Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,285 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Επάγγελμα : Στρίπερ (male striper)

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O Κοντός123 έγραψε: στις 16:01, 12-04-11:

Ακούγεται λίγο περίεργο αλλά κατά καιρούς μου έρχοντε στο μυαλό διάφορες δουλειές ..Ζιγκολό , Στρίπερ, ακόμα και πορνοσταρ ..

Μερικοί απο εσάς θα λέτε " ποο τι λέει τι παλικάρι , 17 χρονών και αντί να κάτσει να διαβάσει ασχολείτε με αυτά ? "

Λυπάμει φίλοι μου αλλά δεν με εκφράζει η ακαδημαική εκπαίδευση !

Πορνοστάρ και ζιγκολό τα απέρριψα μετά απο τα όσα βρήκα στο ίντερνετ όσο αναφορά τις αρρ΄ωστιες και την ζωή που θα έχεις αν ακολουθήσεις κάτι τέτοιο.

Αν και ποτέ δεν έχω χορέψει , θα μου άρεσε το επάγγελμα του στρίπερ .

Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο ) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:12, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Κοντός123
Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό ? Εχει κανείς κάποια προσωπική εμπειρία ? (δεν εννοώ αν έχετε πάει σε στριπτιτζάδικο ) Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?
δειχνοντας μας φωτογραφια σου.

edit: μονο εγω βρησκω αντισεξυ το αντρικο στριπτιζ?
23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε: στις 16:22, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
δειχνοντας μας φωτογραφια σου.

Χεχεχε.. Ο καθένας με τα γούστα του !

Κατα την γνώμη μου αν ένας άντρας χώρευε μόνο με το μποξεράκι του , μπροστα σε μια κοπέλα και της τριβόταν δεν θα ήταν καθόλου αντισέξυ !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 16:50, 12-04-11:

Απο που θα μου προτείνατε να ξεκινήσω ?

Απ' το να το πεις στη μαμά σου
34 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε: στις 17:01, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Απ' το να το πεις στη μαμά σου
το έχω πει και με κοροϊδεύει όπως θα έκανε κάθε μάνα αλλά δεν με αποτρέπει κιόλας !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 17:13, 12-04-11:

το έχω πει και με κοροϊδεύει όπως θα έκανε κάθε μάνα αλλά δεν με αποτρέπει κιόλας !

Τότε ... να το πείς στο μπαμπά σου
32 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:38, 12-04-11:

εχω μια εντυπωση,,οτι οι περισσοτεροι στριπερ ειναι γκευ.
λαθος?
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε: στις 17:47, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
λαθος?
Και εγώ το έχω ακούσει αυτό απο διάφορα πηγαδάκια ή ακόμα και απο το ίντερνετ .

Ξέρεις τα διάφορα περι "προώθησης" και σχετικά .

Δοξα το θεό , έχω καθαρή την συνείδηση μου και δεν σκέφτομαι να γίνω !

Αλλωστε θέλω να ασχοληθώ για να βγάζω κάποια παραπάνω λεφτά , όχι για να χωρεύω σε club στην Αμερική ..
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 17:57, 12-04-11:

όχι για να χωρεύω σε club στην Αμερική ..
Θα σε χάλαγε.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε: στις 18:03, 12-04-11:

Επειδή έχω ψάξει και πέρνουν αρκετά λεφτά , δεν θα με χάλαγε .. αλλά αν ήταν να με "προωθήσουν" για να χορεύω εκεί , θα με χάλαγε
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 20:01, 12-04-11:

Επειδή έχω ψάξει και πέρνουν αρκετά λεφτά , δεν θα με χάλαγε .. αλλά αν ήταν να με "προωθήσουν" για να χορεύω εκεί , θα με χάλαγε
Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...
-13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 20:33, 12-04-11:

Σκέφτομαι την υπερήφανη ελληνίδα μάνα, να φωνάζει τις φιλενάδες που φλερτάρουν κλιμακτήριο,
¨απόψε θα πάμε στο μαγαζί που δουλεύει ο γιόκας μου!¨
26 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κοντός123

Νεοφερμένος

O Κοντός123 έγραψε: στις 22:22, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Γιατι δεν κοιτας για ζιγκολο....αφου μεγαλωσεις βεβαια...και συμφωνησουν και οι γονεις σου...μπορει να ειναι ποιο ευχαριστο και ισως και απο δω καποιοι να μπορεσουν να σε συμβουλεψουν...
πιο ευχάριστο? Ενα ότι μπορεί να κολλήσεις του κόσμου τις αρρώστιες , δεύτερον ποιος ξέρει σε τι κουλή,κουτσή, ηλικιωμένη θα πέσεις και τρίτον ποιος ξέρει τι βίτσια έχει η κάθε γυναίκα που έχει να δει χαρά στα σκέλια της 10 χρόνια =)

Αρχική Δημοσίευση από marina289

Σκέφτομαι την υπερήφανη ελληνίδα μάνα, να φωνάζει τις φιλενάδες που φλερτάρουν κλιμακτήριο,
¨απόψε θα πάμε στο μαγαζί που δουλεύει ο γιόκας μου!¨

χαχαχαχα μαρίνα δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω ...
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε: στις 22:40, 12-04-11:

Ακούγεται λίγο περίεργο αλλά κατά καιρούς μου έρχοντε στο μυαλό διάφορες δουλειές ..Ζιγκολό , Στρίπερ, ακόμα και πορνοσταρ ..

Μερικοί απο εσάς θα λέτε " ποο τι λέει τι παλικάρι , 17 χρονών και αντί να κάτσει να διαβάσει ασχολείτε με αυτά ? "

Πορνοστάρ και ζιγκολό τα απέρριψα μετά απο τα όσα βρήκα στο ίντερνετ όσο αναφορά τις αρρ΄ωστιες και την ζωή που θα έχεις αν ακολουθήσεις κάτι τέτοιο.

1.να υποθέσω ότι και την ακαδημαΐκή εκπαίδευση την απέρριψες , μετά από όσα διάβασες στο ίντερνετ
2.δεν μπορεί να σου αρέσει το επάγγελμα του στρίπερ και να μην έχεις χορέψει ποτέ . Είναι σαν να σου αρέσουν τα ποστ της Μελιούς και να μην έχεις πει ποτέ σόκιν ανέκδοτα , σαν να περιμένεις με αγωνία το επόμενο ποστ του Δεσμώτη και να μην έχεις κοιμηθεί ποτέ γυμνός σε κάμπινγκ παρέα με άγριες αρκούδες
3.Φυσικά και στα νιάτα σου , θα σκέφτεσαι διάφορα επαγγέλματα αλλά μην ανησυχείς για αυτό υπάρχει και το μάθημα του επαγγελματικού προσανατολισμού (για να σε κάνει να χάσεις την φαντασία σου και να βρεις επιτέλους κάτι που δεν σου ταιριάζει)
4.Η μαμά σου είμαι

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
όχι , το βρίσκουν και οι άντρες

Χεχεχε.. Ο καθένας με τα γούστα του !

Κατα την γνώμη μου αν ένας άντρας χώρευε μόνο με το μποξεράκι του , μπροστα σε μια κοπέλα και της τριβόταν δεν θα ήταν καθόλου αντισέξυ !
όχι , αλλά θα δεχόσουν η κοπέλα σου να το κάνει επάγγελμα ;
(βασικά δεν με αφορά , αλλά είχα καιρό να χρησιμοποιήσω αυτό το σπαστικό εμότικον)
Αρχική Δημοσίευση από rosa azul

π.σ.

χμ
δεν είν' κακό
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 22:46, 12-04-11:

Δεν εισαι αρκετα ωραιος, παμε παρακατω
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε: στις 22:47, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Δεν εισαι αρκετα ωραιος, παμε παρακατω
θα κάνω πλαστικές

σου συνιστώ και σένα , προσθετική ήθους

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lautreamont

Δραστήριο Μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O Lautreamont έγραψε: στις 22:56, 12-04-11:

Σχετ:

τι λες για τον αστραχαν?
εποτε: μουλαρι

να σε δω αστραχαν, σε σενα κρεμομαι, 5 χιλιαρικα εχω βαλει
ελα αστραχαν

δύο γραμμάτια σου έχω ρίξει αστραχάννννννννννννν
(ΕΡΤ3 ΤΩΡΑ)

αντε ρε αστραχαν
μουλάρι ο αστραχάν
(πάνε 5 χιλιάρικα)
(σνιφ λυγμ)

στο ρόλο του αστραχάν ο ρ3μκ3φτ3ς.
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 23:06, 12-04-11:

πιο ευχάριστο? Ενα ότι μπορεί να κολλήσεις του κόσμου τις αρρώστιες , δεύτερον ποιος ξέρει σε τι κουλή,κουτσή, ηλικιωμένη θα πέσεις και τρίτον ποιος ξέρει τι βίτσια έχει η κάθε γυναίκα που έχει να δει χαρά στα σκέλια της 10 χρόνια =)

χαχαχαχα μαρίνα δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω ...
Κοντε...σε οτι αφορα το επαγγελμα ζιγγολο...θα πρεπει να ξερεις :
1.Πρωτου βγεις στο επαγγελμα εμβολιαζεσαι ...οπως στο στρατο....για τις αρρωστειες....
2.Για το που θα πεσεις ....εχεις παντα το δικαιωμα της επιλογης (πλεονεκτημα του επαγγελματος ) μπορεις να διαλεγεις δλδ. τυπου P@ris Hilton,M@donn@ etc.
3.Σε οτι αφορα τα βιτσια .....φοβασαι μικρουλι ;;;;;;;;;Μπορει να τα δοκιμασεις ...να σου αρεσουν...και μετα να τα εκληπαρεις......
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Συντονιστής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 23:39, 12-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
λαθος?
Είναι γνωστό πως οι άντρες είναι ανασφαλείς.Το 51% του πληθυσμού το ξέρει.Το υπόλοιπο 49 δε θα το παραδεχθεί ποτέ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:42, 12-04-11:

πιστευω δεν σου ταιριαζει,εισαι κοντος(123)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επάγγελμα ή Λειτούργημα; - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-03-13 στις 16:30.
    • Επάγγελμα και Σεβασμός - Από christinelle
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-01-12 στις 15:44.
    • Επάγγελμα ζιγκολό - Από rockas27
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-11 στις 13:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους