Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόγραμμα σαν το Adobe Flash

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:09, 28-04-11:

Καλησπέρα παιδιά,

Για την σχολή μου έχω μία εργασία να βρω ένα πρόγραμμα σαν το Adobe Flash CS4 και να το κάνω παρουσίαση.
Έχω βρει πολλά. Ωστόσο, δεν καταλαβαίνω τίποτα! Δεν μπορώ να καταλάβω πως λειτουργούν.

Είχα ξεκινήσει να δω πως λειτουργεί το Photo Flash Maker, αλλά νομίζω πως δεν έχει καμία σχέση με το αντίστοιχο της Adobe. Έχω ξεκινήσει να ψάχνω το SMIL τώρα. To έχει δουλέψει κανείς;

Ξέρει κανείς κάποιο εύκολο πρόγραμμα; Κάποιο βιβλίο που θα πρέπει να έχω διαβάσει, μπας και καταλάβω κάτι;

Any idea? Έχω πελαγώσει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους