Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,815 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υποκοριστικά στην σχέση

evani

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evani
H evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H evani έγραψε στις 02:57, 23-04-11:

αν ο συντροφος μας χρησιμοποιει μεν καποια υποκοριστικα απεναντι μας οπως μωρακι μικρο-μικρη μωρο αλλα ποτε δεν βαζει το μου...ουτε εχει αλλαξει το ονομα μας στισ επαφες στο κινητο του και τελος οταν ενας απο τους καλυτερους του φιλους λεει οταν βγαινουμε ολοι μαζι παρεα στους αλλους φιλους του αγοριου μας για μας οτι ειμαστε απλα η κοπελα που γνωρισε καπου ο φιλος του τι δειχνουν ολα αυτα?? οτι δεν βλεπει σοβαρα ο συντροφος μας τι σχεση μας οτι δλδ δεν την βλεπει αν ειναι μια προσφατη σχεση να εχει πολυ μελλον....?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 11:06, 23-04-11:

Μπορείς να κάθεσαι ώρες να σκεφτεσαι, να συγκρίνεις, να αναλύεις όσα κάνει και όσα λέει. Πιο εύκολο όμως ειναι να συζητήσεις μαζί του για ότι σε απασχολεί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 11:10, 23-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από evani
αν ο συντροφος μας χρησιμοποιει μεν καποια υποκοριστικα απεναντι μας οπως μωρακι μικρο-μικρη μωρο αλλα ποτε δεν βαζει το μου...
Γυναίκες

Μπορούν να μετατρέψουν την απουσία μιας κτητικής αντωνυμίας σε ένδειξη χαλαρής σχέσης σε 6.31 δευτερόλεπτα.

ουτε εχει αλλαξει το ονομα μας στισ επαφες στο κινητο του
Άλλαξες όνομα; Μεγιά!

και τελος οταν ενας απο τους καλυτερους του φιλους λεει οταν βγαινουμε ολοι μαζι παρεα στους αλλους φιλους του αγοριου μας για μας οτι ειμαστε απλα η κοπελα που γνωρισε καπου ο φιλος του τι δειχνουν ολα αυτα?? οτι δεν βλεπει σοβαρα ο συντροφος μας τι σχεση μας οτι δλδ δεν την βλεπει αν ειναι μια προσφατη σχεση να εχει πολυ μελλον....?
Νομίζω ότι υπερβάλλεις λίγο;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:38, 15-08-11:

Μ αρεσουν τα υποκοριστικα αρκει να μην το χεσουμε υποκοριστικα τυπου ''κεφτεδακι μου'' και αλλα

Το ονομα μου θελω να το λενε ολοκληρο,οποιοδηποτε αλλο υποκοριστικο καταστρεφει το βασιλικο μου ονομα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 20:40, 15-08-11:

-Αγάπη...
-Τι είναι περιστεράκι μου;
-Σου αρέσουν τα περιστέρια;
-Όχι, όλο κουτσουλιές είναι. Είμαι κι αλλεργικός.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους