Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,471 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 373 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 12:04, 15-05-08:

Pure Poison CD, το λευκο. FAV!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:24, 15-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Moscino cheap n' chic (πρέπει να το σκότωσα), αλλά μου τελειώνει
έχω κι ένα Escada sport

θέλω να μυρίσω το Mademoiselle Coco και το Just Cavalli Her (or something) γιατί έχω ακούσει καλά λόγια

Απλά θεϊκή κολόνια!!! Μύρισε την αμέσως!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 12:25, 15-05-08:

Burberry κλασική
Mont Blanc ρόζ
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:41, 15-05-08:

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 15:19, 15-05-08:

Φασολι γιγας. Πεντακιλο. Κανει ατμοσφαιρα.

(παντα ηθελα να το πω αυτο κι ας μην τρωω γιγαντες )
Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε: στις 23:16, 29-05-08:

MOSCHINO L'eau Cheap and Chic

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:25, 29-05-08:

Για μένα η κολόνια - γυναίκα είναι η Hypnotic της Dior. Αυτή την εποχή πάλι χρησιμοποιώ την beyond Paradise Blue, αρκετά καλοκαιρινή!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 23:34, 29-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Για μένα η κολόνια - γυναίκα είναι η Hypnotic της Dior.
ω γιες ντιαρρρρ!
Παράθεση

Stellinula (Stella)

Νεοφερμένος

H Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Stellinula έγραψε: στις 14:46, 30-05-08:

Το χειμώνα συνιθίζω να φοράς την XS black (Pacco Rabane)...το καλοκαίρι φοράω την dolce cabana femini...Η την Lolita Lebica.....

Αυτά!!!!
Παράθεση

MysteriousWoman (Ζέτα)

Νεοφερμένος

H Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H MysteriousWoman έγραψε: στις 19:19, 03-06-08:

Το χειμώνα συνηθίζω να φοράω Channel και Cinema...
Το καλοκαίρι Davidoff Cool Water...
Παράθεση

Γεωργια

Νεοφερμένος

H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γεωργια έγραψε: στις 19:32, 03-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αυτή τη στιγμή Davidoff Cool Water. Τη διάλεξα για σήμερα γιατί βγήκα με μαύρο παντελόνι και μαύρο δερμάτινο μπουφάν και ήμουν ελαφρώς αξύριστος με κάπως μακρύ μαλλί. Κοινώς πολύ τεστοστερο-κατάσταση (χουμορ κάνω μη ντοματίζετε τον ομιλώντα) και το τράβαγε η περίσταση.

Συνήθως παίζω μεταξύ Nina Ricci "Memoire de l' homme", Givenchy, και Tommy Hilfiger. Χειμώνα συνήθως παίζω πάλι με Tommy αλλά και με Kenzo Jungle. Για τεστοστερόν καταστάσεις, είπαμε, Davidoff Cool Water που πραγματικά τα σπάει!
Να αρχισω να ανυσηχω ??? Davidoff Cool Water φοραω εδω και 3 χρονια τουλαχιστον .......
επισης Kenzo Jungle μου την εφεραν δωρο στη γιορτη μου ....
και η αγαπημενη μου ειναι Obsession Calvin Klein !!
Παράθεση

ifigeneia

Νεοφερμένος

H ifigeneia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H ifigeneia έγραψε: στις 23:57, 08-06-08:

αρχικά Dolce & Gabbana την sicily αλλά τώρα D&G πάλι αλλά - the one -
Λένε πάντως ότι μπορεί κάποιος να καταλάβει αν του ταιριάζει ένα άρωμα όταν αυτός που το φοράει δεν το μυρίζει
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:59, 08-06-08:

Μπουρμπερι - Δε μπιτ
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε: στις 00:04, 09-06-08:

hypnose της lancome
kenzo amour
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 00:59, 09-06-08:

light blue: μου το πρότεινε η αγαπούλα μου
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:04, 09-06-08:

Μωρο η επομενη σου να ειναι η beat ε. Δεν αντισταθηκα τελικα και πολυ με αρεσε. (ολα οκ με φραουλονετ?)
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 01:05, 09-06-08:

στείλε link και την παίρνω

στο τέλος του μηνα, θα τρώω τα νύχια μου με αλάτι για τη γεύση
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:10, 09-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Μπουρμπερι - Δε μπιτ

Είναι απλά τέλεια!
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:14, 09-06-08:

Εγω τρωω ηδη τα νυχια, εχω αφηνιασει λεμε...

Αρπα

(Τα 75 ml θα παρεις εννοειται, λεφτα δεν εχουμε )
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 01:17, 09-06-08:

τέλειο μπουκάλι

θα τη ζητήσω για δώρο για τη γιορτή μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους