Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 468 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

aggeliki_33

Νεοφερμένος

H aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H aggeliki_33 έγραψε: στις 16:50, 16-10-07:

Εχω τρέλα με τα αρώματα...τα αγαπημένα μου είναι 2
1.dolce Gabbana
2.dolce vita
Δώσε μου dolce και πάρε μου την ψυχή!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:58, 16-10-07:

αυτο το διαστημα τιμω δεοντως το αρωμα του Dior "Hypnotic Poison"
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 16:59, 16-10-07:

θα το ξαναπώ :
I love love (Moschino)
Παράθεση

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

H Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Sleeping Beauty έγραψε: στις 02:07, 12-11-07:

miss cherie - christian dior...ακρως γοητευτικη κολωνια
Παράθεση

LiZardKing69 (Δημητρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O LiZardKing69 http://farmaki-on.blogspot.com/ έγραψε: στις 02:12, 12-11-07:

Εδω και πολλα χρονια τo Jaipour της Boucheron
Kοστιζει κατι παραπανω αλλα αξιζει περισσοτερα.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 00:57, 26-01-08:

Καμία καινούρια κολόνια πήρατε τώρα στις εκπτώσεις?
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 00:59, 26-01-08:

Hugo boss energise ( την κλασσικη)
Παράθεση

Manos_Hellas (Μάνος)

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Manos_Hellas έγραψε: στις 01:06, 26-01-08:

Αυτή την πείοδο φοράω D&G Masculine. Βαριά άλλά όχι υπερβολική. Γενικά μου αρέσουν οι βαριές το χειμώνα. Η αγαπημένη μου ever είναι η ομώνυμη της D&G.
Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε: στις 12:53, 26-01-08:

Εχω τρελα με τις κολονιες, τωρα εχω φαει κολημα με την Εcho woman, Davidoff.
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 13:13, 26-01-08:

COPACABANA
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:28, 26-01-08:

Iceman
Thierry Miggler
Παράθεση

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 14:30, 26-01-08:

hypnose της qlinique..I love it
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 16:03, 26-01-08:

Hypnose της Lancome εδώ και ένα χρόνο...
Τώρα έχω αρχίσει να την αντικαθιστώ με Rush της Gucci
Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 20:59, 27-01-08:

Χθες μου φέρανε δώρο την Ultra Violet-Pacco Rabane, δεν τρελάθηκα κι όλας αλλα καλούλα είναι.(όποιος ενδιαφέρεται την πουλάω 50 ευρώ-μόνο ένα φσσσιιτ είναι χρησιμοποιημένη )
Παράθεση

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Kargas έγραψε: στις 21:32, 27-01-08:

μιλάμε για φοβερή κολόνια...

απλά αγοράστε την....

B V L G A R I B L U E

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:38, 27-01-08:

Τόσο φοβερή είναι η blue? Να πάω να πάρω δείγματακι…(BVLGARI φοράει ο άντρας μου)
Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 21:51, 27-01-08:

'Oντως πολύ καλή η blue notte , είναι η στάνταρ πρωίνή μου εδώ και 3 μήνες.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 23:35, 27-01-08:

Εγώ έχω πολλά αρώματα (είναι ένα από τα πολλά κολλήματά μου) Στις τελευταίες εκπτώσεις πήρα το Happy spirit-Chopard. Μυρίζει πολύ ωραία αλλά έχω την εντύπωση ότι δε διαρκεί πολύ, ούτε μυρίζει πολύ έντονα παρόλο που είναι eau de parfum. Επίσης έχω τα παρακάτω:

White-Emporio Armani
I love love-Moschino
Cheap and chic- Moschino
Deep Red- Hugo Boss
Amour-Kenzo
Cashmere Mist-DKNY
Armani code- Georgio Armani
Classique- Jean Paul Gaultier
Just- Cavalli
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 10:26, 28-01-08:

Έχω δυο κολόνιες! Η μια είναι η Cavalli Her και η άλλη η Pacco Rabane Black XS for her! Και οι δυο είναι τέλειες!!!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:10, 28-01-08:

Δε φοράω ποτέ κολόνια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους