Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 211 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:26, 08-09-07:

απλα τελεια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 17:49, 08-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Εδάδ
Διαφωνώ με όποιο τρόπο γίνεται!

Πάντα όταν φοράω ένα άρωμα γίνεται εγώ!

Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα (με την καλή την έννοια)
Μα δε διαφωνώ είναι ένα αρωματισμένο νερό που κάνει όλα όσα λες. Απλά είναι υπερβολικά ακριβές πιστεύω, μακάρι να μην ήταν. Έχω αρκετά ευαίσθητη μύτη πάντως και έτσι οι περισσότερες μου φέρνουν αναγούλα. Μπορεί να αντιπαθήσω κάποιον μόνο και μόνο από την κολόνια του. (ναι ξέρω, πολύ αντικειμενικά κριτήρια..)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 17:52, 08-09-07:

Μη με γνωρίσεις ποτές τότε!!!

Συμφωνώ ότι είναι ακριβά, αλλά γενικά αντίστοιχο με τα καλά κρασία και τα κρασιά με 2 ευρώ.

Εμένα γενικά ας πούμε τα φθηνά αρώματα ελάχιστες φορές με κάνουν να νιώθω ότι φοράω άρωμα.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:04, 08-09-07:

Ασε που μετα απο 2 ωρες δεν μυριζει ποια..
χθες απλωνα ενα πουκαμισο του μωρο μου που μολις ειχε βγει απο το πλυντηριο κ ακομα μυριζε η κολωνια του
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 01:00, 09-09-07:

Εγω παντως συνεχιζω με Light Blue και εχω αγορασει και την Anais Anais απο Cacharel γιατι μου θυμιζει τα νιατα μου.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:00, 09-09-07:

- off a man
- angel
Παράθεση

zimitrouli (Δήμητρα)

Νεοφερμένος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H zimitrouli έγραψε: στις 13:10, 09-09-07:

το χειμώνα την oxyzene της lanvin και το καλοκαίρι την light blue της D&G.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 13:13, 09-09-07:

STR8 (the marine state ) και paco rabanne
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 15:41, 10-09-07:

Armani Mania
Παράθεση

true_love (Ελένη)

Νεοφερμένος

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H true_love έγραψε: στις 18:50, 10-09-07:

aquazur της Lancaster
Παράθεση

Fox (Μάνθος)

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web designer . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O Fox έγραψε: στις 13:15, 13-09-07:

Έχω μεγάλο κόλλημα με αρώματα.. Κατά καιρούς έχω ξοδέψει πολλά χρήματα σε αυτά αλλά το κάνω γιατί είναι κομμάτι του εαυτού μου.

Καθημερινά χρησιμοποιώ Dolce and Gabban, το Armani Code Black και στην κορυφή αυτόν και κλασικό το Acqua Di Gio.

Ένα νέο άρωμα που μου κάνανε δώρο πρόσφατα και επίσης έχω ξεχωρίσει είναι το Unforgivable by Sean John (ελαφρύ και μεθυστικό).

Αυταααα...!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:22, 13-09-07:

φοραω και bu και adidas και διαφορα τετοια δεν εχω κοληματα με τα αρωματα.
τελευταια ερωτευτηκα το amour της kenzo τελεια απλα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:24, 13-09-07:

Δε φοράω.
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 19:53, 13-09-07:

Scorpion την πράσινη.
Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε: στις 14:27, 14-09-07:

Γεια σε όλους...Εγώ είμαι καινούρια στο e-steki. Και στα fora γενικώς. Δεν μου 'χε τύχει ως τώρα να ασχοληθώ, βλέπεις!!!
Η κολόνια που λατρεύω είνα η HYPNOSE της Lancome... Είναι κάτι παραπάνω πό υπέροχη...

--

αχ παιδιά χίλια συγγνώμη δεν πρόσεξα πριν ότι απαγορεύονται τα γκρικλιιις...δεν θα επαναληφθεί..σορυυυ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 14-09-07 στις 16:34. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων δημοσιεύσεων και μετάφραση των Greeklish, τα οποία απαγορεύονται. :)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:21, 17-09-07:

Διαφωνώ με όποιο τρόπο γίνεται!

Πάντα όταν φοράω ένα άρωμα γίνεται εγώ!

Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα (με την καλή την έννοια)
Μπας και είσαι δίδυμη αδερφή μου;

Αποκλείεται να βγω απο το σπίτι χωρίς άρωμα. Άβαφτη, άλουστη, με χάλια ρούχα μπορεί. Χωρίς άρωμα αποκλείεται .. και είναι το σήμα κατατεθέν μου!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:25, 17-09-07:

burbury weekend

πάντως καλό θα ήταν να μην βάζατε τις κολόνιες στο δέρμα σας, αλλά στα ρούχα σας. μια γνωστή μου δούλευε στην λανκομ και μου είπε πως δεν είναι όσο αθώα φαίνονται, πόσο μάλλον οι χύμα και αυτές που πουλάνε στα σουπερ μαρκετ.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 11:57, 17-09-07:

πως γίνεται βρε παιδιά να μη φοράτε κολόνια...?
ούτε ο φίλος μου φοράει και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...
εγώ έχω 2-3 και αλλάζω....lacoste: touch of pink, DKNY, tommy hilfiger: summer cologne....
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 23:59, 28-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Μπας και είσαι δίδυμη αδερφή μου;

Αποκλείεται να βγω απο το σπίτι χωρίς άρωμα. Άβαφτη, άλουστη, με χάλια ρούχα μπορεί. Χωρίς άρωμα αποκλείεται .. και είναι το σήμα κατατεθέν μου!
+1
παρομοίως...το άρωμά μου με χαρακτηρίζει από χλμ...
κ επίσης, το άρωμα που φοράω τα τελευταία 4 χρόνια είναι το Light Blue D&G κ το I love love Moschino το οποίο έχει την ίδια ακριβώς μυρωδιά κ κρατάει πολύ περισσότερο στο δέρμα...
Παράθεση

Soraya

Νεοφερμένος

H Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Soraya έγραψε: στις 02:37, 03-10-07:

τα τελευταια 2 χρονια φοραω Miss Dior Cherie.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους