Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 305 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 01:24, 18-12-06:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:52, 18-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αλλά είμαι κοϊσάκι και το άρωμά μου απαλό!
Τι είναι αυτό?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 09:57, 18-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δεν ψεκάζουμε ποτέ μα ποτέ κολόνια στο δέρμα.
Λοιπόν. Πείτε στις φίλες σας να ψεκάσουν στον αέρα και να περάσουν από το σύννεφο μέσα. Δεν θα ξανά νιώθετε τη γεύση της κολόνιας.
Αυτο εμενα με βολευει μονο για τα λιγο πιο βαρια αρωματα που φοραω, που δε θελω να σκανε ολοι οι γυρω.. Αλλα στις απαλες κολωνιες αν δεν ψεκαστεις απευθειας στο δερμα μετα απο καμια ωριτσα δε μυριζει τιποτα!
(Τιπ τιπ: κριτηριο μυρωδιας ειναι το ποσο μυριζει το χερι, οχι ποσο μυριζουμε οι ιδιοι την αυρα μας , οταν μυριζουμε το αρωμα που βαλαμε στο λαιμο μας, οι διπλανοι ειναι στα προθυρα ασφυξιας..).

Τελικα σε ποιο κατεληξες?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:13, 18-12-06:

Και το ασανσέρ γίνεται θάλαμος αερίων.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:25, 18-12-06:

Καλα τα ασανσερ μια με τις κολωνιες, μια με την τσιγαριλα,μια με την ιδροτιλα ειναι πραγματικα θαλαμος αεριων!
Ελεινο ειναι που πολλοι (και ναι ειναι πολλοι) αντι να ακνουν κανα ντους-μπανιο να φυγει η οποια σωματικη μυρωδια, επειδη βαριουνται να το κανουν αυτο, πλακωνουν πανω απο την μποχα που αναδυουν, μισο μπουκλακι κολωνια και ερχεται και δημιουργητει μια μυρουδια....ουι ουι και τρις ουι!!!!

Πριν παντως εκανα λαθος!
Η "V" που ρωτησα αν την εχει μυρισει κανεις δεν ειναι Versace, ειναι Valentino...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:26, 18-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Αυτο εμενα με βολευει μονο για τα λιγο πιο βαρια αρωματα που φοραω, που δε θελω να σκανε ολοι οι γυρω.. Αλλα στις απαλες κολωνιες αν δεν ψεκαστεις απευθειας στο δερμα μετα απο καμια ωριτσα δε μυριζει τιποτα!
(Τιπ τιπ: κριτηριο μυρωδιας ειναι το ποσο μυριζει το χερι, οχι ποσο μυριζουμε οι ιδιοι την αυρα μας , οταν μυριζουμε το αρωμα που βαλαμε στο λαιμο μας, οι διπλανοι ειναι στα προθυρα ασφυξιας..).
Katerina Μετά από μια ώρα δεν μυρίζεις εσύ τίποτα…επειδή έχει συνηθίσει η μύτη σου την κολόνια. Αλλά οι άλλοι, όταν σε πλησιάζουν, νιώθουν αμέσως, μέχρι να συνηθίζει και η μύτη τους την κολόνια. ( και προσοχή στις καρκινογόνες ουσίες που υπάρχουν στης κολόνιες. Μην ψεκάζετε ποτέ στο δέρμα.)
Τελικα σε ποιο κατεληξες?
Ακόμα δεν πήγα για κολόνια. Ψώνια για μένα θα κάνω αυτή την εβδομάδα. Την προηγουμένη έτρεχα για τα δώρα των παιδιών, κουμπάρων, κτλ
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:38, 18-12-06:

LOL! Κοριτσάκι στα χαριτωμενίστικα!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 16:55, 07-01-07:

Καμία κολόνια καινούρια πήρατε τώρα στις γιορτές?
Εγώ αποφάσισα να πάρω το μπραουν σιλκεπιλ αντί κολόνια…
Παράθεση

Soraya

Νεοφερμένος

H Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Soraya έγραψε: στις 05:25, 08-01-07:

Πηρα την Miss Dior Cherie και την αντιστοιχη κρεμα σωματος και μου αρεσει παρα πολυ! Πολυ ομορφο γλυκο αρωμα, ιδανικη για το χειμωνα.
Παράθεση

brilliant

Νεοφερμένος

H brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H brilliant έγραψε: στις 13:56, 09-01-07:

Αυτη την περιοδο φοραω την just cavalli ειναι υπεροχο αρωμα, γλυκο και σεξυ..
αλλες αγαπημενες μου ειναι η cucci eau de parfum II, amor amor, sensi giorgio armani και για το καλοκαιρι summer by kenzo (μυριζει πραγματικα καλοκαιρι!!!). καποια αλλη απο τις πιο προσφατες δεν εχω δοκιμασει .
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:07, 09-01-07:

Βρε παιδιά, έχετε καμία ανδρική κατά νου, για κάποιον που γενικά δε φοράει;
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 15:16, 09-01-07:

...Πώς δίνεται, πώς περνάει το χρόνο του…κάτι να καταλάβουμε τι χαρακτήρα έχει τέλος πάντων…(καλά…σιγά μην καταλάβουμε…αλλά περίπου…)
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:29, 09-01-07:

Toυ αρέσει πολύ η μουσική, παίζει σε ένα συγκρότημα και γράφει και δική του... Με ταινίες είναι ενθουσιώδης, αλλά γενικά ήρεμος χρακτήρας!!

Ντύνεται με τζην, πουλόβερ καλό και sneakers από κάτω, αλλά το παλτό είναι καλό!
Οξύμωρα πράγματα δηλαδή, είναι πολύ τρελός, αλλά γλυκός χαρακτήρας...

Και είναι 26!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 20:28, 09-01-07:

γιδάκι μου…
Δεν τον βλέπω να είναι ιδιαίτερα σοφιστικέ τύπος… Εγώ προτείνω BVLGARI-Homme. Μου φαίνεται πως θα του ταιριάζει.
«Κλασικό ανδρικό άρωμα. Είναι κομψό, με αίσθηση άνεσης και φρεσκάδας. Στυλ : αναζωογονητικό, άνετο, με αυτοπεποίθηση»
Τι λες?
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:31, 09-01-07:

χμμμ, λες;;; έχει μπαχαρικά αυτή; Ή είναι πιο σπορ;

Μα, να μην υπάρχει e-μυριστήρι...
Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε: στις 20:52, 09-01-07:

Δεν φοράω κολώνια γιατί αισθάνομαι πως καλύπτει τις φερομόνες μου (στις οποίες αποδίδω τις αρκετές σεξουαλικές μου επιτυχίες ).
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 20:54, 09-01-07:

bvlgari homme
Note de tête :
Bergamote, Lavande, Mandarine, Aldéhydes
Note de coeur : Poivre, Coriandre, Geranium, Oeillet
Note de fond : Bois de Cèdre, Ambre, Feve Tonka, Mousse de Chêne

Δεν τα βρήκα στα αγγλικά.
Δεν φοράω κολώνια γιατί αισθάνομαι πως καλύπτει τις φερομόνες μου (στις οποίες αποδίδω τις αρκετές σεξουαλικές μου επιτυχίες
γουστο σου καπελο σου...αλλα να ξερεις οτι σε ολες μας αρεσει μια καλη κολονια...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 09-01-07 στις 20:59.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:56, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Βρε παιδιά, έχετε καμία ανδρική κατά νου, για κάποιον που γενικά δε φοράει;
αν γενικά δε φοράει και μιλάμε για τον καλό σου, του παιρνεις απλά αυτή που γουστάρεις να μυρίζεις....
μη μασάς... παρτου την miyake την κλασσική...
κι ο δικος μου δεν πολυφορουσε... μέχρι που του την πηρα αυτη... του έδειξα ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ και εκ τοτε τη φοραει πυκνα συχνά
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:22, 09-01-07:

Μου έκανε δώρο μια φίλη μου ένα καλαθάκι από τα body shop που είχε σαπουνάκια, αφρόλουτρα και κολόνια με άρωμα ΒΑΝΙΛΙΑΣ.
Από τότε έχω ξετρελαθεί
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 22:32, 09-01-07:

Εγώ προτείνω BVLGARI-Homme
παρτου την miyake την κλασσική
Όπως βλέπεις έχουμε την τάση να σου προτείνουμε κολόνιες «δοκιμασμένες»…οπότε πήγαινε σε κανένα fragrance shop και πάρε ό,τι σου αρέσει…δοκιμασε και εσυ...και ελα να μας πεις...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους