Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:20, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από traveler
Η Summer της Kenzo είναι εκπληκτική, όπως και η Flower. Πιο βραδυνή και δυνατή με αρκετή δόση τριαντάφυλλο. Αυτό το άρωμα που με τρελαίνει είναι το Amarice (νομίζω, ότι έτσι γράφεται). Είναι πιο παλιό, αλλά αφήνει...υπογραφή!!!!!
AMARIGE for Women by Givenchy: την ειχα και ειναι τελεια για βραδυ.
Συνημένες Εικόνες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:24, 25-04-07:

DKNY - Cashmere Mist...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:25, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
suspiria....παντα μου εκανε κλικ το μπουκαλακι...πώς μυριζει η κολονια?
Εμένα μου αρέσει πάρα πάρα πολύ αυτό το άρωμα και είναι πιο αγαπημένο από τα άλλα δύο. Πολλοί όταν πλησιάζω χαρακτηρίζουν το άρωμα σαν κουφέτο ή κάτι candy γενικότερα και νομίζω έχει κάτι απο αυτό αλλά παραμένει πρώτη στις επιλογές μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:25, 25-04-07:

Εγώ πάντως πρότεινα κολώνιες για καλοκαίρι.. γιατί γενικά έχω και δύο ακόμα που τις έχω όμως κυρίως για χειμώνα
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:26, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Η Alien βλέπω έχει σουξέ.. ε, είναι φοβερή κολώνια, αν και βαριά!
είναι κάπως ιδιαίτερη, όχι πολύ βαριά
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:28, 25-04-07:

πρεπει να το δω και αυτο...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:32, 25-04-07:

δεν φοραω!!!

σταζω μελι ο σουστης και αυτο και μονο ειναι αρκετο
Παράθεση

traveler

Νεοφερμένος

H traveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H traveler έγραψε: στις 13:33, 25-04-07:

Υπάρχει και ένα άλλο άρωμα που το έβρισκα φανταστικό, αλλά κάθε φορά που το φορούσα άκουγα το εξής σχόλιο: Περνάει ο επιτάφιος! Κακοήθειες!!!! Απλώς, είχε σα βάση του το λιβάνι. Εγώ θεωρούσα ότι είχα βρει ΤΟ άρωμα που απέπνεε αισθησιασμό και μυστήριο...αλλά... Μιλάω για το White Linen της Estee Lauder!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:01, 25-04-07:

Εγώ είχα το ντιμπλ μλού που όλοι έλεγαν ότι μήριζε σάν χ***νη λεκάνη τουαλέτας που της έριξες αρωματικά μπάς και ξεβρωμισει, το έχω και το αγοράζω λόγο συναισθηματικού δεσήματος, ήταν αυτό που φορούσα όταν πρωτογνώρισα τον άντρα μου
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 08:54, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από traveler
Υπάρχει και ένα άλλο άρωμα που το έβρισκα φανταστικό, αλλά κάθε φορά που το φορούσα άκουγα το εξής σχόλιο: Περνάει ο επιτάφιος! Κακοήθειες!!!! Απλώς, είχε σα βάση του το λιβάνι. Εγώ θεωρούσα ότι είχα βρει ΤΟ άρωμα που απέπνεε αισθησιασμό και μυστήριο...αλλά... Μιλάω για το White Linen της Estee Lauder!
κι εμενα μου αρεσει αυτη ...οντως μυριζει σαν λιβανι... αλλα αν δεν βαλεις πολυ δεν εχεις προβλημα... ψεκασε στον αερα και κανε ενα γυρο στο συνεφο κολωνιας..θα ειναι πολυ πιο ελαφρια η μυρωδια...
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε: στις 04:37, 29-04-07:

Dior Addict. Και παλια μου αρεσε τρομερα η Verus απο Versace αλλα δεν την βρισκω πλεον.
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 10:12, 01-05-07:

Miss dior Cherie! Φανταστικο αρωμα, ισως επειδη μου παει πολυ!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:15, 17-05-07:

Λατρέυω τα αντρικά αρώματα σε μυρωδιές ταμπάκο, κάποτε τρελενόμουν για το μιγιάκι άλλα όταν χώρισα μαζί με αυτόν που το φορούσε ξενέρωσα άν και ακόμα μου αρέσει σαν μυροδιά,
όσο για γυναικεία μου αρέσουν αυτά που έχουν μυροδιά όπως καρίδα καρπούζι απαλά γλυκά και υπέροχα
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 21:03, 17-05-07:

Μου αρέσουν τα φυσικά αρώματα και είδικά τα εξωτικά, όπως για παράδειγμα αυτό που χρησιμοποιώ τελευταία (κίτρο).
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:03, 20-05-07:

Με έχει πιάσει μια τρέλλα τελευταία με το άρωμα του moschino, ''I Love love''
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 00:44, 21-05-07:

Είμαι εθισμένη στο pure poison και πριν από αυτό με το J'adore

Aκόμα πιο πίσω χρονικά δεν έβαζα άρωματα λόγω ηλικίας
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 06:29, 21-05-07:

μπουλγκαρι μπλου η αντρικη... λυποθιμο....

τ ε λ ε ι α αααααααααααααααα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:43, 03-09-07:

beyond paradise, estee.
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 04:39, 04-09-07:

Bvlgari Omnia Crystalline
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:01, 04-09-07:

J' adore - Christian Dior το έχω χρόνια και δεν το αλλάζω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους