Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 464 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 20:59, 01-05-08:

flower by kenzo απαλό διακριτικό άρωμα που απλά μου ταιριάζει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 14:08, 02-05-08:

Mont Blanc(ρόζ) & Burberry (την κλασική)!!!
Τρελό κόλλημα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 14:09, 02-05-08:

roma και BVLGARI εχω και καποιες αλλες αλλα τωρα δεν θυμαμε ονοματολογια
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 14:38, 02-05-08:

Εκτός από το strawberrynet που πρότεινε η corpse, χρησιμοποιείτε κάποιον online κατάστημα για αρώματα?
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 15:41, 02-05-08:

Εγω οχι δεν χρησιμοποιο καποια online καταστημα για αρωματα
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 15:50, 02-05-08:

Πολύ χρήσιμο τότε που απάντησες, μου θυμίζει το ανέκδοτο με τη συνέντευξη ...

Πάει κάποιος για συνέντευξη σε μία εταιρεία:
--καλησπέρα σας...
--καλησπέρα σας...
--έχετε ασχοληθεί με web design?
--οχι
--με σημασιολογικη αναλυση?
--δεν εχω ιδεα τι είναι!
--εχετε εμπειρια σε client-server applications?
--μπα, ουτε που το εχω ξανακουσει.
--αγγλικα μιλατε?
--οχι
--ε, γιατί ηρθατε τοτε?
--να σας πω να μη βασίζεστε σε μενα!

κανείς άλλος που να ξέρει....
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 15:52, 02-05-08:

χαχαχα! εδαδ εγραψες!!!!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:22, 02-05-08:

Δεν υπαρχει καλυτερο απ'το στροουμπερι λεμε.
Αυτη την περιοδο flowerbomb..γιαμι
Παράθεση

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Andonis1_ έγραψε: στις 14:46, 05-05-08:

BVLGARI
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:14, 15-05-08:

Έχω ξενερώσει επισήμως με την DKNY, θα το γυρίσω στο Amazon του Hermes και το A mi aire της Loewe.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 00:33, 15-05-08:

Γιατί;; Τι έκανε και σε ξενέρωσε; Εγώ από την DKNY έχω το Cashmere Mist το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ!!! Δεν είναι το μοναδικό που έχω βέβαια
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:36, 15-05-08:

Πριν λιγες μερες πηρα την Euphoria απο Calvin Klein ...και παραδοξως μου αρεσει παρα πολυ....δεν περιμενα η CK να εχει γλυκα αρωματα...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:54, 15-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από fielda
Γιατί;; Τι έκανε και σε ξενέρωσε; Εγώ από την DKNY έχω το Cashmere Mist το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ!!! Δεν είναι το μοναδικό που έχω βέβαια
Κι εγώ αυτό φοράω από το 2001, αλλά πλέον δεν το μυρίζω... Και, μεταξύ μας, ενώ μένει κάααπως στα πουλόβερ το χειμώνα, ειδικά το καλοκαίρι δε μυρίζει καθόλου...!
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 01:02, 15-05-08:

Αλήθεια;; Σε μένα μυρίζει αρκετά μπορώ να πω (μου το λένε οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ δεν μπορώ να το μυρίσω) παρόλο που έχω το Eau de Toilette και όχι το Eau de Parfume. Απλά έχω πολύ καιρό να το φορέσω γιατί μου θυμίζει μία άσχημη περίοδο αλλά τώρα που το θυμήθηκα θα αρχίσω πάλι να το φοράω όσο προλαβαίνω πριν καλοκαιριάσει (γιατί είναι αρκετά βαρύ για καλοκαίρι)
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 01:05, 15-05-08:

Πήρες πρόσφατα το μπουκάλι που έχεις; Τι να πω, μπορεί να το άλλαξαν λίγο!
Αλλά μου έχουν πει γενικά για τα DNKY ότι μυρίζουν για πολύ λίγο.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda έγραψε: στις 01:13, 15-05-08:

Όχι, το έχω 3 χρόνια (είπαμε, δεν το χρησιμοποιώ συχνά). Κοίτα, δεν έχεις και άδικο. Σε σχέση με άλλα δεν κρατάει και πάρα πολύ. Έχω μία γνωστή μου που φοράει το be delicious και ενώ στην αρχή σου έρχεται να λιποθυμήσεις από τις αναθυμιάσεις (η συγκεκριμένη λούζεται με το άρωμα) μετά από μία ώρα μυρίζει πολύ λίγο.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:07, 15-05-08:

έχω 4 αυτή την περίοδο που φοράω εξίσου και δεν έχω καταλήξει ποια μου αρέσει περισσότερο:
  • Dior Addict 2
  • Laura by Laura Biagiotti
  • Lacoste Pink
  • Envy me2 by Gucci
To πρωί συνήθως φοράω τη Lacoste γιατί είναι πιο "απαλή" και το βράδυ την envy me2... τις άλλες... ανάλογα με τη διάθεση
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 10:11, 15-05-08:

RED DOOR, Εlizabeth Arden.
Eμένα μου αρέσει τρελά, άλλοι τη βρίσκουν "βαριά".
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 10:20, 15-05-08:

Moscino cheap n' chic (πρέπει να το σκότωσα), αλλά μου τελειώνει
έχω κι ένα Escada sport

θέλω να μυρίσω το Mademoiselle Coco και το Just Cavalli Her (or something) γιατί έχω ακούσει καλά λόγια
Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε: στις 12:01, 15-05-08:

Burberry brit..μου αρεσει πολυ το αρωμα της ειναι γλυκο αλλα δεν μενει δυστυχως τοσο πολυ πανω μου!Η τουλαχιστον ετσι μου φαινεται!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους