Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,218 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 600 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 21:35, 29-11-08:

Davidoff Silver Shadow...Πολύ καλή αν και κομματάκι βαρειά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 22:25, 01-12-08:

έχω τρέλα με τα αρώματα.. από τις αγαπημένες μου που φοράω συχνά είναι : black xs, rock 'n' rose , black code, insolence , ultraviolet!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:31, 03-12-08:

Gaultier2
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:54, 03-12-08:

Γιατι βαζεις απο 2 Gaultier καλη μου?
Δεν ειναι αρκετα "δυνατη" η μια ε...?
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε: στις 19:59, 03-12-08:

εγω το καλοκαιρακι φοραω την davidoff cool water...τωρα που χειμωνιαζει λετε να την αλλακσω?γιατι ειναι πιο πολυ "καλοκαιρινη"...γι'αυτο ρωταω..
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 21:22, 04-12-08:

η davidoff cool water είναι κατά τη γνώμη μου πολύ απαλή. συνήθως το χειμώνα φοράμε πιο βαριές κολώνιες.. και πιο ζεστά στη μυρωδιά..
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:33, 04-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Γιατι βαζεις απο 2 Gaultier καλη μου?
Δεν ειναι αρκετα "δυνατη" η μια ε...?
Νιααααα!
Καλέ, πώς βάζουμε το ανεβάζουμε το διαράκι να γίνει στο-τετράγωνο;
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 00:08, 05-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Νιααααα!
Καλέ, πώς βάζουμε το ανεβάζουμε το διαράκι να γίνει στο-τετράγωνο;
Δεν το ανεβάζουμε
όλοι εμείς οι κα(η)μένοι μη μαθηματικοί (αυτοί τα ξέρουν και δε μας τα λένε κιόλας! ) κάνουμε το εξής παμπόνηρο... ^2 χοχοχο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 10:48, 05-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
κάνουμε το εξής παμπόνηρο... ^2 χοχοχο
Αν μου πεις και γιατί το κάνουμε αυτό, θα σε παραδεχτώ
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:56, 05-12-08:

τελευταία φοράω την one από Dolce & Gabbana

και για αντρικό, για μένα ένα είναι το άρωμα και θα είναι εις τους αιώνες των αιώνων....

L' Eau d' Issey by Issey Miyiake
μπορεί και να ορμίσω να τον μυρίζω σε κάποιον τη φοράει με τρελαίνει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 11:05, 05-12-08:

για εκθέτη πατάτε ταυτόχρονα ctrl ,shift, + τουλάχιστον στο word έτσι γίνεται.

Για άντρα εμένα μου αρέσει η Fahrenheit by Christian Dior .
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε: στις 14:50, 18-12-08:

επισης chrome azzaro δεν φοραει κανεις?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 02:09, 20-12-08:

Έχω δύο αγαπημένες:
  • Diabolo by Antonio Banderas
  • J'Adore by Christian Dior
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:45, 20-12-08:

Νεα αγαπη: dsquared2 - she wood
Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε: στις 06:32, 20-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Νεα αγαπη: dsquared2 - she wood
Oh yes!!!!

και όπως πάντα: Donna Karan Cashmere Mist
Παράθεση

WildCherry

Νεοφερμένος

H WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H WildCherry έγραψε: στις 22:50, 23-12-08:

3 είναι τα αγαπημένα μου αρώματα
α) η Flower by Kenzo
β) η Amor-Amor της Cacharel
γ) η Escada Magnetism
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 00:25, 24-12-08:

Η ψυχική-συναισθηματική, σημαινόμενη απο το ρήμα (κλιτό μέρος του λόγου, που σημαίνει πως το υποκείμενο ...παθαίνει) κατάσταση προσωρινού χαρακτήρα του "υποκειμένου", επιλέγει code (armani),πάντα για....τελευταία φορα!!!!!!
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 09:18, 24-12-08:

Καθημερινά Kelly Galleche (Hermes)
Βράδυ τον χειμώνα Armani Code, Armani Mania, και Mont Blanc Femme
και το καλοκαίρι Bulgari
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O flyer έγραψε: στις 12:59, 18-01-09:

Pacco Rabanne-One Million
τελεια!
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:12, 18-01-09:

jadore... για τις βραδινες εξοδους
nina richi και
my insolence(το πιο καλοκαιρινο μου αρωμα...)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους