Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 189 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:21, 09-06-08:

Δε βαριεσαι να περιμενεις τοσους μηνες?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 01:23, 09-06-08:

για αυτήν που πέρασε θα τη ζητήσω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cookie

Νεοφερμένος

H cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H cookie έγραψε: στις 16:38, 16-06-08:

Μου αρεσει η gucci πολυ ...και για καλοκαιρι κυριως βαζω μονο body milk με αρωμα καραμελα ή σοκολατα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:47, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από cookie
Μου αρεσει η gucci πολυ ...και για καλοκαιρι κυριως βαζω μονο body milk με αρωμα καραμελα ή σοκολατα
Πολυ σωστη!
Kλασσικα απο τα πιο ομορφα αρωματα που μπορει να εχει μια κοπελα επανω της το καλοκαιρακι.
Μου αρεσει πολυ οταν βγαινω με κοπελες/φιλες κτλ να μου ερχεται αυτο το αρωμα.
(και αυτο της καρυδας)

Εγω για αλλαγη τωρα πηρα το CK in2u (Calvin Klein) και ειναι αρκετα καλο για καλοκαιρινο αρωμα.Ελαφρυ και ευχαριστο.(και φτηνο!)
Παράθεση

cookie

Νεοφερμένος

H cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H cookie έγραψε: στις 18:00, 16-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Εγω για αλλαγη τωρα πηρα το CK in2u (Calvin Klein)
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 15:46, 06-07-08:

Cartier Declaration.

Πόσο καιρό έχω να βάλω κολόνια αλήθεια...
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:50, 06-07-08:

Ck one Summer
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 17:06, 06-07-08:

Το καλοκαιράκι μόνο body lotion. Με τον ιδρώτα και τη ζέστη η κολώνια δεν παλεύεται. Τζάμπα τη βάζεις!
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 17:01, 10-07-08:

τώρα που καλοκαίριασε αποφεύγω να φοράω κολόνια λόγω ζέστης και για αυτό έχω πάρει ένα body mist της apvita που μυρίζει γιασεμί μαζί με όλη την σειρά -αφρόλουτρο,κρέμα σώματος...
είναι πολύ διακριτικό και δροσερό και κυρίως δεν είναι χημικό.
τον χειμώνα για πρωι: pure white linen_este lauder,amarige mariage_givenchy, nina_nina ricci
και για βράδυ, πάντα μα πάντα: deep red_hugo boss

***συμβουλή για τα αγοράκια του forum:η male_jean paul gautier τα σπάει......
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε: στις 17:04, 10-07-08:

εχω δυο τρεις αγαπημενες.
Cool Water - Davidoff
Flower - Kenzo
Light Blue - D&G
Παράθεση

daliapan

Νεοφερμένος

H daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H daliapan έγραψε: στις 17:10, 10-07-08:

gucci rush, escada moon sparkle, valentino rock'n rose kai burberry london......κόλλημα με όλες
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 17:21, 10-07-08:

Αnge ou demon givenchy body lotion!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 18:07, 10-07-08:

Αnge ou demon... την πείρα πριν δυο μήνες. Κατέληξε στην κόρη γιατί μου φάνηκε βαριά τελικά…
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 18:40, 10-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Αnge ou demon... την πείρα πριν δυο μήνες. Κατέληξε στην κόρη γιατί μου φάνηκε βαριά τελικά…
Την κολόνια ange ou demon ή τη body lotion? Είναι λίγο βαριά όντως αλλά η body lotion δεν είναι τόσο.
Παράθεση

Γουρούνα

Νεοφερμένος

H Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γουρούνα έγραψε: στις 14:32, 14-07-08:

Το καλοκαίρι αποφεύγω να φοράω, αλλά όλο τον υπόλοιπο χρόνο φοράω Hugo Boss
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 15:18, 27-11-08:

Άλλαξα κολώνια και πήρα την Deseo της Jennifer Lopez. Πολύ ωραία, γλυκιά όμως γυναικεία κι όχι κοριτσέ. Έχω ακούσει καλά σχόλια. Για βράδια επιμένω σε Miss Sixty, η καλύτερή μου!
Παράθεση

nikoulini

Νεοφερμένος

H nikoulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H nikoulini έγραψε: στις 17:00, 27-11-08:

Τα αρώματα μου αρέσουν απίστευτα.Αν μπορούσα να έχω το HONDOS θα το ήθελα.Απο τις αγαπημένες?Η HAPPY της CLINIC
Παράθεση

ioakos

Νεοφερμένος

H ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H ioakos ακυρο έγραψε: στις 17:07, 27-11-08:

pour le lips salvador dali
casmir chopar
omnia bulgari
bright cristal versace
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:28, 27-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από fielda
Εγώ έχω πολλά αρώματα (είναι ένα από τα πολλά κολλήματά μου) Στις τελευταίες εκπτώσεις πήρα το Happy spirit-Chopard. Μυρίζει πολύ ωραία αλλά έχω την εντύπωση ότι δε διαρκεί πολύ, ούτε μυρίζει πολύ έντονα παρόλο που είναι eau de parfum. Επίσης έχω τα παρακάτω:

White-Emporio Armani
I love love-Moschino
Cheap and chic- Moschino
Deep Red- Hugo Boss
Amour-Kenzo
Cashmere Mist-DKNY
Armani code- Georgio Armani
Classique- Jean Paul Gaultier
Just- Cavalli
Πριν λίγους μήνες πήρα και την burberry britt και τη λάτρεψα!!! Στη λίστα μου για τις επόμενες αγορές βρίσκεται η burberry london, burberry the beat και η gucci by gucci!!! Πρέπει να βγω στους δρόμους να ζητιανέψω για να τις πάρω όλες
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 18:20, 27-11-08:

Τον τελευταίο καιρό φοράω BlackXS από paco rabanne (η μόνη από της XS που μου αρέσει) και για βράδι την Burberry Touch (αυτή κι αν αξίζει τα λεφτά της..Ευτυχώς μου την κάνανε δώρο ).

Πάντα υπάρχει στη συλλογή και μια hugo boss energise καθώς τα τελευταία 2-3 χρόνια είναι από τις αγαπημένες μου κολόνιες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους