Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,797 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ηλικίες κοιτάζετε;

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 04:50, 20-04-11:

Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 02:40, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Ενας 30άρης θα κοιτάξει μια 15χρονη; Μια 15χρονη έναν 30άρη; Ενας 30αρης μια 45άρα;
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 02:44, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
παρολο που η διαφορα ηλικιας στα παραδειγματα σου ειναι η ιδια (15 χρονια) πιστευω οτι πιο δυσκολα θα κοιτουσε ενας 30αρης την 15χρονη παρα τη 45αρα.
Η μικρή θα κοιτάξει όμως τον μεγάλο; Η μεγάλη τον μικρό;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 08:32, 21-04-11:

Πιο δύσκολα θα κοιτούσε ένας 30άρης μία 15άρα από μία 45άρα;;;
Mωρέ μην το λες...Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Και νομίζω πως όσο μεγαλώνει ένας άντρας, τόσο αρχίζει και χαλβαδιάζει τις πιο μικρές ηλικίες...
ΥΓ στις τσόντες οι ¨μαθητριούλες¨ πάντως έχουν πολύ σουξέ... τυχαίο;;

γιατί όχι; και όταν είναι μεγάλη η διαφορά της ηλικίας -όταν και αν σου κάτσει-, επειδή έχει την αίσθηση του απαγορευμένου, σου βγάζει ¨κάτι άλλο¨...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη marina289 : 21-04-11 στις 13:15.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:20, 21-04-11:

Κάποιες 15χρονες θα κοιτάξουν τους 30αρηδες. Καποιες 45χρονες θα κοιτάξουν τους 30χρονους. Καποιοι 30χρονοι θα κοιτάξουν τις 45ρες. Κάποιοι άλλοι θα κοιτάξουν τις 15χρονες.
Και κάποιοι/κάποιες άλλοι/ες ούτε που θα το διανοηθούν.

25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 16:07, 21-04-11:

Με τους μεγαλύτερους σε ηλικία από εμένα, καλά μη φανταστείτε , συνεννοούμαι καλύτερα.
Δεν ξέρω γιατί.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 17:47, 21-04-11:

οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι!

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:11, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
οι μεγαλύτεροι είναι πιο ώριμοι!
Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 19:18, 21-04-11:

Σχετικο ειναι αυτο.Ειναι στον ανθρωπο βασικα.Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος (ενταξει δεν θα πω ολα τα θετικα του τωρα) απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 19:20, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
γαμώτο γιατί σε μένα τυχαίνει οι μικρότεροι να είναι ανώριμοι;;;;

Επειδη ειναι στον χαρακτηρα,εχω γνωρισει και μεγαλυτερα αγορια απο μενα αλλα κανανε σαν μωρα.δεν νομιζω να εχει να κανει τοσο με την ηλικια τελικα...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 19:23, 21-04-11:

Αχ Μαρίνα, έχεις το κατ΄εξοχήν Σαλονικιώτικο όνομα και δηλώνω αθεράπευτα ....τοπικιστής, είμαι βέβαιος πως και στα 15 σου με....metalstorm 3GL θα κυκλοφορούσες!

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Mωρέ μην το λες...Παίζεται... (απλώς το ομολογούν δυσκολότερα λόγω φόβου επίκρισης)
Όχι όλοι, κάποιοι.... οι "φοβικοί" οι λεγόμενοι, σύμφωνα με την επιστήμη της ψυχολογίας που προάγει την καταπολέμηση των...προβληματικών αντιλήψεων, διότι λέγω η ουσία είναι μια, συνουσ.....εεεεεε ότι τα στερεότυπα ήθελα να πω έχουν σημαντικό αντί-κτυπο (μη μου κτυπάς τα μεσάνυχτα την πόρτα) στην διαμόρφωση μη αντικειμενικής εικόνας, στον παραμορφωτικό καθρέπτη του μυαλού των απανταχού....φαντασμένων! Εάν δεν έχουν ούτε "σάλιο" μάλιστα να ...ξεροκαταπιούν, άστα να πάνε, με το μάτι στην "κλειδαρότρυπα" περνάει η ζωή τους [...]!

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Είναι κάτι 15χρονα που είναι μπουκιά και συχώριο,σχηματισμένα και έκφυλα, με ένα θράσσος που από τη μία σου τη σπάει, από την άλλη σου αρέσει, κυκλοφορούν και οπλοφορούν, (εγώ πάντως τα χαζεύω..)
Εσύ είσαι ακομπλεξάριστη είναι προφανές, δεν έχεις ξεκινήσει σταυροφορία κατά των ανδρών που "κοιτάζουν" οτιδήποτε πέρα από εσένα !

Κάποιες άλλες όμως......

.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 21-04-11 στις 19:30. Αιτία: υποτιμητική αναφορά σε πρόσωπα
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 19:32, 21-04-11:

Βασικά δε νομίζω πως παίζει ρόλο η ηλικία, αλλά αν βρισκόμουν σε τέτοια θέση θα σκεφτόμουν πρώτα αν ο άλλος ήταν πάνω από 3-4 χρόνια μεγαλύτερος πόσο μάλλον 15+.....

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 15:54, 25-04-11:

στην ηλικια που ειμαι προτειμω μεγαλυτερους ανδρες μεχρι τα 35-36 γιατι ειναι ωριμοτεροι κ πιο εμπειροι.
στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων .

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 15:57, 25-04-11:

Νέες.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:11, 25-04-11:

Τι ηλικίες κοιτάζετε;
Ε μέχρι 25 το πολύ ας πούμε, δε νομίζω να κόλλαγα με μεγαλύτερους, ούτε αυτοί μαζί μου.
Τώρα στο μέλλον θα είναι ανάλογη η διαφορά λογικά, αλλά ποτέ δε ξέρεις, μπορεί να προτιμώ νεότερους, ή πολύ μεγαλύτερους. Ποτέ δε ξέρεις.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 16:36, 25-04-11:

Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:57, 25-04-11:

στα 40-45 αν ειμαι μονη μου πολυ πιθανον να επιθυμω να συναψω ερωτικη σχεση με καποιον πολυ νεοτερο μου 25-30 χρονων

Λολζ,
και στα 60 που θα ξαναείσαι μόνη, τι θα κάνεις δλδ;

Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους

λολζ^2
εσύ παιδί μ πρέπει να έχεις κάνει σχέση με το μισό ΚΑΠΗ της περιοχής

Το τωρινο μου αγορι το περναω 2 χρονια(οχι και τοσο μεγαλη διαφορα ηλικιας) αλλα ειναι ο πιο σοβαρος και ο πιο ωριμος απο ολους οσους ειχα σχεση πριν απο αυτον.
λολζ+λολζ
φανταστείτε με τι είχε μπλέξει το άτομο πιο πριν...

ααα, κατάλαβα...
bad sex life.

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 02:27, 26-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Ποτε στη ζωη μου δεν κοιταζα γενικα ηλικιες ...αλλα ανθρωπους ....αντι να κοιταζω ταυτοτητες προτιμω να κοιταζω τον αλλο στα ματια ...τα θεωρω την πυλη της ψυχης του ανθρωπου ...αυτα που σου λενε με τι ανθρωπο εχεις να κανεις ...
Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 10:14, 26-04-11:

Μπορεί να σου αρέσει, αλλά να έχετε τεράστια διαφορά ηλικίας. Θα κάνεις κάτι ή όχι;
Εχω ηδη απαντησει.

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 10:31, 26-04-11:

τις όμορφες

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 11:09, 26-04-11:

Αρκετά μεγαλύτερους από εμένα, έναν εξ' αυτών τον παντρεύτηκα κιόλας. Μου αρέσουν.....και μου δίνουν τέτοια συναισθηματική σταθερότητα. Ξέρουν πως να κάνουν μια γυναίκα να νιώσει γυναίκα.... Σε κάνουν να νιώθεις μοναδική, δεν σου μιλάνε, ούτε σου φέρονται παιδιάστικα, δεν κάνουν ηλίθια σχόλια, είναι πάντα μετρημένοι, ξέρουν τι θέλουν από τη ζωή τους. Είναι κατασταλαγμένοι και ώριμοι. Είναι απλά τέλειοι. Και γίνονται και υπέροχοι γονείς.....

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:26, 26-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Αρκετά μεγαλύτερους από εμένα, έναν εξ' αυτών τον παντρεύτηκα κιόλας. Μου αρέσουν.....και μου δίνουν τέτοια συναισθηματική σταθερότητα. Ξέρουν πως να κάνουν μια γυναίκα να νιώσει γυναίκα.... Σε κάνουν να νιώθεις μοναδική, δεν σου μιλάνε, ούτε σου φέρονται παιδιάστικα, δεν κάνουν ηλίθια σχόλια, είναι πάντα μετρημένοι, ξέρουν τι θέλουν από τη ζωή τους. Είναι κατασταλαγμένοι και ώριμοι. Είναι απλά τέλειοι. Και γίνονται και υπέροχοι γονείς.....
Τρομερή γενίκευση! Δεν το αναλύω, αλλά απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr.Spiridakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mr.Spiridakos
Ο Mr.Spiridakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Mr.Spiridakos I <3 GIRLS έγραψε στις 11:28, 26-04-11:

Eιναι σχετικο και κατα τη γνωμη μου εχει να κανει με το γουστο..μερικοι γουσταρουν μικροτερες και αλλοι μεγαλυτερες...ετσι κι αλλιως δεν εχω ακουσει λιγες φορες τη φραση : Η γρια κοτα εχει το ζουμι :Ρ

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 11:43, 26-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Τρομερή γενίκευση! Δεν το αναλύω, αλλά απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.
Εννοείται ότι υπάρχουν και πιο νέοι με τα ίδια χαρίσματα και πολύ καλά κάνεις και δεν το αναλύεις διότι αναφέρομαι στους άνδρες που γνωρίζω εγώ προσωπικά και όχι σε όλους γενικά, που ούτε τους ξέρω, ούτε με νοιάζει..... άρα δεν είναι γενίκευση αλλά αφορά ειδικά εμένα....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη IL PENSIERO : 26-04-11 στις 12:07. Αιτία: ήθελα να αλλάξω χρωματάκι
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:24, 26-04-11:

(mpla mpla) απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.

Μα ρε συ Πενσιονέρο, και η Αντεργουερ μιλά από προσωπική πείρα... Δεν είναι γενίκευση, απλά αφορά εκείνην

Να προσθέσω τη γνώμημ; (ΟΧΙΙΙΙ..ιιι...)

Δεν υπάρχουν 'ποιότητες' στον άνδρα.
είναι πεταμένα λεφτά σε όλες τις ηλικίες

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 14:31, 26-04-11:

μικρες , μεσσαιεσ , μεγαλες , ψυλες , κοντες , χοντρες , λεπτες , ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ!

Καθε ενας ομως και καθε μια ειναι διαφορετικος και διαφορετικη αρα οτι και να λεμε ειναι δωρο αδωρον ...!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Έλεν Τσέρι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Έλεν Τσέρι
H Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Έλεν Τσέρι The devil's shoe έγραψε στις 14:00, 29-04-11:

Καθένας είναι διαφορετικός! Μου είχε συμβεί να θέλω ταυτόχρονα έναν 45χρονο κι έναν 21χρονο. Το πού κατέληξα βέβαια, δεν έχει σημασία, αλλά τελικά ο άνθρωπος είναι αυτός που παίζει ρόλο κι όχι η ηλικία....

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 15:45, 29-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Έλεν Τσέρι
Καθένας είναι διαφορετικός! Μου είχε συμβεί να θέλω ταυτόχρονα έναν 45χρονο κι έναν 21χρονο. Το πού κατέληξα βέβαια, δεν έχει σημασία, αλλά τελικά ο άνθρωπος είναι αυτός που παίζει ρόλο κι όχι η ηλικία....

άρα κατέληξες στο πιπίνι (της δεύτερης νιότης)

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 12:42, 02-05-11:

Λοιπον ενα ωραιο βιντεακι για τις κοπελιτσες

Παράθεση

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη yozerehs
Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,387 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 20:41, 02-05-11:

17-22

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 23:08, 02-05-11:

γυρω στα 4-5 χρονια να με περναει νομιζω ειναι ιδανικα! ^^

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 23:50, 02-05-11:

Τι ηλικίες κοιτάζετε;

Tρίχρονα και τετράχρονα... Είναι σκέτες γλύκες, μου έρχεται να τους φάω τα μάγουλα

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Danielhealthy (Δανιήλ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danielhealthy
Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Danielhealthy http://daniel-iamhealthy.blogspot.com/ έγραψε στις 09:34, 03-05-11:

Δε κοιτάω ηλικίες αλλά ανθρώπους.Είτε έιναι 20, έιτε 40 το ίδιο είναι για μένα.Όταν γουστάρεις και αγαπάς έναν άνθρωπο,δε σε νοιάζουν τέτοιου είδους λεπτομέρειες.Η μόνη διαφορά είναι,πως στην πλειοψηφία,η κάθε ηλικία θέλει άλλα πράγματα και έιναι λιγότερο ή περισσότερο ώριμη,αλλά παντού υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kristy314

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kristy314
H kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H kristy314 έγραψε στις 17:57, 07-06-11:

24-30..Αν κ πάντα μ αρεσαν οι συνομήλικοι γιατι είχα κόμπλεξ κατωτερότητας με τους μεγαλύτερους τώρα πλέον προτιμώ μεγαλύτερους γιατί άλλαξα εγώ.
Μου φαίνοται παιδάκια για μένα(προσωπική γνώμη!) οι συνομήλικοι εκτός εξαιρέσεων(η τελευταια μου σχέση με συνομήλικο ήταν ωραιότατη!).

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:10, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Danielhealthy
Η μόνη διαφορά είναι,πως στην πλειοψηφία,η κάθε ηλικία θέλει άλλα πράγματα και έιναι λιγότερο ή περισσότερο ώριμη,αλλά παντού υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.
Αυτες οι 2 διαφορες ισως ειναι οι μονες, αλλα ειναι απο τα σημαντικοτερα σε μια σχεση...

Παράθεση

new_day*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη new_day*
H new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H new_day* έγραψε στις 21:12, 07-06-11:

Ο φίλος μου είναι 33 χρονών και πέρα απο κάποια προβλήματα που είχα με το πατέρα μου στην αρχή τα πάμε πάρα πολύ καλά. Προσωπκά δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγαίνω με τους φίλους του και τις κοπέλες τους αν και εκείνος αποφεύγει να βγαίνει βόλτα με την δική μου παρέα.

Παράθεση

kristy314

Νεοφερμένος

H kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H kristy314 έγραψε στις 21:27, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από new_day*
Ο φίλος μου είναι 33 χρονών και πέρα απο κάποια προβλήματα που είχα με το πατέρα μου στην αρχή τα πάμε πάρα πολύ καλά. Προσωπκά δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγαίνω με τους φίλους του και τις κοπέλες τους αν και εκείνος αποφεύγει να βγαίνει βόλτα με την δική μου παρέα.
Α τι καλά!Σε ζηλεύω!Το έχω απορία όμως το πως ξεκινάει μια τέτοια σχέση.Δηλαδή αν δεν γνωρίζονται απο πριν πως το ξεκινάνε?
(απο τη μερια του μεγαλυτερου το εχω απορία γιατι απο του μικροτερου το καταλαβαίνω).Οσο να ναι ενας 30αρης θα θεωρει πιο ανώριμη μια 20αρα.Ετσι είναι συνήθως δλδ.Ε πως ξέρει ότι η συγκεκριμένη 20αρα είναι πιο ώριμη κ δεν θα έχει πρόβλημα με τη διαφορά φάσης που περνάνε?

Παράθεση

new_day*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη new_day*
H new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H new_day* έγραψε στις 21:37, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από kristy314
Α τι καλά!Σε ζηλεύω!Το έχω απορία όμως το πως ξεκινάει μια τέτοια σχέση.Δηλαδή αν δεν γνωρίζονται απο πριν πως το ξεκινάνε?
(απο τη μερια του μεγαλυτερου το εχω απορία γιατι απο του μικροτερου το καταλαβαίνω).Οσο να ναι ενας 30αρης θα θεωρει πιο ανώριμη μια 20αρα.Ετσι είναι συνήθως δλδ.Ε πως ξέρει ότι η συγκεκριμένη 20αρα είναι πιο ώριμη κ δεν θα έχει πρόβλημα με τη διαφορά φάσης που περνάνε?
Είμαστε μαζί απο τα 17 μου. Γνωριζόμασταν χρόνια καθώς είναι γιος της καθηγήτριας που μου έκανε ιδιαίτερα απο όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου. Παρόλη τη διαφορά ηλικίας κάναμε παρέα απο τότε και περνάγαμε πολύ όμορφα ώσπου μας προέκυψε ο έρωτας. Εκείνος είχε πρόβλημα με την ηλικία μου, εγώ δεν το σκέφτηκα καν.

Παράθεση

kristy314

Νεοφερμένος

H kristy314 έγραψε στις 21:50, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από new_day*
Είμαστε μαζί απο τα 17 μου. Γνωριζόμασταν χρόνια καθώς είναι γιος της καθηγήτριας που μου έκανε ιδιαίτερα απο όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου. Παρόλη τη διαφορά ηλικίας κάναμε παρέα απο τότε και περνάγαμε πολύ όμορφα ώσπου μας προέκυψε ο έρωτας. Εκείνος είχε πρόβλημα με την ηλικία μου, εγώ δεν το σκέφτηκα καν.
Α τι ωραια!! Μπράβο βρε παιδια!! Ευτυχισμένοι πάντα εύχομαι!!

Παράθεση

pavlina20423

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pavlina20423
H pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H pavlina20423 έγραψε στις 16:59, 01-08-11:

εμενα που μ'αρεσουν οι μικροτεροι μονο εχω προβλημα? δεν ξερω αλλα οι 30αρηδες με ξενερωνουν. και δεν ειναι πλεον πιπινια.

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 17:17, 01-08-11:

"Σύνδρομο Τζο Τόγκου!"

Σίγουρα η ωριμότητα δεν έχει σχέση με την ηλικία!Έχω γνωρίσει πολλές περιπτώσεις που το αποδεικνύουν αυτό.
Πάνω απόλα σημασία έχει ο χαρακτήρας και όχι η ηλικία αν και για άτομα που είναι λογικά θα το σκεφτούν αν υπάρχει μεγάλη διαφορά στην ηλικία. Είναι αρκετά δύσκολο μπορώ να πω και δεν ξέρω πόση διάρκεια μπορεί να έχει μια τέτοια σχέση και πόσα κοινά να βρεθούν μεταξύ των δύο ατόμων!

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 21:59, 01-08-11:

16-19

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 23:00, 01-08-11:

Δεν νομιζω οτι υπαρχει περιορισμος στο ποσο θα ναι αυτοσ που θα ερωτευτεις...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:51, 02-08-11:

16+ το πολυ 25(αλλα αυτες δεν με κοιταζουν ρ γμτ)

Παράθεση

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kgkolfis
Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O kgkolfis "I had my doubts..." έγραψε στις 22:05, 02-08-11:

17-22 συνήθως..

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:23, 02-08-11:

κοπελες στην ηλικια μου..δηλαδη 18 και μικροτερες(το πολυ 2 χρονια.. ειχα φαει κολλημα με μια κοπελα 3 χρονια μικροτερη αλλα οχι ξανα με τοση διαφορα)..ποτε δεν ετυχε να με τραβηξει μια κοπελα μεγαλυτερη απο μενα

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 22:39, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
κοπελες στην ηλικια μου..δηλαδη 18 και μικροτερες(το πολυ 2 χρονια.. ειχα φαει κολλημα με μια κοπελα 3 χρονια μικροτερη αλλα οχι ξανα με τοση διαφορα)..ποτε δεν ετυχε να με τραβηξει μια κοπελα μεγαλυτερη απο μενα
εχω μια λεξη for you

MILF

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 22:39, 02-08-11:

Από 0 έως 93 ετών.
Δεν έχω συναντήσει μικρότερη, ούτε μεγαλύτερη.

Ον τοπικ. Αριθμοί κατά συχνότητα εμφάνισης: 17, 18,16, 19,20,21,22,23,24
''Κοιτάζω'' είπα, έτσι Μαριώ;

Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 20:06, 10-12-16:

αμα ο ανδρας δεν ειναι ωριμος και μυαλομένος,δεν ειναι ανδρας αλλα ανδρακι ...Αρα κατ εμέ θα "φας καλά " και γενικότερα θα περάσεις καλυτερα με ηλικίες απο 25 και πάνω και σε ορισμένες περιπτώσεις 23-24..
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stickerbush
Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 776 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε στις 20:29, 10-12-16:

θα φας καλά; μιλάς με την ιδιότητά σου σαν σεφ μάλλον.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους