Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,825 μέλη και 2,410,516 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 608 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:11, 28-01-08:

Γιατι?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:35, 28-01-08:

Το είχα γράψει και παλαιότερα αλλά δε το θυμόμουν.
Απλά δε μου αρέσουν, προτιμώ το άρωμα του σαπουνιού πάνω μου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:44, 28-01-08:

Για πες μου ένα σαπούνι που σου αρέσει... και σου λέω εγώ τι κολόνια πρέπει να πάρεις για να μυρίζεις ακριβός το ίδιο…
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:00, 28-01-08:

Δε τα ψωνίζω εγώ! Να ρωτήσω τη μαμά μου;
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:09, 28-01-08:

...οχι.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:22, 28-01-08:

Ok!
Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε: στις 12:48, 28-01-08:

Συνήθως δεν φοράω, αλλά τώρα τελευταία πήρα μία της Lavera (σοκολάτα-καρύδα) που μυρίζει υπέροχα και είναι και cruelty free.
Παράθεση

eilat

Νεοφερμένος

H eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H eilat έγραψε: στις 15:53, 28-01-08:

Eau de star του tiery mugler(κάπως έτσι γράφεται αυτός νομίζω) και έχω ακούσει ιδιαίτερα κολακευτικά λόγια από άντρες και γυναίκες κάθε φορά που το φοράω
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:27, 28-01-08:

Τhierry γραφεται.. Αληθεια το angel το φοραει καμια;
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 04:30, 03-02-08:

Η αγαπημένη μου είναι η "For her" του Νarcisco Rodriguez, αλλά το καλοκαίρι επειδή η προηγούμενη είναι βαριά, φοράω ή code armani, ή light blue.
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 04:39, 03-02-08:

Από το Νοέμβριο του 2007 φοράω την ΧΧ του Hugo Boss (αν θυμάμαι καλά το ονομά του). Είναι ωραία σαν άρωμα, καθόλου πικρό ή βαρύ. Έχει και την επιλογή το πρωί στην εργασία σου να φορέσεις την κρέμα σώματος και το deodorant και να είσαι αρωματισμένη χωρίς να είναι κραυγαλέο το αποτέλεσμα!!
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 16:04, 30-04-08:

Amor Amor - Cacharel και
one - dolce&gabbana
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 18:47, 30-04-08:

πράσινο μήλο dkny. Tο λατρεύω!
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 19:07, 30-04-08:

scorpio το χειμώνα, STR8 adventure το καλοκαίρι.
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 19:12, 30-04-08:

Μέχρι στιγμής την John Varvatos...Λέω να δοκιμάσω κάτι άλλο όμως τώρα...Τη βαρέθηκα...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:15, 30-04-08:

Calvin Klein...
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 19:27, 30-04-08:

+ στα προηγούμενα
midnight poison tou dior
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 19:36, 30-04-08:

Φοράω Giorgio Armani-Mania ολο το χρονο.Το αρωμα είναι απαλό και διαρκει.
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 23:12, 30-04-08:

Dolce & Gabbana - Light Blue
Issey Miyake
Roberto Cavalli Just Cavalli her
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:15, 30-04-08:

Πριν λιγες μερες...πηρα μια παλια αγαπη .."Spellbound" απο Estee Lauder....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους