Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,745 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 14:13, 24-08-11:

Εδώ και 6μιση χρόνια η βασική μου κολώνια είναι η JLo Glow (όσο και αν έχω προσπαθήσει δεν έχω βρει κάτι ικανό να την υποκαταστήσει). Για πιο βραδυνή βάζω την Elixir της Miss Sixty (εδώ και 5 χρόνια-είμαι των σταθερών σχέσεων).

Το καλοκαίρι κάνω μερικούς πειραματισμούς. Μου αρέσουν οι κολώνιες της Escada πολύ, κάποιες καλοκαιρινές version που βγάζει ανά φάσεις η JLo για το Glow, ενώ φέτος έχω κολλήσει με το Eau des Jardins της Clarins (το οποίο είναι φρουτώδες και λουλουδάτο ταυτόχρονα, αλλά χωρίς να είναι γλυκερό).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 14:41, 24-08-11:

Εγώ πάλι τις κολώνιες τις "βαριέμαι" αφάνταστα,μετά από κάποιους μήνες.
Θέλω κάτι καινούργιο δηλαδή.
Δεν ξέρω γιατί,ίσως επειδή δεν έχω βρεί ακόμα το "signature perfume" μου.

Αυτή την περίοδο φοράω την lotion και το αρωματάκι του Κorres.

Mέχρι Σεπτέμβρη - Οκτώβρη με αυτό θα την βγάλω λογικά.

Έπειτα θα κάνω καμιά ανασκαφή και στο παρόν θέμα να δώ μήπως πάρω καμιά extra ιδέα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:20, 24-08-11:

εδω και αρκετο καιρο την calvin klein in2u http://www.google.gr/imgres?q=ckin2u...:0&tx=57&ty=50

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry920 (Χάρης.)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη harry920
Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O harry920 έγραψε στις 16:18, 24-08-11:

Εγώ φοράω την Fahrenheit 32 της Christian Dior.

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 17:23, 24-08-11:

περιπου 3 χρονια το brit του οικου burberry(eau de toilette) και το συνδιαζω πολυ συχνα με κρεμα σωματος γιασεμι-λευκο τσαι της apivita

Παράθεση

ρανιααααα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ρανιααααα
H ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 231 μηνύματα.

H ρανιααααα mpourmpoulh8res!!!! έγραψε στις 17:35, 24-08-11:

τέλειο άρωμα....!!!

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 18:11, 24-08-11:

Δε κοιτώ τα ονόματα η αλήθεια ειναι...
Τις περισσότερες φορές τις κανω μιξ.

Αυτές μου αρέσουν πολύ πάντως. Η ροζ ιδιαίτερα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 11:06, 28-08-11:

εμενα μου αρεσαν παντα οι ΒU...να τις φοραω στην καθημερινοτητα μου...σχολειο και τετοια...σε πιο ειδικες περιπτωσεις ομως τωρα τελευταια φοραω μια καινουργια κολονια jennifer aniston..με παρα πολυ ωραιο αρωμα..γενικοτερα πιστευω οτι η κολονια που φοραει ο καθενας τον εκφραζει ιδιαιτερα...καθως μαλιστα μπορει να σε συνδυασει με το αρωμα που φορας...

Παράθεση

Orkisious (Χριστοφυλλιά Όρκα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Orkisious
H Χριστοφυλλιά Όρκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Orkisious Down the valley we walk, έγραψε στις 14:51, 16-09-11:

Versage-Bright crystal το ροζ μουκαλάκι.
Τη λατρεύω αυτή την κολόνια! Είναι το σήμα κατατεθέν μου.

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 15:07, 16-09-11:

εδω και 2 χρονια!!!

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 15:45, 16-09-11:

Versace-Vanitas = έρωτας...

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 15:53, 16-09-11:

Για πιο καθημερινη εχω αυτη(ουσιαστικα δεν ειναι κολωνια αλλα body mist) και ειναι απιστευτη! Μυριζει μια απαλη μυρωδια βανιλιας

Και για πιο επισημη εχω αυτη(το πακετο γιατι αξιζει και η body lotion):

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 20:23, 16-09-11:

απο κολωνιες εχω μια της Harley Davidson( με after save) αλλα κυριως φοραω την incanto pour homme essential του Salvatore Ferragamo

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 20:47, 16-09-11:

και

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vickydask
H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε στις 20:59, 16-09-11:

COCO CHANEL MADEMOISELLE LE CORPS. Πραγματικα εχω βρει τη μαρκα μου.

Παράθεση

ioanna1993 (Ποιο άλλο;)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna1993
H Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H ioanna1993 έγραψε στις 23:10, 16-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
απο κολωνιες εχω μια της Harley Davidson( με after save) αλλα κυριως φοραω την incanto pour homme essential του Salvatore Ferragamo
Επιτέλους incanto!Τις λατρεύω όλες

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 01:07, 17-09-11:

nina ricci elixir

και

flora GUCCI

οι τελευταίες που αγόρασα το καλοκαιράκι.....
αν και είναι Eau de Parfum
άρωμα και όχι κολώνια..... αλλά ας συμβιβαστούμε.....

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*StarFalLeN* (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *StarFalLeN*
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O *StarFalLeN* έγραψε στις 01:12, 17-09-11:

Blue Jeans- Αντρική και ερωτική (ΦΥΣΙΚΑ) οσμή xD

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 01:23, 17-09-11:

Αγαπώ. ^

Επίσης...

Αυτές τις έχω μόνιμα. Αλλά έχω και άλλες...Τώρα έχω κάποιες από victoria secret που μου κάνανε δώρο και είναι φανταστικές.

A, και μια του κορρέ, που την πήρα μαζί με το γαλάκτωμα..Ήταν σε πακετάκι.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 01:26, 17-09-11:

Giorgio Armani - Attitude

Παράθεση

Fani93

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fani93
H Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

H Fani93 έγραψε στις 22:17, 18-09-11:

"Lady Million" του Paco Rabanne. δεν τις διαλεγω με καποια συγκεκριμενα κριτηρια.. την μυριζω, και αν μου αρεσει την αγοραζω

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:54, 18-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Fani93
δεν τις διαλεγω με καποια συγκεκριμενα κριτηρια.. την μυριζω, και αν μου αρεσει την αγοραζω

Μακαρι να διαλεγα κι εγω ετσι ευκολα αρωματα...
Δυστυχως εγω ο,τι μυρισω, ειναι αλλιως πανω μου...
...γι'αυτό αγοραζω όταν εχω ηδη δοκιμασει είτε απο φιλες είτε απο δειγμα, ενίοτε κανω βόλτες στα χοντος και δοκιμαζω, ωστε να δω τι μυρωδια θα παρει επειτα κι αν θα κρατησει.
Ανα διαστηματα κολλαω με ενα αρωμα και γι' αρκετο χρονικο διαστημα, το φοραω. Αυτα που μου πανε συνηθως κι επιλεγω ειναι ελαφρια και ιδιαιτερα.

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 23:43, 18-09-11:

Μου έκαναν δώρο αυτό το άρωμα, εκτός του υπέρογκου ποσού που ξόδεψαν....βρωμάει απαίσια... Το φοράω επάνω μου και μυρίζει σαν πολύ βαριά αντρική. Και καλά la prairie...

Αγόρασα αυτό τώρα τελευταία και έχω ενθουσιαστεί, ενώ αλλάζω συνέχεια αρώματα, δεν ξέρω..... με αυτό κόλλησα !

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:11, 20-09-11:

Από αντρικές λατρεύω...

και

Η dior homme όμως είναι αγάπη! <3

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 22:17, 20-09-11:

DOLCE AND GABBANA-LIGHT BLUE

DOLCE AND GABBANA-THE ONE

Παράθεση

kιkή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kιkή
H kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H kιkή έγραψε στις 22:47, 20-09-11:

Χρονια φορουσα την Touch of Pink της Lacoste. Τωρα ειμαι ερωτευμενη με την The Beat της Burberry! Υπεροχη!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:01, 22-09-11:

Ποτέ δεν είχα ένα αγαπημένο αλλα πολλά! Κολλάω με αρωμάτα ανα περιόδους και αυτό για λίγο.
Πάντα αγαπημένα:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ragnarok

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ragnarok
Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Ragnarok έγραψε στις 11:05, 05-10-11:

Εγώ Davidoff Cool Water παλιότερα,τώρα Davidoff Champion !

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 11:33, 05-10-11:

Η hypnotic poison είναι καταπληκτική.

Λοιπόν, φοραγαμε τη Womanity απο Thierry Mugler αλλα μας τέλειωσε και δεν έχουμε λεφτά για να την ανανεωσουμε προς το παρόν

Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 18:18, 05-10-11:

Vampi και Εnrose!
η hypnotic poison(αχ!αγαπημένη) μόλις τελείωσε...
i may now cry!

Παράθεση

dimitraaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitraaa
H dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H dimitraaa τίποτα δεν ΕΙΝΑΙ όπως ΦΑΙΝΕΤΑΙ... έγραψε στις 19:49, 05-10-11:

Dior Hypnotic Poison!πραγματικά hypnotic....

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:52, 05-10-11:

To φυσικο μου αρωμα!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Protagonist

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Protagonist
Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Protagonist Moonlight sonate έγραψε στις 00:14, 16-10-11:

Ralph Lauren Blue αλλιώς Chanel Egoiste black!

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 00:16, 16-10-11:

PRADA-candy

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 16:36, 13-11-11:

Δεν μ'αρέσουν τα αρώματα...
Έχω την αίσθηση οτι μου καίνε τα ρουθούνια..

Λατρεύω όμως τα αντρικά αποσμητικά

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 01:57, 14-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
Δεν μ'αρέσουν τα αρώματα...
Έχω την αίσθηση οτι μου καίνε τα ρουθούνια..

Λατρεύω όμως τα αντρικά αποσμητικά
Και με πιάνει φτάρνισμα...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 09:45, 14-11-11:

Βανίλια της Apivita, υπέροχη!!!

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 09:56, 14-11-11:

Dior miss cherie

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 20:47, 17-11-11:

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 20:56, 17-11-11:

Εγω παλι ο,τι hugo boss εβγαινε την επερνα, τωρα λεω να αλλαξω τι εχετε να προτεινετε;
Αααα και στις ανδρικες προτιματε τις εντονες ή οχι;

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 21:15, 17-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από ZouGRaF
Εγω παλι ο,τι hugo boss εβγαινε την επερνα, τωρα λεω να αλλαξω τι εχετε να προτεινετε;
Αααα και στις ανδρικες προτιματε τις εντονες ή οχι;

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 21:16, 17-11-11:

One D&G...

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 19:37, 06-12-11:

Girls,help!

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:

Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί.

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα?

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 12:23, 07-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από _elena_
Girls,help!

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:

Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί.

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα?
Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 12:38, 07-12-11:

Την έκανα δώρο στο φίλο μου πρίν ένα μήνα, τη μεγάλη συσκευασία, τελείωσε χθές...
Είναι πραγματικά υπέροχη!!

Βέβαια απο αντρικές δεν αλλάζω την Ck one, τη μαύρη!!!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:51, 07-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Την έκανα δώρο στο φίλο μου πρίν ένα μήνα, τη μεγάλη συσκευασία, τελείωσε χθές...
Είναι πραγματικά υπέροχη!!

Βέβαια απο αντρικές δεν αλλάζω την Ck one, τη μαύρη!!!
προτιμω την ck in2u

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen έγραψε στις 15:47, 13-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!
Τελικά δεν την αγόρασα,πήρα κάτι άλλο. Το μικρό μπουκαλάκι από αυτήν την κολώνια:

Unexpectedly,μου άρεσε πάρα πολύ!

Επίσης μου άρεσε και η Αlien από Thierry Mugler που δοκίμασα.
Αντίθετα,απογοητεύτηκα πλήρως από την Βlack XS για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα λόγια από αρκετούς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mar0ulihp
Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O mar0ulihp έγραψε στις 22:53, 27-02-12:

burberry london και paco rabanne one million!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 27-02-12 στις 23:56. Αιτία: απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

vaggelis21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vaggelis21
Ο vaggelis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O vaggelis21 έγραψε στις 23:58, 03-03-12:

armani code, armani extreme ,burberry sport, dior firenight, ck one, jean paul gaultier le male, dior higher, dolce gabana the one απο αντρικες.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 04-03-12 στις 00:30. Αιτία: απαγορευονται τα greeklish.Και προσθηκη κομματων για καλυτερη αναγνωση του κειμενου
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 21:12, 19-03-12:

Πηρα προσφατα την ZARA BLACK!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους