Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,664 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,087 μηνύματα σε 91,601 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 886 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Συζήτηση για... τρίχες!

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 413 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 17:24, 12-10-13:

Έχω κάνει ομπρε και είναι πολύ ωραίοΒέβαια είναι μόνο στις άκρες και είναι δυο τόνους πιο ανοιχτό από το φυσικό μου(καστανό σκούρο).Σκέφτομαι να το ξανακάνω γιατί βγήκε παααρα πολύ ωραίο.Είναι λες και έχει ανοίξει απτον ήλιο μόνο του!Και κορίτσια...μην κάνετε την βλακεία να πάτε σε κομμωτήριο να το κάνετε..Πάρτε βαφή ένα δύο νούμερα πιο ανοιχτό απτο μαλλί σας και βάλτε το στις άκρες.Υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο γιουτιουμπ για οδηγίες κτλ.κτλ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna-what if??

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna-what if??
H anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H anna-what if?? έγραψε στις 18:19, 12-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Έχω κάνει ομπρε και είναι πολύ ωραίοΒέβαια είναι μόνο στις άκρες και είναι δυο τόνους πιο ανοιχτό από το φυσικό μου(καστανό σκούρο).Σκέφτομαι να το ξανακάνω γιατί βγήκε παααρα πολύ ωραίο.Είναι λες και έχει ανοίξει απτον ήλιο μόνο του!Και κορίτσια...μην κάνετε την βλακεία να πάτε σε κομμωτήριο να το κάνετε..Πάρτε βαφή ένα δύο νούμερα πιο ανοιχτό απτο μαλλί σας και βάλτε το στις άκρες.Υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο γιουτιουμπ για οδηγίες κτλ.κτλ.
Κι εγώ δε θέλω να έχει μεγάλη διαφορά, ένα δυο τόνους πιο ανοιχτό απ' το φυσικό μου. Λες; Φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία και βγω με μαλλί δίχρωμο ή με καμιά περίεργη απόχρωση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,623 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:40, 12-10-13:

Έχω κι εγώ όμπρε και μάλιστα κατάξανθο, και πιστεύω ότι δείχνει ωραία είτε το μαλλί είναι ίσιο, είτε κυματιστό, είτε σγουρό, φαντάσου να το κάνεις και κοντά χρώμα των μαλλιών που' χεις τώρα, πόσο φυσικό και όμορφο θα φαίνεται!
Οπότε μη κολλάς στο είδος του μαλλιού, πρόσεξε απλά να μην έχει τεράστια αντίθεση από το υπόλοιπο μαλλί, αν είσαι πχ. μελαχρινή.

Κατά τ' άλλα είναι ωραία μόδα, δε λέω πολυφορεμένο πλέον όπου κοιτάξεις βλέπεις όμπρε, αλλά είναι κάτι που σου αλλάζει το μαλλάκι χωρίς να χρειαστεί να το βάψεις όλο, και φαίνεται πολύ φυσικό αν γίνει σωστά!

ΚΑΙ ΤΖΙΖΖ, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ, το έκανε μια έξυπνη κομμώτρια σε μένα, που' χα ήδη πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί, και μου τα κατέστρεψε, ΗΛΙΘΙΑ επειδή δεν ήταν τόσο διαδεδομένο όσο τώρα, νόμιζε ότι θα τα καταφέρει με ντεκαπάζ! Υπάρχουν πλέον στο εμπόριο βαφές για ombre που' χουν ξανθιντική βαφή μέσα και δεν επιβαρύνει το μαλλί [όχι τόσο τουλχ] και το κάνεις και μόνη σου ξέρωγω, αν φοβάσαι πάρε την απόχρωση που' ναι για πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί αρχικά, για να μην ανοίξει πολύ και πάθεις σοκ, κι αν θελήσεις κι άλλο το ξαναπερνάς.

Παράθεση

anna-what if??

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna-what if??
H anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H anna-what if?? έγραψε στις 11:55, 13-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Έχω κι εγώ όμπρε και μάλιστα κατάξανθο, και πιστεύω ότι δείχνει ωραία είτε το μαλλί είναι ίσιο, είτε κυματιστό, είτε σγουρό, φαντάσου να το κάνεις και κοντά χρώμα των μαλλιών που' χεις τώρα, πόσο φυσικό και όμορφο θα φαίνεται!
Οπότε μη κολλάς στο είδος του μαλλιού, πρόσεξε απλά να μην έχει τεράστια αντίθεση από το υπόλοιπο μαλλί, αν είσαι πχ. μελαχρινή.

Κατά τ' άλλα είναι ωραία μόδα, δε λέω πολυφορεμένο πλέον όπου κοιτάξεις βλέπεις όμπρε, αλλά είναι κάτι που σου αλλάζει το μαλλάκι χωρίς να χρειαστεί να το βάψεις όλο, και φαίνεται πολύ φυσικό αν γίνει σωστά!

ΚΑΙ ΤΖΙΖΖ, ΜΗ ΒΑΛΕΤΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΤΕ, το έκανε μια έξυπνη κομμώτρια σε μένα, που' χα ήδη πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί, και μου τα κατέστρεψε, ΗΛΙΘΙΑ επειδή δεν ήταν τόσο διαδεδομένο όσο τώρα, νόμιζε ότι θα τα καταφέρει με ντεκαπάζ! Υπάρχουν πλέον στο εμπόριο βαφές για ombre που' χουν ξανθιντική βαφή μέσα και δεν επιβαρύνει το μαλλί [όχι τόσο τουλχ] και το κάνεις και μόνη σου ξέρωγω, αν φοβάσαι πάρε την απόχρωση που' ναι για πολύ ανοιχτόχρωμο μαλλί αρχικά, για να μην ανοίξει πολύ και πάθεις σοκ, κι αν θελήσεις κι άλλο το ξαναπερνάς.
Πράγματι, είναι πολυφορεμένο αλλά μ'αρέσει γιατί είναι πιο φυσικό, δεν είμαι έτοιμη για την ολική αλλαγή! Μάλλον αυτό θα κάνω τελικά..

Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Georgia394
H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε στις 12:30, 13-10-13:

Ρε κοριτσια, πειτε καμια ιδεα. Θελω κι εγω ν' αλλαξω λιγο τα μαλλια μου τελευταια αλλα δεν εχω εμπνευση.
Για βαφη μιλαω,οχι για κουρεμα. Το χρωμα μου αυτη τη στιγμη ειναι ανοιχτο κοκκινο...καπως ετσι:

Τι λετε; Καμια ανταυγεια; Δε θελω να αλλαξω ολο το χρωμα.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,623 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:17, 13-10-13:

Κάνε ombre!
Κι εγώ το' χα κόκκινο και πέταξα από κάτω ξανθό ombre και έπαψε να' ναι βαρετό.
Κάπως έτσι.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Georgia394
H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε στις 14:25, 13-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Κάνε ombre!
Κι εγώ το' χα κόκκινο και πέταξα από κάτω ξανθό ombre και έπαψε να' ναι βαρετό.
Κάπως έτσι.

Ποοοο...ποσο τελειο;;
Θα το σκεφτω! ♥

Παράθεση

ελενη...

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ελενη...
H ελενη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ελενη... έγραψε στις 16:31, 24-11-13:

Θα θελσ ν ρωτησω κατι...ειμαι 1ο λυκιου κ πριν 1 μηνα δοκιμασα ν βαψω τ μαλλια μμ μ χρωμοσαμπουαν...τ μαλλια μμ ειναι καστανα σκουρα κ εγω ηθελα ντ ανοιξω λιξγο...κ ν γινουν πιο σοκολατι...ετσι πηρα υ ης casting creme gloss σε αποχρωξση ξανθο σκουρο ντορε ακαζου(6.35) που μ προτεθνε η κοπελα στα hondoς ομως τ αποτελεσμα δν ηταν τ επιθυμητο μιας κ μ βγηκαν πιο σκουρα...(μ σκουριναν κ οι ακρες που ειχαν ανοιξει απο τ καλοκαιρι)
..γι αυτο τρ θελω ν τ ξανακανω λογικα μ πιο
ανοιχτο χρωμα φυσικα...εσεις τι λετε ...ποσο πιο ανοιχτο μ προτεινετε ?

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 17:03, 24-11-13:

Δε ξέρω πόσο δυνατό θα ήταν να ανοίξεις το χρώμα σου με απλό χρωμοσαμπουάν, και γενικά δεν έχω πείρα σ' αυτά.
Μιλώντας για κανονικές βαφές, με 20άρι οξυζενέ, θα σου πρότεινα ακόμα και ξανθό ανοιχτό (7-8 ξέρωγω), επειδή έχεις σκούρο μαλλί, απλά θα ανοίξει ελάχιστα.
Τώρα για αντίστοιχο χρωμοσαμπουάν δε ξέρω, δοκίμασε παρόμοια απόχρωση, πειραματίσου με ένα ξανθό ανοιχτό!

(αν γίνει χάλια μη με κατηγορήσεις έτσι; δεν είμαι κομμώτρια, τη γνώμη μου λέω)

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 677 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 17:21, 24-11-13:

Ρε κοριτσάρες βοηθάτε.
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Από περίπου τέτοιο δηλαδή,σε αυτό λίγο πιο ανοιχτό.
Αναγκαστικά σε κομμώτρια;
Καμιά ιδέα;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 17:29, 24-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Ρε κοριτσάρες βοηθάτε.
Από κόκκινο,πως γίνεται,να το ανοίξω προς ξανθό,χωρίς να μου βγει κάνα πορτοκαλοροζ;
Καμιά ιδέα;
Θα σε απογοητεύσω πάρα πολύ, αλλά το κόκκινο θα σου βγάλει τη πίστη να το ξεφορτωθείς.
Επειδή μια φίλη μου ήταν κοκκινομάλλα και ήθελε να γίνει ξανθιά, έκανε 3; νομίζω ντεκαπάζ;;;
Έκανε τη 1η, κι επειδή το κόκκινο είναι κόκκινο, το αποτέλεσμα ήταν κιτρινωπό ξανθό, άθλιο δλδ. Ξανα έκανε ντεκαπάζ και ψιλοέφτιαξε, αλλά πάλι πορτοκάλιζε πολύ, χρησιμοποιούσε και σίλβερ σαμπουάν, αλλά πάλι πορτοκάλιζε, οπότε έκανε πάλι ντεκαπάζ και πέτυχε το ξανθό που ήθελε.

Κι εγώ που' χα κόκκινα, για να κάνω ombre ξανθό, έκανα ντακαπάζ. Μετά τα έκανα καστανό, σκούρινε και τώρα, 1 μήνα μετά είναι πάλι κόκκινο-πορτοκαλί. Το κόκκινο δε φεύγει εύκολα γενικά, γι' αυτό εγώ θα ξαναεπιστρέψω στο κόκκινο να μην ασχολούμαι με χρώματα πια.

πσ. εννοείται η αλλαγή σε κομμωτήριο.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 17:36, 24-11-13:

Ναι,και εγώ στο παρελθόν όταν το πήγα από κόκκινο σε καστανό,μετά από λίγο έγινε πορτοκαλί πάλι.
Όλο λέω ότι θα ξεφορτωθώ το κόκκινο και όλο εκεί γυρνάω.
Απλά έλεγα μπας και υπάρχει καμιά πιο γρήγορη μέθοδος,αλλά από ότι βλέπω,δεεν.
Anw,ευχαριστώ.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:59, 24-11-13:

Ρε κοριτσάρες βοηθάτε.
Καμιά ιδέα;
Μα γιατί δε θες τόσο τέλειο χρώμα;
Εγώ θα πλήρωνα για να το΄χα.
Έστω και βαμμένο.

Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,532 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 21:36, 24-11-13:

Ρε κοριτσάρες βοηθάτε.
Καμιά ιδέα;
Έχει βγει η ρίζα καθόλου στο μαλλί ή είναι φρεσκοβαμμένο?
Εγώ θα το γύριζα πρώτα σε ένα καστανό ανοιχτό, και μετά θα το ξάνοιγα κι άλλο. Βέβαια με τα της κομμωτικής δεν τα πάω καλά, μπορεί να μην είναι εφικτό αυτό που λέω, αλλά λογικά όσο πιο σκούρα η βαφή τόσο ευκολότερα δεν θα πιάσει?
Δύσκολο χρώμα το κόκκινο, εγώ τα έβαψα πέρσι και τα άφησα να μακρύνουν, και οι άκρες μου είναι ακόμα πορτοκαλί.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 22:54, 26-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μα γιατί δε θες τόσο τέλειο χρώμα;
Εγώ θα πλήρωνα για να το΄χα.
Έστω και βαμμένο.
Υπερβολικά πολλή ταλαιπωρία.
Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Έχει βγει η ρίζα καθόλου στο μαλλί ή είναι φρεσκοβαμμένο?
Εγώ θα το γύριζα πρώτα σε ένα καστανό ανοιχτό, και μετά θα το ξάνοιγα κι άλλο. Βέβαια με τα της κομμωτικής δεν τα πάω καλά, μπορεί να μην είναι εφικτό αυτό που λέω, αλλά λογικά όσο πιο σκούρα η βαφή τόσο ευκολότερα δεν θα πιάσει?
Δύσκολο χρώμα το κόκκινο, εγώ τα έβαψα πέρσι και τα άφησα να μακρύνουν, και οι άκρες μου είναι ακόμα πορτοκαλί.
Έχει βγει μερικά χιλιοστά και όπου να'ναι πρέπει να τα βάψω,για αυτό και ψάχνω εναλλακτικές.
Θα το κάνω καστανό,σαν το φυσικό,και ας ξεθωριάζει μέχρι την επόμενη φορά. Αν το κάνω και ντεκαπάζ,καραφλή θα μείνω.
Ναι,και εμένα ήταν κάπως έτσι,αλλά η ηλίθια το ξαναέβαψα.
Anw,φχαριστώ.

Παράθεση

panabarbes (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη panabarbes
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O panabarbes έγραψε στις 23:22, 26-11-13:

Ρε κοριτσάρες βοηθάτε.
Καμιά ιδέα;
Ξύρισε τα γουλί ώστε να μην έχεις καμία έγνοια για αυτά

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:57, 27-11-13:

Υπερβολικά πολλή ταλαιπωρία.
Ισχύει η φήμη περί κάθε 15 μέρες τα βάφεις στις αρχές του;

Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nadiawow
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε στις 17:08, 26-01-14:

Ταιριαζουν τα καστανα μαλλια (οχι πολυ σκουρο,κατι σαν την φωτο απο κατω) σε ανοιχτοχρωμα δερματα; εχω καστανοξανθο μαλλι αλλα θελω να το σκουρυνω,μονο που η επιδερμιδα μ ειναι ανοιχτοχρωμη (οχι πολυ,στο συνηθισμενο επιπεδο) Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  alba.jpg
Εμφανίσεις:  3051
Μέγεθος:  24,1 KB

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:33, 26-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nadiawow
Ταιριαζουν τα καστανα μαλλια (οχι πολυ σκουρο,κατι σαν την φωτο απο κατω) σε ανοιχτοχρωμα δερματα; εχω καστανοξανθο μαλλι αλλα θελω να το σκουρυνω,μονο που η επιδερμιδα μ ειναι ανοιχτοχρωμη (οχι πολυ,στο συνηθισμενο επιπεδο) Συνημμένο Αρχείο 55953
δεν ταιριάζουνε σου λέω,τόσο αντικειμενικά στο λέω

πλάκα κάνω ταιριάζουν.απλά αυτό με το μαλλί είναι άλλο θέμα.είναι υποκειμενικό το αν σου πάνε,αν θα σου αρέσει το αποτέλεσμα,αν θα σε μικραίνουν-μεγαλώνουν κλπ.
εγώ σου προτείνω να δοκιμάσεις να τα σκουρύνεις(μένουντας μακριά από τον ήλιο-εμένα παραδόξως έτσι σκούρυναν και από καστανόξανθα έγιναν καστανά μεσαία,όχι πολύ σκούρα όχι πολύ ανοιχτά-)
σου προτείνω να δοκιμάσεις με ένα χρωμοσαμπουάν.Αν πραγματικά δεν σου αρέσουν τότε περνάει το χρώμα σε ένα μήνα,αν σου αρέσουν πας και τα βάφεις.
είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα(ήθελα να αλλάξω βέβαια σε άλλο χρώμα) αλλά όλες οι γνώμες που πήρα ήταν υποκειμενικές χωρίς καν να το έχουν δει επάνω μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nadiawow (Νάντια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nadiawow
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H Nadiawow έγραψε στις 17:35, 26-01-14:

απλως ειναι πολυ περιεργο γιατι τα φρυδια μ ειναι κανονικα καστανα σκουρο, οπως και οι ριζες μου κ μετα τσααααααααακ παει ενα καταξανθο με ανταυγειες. Ειναι αμαρτια να το βαψω γτ ειναι ωραιο χρωμα πολυ , εχει πολλες βαθμιδες χρωματος αλλα πιστευω οτι θα μ παει καλυτερο το σκετο καστανο. Κατι που να κρατα λιγοτερο απο ενα χρωμοσαμπουαν (ενα μηνα) δεν υπαρχει ;
Και χρωμοσαμπουαν που βρισκω ;

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,557 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:40, 26-01-14:

Δεν έχει σημασία που είσαι ανοιχτόχρωμη έχω δει κοπέλα που από καστανόξανθη έγινε μαυρομάλλα και της πήγαν ;ρ.
Εμ τώρα να σε πω επδ το θέμα είναι να αρέσει σε σένα το αποτέλεσμα και να μη το μετανιώσεις μπορείς ίσως να χρησιμοποιήσεις χρωμοσαμπουάν και να δεις αν σε αρέσει. Ή μπορείς να ρωτήσεις μια κομμώτρια που ξέρει καλύτερα να σε πει τη γνώμη της.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:56, 26-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Nadiawow
απλως ειναι πολυ περιεργο γιατι τα φρυδια μ ειναι κανονικα καστανα σκουρο, οπως και οι ριζες μου κ μετα τσααααααααακ παει ενα καταξανθο με ανταυγειες. Ειναι αμαρτια να το βαψω γτ ειναι ωραιο χρωμα πολυ , εχει πολλες βαθμιδες χρωματος αλλα πιστευω οτι θα μ παει καλυτερο το σκετο καστανο. Κατι που να κρατα λιγοτερο απο ενα χρωμοσαμπουαν (ενα μηνα) δεν υπαρχει ;
Και χρωμοσαμπουαν που βρισκω ;
και εμένα έτσι ήταν τα μαλλιά μου
ανάλογα με τον τύπο μαλλιού κλπ.μπορεί να κρατήσει και 2-3 βδομάδες.Α,και υπάρχει το ενδεχόμενο να μη σου βγεί το χρώμα ακριβώς όπως της κοπελιάς μπροστά(πάει ανάλογα το μαλλί,το χρώμα και αν η εταιρία είναι λίγο ...............)
σε μαγαζιά με καλλυντικά και στα φαρμακεία έχει σίγουρα-είχα πάει και εγώ για ένα κοκκινάκι αλλά όλο ξανθά,καστανά και μαύρα είχε- (νομίζω έχει και στο σούπερ μάρκετ αλλά δεν παίρνω κι όρκο) και στα κωμμωτήρια αν θες πιο τσιμπημένη τιμή.

Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη intrig(hue)ing
H intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H intrig(hue)ing έγραψε στις 21:10, 26-05-14:

Εχω μια νουμπικη απορια περι περιποιησης μαλλιων.
Εχω αγορασει αυτον εδω τον αφρο...

Αφου λουσω τα μαλλια βαζω λιγο λιγοτερο απο χουφτα αφρο στα μαλλια και στεγνωνω με μπιστολακι. Παρ'ολα αυτα δεν βλεπω κανενα ιδιαιτερο αποτελεσμα..
Μηπως το χρησιμοποιω λαθος??

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:18, 26-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από intrig(hue)ing

Αφου λουσω τα μαλλια βαζω λιγο λιγοτερο απο χουφτα αφρο στα μαλλια και στεγνωνω με μπιστολακι. Παρ'ολα αυτα δεν βλεπω κανενα ιδιαιτερο αποτελεσμα..
Έχεις σγουρά μαλλιά εκ του φυσικού ή όχι;

Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

H intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H intrig(hue)ing έγραψε στις 23:25, 26-05-14:

Έχεις σγουρά μαλλιά εκ του φυσικού ή όχι;
πολυ σπαστα προς μπουκλα....

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,581 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 10:36, 27-05-14:

Τι περίμενες δηλαδή να σου κάνει?

Εμένα που έχω παρόμοια μαλλιά με εσένα με βοηθάει στο φριζάρισμα, μου σχηματίζει τις μπούκλες, τα κάνει αφράτα και μαλακά σε συνδιασμό με σαμπουαν και μαλλακτικό και τα εμποδίζει να πετάνε πολύ. Δεν έχω βέβαια τον ίδιο αφρό, βασικά παίρνω όποιον βρω αλλά αυτό δεν έχει σχέση γτ όλοι πανω κάτω την ίδια δουλειά κάνουν.

Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

H intrig(hue)ing έγραψε στις 12:49, 27-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Τι περίμενες δηλαδή να σου κάνει?

Εμένα που έχω παρόμοια μαλλιά με εσένα με βοηθάει στο φριζάρισμα, μου σχηματίζει τις μπούκλες, τα κάνει αφράτα και μαλακά σε συνδιασμό με σαμπουαν και μαλλακτικό και τα εμποδίζει να πετάνε πολύ. Δεν έχω βέβαια τον ίδιο αφρό, βασικά παίρνω όποιον βρω αλλά αυτό δεν έχει σχέση γτ όλοι πανω κάτω την ίδια δουλειά κάνουν.
Ξερω γω ειναι γνωστες μου που χρησιμοποιουν αφρο και τα μαλλια του παιρνουν διπλασιο ογκο και εχουν την εμφανιση που εχουν τα μαλλια μετα απο μπανιο σε θαλασσα αλλα χωρις να ειναι ξερα.. κατι τετοιο περιμενα.

Παράθεση

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Πρίνσες Λέια
H Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Πρίνσες Λέια (RienEstParfait) έγραψε στις 03:08, 28-05-14:

χέυ γκέρλζ! νιντ γιορ χελπ.... Τα μαλλιά μου είναι βαμμένα 2 τόνους πιο ανοιχτα από το φυσικό μου (είμαι ουτως η αλλως ξανθιά) και στο μήκος λίγο πιο κάτω από τον ώμο με λεπτή τρίχα.. Τα αναφέρω όλα αυτά (για τις βαφές και τέτοια) επειδή από τότε που τα άνοιξα προσπαθώ να τα ισιώσω αλλά δεν ισιώνουν για πολύ.. το φυσικό σχήμα τους είναι σπαστά... καμιά βοήθεια;;;

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 04:05, 28-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Πρίνσες Λέια
χέυ γκέρλζ! νιντ γιορ χελπ.... Τα μαλλιά μου είναι βαμμένα 2 τόνους πιο ανοιχτα από το φυσικό μου (είμαι ουτως η αλλως ξανθιά) και στο μήκος λίγο πιο κάτω από τον ώμο με λεπτή τρίχα.. Τα αναφέρω όλα αυτά (για τις βαφές και τέτοια) επειδή από τότε που τα άνοιξα προσπαθώ να τα ισιώσω αλλά δεν ισιώνουν για πολύ.. το φυσικό σχήμα τους είναι σπαστά... καμιά βοήθεια;;;
Μήπως το άνοιξες απότομα; Καλό είναι, απ' όσο ξέρω, να το ανοίγεις σταδιακά.
Μια φίλη μου άνοιξε αρκετούς τόνους το μαλλί και ήταν σαν να της κάηκε μετά. Χρησιμοποιούσε πιστολάκι αλλά όχι πια, γιατί από ίσιο της έγινε σπαστό και δε χρειάζεται. Είναι όμως πολύ ταλαιπωρημένο και το φροντίζει περισσότερο πλέον.
Πάντως πιστεύω πως αν πάρεις κάποια μάσκα για ταλαιπωρημένα μαλλιά θα βελτιωθεί η κατάσταση και λογικά θα μπορείς ξανά να τα ισιώνεις και να κρατάνε περισσότερο.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 249 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 06:27, 28-05-14:

δε βρισκω λογο να μην ισιωνουν..
εχεις κανει ντεκαπαζ;
ο μονος λογος που δε μπορει να ισιωσει κ να καθισει το μαλλι ετσι, ειναι να χει καει..
μια λυση πιστευω ειναι μασκα κ μαλακτικο καποιες μερες τις βδομαδας και κπυρεματακι σταδιακα για να φρεσκαριστει και να ανανεωθει το μαλλι σου..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

H Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Πρίνσες Λέια (RienEstParfait) έγραψε στις 09:38, 28-05-14:

ευχαριστώ αλλά ούτως ή άλλως βάζω μαλακτική, και δεν δεν νομίζω να το άνοιξα απότομα γιατί δεν το άνοιξα πολύ... κανα 2 τόνους νομίζω.. :/ όχι χωρίς ντεκαπαζ ήταν μόνο βαφή...

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:21, 28-05-14:

Πάντως έτσι όπως το περιγράφεις, ακούγεται σαν να τα έχεις κάψει..

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,022 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 16:17, 28-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Πρίνσες Λέια
ευχαριστώ αλλά ούτως ή άλλως βάζω μαλακτική, και δεν δεν νομίζω να το άνοιξα απότομα γιατί δεν το άνοιξα πολύ... κανα 2 τόνους νομίζω.. :/ όχι χωρίς ντεκαπαζ ήταν μόνο βαφή...
η μαλακτικη δεν κανει πολλα, κυριως διευκολυνει στο χτενισμα. εαν στην τελικη εφταιγε η βαφη θα σου προτεινα να παρεις κατι πιο εξειδικευμενο

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 16:21, 28-05-14:

εξαρταται και το οξυζενε. εβαζα συνεχεια 30αρι με αποτελεσμα να ξανθίσει
.

Παράθεση

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

H Πρίνσες Λέια (RienEstParfait) έγραψε στις 18:15, 28-05-14:

ok ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:54, 28-05-14:

πολυ σπαστα προς μπουκλα....
Δε στεγνώνω τα μαλλιά μου με πιστολάκι ακόμα και αν βγω έξω καταχείμωνο με βρεγμένα μαλλιά (που δεν).
Γενικά,το πιστολάκι στα δικά μου μαλλιά αν και ολόσγουρα τα κάνει χάλια οπότε δεν.
Δοκίμασε να βάζεις αφρό αφού τα έχεις ταμπονάρει με μία πετσέτα,τα΄χεις ξεμπερδέψει με μια βούρτσα και άφησέ τα να στεγνώσουν μόνα τους.
Χριστέ μου,πώς κάνετε μέσα στο κατακαλόκαιρο πιστολάκι;
Επίσης,εγώ βάζω και λίγο λάδι μόλις σιγά σιγά αρχίσουν και φορμάρονται καθώς στεγνώνουν για τις ηλίθιες τρίχες που πετάνε.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 19:12, 28-05-14:

Χριστέ μου,πώς κάνετε μέσα στο κατακαλόκαιρο πιστολάκι;
χαχα! είναι δύσκολο ναι.. Αλλά αν έχεις μακρύ μαλλί, τι να κάνεις; να κλειστείς μέσα στο σπίτι 3 ώρες μέχρι να στεγνώσουν;
Όσο για χειμώνα ρε συ είναι επικίνδυνο να βγαίνεις με υγρά μαλλιά έξω. ούτε κατά διάνοια δε θα το κανα.

Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

H intrig(hue)ing έγραψε στις 21:08, 28-05-14:

Οκ ναι, θα το δοκιμασω. Τωρα που ειναι καλοκαιρι βολευει. Και ο λογος που χρησιμοποιω πιστολακι ειναι ακριβως αυτος που ανεφερε η Tabby. Παρα πολυ δυσκολο να στεγνωσουν τα μακρια μαλλια γρηγορα!

Ευχαριστω πολυυ

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 21:24, 28-05-14:

ειχα ακουσει για ενα προιον τυπου θαλασσινο νερο για μαλλια. σε εικονες, πως κανει ενα ελαφρο σπαστο μαλλι προς ισιο, κ πως ενα με μπουκλα; φωτο θελω!!!!!!!!!!!

επισης πως το βρισκουμε και πως χρησιμοποιείται;

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:01, 28-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
χαχα! είναι δύσκολο ναι.. Αλλά αν έχεις μακρύ μαλλί, τι να κάνεις; να κλειστείς μέσα στο σπίτι 3 ώρες μέχρι να στεγνώσουν;
Όσο για χειμώνα ρε συ είναι επικίνδυνο να βγαίνεις με υγρά μαλλιά έξω. ούτε κατά διάνοια δε θα το κανα.
Έχω πάθει 2 φορές πνευμονία. Και μία αρρώστησα. Μετά απέκτησα αντισώματα. Αλλά έτσι κι'αλλιώς κάνω μπάνιο βραδυνές ώρες και μέρες που έχω σχολείο οπότε τζιτζί.
Αρχική Δημοσίευση από Μπλε.
ειχα ακουσει για ενα προιον τυπου θαλασσινο νερο για μαλλια. σε εικονες, πως κανει ενα ελαφρο σπαστο μαλλι προς ισιο, κ πως ενα με μπουκλα; φωτο θελω!!!!!!!!!!!
Εμένα αυτό δε με έχει βοηθήσει όσο περίμενα.
Είναι συνήθως σπρέι στάιλιν που περιέχουν ένα μέρος των συστατικών τους θαλασσινό νερό για αυτό το αποτέλεσμα.
Truth is,μπορείς να φτιάξεις και΄συ μόνη σου ευκολότερα. Θα ανεβάσω κάποια στιγμή τη συνταγή που είχα βρει.

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Μπλε. έγραψε στις 23:07, 28-05-14:

χμ βρηκα κ εγω συνταγη.
βασικα εχω ενα ηλιθιο σπασιμο μαλλιων που παει προς ισιο.τι μπορω να το κανω περα της κοτσιδας; θερμικα μπιχλιμπιδια δε θελω,σκαω.

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 410 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 10:10, 29-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Μπλε.

Aν εννοείς της Loreal το χρησιμοποιώ εδώ και καιρό σε συνδιασμό με αφρό και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
Αφού χτενίσω τα μαλλιά μου μετά το μπάνιο βάζω το θαλασσινό νερό, μετά τον αφρό και μετά τα στεγνώνω με φισούνα!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,557 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:13, 29-05-14:

Κοίτα το καλοκαίρι στεγνώνουν μόνα τους πολύ γρήγορα με τη ζέστη που έχει.
Πάντως ούτε εγώ χρησιμοποιώ πιστολάκι ακόμα και τον χειμώνα..

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 15:40, 30-05-14:

Εγώ πάντως που έχω πολύ μακριά και σγουρά μαλλιά λούζομαι το βράδυ, μερικές ώρες πριν κοιμηθώ και έτσι όταν ξυπνάω είναι στεγνά και δεν τα καταστρέφω κιόλας με το πιστολάκι.
Δοκίμασε πάντως να τα κρατάς περισσότερη ώρα τυλιγμένα με την πετσέτα. Θα στεγνώσουν γρηγορότερα και ίσως δε θα χρειαστείς και πιστολάκι..

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:34, 30-05-14:

Καλά ρε κορίτσια όλες σγουρά μαλλιά; Σπάνιο είδος νιώθω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:45, 30-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Καλά ρε κορίτσια όλες σγουρά μαλλιά; Σπάνιο είδος νιώθω.
Και΄γω που τα'κανα ίσιωσα μετά από τόσο καιρό και είδα ότι έχουν μακρύνει.
Να ρωτήσω κάτι τα ombre σε σγουρά τι σας λέει; Ή μπα;

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:49, 30-05-14:

Και΄γω που τα'κανα ίσιωσα μετά από τόσο καιρό και είδα ότι έχουν μακρύνει.
Να ρωτήσω κάτι τα ombre σε σγουρά τι σας λέει; Ή μπα;
Μήπως δεν μεγαλώνουν γρήγορα τα μαλλιά σου;
Τι είναι το ombre;

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,581 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 16:55, 30-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Μήπως δεν μεγαλώνουν γρήγορα τα μαλλιά σου;
Τι είναι το ombre;
Αυτό το στυλ βαψίματος!

Κ εγώ θα θελα να τα κάνω κάπως έτσι σε πιο φυσικό γτ δεν είναι τόσο μόνιμο όσο η γενική βαφή αλλά νομίζω είναι πιο ωραίο στα ίσια μαλλιά.

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:03, 30-05-14:

Δεν με άρεσε.

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 17:07, 30-05-14:

Όχι ρε ωραίο είναι! Εγώ αν είχα ίσια μαλλιά ήδη θα τα είχα κάνει

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τρίχες!!! - Από kaitikati
      Το θέμα έχει λάβει 147 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-07-16 στις 09:28.
    • Τρίχες! - Από anesperos13
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-14 στις 00:22.
    • Τρίχες!! - Από booky
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-10 στις 20:51.
    • Πρόβλημα με τις τρίχες!!! - Από g3org1a
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-10 στις 00:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους