Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μήνυμα από 1265

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 15:39, 06-04-11:

Γεια σας παιδιά, έχω μια απορία εγώ έχω q δηλαδή wind και χθες έλαβα ένα μήνυμα από τον αριθμό 1265 που λέει: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .Και δεν καταλαβαίνω τη είναι αυτό, από την άλλη φοβάμαι να πάρω τηλ. γιατί φοβάμαι μήπως είναι καμία παγίδα. Και ο αριθμός που παίρνεις στην q δηλαδή στην wind για να ακούσεις το υπόλοιπο είναι 1225 όχι 1265 .Τι είναι αυτό το μήνυμα ξέρει κάνεις;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 16:15, 06-04-11:

δες εδώ μήπως διαφωτιστείς κλικ

Πάντως κάτι σχετικό με τις ειδοποιήσεις της Wind είναι αν καταλαβαίνω καλά...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 17:50, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
δες εδώ μήπως διαφωτιστείς κλικ

Πάντως κάτι σχετικό με τις ειδοποιήσεις της Wind είναι αν καταλαβαίνω καλά...
1.Και θα μου έγραφαν @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ωραία ειδοποίηση!
2. δηλ. να πάρω τηλ. εκεί;;
--------------------------------------------------------------
Πήρα άλλα μου λέει ότι δεν υπάρχει...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 06-04-11 στις 19:35. Αιτία: Συγχώνευση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:58, 06-04-11:

1.Ε μπορεί να μην αποκωδικοποιήθηκαν σωστά οι χαρακτήρες.
2.Όχι καλέ, μην πάρεις.

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 18:37, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
1.Ε μπορεί να μην αποκωδικοποιήθηκαν σωστά οι χαρακτήρες.
2.Όχι καλέ, μην πάρεις.
Πήρα άλλα μου λέει ότι δεν υπάρχει...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 18:57, 06-04-11:

Είσαι περίεργος.
Ναι, συνήθως δε λειτουργούν αυτά.

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 19:23, 06-04-11:

Οπότε και σωστά κωδικοποιημένο να μην ήταν αυτό το μήνυμα, αυτοί τη δουλεία έχουν να στέλνουν μηνύματα σε εμένα;;

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 19:24, 06-04-11:

Εκτός από την αναγνώριση κλήσεων, το 1265 είναι ο αριθμός για την ενεργοποίηση των πακέτων Non Stop. Ισχύει βέβαια για συνδρομητές Wind F2G, κι όχι Q, απλά το αναφέρω για πληροφοριακούς λόγους.

Τέλος πάντων, προτείνω να αγνοήσεις το μήνυμα, μάλλον περί λάθους πρόκειται...

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 19:29, 06-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Οπότε και σωστά κωδικοποιημένο να μην ήταν αυτό το μήνυμα, αυτοί τη δουλεία έχουν να στέλνουν μηνύματα σε εμένα;;
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς κολλάς.
Και εμένα μου στέλνουν κάτι άκυρα για Mercedes, BMW.
Μου θυμίζεις τον μπαμπά μου που όταν του έρχεται μήνυμα μου το φέρνει λέγοντας ''τι θέλουν τώρα και στέλνουν μήνυμα;''.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 19:44, 06-04-11:

οκ άρα είναι λάθος και ούτε γάτα ούτε ζημιά ..!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    klean

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους