul gaultter
pink wonder
tommy girl

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 10:57, 21-10-06:

Το χειμερινό μου είναι το Glow της JLo και το καλοκαιρινό μου το Eau Vitaminee της Biotherm. Έχω και μερικά άλλα όμως τα φοράω πιο σπάνια. Και προτιμώ τα ελαφριά αρώματα επειδή νομίζω μου ταιριάζουν!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους