Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,836 μέλη και 2,410,846 μηνύματα σε 75,042 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 589 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:10, 25-01-07:

ε τότε πάρτης το..... είναι ωραία κολονια...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:17, 25-01-07:

το πιο ευκολο ειναι...οταν ξερει τι θελει. παρ'της την κολονια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε: στις 13:40, 25-01-07:

για πολλά χρόνια την κενζο ντε παρφαμ
από δω και στο εξής νομίζω θα μείνω με την εσκαντα μπαι εσκαντα.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:20, 25-01-07:

Hot της Benetton
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:15, 29-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
αυτη τη φορα πηρα το τελειο αρωμα!!! just cavalli her!!! τελειο!!
Το πήρα! ΤΕΛΕΙΟ!!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:08, 29-01-07:

λαλακια εκανα τελικα, η δεν καταλαβα καλα οταν μου το ειπε το ονομα η ημουν τυφλα

Dolce Gabana deone η κατι τετοιο υπαρχει;;
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 12:11, 29-01-07:

Είναι η καινούρια κολώνια D&G the one..
Έχω φάει κόλλημα και γω..
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:22, 29-01-07:

Dolce Gabbana "The One". Αυτό ψάχνεις?
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:27, 29-01-07:

μαλιστα, αυτο πρεπει να ειναι, αντε να παω παλι στο Hondos σημερα, ρομπα θα γινω και παλι, και μου το ελεγε η κοπελα, σιγουρα θες αυτο; ναι της ελεγα εγω
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:45, 29-01-07:

Άλλη φορά να ρωτάς τους ειδικούς πρώτα…

(τρελάθηκε ο γιος μου με την υπογραφή σου)
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:56, 25-04-07:

Καλοκαιριάζει…αλλάζουμε κολόνιες…πήρατε τίποτα καινούριο τώρα τελευταία?
Δώστε μου καμία ιδέα…
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 12:59, 25-04-07:

θελω να παρω την αμουρ της κενζο...τη μυρισα και την ερωτευτηκα...
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:03, 25-04-07:

Summer του Kenzo και η νέα του Versace,η Bright Crystal είναι οι δικές μου επιλογές. Και για βράδυ η Alien του Thierry Mugler!

Eιδικά η Summer είναι άκρως καλοκαιρινή και δροσερή!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:06, 25-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Summer του Kenzo

Eιδικά η Summer είναι άκρως καλοκαιρινή και δροσερή!
Θα πάω να πάρω δειγματακι γιατί τρελαίνομαι για φρέζια…
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:07, 25-04-07:

Αυτή ειδικά είναι η αγαπημένη μου. Απλά είναι κάπως ελαφριά, οπότε δεν κάνει για βράδυ!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:11, 25-04-07:

Θα την μυρίσω και θα σου πω…
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:15, 25-04-07:

1. Burberry Brit Red
2. Alien by Thierry Mugle
3. fiorruci
Παράθεση

traveler

Νεοφερμένος

H traveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H traveler έγραψε: στις 13:17, 25-04-07:

Η Summer της Kenzo είναι εκπληκτική, όπως και η Flower. Πιο βραδυνή και δυνατή με αρκετή δόση τριαντάφυλλο. Αυτό το άρωμα που με τρελαίνει είναι το Amarice (νομίζω, ότι έτσι γράφεται). Είναι πιο παλιό, αλλά αφήνει...υπογραφή!!!!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:17, 25-04-07:

suspiria....παντα μου εκανε κλικ το μπουκαλακι...πώς μυριζει η κολονια?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:18, 25-04-07:

Η Alien βλέπω έχει σουξέ.. ε, είναι φοβερή κολώνια, αν και βαριά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους