Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,029 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,172 μηνύματα σε 92,136 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 596 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 328)
Ξανθό
64
19,51%
Καστανό
87
26,52%
Μαύρο
80
24,39%
Κόκκινο
21
6,40%
Δεν έχω προτίμηση
76
23,17%

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,187 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 22:24, 28-07-14:

χαχα η αληθεια ειναι οτι εχουν κατι πανω τους οι κοκκινομαλληδες που σε τραβαει εχουν και φακιδες συνηθως οποτε ειναι γλυκουληδες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 09:25, 29-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
χαχα η αληθεια ειναι οτι εχουν κατι πανω τους οι κοκκινομαλληδες που σε τραβαει εχουν και φακιδες συνηθως οποτε ειναι γλυκουληδες
Είμαστε τραβηχτικοί πώς να το κάνουμε τώρα...

Πάντως δεν έχω δει κανένα αγόρι κοκκινομάλλικο... Πρέπει να είναι πολύ σπάνιο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,187 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 09:56, 29-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Είμαστε τραβηχτικοί πώς να το κάνουμε τώρα...

Πάντως δεν έχω δει κανένα αγόρι κοκκινομάλλικο... Πρέπει να είναι πολύ σπάνιο

εισαι κοκκινομαλα???

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 964 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 11:28, 29-07-14:

Yes. Here I am
Εντάξει με τον καιρό καστανίζουν βέβαια...

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,920 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 15:12, 29-07-14:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Καλέ, γιος μου θα μπορούσες να είσαι. Τι να με κάνεις; Τόσες νέες κοπέλες υπάρχουν. Όσο για την κρίση των 40, η οποία πλησιάζει, σκέφτομαι το πράσινο χρώμα μαλλιών. Έλα, πάρε κι ένα πόντο για το εύστοχο χιούμορ σου.
Ε σιγά όταν εγώ θα είμαι 70 εσύ θα είσαι 84 και οι δύο κολόγεροι θα είμαστε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φάννυ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φάννυ
H Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H Φάννυ έγραψε στις 09:52, 30-07-14:

Εγω ως ξανθια θα πω οι ξανθοι, μηπως τελικά με το τι ειμαστε , ξανθοι, καστανοι η μελαχρινοι, καθορίζονται και οι επιλογές μας!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 23:21, 02-08-14:

Μπορεί να ακουστεί χαζό αυτό που θα πω αλλά το κάστανο χρώμα στα μαλλιά και στα μάτια, μου βγάζει μια ζεστασιά. Εντάξει, σίγουρα αν ο άλλος είναι ελκυστικός δεν θα κάτσεις να σκεφτείς χρώμα μαλλιών και ματιών...Αλλά όπως και να το κάνουμε οι μελαχρινοι έχουν άλλη χάρη!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,709 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 01:10, 03-08-14:

Δηλαδή να τα βάψουμε με χρωμοσαμπουάν μαύρου χρώματος για να γίνουμε ποθητοί;

Παράθεση

Φάννυ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φάννυ
H Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H Φάννυ έγραψε στις 06:16, 03-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Μπορεί να ακουστεί χαζό αυτό που θα πω αλλά το κάστανο χρώμα στα μαλλιά και στα μάτια, μου βγάζει μια ζεστασιά. Εντάξει, σίγουρα αν ο άλλος είναι ελκυστικός δεν θα κάτσεις να σκεφτείς χρώμα μαλλιών και ματιών...Αλλά όπως και να το κάνουμε οι μελαχρινοι έχουν άλλη χάρη!
οι ξανθοι και οι ξανθες έχουν άλλη χάρη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 11:10, 03-08-14:

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 15:06, 29-08-14:

Προσωπικά μου αρέσουν οι καστανόξανθοι αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο.
Έχει τύχει και έχω ερωτευτεί και μελαχρινό.

Παράθεση

Evoula7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evoula7
H Evoula7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Evoula7 έγραψε στις 15:50, 18-09-14:

Είναι ότι πέφτει το μάτι μου πάνω σε ξανθούς!
Πιο σπάνια βλέπεις ξανθό και τον κοιτάς όσο να ΄ναι

Παράθεση

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peinaw_zw
Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O peinaw_zw Embrace solitude! έγραψε στις 17:06, 18-09-14:

Ό,τι κάνει το κλικ στον καθένα.Ωστόσο αν αφήσουμε το κλικ στην άκρη και δώσουμε μια απάντηση έτσι όπως το έχουμε στο μυαλό μας,θα έλεγα ότι οι μελαχρινές είναι πρώτες στην κορυφή.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikaratrela

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikaratrela
Ο nikaratrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O nikaratrela έγραψε στις 20:35, 24-09-14:

Εγώ πάντως τρελαίνομαι για ξανθιά και ας είναι και βαμμενό!

Παράθεση

Thoba19

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Thoba19
Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε στις 21:11, 24-09-14:

Το θεμα ειναι να μην ειναι ξανθια στο μυαλο μετα απο εκει δεν υπαρχει θεμα για της τριχες

Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simos_Moss
Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε στις 19:16, 27-04-15:

Φυσικά και ΝΑΙ!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:41, 27-04-15:

Μελαχρινοί με μια λευκή ανταύγεια, τύπου Παναγιωταρέα σαν να λέμε. Την έκανα κι εγώ προχτές και κάνει ωραία αντίθεση με τα μαύρα μαλλιά μου.
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 21:40, 19-06-15:

Μαύρο
Παράθεση

Giorgos199666

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giorgos199666
Ο Giorgos199666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,285 μηνύματα.

O Giorgos199666 έγραψε στις 22:09, 19-06-15:

Κοιτάξτε εγω ειμαι καστανόξανθο με καδτανα ματια αλλα προτιμώ τις μαυρομαλες με μαύρα μάτια.Δεν ξέρω μου
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 22:46, 19-06-15:

Γενικα πιστευω οτι οι ξανθιες ειναι πολυ πιο ελκυστικες, δεν ξερω γιατι αλλα αυτο ειναι το γουστο μου. Αν εχουν και γαλανα ματια τελειωσε .
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:02, 19-06-15:

Εγώ , επειδή γέρασα κι έχω κάποιες άσπρες τρίχες έβαψα τα μαλλιά μου blue black. Είναι ήδη μαύρα απλώς τους έδωσα έναν ακόμα πιο σκούρο τόνο. Στον ήλιο μάλιστα ιριδίζει λίγο και το μπλε. Όταν με είδε η μητέρα μου μου είπε: Καλά βρε κορίτσι μου, χάθηκε να βάψεις τα μαλλιά σου ξανθά, καστανά, κόκκινα, πορτοκαλί, ροζ; Το ροζ και το πορτοκαλί δεν τη χαλάει, το έντονο μαύρο δεν της άρεσε. Αχ αυτές οι μαμάδες.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr. No

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dr. No
Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Dr. No έγραψε στις 00:29, 20-06-15:

Μελαχρινές μάγκες, όλα τα λεφτά.
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 198 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 05:59, 20-06-15:

Ξανθιές!
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 833 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 09:11, 20-06-15:

καστανοι
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:57, 20-06-15:

Δε μου αρέσουν οι ξανθοί/ξανθές. Προτιμώ καστανόξανθο ή μελαχρινό.
Και επίσης λατρεύω το κόκκινο!
Παράθεση

Dr.K (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.K
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Dr.K BE HAPPY έγραψε στις 15:47, 01-07-15:

Προτιμάω ξανθούς και καστανούς ή κάτι ενδιάμεσο οι μελαχρινοί δεν μου κάνουν το κλικ δεν ξέρω γιατί....
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 08:19, 02-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dr.K
Προτιμάω ξανθούς και καστανούς ή κάτι ενδιάμεσο οι μελαχρινοί δεν μου κάνουν το κλικ δεν ξέρω γιατί....
Κι εγώ κάπως έτσι είμαι, αλλά δεν το αποκλείω κιόλας..ποτέ δεν ξέρεις!
Παράθεση

Dr.K (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.K
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H Dr.K BE HAPPY έγραψε στις 10:10, 02-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Κι εγώ κάπως έτσι είμαι, αλλά δεν το αποκλείω κιόλας..ποτέ δεν ξέρεις!
Ίσως να φταίει το γεγονός ότι οι περισσότεροι είναι μελαχρινοί και τους έχουμε βαρεθεί
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 611 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 23:52, 09-09-15:

Πριν λιγο καιρο ειχα αλλαξει τελειως γνωμη και μου αρεσαν μονο οι μελαχρινες αλλα οπως εβλεπα διαφορα στο youtube επεσα πανω σε ενα βιντεο σχετικα με μια "awkward" συνεντευξη της cara delevingne. Τελος παντων νομιζω ερωτευτηκα . Ειναι μοντελο κυριολεκτικα βεβαια αλλα η εκφραση της και πολλα αλλα ειναι απιστευτα.

Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 833 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 08:34, 10-09-15:

Οπως εχω πει και παραπανω, μου αρεσουν οι καστανοι, αλλα μου αρεσουν εξισου πολυ και οι καστανοξανθοι. Οι ξανθοι ειναι επισης ωραιοι με την προυποθεση οτι το ξανθο περιοριζεται στο μαλλι και στο μουσι και οχι στις βλεφαριδες. Αν εχει ξανθες βλεφαριδες ειναι a big turn off. Το μαυρο μαλλι μου αρεσει μονο οταν το χρωμα του δερματος ειναι λευκο. Αν ειναι μαυρισμενο δεν μου αρεσει καθολου, αν εχει και μουσια, αστο καλυτερα! Το κοκκινο δεν μου αρεσει, αν και καποτε ειχα σχεση με εναν κοκκινοξανθο.
Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη your_idol
Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O your_idol έγραψε στις 10:39, 10-09-15:

Να μη σας κουράζω με περιγραφές, ο παρακάτω τύπος γυναίκας στα χρώματα αλλά και γενικότερα, αποτελεί την...επιλογή μου!

Παράθεση

DanyT99

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DanyT99
H DanyT99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H DanyT99 έγραψε στις 22:40, 17-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
Πριν λιγο καιρο ειχα αλλαξει τελειως γνωμη και μου αρεσαν μονο οι μελαχρινες αλλα οπως εβλεπα διαφορα στο youtube επεσα πανω σε ενα βιντεο σχετικα με μια "awkward" συνεντευξη της cara delevingne. Τελος παντων νομιζω ερωτευτηκα . Ειναι μοντελο κυριολεκτικα βεβαια αλλα η εκφραση της και πολλα αλλα ειναι απιστευτα.

μου χουν πει πολλοί ότι της μοιάζω έχει μια "αγριάδα" βέβαια!

τέλος πάντων, εμένα γενικά πιο πολλοί οι ξανθοί/κοκκινομάλληδες με τραβάνε (δλδ θα πέσει τ μάτι μου) αλλά όπως είπαν και παραπάνω το χρώμα μαλλιών είναι δευτερευουσας σημασίας
Παράθεση

Yelawolf

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Yelawolf
Ο Yelawolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Yelawolf έγραψε στις 22:56, 17-09-15:

Δε μου αρεσει καθολου το μαυρο σε γυναικα( το βρισκω λιγο πουτανε σορρυ κιωλας )
Μου αρεσουν πολυ τα ξανθα παιδακια(τα κοριτσακια ιδιαιτερα ... I am not a pedofile....)
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

strawberryblond

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη strawberryblond
H strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H strawberryblond έγραψε στις 19:03, 24-09-15:

Εμενα μου αρεσουν περισσοτεροι οι ξανθοι-καστανοξανθοι.Τους θεωρω πιο εντυπωσιακους.Παραλληλα ομως μου βγαζουν και μια κρυαδα,δεν ξερω γιατι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Psyco

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους