Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,544 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 474 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:42, 09-01-07:

Αχ θένκς!!

Μωρέ εγώ πάω στο μαγαζί, αλλά μπουκώνει αμέσως η μύτη μου κι άντε να προλάβω να μυρίσω 4!! Ε, πόσες επισκέψεις να τους κάνω...!

Αλλά νομίζω ότι αύριο θα δοκιμάσω κατ' ευθείαν αυτές που μου λέτε, ευχαριστώ!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:05, 09-01-07:

εγω Ck one, lacoste pink, estee beyonde paradise kai ralph lauren σε γαλαζιο μπουκαλακι..
η ck one μου τελειωσε σχεδον, οποτε πλεον εχω επικεντρωθει στην lacoste pink που φαινεται οτι καποιος της εχει ιδιαιτερη αδυναμια, την ralph lauren δωρο μου την εκαναν, δεν εχω δοκιμασει ακομα, και τελος το υπερτατο αρωμα ειναι το beyonde paradise.. το οποιο θα ειναι και το επομενο μου, ΜΑΖΙ με το body lotion του!
σε αντρες λατρευω την nemo και την ck τη μαυρη!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 00:09, 10-01-07:

DKNY
Issey Miyake

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:24, 10-01-07:

αυτη τη φορα πηρα το τελειο αρωμα!!! just cavalli her!!! τελειο!!
κατα τ'αλλα εχω αδυναμια στα αρωματα του ralph lauren..

γιδακι δοκιμασε και την acqua di gio του αρμανι ειναι ελαφρια και πολυ καλη.. επισης, μπορεις να τους ζητησεις να στα ψεκασουνε σε ενα χαρτακι και να τα παρεις σπιτι για να αποφασισεις με την ησυχια σου.. μονο να θυμασαι ποιο ειναι ποιο...
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 18:22, 10-01-07:

Scorpion την πράσινη
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:25, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli

διαβασα just cavallise her

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:11, 10-01-07:

Ρουάνα μουυυ!!!
Βρήκα στα πράγματά μου ένα δείγμα της Bvlgari... Τέλειααα!!!!!!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 22:24, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ρουάνα μουυυ!!!
Βρήκα στα πράγματά μου ένα δείγμα της Bvlgari... Τέλειααα!!!!!!!
Τωρα πρεπει να την δοκιμάζει ο λιμπεν(πως τον λες) για να δεις αν του ταιριαζει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 11-01-07 στις 09:27.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 23:37, 10-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχΧΑαχΧΑαχΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧ

όποιος έχει τη μύγα ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:28, 11-01-07:

Τον έβαλα να τη μυρίσει και του άρεσε...
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 14:23, 11-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
αυτό είναι και το δικό μου αγαπημένο..!! μέσα σ'ένα χρόνο,έχω αδειάσει 3 μπουκαλάκια..!!! μυρίζει σαν..καραμελωμένη ζάχαρη..!!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 20:10, 11-01-07:

Πρέπει να πάρω αυτή την κολόνια… καραμέλα είναι η γεύση που λατρεύω…
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 12:26, 12-01-07:

Πρέπει να πάρω αυτή την κολόνια… καραμέλα είναι η γεύση που λατρεύω…
να την παρεις roumana μου.. εμενα μου την εφερε το μωρο μου σε δειγματακι γιατι του αρεσε και τρελαθηκα κι εγω και την αγορασα αμεσως!!! ειναι τελειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:26, 12-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
αυτό είναι και το δικό μου αγαπημένο..!! μέσα σ'ένα χρόνο,έχω αδειάσει 3 μπουκαλάκια..!!! μυρίζει σαν..καραμελωμένη ζάχαρη..!!!
νι νι νι ζαχαριτσα...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:54, 12-01-07:

Εγω οταν τη φοραω με λενε λουκουμακι :p Δεν την ειχα συνδυασει με καραμελωμενη ζαχαρη, χμ!!
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 15:24, 12-01-07:

Hypnotic poison.... Μπορεί να μην είναι καινούρια,αλλα έχω κολλήσει 2 χρόνια σ'αυτη.... Την Just Cavalli her την έχω δικιμάσει κι εγώ,είναι όντως υπέροχη!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:49, 25-01-07:

Κυνηγέ…ψάχνεις κολόνια άκουσα…πες λεπτομέρειες για ποιον είναι.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 10:55, 25-01-07:

λεγετε One, και αποτι εμαθα ειναι Calvin Klein και ειναι για την κυρια στην φωτογραφια
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:00, 25-01-07:

Για την θεα ειναι? Σου ειπε οτι της αρεσει η μαντευεις?
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 11:08, 25-01-07:

μου τα εχει κανει ΝΑΑΑΑΑΑΑ οτι το θελει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους