Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,800 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,504 μηνύματα σε 93,220 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 506 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
Ξανθό
64
19,39%
Καστανό
87
26,36%
Μαύρο
80
24,24%
Κόκκινο
21
6,36%
Δεν έχω προτίμηση
78
23,64%

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 19:40, 29-10-12:

Δεν θυμάμαι να με έχει ελκύσει σεξουαλικά ποτέ ξανθός με γαλάζια ή πράσινα μάτια και λευκό δέρμα.
Γενικά κι εγώ βρίσκω πιο ελκυστικούς τους μελαχροινούς ή τους καστανούς. Επίσης δεν μου άρεσε ποτέ ο συνδυασμός μελαχροινής τρίχας και κατάλευκου δέρματος!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 19:45, 29-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Joaquín
Είναι σαν να μου λες

vs
That's right...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:33, 29-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Δεν θυμάμαι να με έχει ελκύσει σεξουαλικά ποτέ ξανθός με γαλάζια ή πράσινα μάτια και λευκό δέρμα.
Γενικά κι εγώ βρίσκω πιο ελκυστικούς τους μελαχροινούς ή τους καστανούς. Επίσης δεν μου άρεσε ποτέ ο συνδυασμός μελαχροινής τρίχας και κατάλευκου δέρματος!

Άντε γιατί πολύ θηλυκό έπεσε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 21:48, 29-10-12:

Μελαχροινοί και καστανοί με τρέλα! Αv έχουν και πιο σκούρο δερματάκι δε, δεν το συζητώ!!! Κόλαση

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

orathac (Γεώργιος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη orathac
Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε στις 02:10, 02-11-12:

Κόκκινο>=μαύρο>ξανθό>καστανό>ότι είναι mix. Λίγο ρόλο παίζει στην συνολική ομορφιά και σπάνια θα δώσω βάση, αλλά αν είχα επιλογή κόκκινο.
Για τον τίτλο του θέματος, μπα... σήμερα είναι τόσο συνηθισμένο που έχει ένα biased να το απορρίψω.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 14:26, 02-11-12:

Όλα ωραια ειναι..............Και ξανθοι μου αρεσαν,και καστανοξανθοι μου αρεσουνκαι μελαχρινοι.Οσο για το ξανθο ειναι αναλογα πως του παει του καθενα.Αμα ειναι(σε γυναικα συνηθως)βαμμενο και δεν παει καθολου με το τυπο του δερματος .......βραστα,ενα ματσο χαλια.Δεν εχω γνωρισει κοκκινομαλληδες.Οσο για τους μελαχρινους,κι αυτο παει αναλογα με το υπολοιπο.Ειναι ενας μελαχρινος γαλανοματης γυμνασμενος και γενικα ωραιος αλλα αν δεν υπαρχει και το απο μεσα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 14:41, 02-11-12:

μελαχρινοιιιι!!!!!για μενα ειναι πολυ περισσοτερο ελκυστικοι απο τους ξανθους και τους καστανους!βγαζουν ενα μυστηριο...μια αρρενωποτητα αξεπεραστη!!!και ειδικα μελαχρινος με γενια:συνδυασμος που σκοτωνειι!!!

Παράθεση

akrivi and

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη akrivi and
H akrivi and αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H akrivi and έγραψε στις 16:36, 02-11-12:

Κατά τη γνώμη μου ο πιο πετυχημένος συνδυασμός είναι καστανός με πράσινα μάτια...

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 20:27, 02-11-12:

Κοκκινομάλλες ρε!!!

Red Alert

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 19:22, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Κοκκινομάλλες ρε!!!

Red Alert
βαλε μωρε καμια καλυτερη κοκκινομαλα

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,535 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 19:36, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
βαλε μωρε καμια καλυτερη κοκκινομαλα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-05-13 στις 21:00. Αιτία: διόρθωση εικόνας
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 16:56, 25-07-13:

Οι ξανθές θεωρούνται πιο ελκυστικές γιατί παρομοιάζονται με τις περισσότερες τσόντες.
Οι ξανθοί ΔΕΝ θεωρούνται πιο ελκυστικοί γιατί συνήθως οι πρίγκιπες όλων των παραμυθιών ήταν μελαχρινοί οπότε αυτοί παρομοιάζονται σαν πιο συχνά με αυτούς πάνω στο άσπρο άλογο.
Όπως και να χει. Πολλοί ξεκίνησαν με το ξανθό και κατέληξαν στο μελαχρινό. Ουδείς αναμάρτητος.

Πολύ θεά η γκόμενα.
Αυτές που έχουν πρόσωπο 14χρονου κοριτσιού και κάνουν τέτοια ανέμελα μαλλιά και τολμούν να το παίξουν μονιά έχουν πλάκα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 25-07-13 στις 17:28. Αιτία: merge posts
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Μάλτα (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,689 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:52, 25-07-13:

Ξανθοί και καστανόξανθοι θα έλεγα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 18:19, 25-07-13:

Κατα προτίμηση μαύρο αν και δεν εστιάζω σε αυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 587 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 19:20, 25-07-13:

μελαχρινοι με μουσακι

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 19:45, 25-07-13:

Μελαχρινές ή καστανές

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 19:51, 25-07-13:

όλοι καλοί είναι μωρέ......
εμένα δε με νοιάζει το μαλλί,αν είναι ωραίος χαρακτήρας,και σαν του λάζαρου από το "είσαι το ταίρι μου"
http://1.bp.blogspot.com/_6hYLrw8DpP...AIRI%2BMOU.jpg
να είναι ,πολύ που χέστηκα!

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 23:02, 25-07-13:

Καστανόξανθο.
Φυσικό ή βαμμένο μου είναι αδιάφορο. Απλά γλυκαίνει τις γυναίκες πολύ. Ταιριάζει στις περισσότερες που έχω δει.
Σε αντίθεση με έντονα κόκκινα και κορακί μαύρα που με απωθούν.
Αν είναι και μακρύ μέχρι την μέση της πλάτης, ίσιο και περιποιημένο, ακόμα καλύτερα.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 11:33, 26-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από elepan
Αν είναι και μακρύ μέχρι την μέση της πλάτης, ίσιο και περιποιημένο, ακόμα καλύτερα.
Σωστός

Άσχετο, είμαι ο μόνος που του αρέσει τα κορίτσια να φοράνε εκείνα τα μικρά σκουλαρίκια που είναι σαν μαργαριτάρια;

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 13:17, 26-07-13:

μια φίλη μου(μελαχρινή) λέει ότι οι ξανθιές είναι πολύ παγερές κ' κρυόμπλαστες..
πώς μπορείς να πεις κάτι τέτοιο;;εμένα οι περισσότερες μου βγάζουν μια γλύκα και όχι πάγο(είμαι καστανή)
στον καθένα πάει κάτι άλλο γιου νοου

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:24, 26-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.

Άντε γιατί πολύ θηλυκό έπεσε.
OH MY GOD TOMAS.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,219 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 21:03, 26-07-13:

ξανθο
παντως περα απο την πλακα αυτοι που γουσταρουν ξανθο δεν θα λεγαν οχι σε εναν/μια μελαχρινο/η και το αντιθετο

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Μάλτα (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,689 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:12, 26-07-13:

Ήταν πανέμορφος πάντως. Κρίμα το παιδί τι να πεις..

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 469 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 00:35, 27-07-13:

Οι μελαχρινες μου αρεσουν πιο πολυ.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 09:07, 27-07-13:

Υπαρχει και το ΦΥΣΙΚΟ καστανοξανθο που με τον ηλιο ανοιγει και μετα σκουραινει. Ετσι το καλοκαιρι την εχεις (σχεδον) ξανθεια και το χειμωνα (σχεδον) μελαχροινη. (Ολα τα χρωματα σε μια συσκευασια).

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,567 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 09:31, 27-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Υπαρχει και το ΦΥΣΙΚΟ καστανοξανθο που με τον ηλιο ανοιγει και μετα σκουραινει. Ετσι το καλοκαιρι την εχεις (σχεδον) ξανθεια και το χειμωνα (σχεδον) μελαχροινη. (Ολα τα χρωματα σε μια συσκευασια).
Αυτό έχω και είναι ΟΛΑ τα λεφτάααααα!!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:42, 27-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Αυτό έχω και είναι ΟΛΑ τα λεφτάααααα!!
Συμφωνω. Κι εγω το ιδιο εχω. Δηλαδη οχι εγω, αλλα αυτη. Τα δικα μου μαλλια ειναι (σχεδον) μαυρα.

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 22:27, 27-07-13:

πιστεύω πως είναι θέμα στερεοτυπων πιο πολύ...ειδικά αυτό το "ξανθός, ψηλός, γαλανομάτης"...νταξ! πάντως αν ο άλλος είναι και γαμώ τους τύπους και έχει καλό χαρακτήρα δεν κοιτάζεις ούτε χρώμα μαλλιών ουτε τίποτα. γενικά πάντως προτιμώ τους μελαχρινούς

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 16:35, 26-07-14:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 536 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 16:50, 26-07-14:

πεντε φορες Μελαγχρινες!
Να ζησουμε οι Μελαγχρινοι!
Ζητω η Μελανγχροια φυλη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 3,830 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 17:12, 26-07-14:

Επειδή αν δε στηρίξουμε το "σπίτι" μας θα πέσει να μας πλακώσει , εγώ θα προτιμήσω τα δικά μου χρώματα: γαλαζοπρασινα μάτια και ξανθά μαλλιά ( όχι όμως το ξανθό της Σουηδεζας, αλλά το ξανθό με φυσικές ανταύγειες, το μεσογειακό). Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες, χωρίς αυτο να σημαίνει ότι αποκλείουμε τους μελαχρινους. Ίσα ίσα που για μένα ο πιο όμορφος (εξωτερικά) Έλληνας, ειναι ο Μαρτακης. Δε ξέρω αν είναι ομοφυλόφιλος ή οτιδήποτε, αλλά το πρόσωπο του είναι αψεγάδιαστο και σχεδόν ...θεϊκό. Αυτά.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε στις 17:39, 26-07-14:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,326 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 18:52, 26-07-14:

Αχαχα όντως αν δεν στηρίξουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει, απο αυτα που βλέπω εδω Χμμ εγω θεωρώ ιδιαίτερα ελκυστικους τους μελαχρινους με πράσινα/γαλάζια ματια καλα, ξέρω οτι δεν ειναι και πολυ συνηθισμένο αυτο αλλα τέλος πάντων, ίσως γι'αυτο να τους βρίσκω ιδιαίτερους. Όπως είπε και η Stavri απο πανω, και εγω προτιμώ τα δικά μου χρώματα. Μου αρέσουν δηλαδη οι καστανοξανθοι με όμορφα ανοιχτοχρωμα ματια και οχι πολυ σκουροχρωμο δέρμα. Χωρίς αυτο να σημαίνει οτι αυτόματα αποκλείω τον κάθε μελαχροινο

Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,522 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:33, 26-07-14:

Εγώ θέλω να έχουν μπλε μαλλιά

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,845 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 21:14, 26-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Κι εμένα μου αρέσουν τα λαμπερά, κοντά μαλλιά, μωβ ή τιρκουάζ στις γυναίκες.

Για κάποιο λόγο το κόκκινο χρώμα δε το συμπάθησα ποτέ σε μαλλί. Οπωσδήποτε μελαχρινές και μελαχρινοί!

Παράθεση

N.F

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη N.F
H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H N.F έγραψε στις 21:26, 26-07-14:

Ξανθό και τα μυαλά στα κάγκελα .!!!! Λατρεύω τους ξανθούς άντρες σε σημείο να τους ερωτεύομαι μόνο και μόνο επειδή είναι ξανθοί ή έστω καστανόξανθοι. Αχχχχχχ .

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 22:55, 26-07-14:

Και οι ξανθοί έχουν την χάρη τους, όλοι καλοί είναι μωρέ. Αν ερωτευτείς κάποιον τι σε νοιάζει τι χρώμα μαλλιά έχει, ξανθά ή καστανά; Ασήμαντη λεπτομέρεια.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε στις 10:49, 27-07-14:

χεεχχεχεχ ολεσ καλεσ ειμαστε

Παράθεση

notis_19 (Παναγιώτης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη notis_19
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,094 μηνύματα.

O notis_19 έγραψε στις 10:53, 27-07-14:

Οκ, και οι ξανθές καλούλες είναι αλλά σαν τις μελαχρινές δεν υπάρχει παίδες..

Για μένα, οι μελαχρινές είναι οι πιο όμορφες..

Ζητώ συγνώμη από τον γυναικείο ξανθό πληθυσμό

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,624 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 15:02, 27-07-14:

Και τα γκρι μαλλιά στον άνδρα έχουν τη γοητεία τους

Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leouv
H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε στις 15:51, 27-07-14:

Aν ερωτευτείς κάποιον, δεν σε νοιάζει το χρώμα μαλλιών...ωστόσο, όσον αφορά από ποιους έλκομαι συνήθως, ε, μελαχρινάκια!!!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 19:57, 27-07-14:

Κορίτσια, μην επενδύεται τόσο στα μαλλιά των ανδρών. Αν κάνετε σχέση που κρατήσει μερικά χρόνια, ίσως να απογοητευτείτε...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,624 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:13, 27-07-14:

Τι μου θύμισες τώρα; Όταν πέρναγα την κρίση των 35, είχα κάνει 3-4 μπλε ανταύγειες.... Μ' αυτές τον έριξα... μέχρι που μπήκε τρίτη στη μέση κατά πολύ μικρότερή μου

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 21:28, 27-07-14:

I don't care. Όλοι ευπρόσδεκτοι
Αλίμονο σε μας τις κοκκινομάλλες...

Παράθεση

Moodycoala

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Moodycoala
H Moodycoala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Moodycoala έγραψε στις 21:47, 27-07-14:

Εμενα τελευταια μου χει βγει οτι γουσταρω πολυ μελαχρινους αν και μαλλον οχι αβασιμα..καποιοι ειναι θεοι οι ατιμοι! εστω και..αιγυπτιοι θεοι, που λεει και μια φιλη για να με δουλεψει
Αν και περα απ την πλακα κι εγω πιστευω οτι δεν πολυμετραει

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 23:48, 27-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
I don't care. Όλοι ευπρόσδεκτοι
Αλίμονο σε μας τις κοκκινομάλλες...
Φυσικη redhead? Διαβαζα οτι αυτα τα ατομα ειναι υπο εξαφανιση, πρεπει να σας προστατεψουμε.

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 23:56, 27-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Φυσικη redhead? Διαβαζα οτι αυτα τα ατομα ειναι υπο εξαφανιση, πρεπει να σας προστατεψουμε.
Yep φυσική
Red hair occurs naturally on approximately 1–2% of the human population.
Πράγματι...

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 έγραψε στις 11:30, 28-07-14:

χιχιχιχιιχιχ

Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,522 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:51, 28-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Τι μου θύμισες τώρα; Όταν πέρναγα την κρίση των 35, είχα κάνει 3-4 μπλε ανταύγειες.... Μ' αυτές τον έριξα... μέχρι που μπήκε τρίτη στη μέση κατά πολύ μικρότερή μου
Δε πειράζει στη κρίση των 40 θα τα βάψεις όλα μπλε και θα ρίξεις εμένα.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:21, 28-07-14:

Δε πειράζει στη κρίση των 40 θα τα βάψεις όλα μπλε και θα ρίξεις εμένα.
Καλέ, γιος μου θα μπορούσες να είσαι. Τι να με κάνεις; Τόσες νέες κοπέλες υπάρχουν. Όσο για την κρίση των 40, η οποία πλησιάζει, σκέφτομαι το πράσινο χρώμα μαλλιών. Έλα, πάρε κι ένα πόντο για το εύστοχο χιούμορ σου.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Fay Key, stefaniat, Μιχάλης Τ.

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους