Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:55, 27-10-09:

Για σκέψου κι αυτήν! Είναι πολύ ωραία πραγματικά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:51, 27-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Elenoula
εχει γενεθλια σε 4 μερες και θελω να του την παρω σαν δωρο και οσο να ναι.. δεν θελω να ξερει..

Αν κατεληξες σε 3 λοιπον, κανε αυτο που κανω εγω παντα ταν μπερδευομαι! Παιξτο στην τυχη, μπορει να του αρεσει πολυ τελικα! Κι αν οχι, αποδειξουλα και παρεα θα πατε στα χοντος να την αλλαξετε και να παρει ο,τι θελει!
τι λες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:42, 27-10-09:

εγω φοραω παντα......... Ιδρωτεξ..

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 15:46, 27-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εγω φοραω παντα......... Ιδρωτεξ..
Που ειναι και τζαπα..

Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Heptamer
Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 16:34, 27-10-09:

εχει γενεθλια σε 4 μερες και θελω να του την παρω σαν δωρο και οσο να ναι.. δεν θελω να ξερει..
Aν αποφασισεις να του κανεις δωρο αρωμα,μην (την πατησεις και) ξεχασεις να σου αντιγυρισει ενα κερμα,ακομη και των 5 σεντς,γιατι οταν χαριζεις αρωμα σημαινει χωρισμός και πρεπει τυπικα να παιρνεις ενα κερμα πισω,ωστε να μη συμβει αυτο..

Καρατσεκαρισμένο απο εμενα!!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:15, 27-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Heptamer
Aν αποφασισεις να του κανεις δωρο αρωμα,μην (την πατησεις και) ξεχασεις να σου αντιγυρισει ενα κερμα,ακομη και των 5 σεντς,γιατι οταν χαριζεις αρωμα σημαινει χωρισμός και πρεπει τυπικα να παιρνεις ενα κερμα πισω,ωστε να μη συμβει αυτο..

Καρατσεκαρισμένο απο εμενα!!

οΠως και με τα παπουτσια!
Αν του/της κανεις δωρο παπουτσια, μετα στα δινει στο χερι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:20, 27-10-09:

axe marine

π.σ.
Γεια σε ολους, ειμαι νεα στην παρεα και ειδα αυτο το τοπικ και πραγματικα με ενδιαφερει παρα πολυ. Θελω να παρω μια κολωνια στον καλο μου επειδη δεν χρησιμοποιει... αλλα δεν ξερω τι, ειναι 17 χρονων παντα κεφατος πολυ αστειος και γενικοτερα ειναι ενα ατομο που ειναι μεσα σε ολα(ανωριμος καπως αλλα οκ) ντυνεται με τζιν του αρεσουν και τα καπρι αλλα η μεγαλη λατρεια του ειναι οι ζακετες. Εχετε κατι να μου προτεινετε?
Στα χοντος που πηγα να χαζεψω μετα απο πολυωρες δοκιμες κατεληξα : LE BAISER DU DRAGON Cartier , GF FERRE kai Jean Paul GAULTER "LE MALE" αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρη..

η τελική επιλογή είναι δική σου , αλλά έχω ακούσει ότι η τρίτη του γκωτιέ δεν πάει με ζακέτες

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 21:46, 27-10-09:

Την έχω κάνει δώρο και δεν χωρίσαμε!

Παράθεση

Heptamer (von Sentonof!)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Heptamer
Ο von Sentonof! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Heptamer von Sentonof έγραψε στις 12:43, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou

Την έχω κάνει δώρο και δεν χωρίσαμε!
Ακόμα!........

Παράθεση

iriniem (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iriniem
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H iriniem A dream without a plan is just a wish έγραψε στις 15:21, 29-10-09:

Για έξοδο...Magnifique LANCOME
Καθημερινά...LACOSTE Love of pink
Alternative....Tommy GIRL by Tommy Hilfiger
Sweetie..Prada Milano INFUSION D'IRIS
Business...Calvin Klein in 2 u or Boss for Women (exei exantlithei..)

Τσεκαρισμένες όλες.....μια και μία...!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 10:27, 02-02-10:

ultraviolet και το daisy. τρελαίνομαι για τα αρώματα. πιστεύω ότι το άρωμα μπορεί να πει πολλά για έναν άνθρωπο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:42, 02-02-10:

Αυτο το διαστημα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:53, 12-02-10:

Μου ταιριάζει απόλυτα...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:15, 12-02-10:

τελευταια φοραω αυτο:

και αυτο:

και ο φιλος μου αυτη:

Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 349 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 05:46, 21-03-10:

αν και έχει πέσει μεγάλη ανυποληψία στο θέμα απ'ότι βλέπω από τις ημερομηνίες των απαντήσεων ελπίζω να βοηθήσετε όσο μπορείτε και απευθύνομε κυρίως στις κοπέλες από εδώ μέσα γιατί σίγουρα έχουν περάσει πολλές ώρες μέσα στα hondos()
λοιπόν...ψάχνω να βρω ένα άρωμα που να μου ταιριάζει εδώ και καιρό αλλά δεν μπορώ,μάλλον γιατί μου σπάνε τα νεύρα οι πωλήτριες με το μπλα-μπλα και που μου κατσικώνονται(τι δουλειά τους κάνουν αλλά νταξ').
λοιπόν...ψάχνω για άρωμα με χαρακτηριστική μυρωδιά-σε καμία περίπτωση ελαφρύ δροσερό-και να μην πλησιάζει όμως τα πετρελαιοειδή από την έντονη του μυρωδιά και τέλος να είναι ιδιαίτερο να μην κυκλοφορεί παντού.μετά κόπου είχα βρει 1-2 αλλά τα φόραγε και η κουτσή μαρία και ξενέρωσα
δεν με νοιάζει καθόλου να είναι καινούριο,δεν αποτελεί κριτήριο μου.

υ.γ. σας ψιλοζάλισα αλλά ελπίζω να καταλάβατε τι ζητάω.έχετε καμιά πρόταση μιας και πλησιάζουν γιορτές να πάμε για ψώνια???

Παράθεση

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη love 2 b hated
H love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H love 2 b hated έγραψε στις 10:55, 21-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Μου ταιριάζει απόλυτα...

αυτο ειναι τελειο!!!
αλλα τ euphoria ειναι το αγαπημενο μου!!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  calvinklein10-2005.jpg
Εμφανίσεις:  139
Μέγεθος:  23,4 KB  
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:59, 21-03-10:

Απο αντρικα αυτο
Απο γυναικεια αυτο

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 11:12, 27-03-10:

Μπορώ να ρωτήσω κάτι??Εγώ όταν βάζω άρωμα δεν το μυρίζω πάνω μου..θα ήθελα όταν το βάζω κ παω κάπου έξω να μου μυρίζει κι εμένα το αρωμά μου..εσάς δεν σας μυρίζει κατα τη διάρκεια της ημέρας το δικό σας??Μήπως πρέπει να πάρω κάποιο βαρύ άρωμα??(αυτο τον καιρό χρησιμοποιώ το hypnose της Lancome κ' το hypnotic poison της Dior)..

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:59, 27-03-10:

και γω εχω αυτο το προβλημα αλλα απ'οτι καταλαβα ειναι ισως επειδη ειναι πανω μας και συνηθιζουμε την μυρωδια ενω οι αλλοι γυρω μας το μυριζουν. προσωπικα δεν μπορω τα βαρια αρωματα και οσες φορες επιχειρησα να βαλω ειχα ζαλιστει και ενιωθα απαισια..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:51, 27-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni8400
(αυτο τον καιρό χρησιμοποιώ το hypnose της Lancome κ' το hypnotic poison της Dior)..
Μα αυτα ειναι ηδη αρκετα βαρια...εαν δε σου μυριζουν αυτα, τοτε δεν προκειται να σου μυριζει καποιο αλλο...
Η αληθεια ειναι οτι τις περισσοτερες φορες εμεις δεν το μυριζουμε, ενω σπαει την μυτη στους αλλους...οποτε no worries!

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 14:14, 27-03-10:

Να ρωτήσω κ κατι άλλο? Ίσως είναι χαζή η ερωτηση μου αλλα απο απλή περιέργεια ρωτάω..πόσες φορές ψεκάζετε τον εαυτό σας ώστε να μυρίζει στον άλλον??Πόσες πιστεύετε οτι πρέπει να ρίχνουμε??Πολλες φορές συναντάω κοπέλες που μυρίζει έντονα το αρωμά τους κ λέω παναγία μου όλο το μπουκάλι έχει ρίξει??Γι'αυτό ρωτάω..

Παράθεση

lola9900 (Ευλαμπία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lola9900
H Ευλαμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H lola9900 έγραψε στις 14:42, 27-03-10:

Αν θες την γώμη μου νομίζω πως το κανονικό είναι 3 φορές παρόλο που εγώ βαζω 8
!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 15:40, 27-03-10:

και παλι θα πω οτι δεν ειναι το πολυ που κανει τη δουλεια. εγω προσωπικα βαζω στον ενα καρπο και τον τριβω με τον αλλο.

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 16:21, 27-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
και παλι θα πω οτι δεν ειναι το πολυ που κανει τη δουλεια. εγω προσωπικα βαζω στον ενα καρπο και τον τριβω με τον αλλο.
αλήθεια moonlight?? κ μυρίζει στους άλλους??
lola9900 ρίχνεις 8 φορές?? φαντάζομαι το άρωμα θα σου τελειώνει πολυ γρήγορα..

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 18:29, 27-03-10:

μα ακομα και μπανακι να κανεις με σαπουνι που εχει ωραια μυρωδια και να βαλεις μια ωραια κρεμα εκει να δεις ποσο ωραια μυριζεις
το πολυ αρωμα πολλες φορες ειναι και ενοχλητικο, τουλαχιστον για μενα ειναι.
εξαλλου οτι αρωμα και να βαλεις οταν περασει καποια ωρα και δεν το ανανεωσεις τοτε δεν θα μυριζει.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:32, 27-03-10:

Συμφωνω 1000% με την moonlight.

Και μενα με εκνευριζει το πολυ αρωμα και αν βαλω καποιο πολυ βαρυ αισθανομαι ασχημα και βρωμικη.(και ας εχω κανει πριν μπανιο)

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 18:34, 27-03-10:

moonlight σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις,είσαι πολυ καλή!!!!!!!!!!!
κ κάτι ακόμα εσύ ποιο άρωμα έχεις??

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 18:42, 27-03-10:

τιποτα κουκλιτσα μου
εχω παρει παρα πολλα αρωματα στη ζωη μου και επειδη δεν μ'αρεσουν τα εντονα ειχα το ιδιο προβλημα μ'εσενα τωρα πια εχω μαθει να βαζω οτι μ'ευχαριστει σαν μυρωδια και οχι αν μυριζει σε μενα ή στους αλλους.

τελευταια χρησιμοποιω το j'adore του Dior αλλα οχι σε σπρευ αρωμα δηλ. αλλα σε κρεμα αρωμα. η συσκευασια ειναι η ιδια με το αρωμα αλλα ειναι σε κρεμωδη μορφη. ετσι μετα το μπανιο μπορεις να βαλεις ελαχιστη ποσοτητα σε οποιο μερος του κορμιου σου εσυ επιθυμεις απο τα ποδια σου μεχρι τον λαιμο και να μυριζεις πολυ ομορφα. φυσικα παντα με προσοχη την ποσοτητα..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:06, 28-03-10:

Βασικα ειχα διαβασει, οτι για να διαρκει πιο πολυ το αρωμα πανω σου, θα πρεπει να βαζεις και την ιδια κρεμα σωματος μετα το μπανιο ωστε να μυριζει εξτρα. Και οντως ισχυει, και γω αυτο κανω.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 16:39, 11-04-10:

εμένα το αγαπημένο μου άρωμα λέγεται Lillac!

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 18:03, 11-04-10:

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 18:35, 11-04-10:

j'adore

Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kritikaros
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 349 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε στις 20:15, 12-04-10:

τελικά μετά από αρκετό ψάξιμο και μερικές εκνευριστικές βόλτες στα μαγαζιά κατέληξα σε 2 τις armani code και την armani diamonds αλλά με κάποια επιφύλαξη και για τις 2,αλλά δεν μου έκαναν το...κάτι σε τέτοια "βαρύτητα" αν έχετε στα υπ'όψιν σας θα το εκτιμούσα πέραν του δέοντος.

Παράθεση

skarman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη skarman
Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O skarman έγραψε στις 23:30, 20-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δεν ψεκάζουμε ποτέ μα ποτέ κολόνια στο δέρμα.
Λοιπόν. Πείτε στις φίλες σας να ψεκάσουν στον αέρα και να περάσουν από το σύννεφο μέσα. Δεν θα ξανά νιώθετε τη γεύση της κολόνιας.
Καλησπέρα, αν και είναι πολιά η απάντηση, είδα τυχαία το θέμα και έχω κάποιες απορίες επ' αυτού...
Αυτό το ψέκασμα στον αέρα κα να περνάμε μέσα από το σύννεφο, πόσες φόρες μπορούμε να το κάνουμε???
Ακόμα, αντι για το δέρμα μπορούμε να βάζουμε στα ρούχα κολόνια ή χαλάνε???

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 23:38, 20-05-10:

Όπα βρήκα το ταίρι του avatar μου!

Όχι στα ρούχα κολόνια, κιτρινίζουν, στην ουσία τα λεκιάζεις. Όσο για το "πέταγμα" ανάμεσα στο σύννεφο κολόνιας είναι ανάλογα με το πόσο δυνατή είναι. 1-2 το πολύ είναι αρκετά.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 23:45, 20-05-10:

Ήμουν 2 ώρες στο μαγαζί και εκεί που όλα τα αρώματα μου φαινοντουσαν ένα μάτσο μπαρούφες,ΟΛΑ όμως, ξαφνικά μύρισα ένα και έπεσα ξερός..

Hypnose Lancome..

Απλά απερίγραπτη...

Ούτε τιμή δεν ρώτησα.. Λέω στην πωλήτρια το μεγάλο μπουκάλι και τέλος.. Δεν ήταν και τρελά ακριβή τελικά.. Και περισσότερα να είχε άνετα τα έδινα..

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:46, 20-05-10:

Παράθεση

skarman

Νεοφερμένος

Ο skarman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O skarman έγραψε στις 23:47, 20-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από woochoogirl
Όπα βρήκα το ταίρι του avatar μου!

Όχι στα ρούχα κολόνια, κιτρινίζουν, στην ουσία τα λεκιάζεις. Όσο για το "πέταγμα" ανάμεσα στο σύννεφο κολόνιας είναι ανάλογα με το πόσο δυνατή είναι. 1-2 το πολύ είναι αρκετά.

χαχαχαχαχα Ναι όντως...Θα παρει πολύ χρόνο βεβαια μεχρι να τον βρει στην πραγματικότητα αν και απ ότι λενε οι φήμες στο τέλος θα με απατήσεις με τον Ναρούτο!!!

Όσον αφορά αυτό το πέταγμα μένει καθόλου μυρωδιά ή ίσα ίσα για να κοροιδευόμαστε???
Σε ευχαριστώ για την απάντηση!!!

Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη woochoogirl
H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε στις 23:49, 20-05-10:

Μένει. Ανάλογα και με το αποτύπωμα που θες να αφήσεις ε; Προσωπικά έχω ευαίσθητη μύτη δε μπορώ να με πεθαίνει ο άλλος με την κολόνια από 2 μέτρα. Δοκίμασε το μια φορά και ρώτα κάποιον δικό σου αν τη νιώθει.

Θα σε απατήσω λες ε; Καλά θα κάνω, μου την έχεις σπάσει στα τελευταία chapters. Αλλά κι εγώ μου τη σπάω, πολύ κλαψομαρία

Παράθεση

skarman

Νεοφερμένος

O skarman έγραψε στις 23:59, 20-05-10:

Οκ θα το δοκιμάσω τότε στην πράξη γιατί μου φάνηκε πολύ περίεργο να μένει μυρωδιά με αυτόν τον τρόπο...Δεν το χω ακούσει πουθένα και δεν ξέρω μη γελάσει κ κανάς πωλητής αν του το πω!!!

Έχεις δίκιο και οι 2 τους έχουν γίνει πολυ παρακμιακοί τύποι!!!Αλλά μην απογοητεύεσαι μαζί μου, κάνε λίγη υπομόνη ακόμα έχω πολλά στα υπόψη .....

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:05, 21-05-10:

Μου αρεσουν οι μυρωδιες του ξυλου, πορτοκαλιου, σανδαλοξυλου, μυρωδιες spicy-oriental (black pepper) και λιγοτερο λουλουδατα. Συνηθως δεν αποκαλυπτω το αρωμα που φοραω πλην ορισμενων εξαιρεσεων και προσπαθω να ανακαλυπτω αρωματα που μου ταιριαζουν και παιρνουν τη μυρωδια μου, ωστε να μενουν χαραγμενα και σε μενα και γενικοτερα. Για μια γυναικα που ψαχνει ενα μοναδικο αρωμα μπορει να περασει καιρος ωστε να το ανακαλυψει. Τελευταια 3 χρονια φορω ενα συγκεκριμενο που μυριζει σε εμενα εντελως διαφορετικα απ ο,τι κανονικα. Εχει τα παραπανω συστατικα και αλλα μερικα ακομα.

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 00:13, 21-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Ήμουν 2 ώρες στο μαγαζί και εκεί που όλα τα αρώματα μου φαινοντουσαν ένα μάτσο μπαρούφες,ΟΛΑ όμως, ξαφνικά μύρισα ένα και έπεσα ξερός..

Hypnose Lancome..

Απλά απερίγραπτη...

Ούτε τιμή δεν ρώτησα.. Λέω στην πωλήτρια το μεγάλο μπουκάλι και τέλος.. Δεν ήταν και τρελά ακριβή τελικά.. Και περισσότερα να είχε άνετα τα έδινα..
'Ηταν η μόνη που φορούσα για 4χρόνια!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 00:18, 21-05-10:

άρωμα pure white linen της estee lauder.........

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:27, 21-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
άρωμα pure white linen της estee lauder.........

κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 07:20, 21-05-10:

ψαχνω δροσερο αρωμα καλοκαιρινο. χτες δοκιμασα τα miss dior τρια στη σειρα και δεν μ'αρεσαν..
δεν μ'αρεσουν οι γλυκιες μυρωδιες και οι πολυ εντονες.. μ'αρεσει το αρωμα να ειναι δροσερο, εχετε κατι υποψη σας?

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 07:27, 21-05-10:

Republic of Women was created by Harry Fremont of Firmenich from the notes of sweet osmanthus, litchi and bergamot at the top, with the heart of peony, pink jasmine and Moroccan rose. The base is composed of musk and noble wood. The bottle is cylindrical – shaped, made out of glass in the color of plum with a hand – polished metal stopper. It will be available in 50 ml bottles.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 08:20, 21-05-10:

τι ειν' τουτο καλε?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 08:45, 21-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

Μου αρεσουν οι μυρωδιες του ξυλου, πορτοκαλιου, σανδαλοξυλου, μυρωδιες spicy-oriental (black pepper) και λιγοτερο λουλουδατα. Συνηθως δεν αποκαλυπτω το αρωμα που φοραω πλην ορισμενων εξαιρεσεων και προσπαθω να ανακαλυπτω αρωματα που μου ταιριαζουν και παιρνουν τη μυρωδια μου, ωστε να μενουν χαραγμενα και σε μενα και γενικοτερα. Για μια γυναικα που ψαχνει ενα μοναδικο αρωμα μπορει να περασει καιρος ωστε να το ανακαλυψει. Τελευταια 3 χρονια φορω ενα συγκεκριμενο που μυριζει σε εμενα εντελως διαφορετικα απ ο,τι κανονικα. Εχει τα παραπανω συστατικα και αλλα μερικα ακομα.

Λεγε ποιο ειναι ...

ψαχνω δροσερο αρωμα καλοκαιρινο. χτες δοκιμασα τα miss dior τρια στη σειρα και δεν μ'αρεσαν..

δεν μ'αρεσουν οι γλυκιες μυρωδιες και οι πολυ εντονες.. μ'αρεσει το αρωμα να ειναι δροσερο, εχετε κατι υποψη σας?

Δοκιμασε αυτες:

1. Estee Lauder Pleasures Exotic

2. Estee Lauder Pleasures Intense

3. Estee Lauder Beyond Paradise

4. Estee Lauder Pleasures

5. Carolina Herrera Carolina 212

6. Carolina Herrera Carolina 212 Sexy

7. Calvin Klein Euphoria

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 12:38, 21-05-10:

το 212 το ειχα παλια τα αλλα ομως δεν τα δοκιμασα ποτε.. θα παω σημερις ή αυριο να τα δοκιμασω αυτα που μου προτεινεις
ευχαριστω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 21-05-10 στις 17:31.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 14:01, 21-05-10:

Chrome azzaro

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους