Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 281 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:05, 22-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από mili
Το χειμωνα φοραγα συνεχεια amor amor και το καλοκαιρι light blue h dkny be delicious!τωρα επαθα πλακα με τη νεα εκδοση που ειναι σαν κοκκινο μηλαρακι!γενικα προτιμω τις ελαφριες!
Βγήκε καινούρια?? Είναι καλή? Γενικά η πράσινη μου άρεσε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adespoto : 23-10-06 στις 13:43.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,534 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 15:07, 22-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγώ υποχρέωσα τον άντρα μου να φοράει την ΜΙΥΑΚΕ....
του έχω πάρει τη σειρά... αφροντούς, αφτερσέιβ και άρωμα....
απλά ΛΙΩΝΩ με αυτή τη μυρωδια
Και ο δικος μου αυτη εχει. Ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 687 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 15:22, 22-10-06:

Χμμ, μήπως να δοκίμαζα και εγώ?
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:46, 22-10-06:

Καλή ιδέα να πούμε τι φοράει και ο δικός μας (δικιά μας) αν μας αρέσει η όχι###8230;λοιπόν ο άντρας μου φοράει BVLGARI pour Homme και AZZARO Bright Visit###8230; Με την πρώτη είμαι ερωτευμένη ###8230;πραγματικά ερωτευμένη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 23-10-06 στις 18:43.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:50, 23-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από mili
Το χειμωνα φοραγα συνεχεια amor amor και το καλοκαιρι light blue h dkny be delicious!τωρα επαθα πλακα με τη νεα εκδοση που ειναι σαν κοκκινο μηλαρακι!γενικα προτιμω τις ελαφριες!
Αυτη δεν ειναι η αντρικη? Η' κανω λαθος?
Και νομιζω πως υπηρχε κιολας..
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 12:22, 29-10-06:

Έχω 3 κολόνιες αυτό τον καιρό:
1. Αqua di Gio - Armani
2. Body Kouros - Yves Saint Lauren
3. Mία Hugo Boss που είναι μια μπλε σφαίρα, αλλά δεν ξέρω πως λέγεται .
Η αγαπημένη μου είναι η Αqua
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 14:32, 29-10-06:

Φοραω την hypnose γιατι ειναι γλυκια κ απαλη σαν εμενα!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 19:54, 29-10-06:

Και εγώ!!!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:38, 29-10-06:

ωχ διαφορες...
1. flower by kenzo
2. lacoste
3.summer cologne tommy girl η οποια ειναι η αγαπημενη μου και βγηκε μονο για ενα καλοκαιρι
3.μια dkny
4. edem tis cacharel
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:42, 29-10-06:

ξερετε αν μπορω να αγορασω την κολονια tommy girl summer cologne απο καπου?? ειχε βγει μονο για ενα καλοκαιρι δυστυχως....
ξαναβγαινουν η να την ξεχασω...
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 21:04, 29-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ξερετε αν μπορω να αγορασω την κολονια tommy girl summer cologne απο καπου?? ειχε βγει μονο για ενα καλοκαιρι δυστυχως....
ξαναβγαινουν η να την ξεχασω...
Εγώ που είμαι φαν της island kiss από escada που είχε βγει μόνο το προπροηγούμενο καλοκαίρι έχω εντοπίσει ενα μαγαζί με καλλυντικά στου ζωγράφου που εξακολουθεί αν φέρνει και παλαιότερες εκδόσεις. Δεν ξέρω ακριβή διεύθυνση όμως ούτε αν θα έχει τη συγκεκριμένη που θέλεις. Τη διεύθυνση πάντως μπορώ να τη βρω και αύριο που θα περάσω από εκει αν σε ενδιαφέρει.

Εμένα αγαπημένες μου εκτός από την παραπάνω είναι:
1) be delicious-dkny πράσινη
2)light blue-dolce gabbana
3)escada sentiment, escada magnetism
4)j adore-dior
5)estee lauder-beyond paradise
6)η μπλε της bulgari που δε θυμαμαι πως λεγεται

Αν και μου αρέσει να εχω μεγάλη συλλογή προτιμώ να φοράω μια κολώνια για μεγάλα διαστηματα και μετά να τις αλλάζω εναλλακτικά!
Παράθεση

evangelia

Νεοφερμένος

H evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H evangelia έγραψε: στις 22:21, 29-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Εχω τρελα με τα αρωματα οποτε δεν εχω στανταρ. Οι αγαπημενες "πρωινες" ειναι η noa, η cashmere mist, και η rush2 και για βραδυ η crystal noir.
katerina +1!!!
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 21:52, 16-11-06:

Πάντα for men:

1) Intuition

2) Farenheit

3) Davidoff

Αγαπημένη η πρώτη
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:14, 17-11-06:

Προτιμώ τις αντρικές, αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες τρελλάθηκα με την "The One" των Dolce & Cabbana
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:52, 07-12-06:

Τωρα στις γιωρτες θελω να παρω μια κωλονια. Τι μου προτεινετε?
(μου αρεσει ο συνδυασμος βανιλια - καραμελα.)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 13:00, 07-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Escada - magnetism
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 13:06, 07-12-06:

αυτο το καιρο azzaro visit. δωρο απο το μωρο μου
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:47, 07-12-06:

UltraViolet - Paco Rabanne
Addict - Christian Dior
Magnetism - Escada

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:48, 07-12-06:

Kashmere Mist, DKNY
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:50, 07-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
την UltraViolet απο Paco Rabanne......μεθυστικο αρωμα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες