Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,365 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 19:18, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
πιο ανδρας ναι..

και εσεις οι γυναικες το ξερετε αυτο..ποιοι ειναι πιο σοφτ και δειλοι,,ποιοι μιλανε πιο ευθεως..
ή δειχνουν τα συναισθηματα τους με πραξεις,, ακομα και με την εκφραση του προσωπου τους..

και δεν εννοω κατι προστυχο..απλα κατευθειαν επικοινωνια χωρις χαρτακια κλπ..

προσωπικα τουλαχιστον δεν τα καταλαβαινω τα χαρτακια κλπ..ψυχρο τελειως..
«όταν κάποιος μας αγαπάει, πρέπει να το γράφουμε σε χαρτάκια
όπου αν η δασκάλα σταθεί κοντά μας , μπορείς να το σβήσεις.
Αλλά όταν κάποιος νιώθει κάτι ιδιαίτερα ξεχωριστό για μας, πρέπει να το χαράζει στο θρανίο μας,
όπου κανένας δόλιος επιμελητής δεν μπορεί να το σβήσει».
είμαστε καταρασμένοι, να αναζητούμε το διάλλειμα, για να την διεκδικήσουμε στην ουρά του κυλικείου.
Nωευς
(όταν με κοντά παντελονάκια και πεταχτά αυτιά , συμπλήρωσε με ορθογραφικά και αγωνία το λεύκωμα της μουνλάιτ που τον αγνοούσε για τον αθλητή του σχολείου , αντωνάκη)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 11-05-11 στις 19:19. Αιτία: Wire me up to machines I’ll be your prisoner
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:38, 11-05-11:

ειναι στην συγκεκριμενη φραση
ποιο?το "σ'αγαπώ?"

αυτο πρεπει να λεγεται λιγες και σπανιες φορες.οταν πραγματικα εννοειται..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 00:31, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
ο καλύτερος τρόπος πεσίματος που μου κάναν πρόσφατα
στην Κηφισιά
στον δρόμο με τα ακριβά μαγαζιά και τα αναρριχώμενα φυτά που ευωδιάζουν
ήτανε τρεις με μηχανάκι , είχα το φτηνό κινητό αλλά κουβαλούσα μετρητά
θα κάνω μήνυση κατά αγνώστων να με κλέψει και το κράτος
με τα παράβολα
τι ρομαντικό
Ρίλι ρε ή μούφες;

Μπορώ να γίνω απείρως ειρωνική με όσους έρχονται με ύφος <<την έχω ήδη ρίξει, είμαι και ο πρώτος>> ή με αυτούς που σε κοιτάνε και τους τρέχουν τα σάλια

Μπορώ να κουτουλήσω αυτόματα τους επιδειξιομανείς που νομίζουν πως επειδή έχουν μούσκουλα (sic) / πολύ ωραία εμφάνιση / χρήματα / ακριβά αμάξια και τα ρέστα, σ'έχουν κερδίσει και πρέπει να υποκλιθείς και να λες κι ευχαριστώ.
Βρε ουστ!

Μπορώ να σκοτώσω (ώπα ρε φρέντι κρούγκερ) όσους μου κάνουν την ερώτηση <<με τι ασχολείσαι;>>

Μια φορά ένας με είχε ρωτήσει <<λοιπόν, τι φρούτο είσαι εσύ;>> Έλεος.

Βέβαια δε λέω, φταίνε και οι γυναίκες, ας μην τα ρίχνουμε όλα στους άνδρες. Όσο υπάρχουν άντρες που με τέτοια συμπεριφορά πηδ@νε, γιατί να αλλάξουν συμπεριφορά;

Α, ξέχασα τα γλυκανάλατα. Βέεεβαια. Όταν ακούω ότι είμαι νεράϊδα, άγγελος που έπεσε από τη γη, ότι μες τα μάτια μου βλέπει όλο τον κόσμο, ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι και τέτοια, μου έρχεται να του φιμώσω το στόμα, να του δέσω τα χέρια και να τον βάλω μπροστά σε μια οθόνη να βλέπει όλη μέρα ταινίες με το Χιου Γκραντ

25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 01:47, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Όταν ακούω ότι είμαι νεράϊδα, άγγελος που έπεσε από τη γη, ότι μες τα μάτια μου βλέπει όλο τον κόσμο, ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι και τέτοια, μου έρχεται να του φιμώσω το στόμα, να του δέσω τα χέρια και να τον βάλω μπροστά σε μια οθόνη να βλέπει όλη μέρα ταινίες με το Χιου Γκραντ
όχι , όχι με τον Χιου Γκραντ
(τι φρούτο και αυτός)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πηνελοπη"angel"

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Πηνελοπη"angel"
H Πηνελοπη"angel" αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Πηνελοπη"angel" έγραψε στις 13:15, 12-05-11:

[COLO[/COLOR]
οκ ενταξει πειτε πως αυτα ειναι ξενερωτα τι μπορει να κανει .Για να απελευθερωσει καποιος τα συναισθηματα του δεν μπορει να το κανει με ενα ξερο τροπο.. αλλα με ενα γλυκο απαλο και ηρεμο ετσι ωστε ο αλλος ουτε να "τρομαξει" αλλα ουτε και να σε κοροιδεψει .Αυτα τα θεματα ειναι πολυ μα παρα πολυ λεπτα θελει ειδικο χειρισμο για το καθε ανθρωπο οποτε δεν μπορειται να κρινετε και να λετε καποια πραματα ξενερωτα.....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 16:48, 12-05-11:

Όσο υπάρχουν άντρες που με τέτοια συμπεριφορά πηδ@νε, γιατί να αλλάξουν συμπεριφορά;
σωστηη..

η καθε γυναικα "πεφτει" με διαφορετικους τροπους..

Παράθεση

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GoodDayToDie
H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε στις 15:25, 13-05-11:

Υπάρχουν και πολύ χειρότερα..
Μου είχε τύχει πριν αρκετό καιρό το εξής:
Περπατούσα στο δρόμο και ερχόταν ένας από την αντίθετη κατεύθυνση, ο οποίος λέει:

- Ωραία πόδια. Τι ώρα ανοίγουν?
-.-

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 15:44, 13-05-11:

εξυπνο..αλλα προσβλητικο..

αν θεωρεις τη γυναικα μονο ως ποδια που ανοιγουν,,

ε,,αυτα τα ποδια δεν θα ανοιξουν,,τελικα για σενα..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Τάσος97
Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,142 μηνύματα.

O Τάσος97 Vandaag ben ik broke έγραψε στις 15:52, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
λολ ειχα γνωρισει εναν τυπο που μου ελεγε κατι τετοια (ηταν βραδυ κ τ αστρα φαινονταν πολυ καθαρα) αλλα αυτός ελεγε ψεματα για να εντυπωσιασει μαλλον. στην αρχη ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο και τον θαυμαζα () αλλα σε καποια φαση μου λεει: "να κ αυτος εκει ειναι ο Διας".
FAIL ελεος, αυτη ειναι η αφροδιτη. η πουλια κ ο αυγερινος που λεμε.
εκει καταλαβα οτι με δουλευε κανονικα
(απ οτι μου πανε μετα ο τυπος ειναι γενικα του "ψεμματος")

Ισχύει όμως.. Μπορείς να τα δεις με γυμνό μάτι..Ειδικά την Αφροδίτη είναι πάντα το πιο φωτεινό αστέρι του ουρανού... Πάντως κρίμα που χωρίσατε επειδή δεν ήξερες για τα άστρα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 16:04, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από GoodDayToDie
Περπατούσα στο δρόμο και ερχόταν ένας από την αντίθετη κατεύθυνση, ο οποίος λέει:

-.-
Τι κάφρος θεέ μου...

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 17:30, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από GoodDayToDie

-.-
Σόρρυ αλλά δεν κρατιέμαι να μην σκάσω στα γέλια... Κορυφαίος ο τύπος!!!

Το μεγαλείο της απόλυτης καφρίλας εν δράσει!!!

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GoodDayToDie

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη GoodDayToDie
H GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H GoodDayToDie phew έγραψε στις 17:32, 13-05-11:

αισχος.. και ειχα διαβασει οτι σε μια κοπελα που εκανε ποδηλατο της ειχαν πει ''αχ και να μουν η σελα σου''
ε αυτα δεν υπαρχουν

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 17:52, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Ισχύει όμως.. Μπορείς να τα δεις με γυμνό μάτι..Ειδικά την Αφροδίτη είναι πάντα το πιο φωτεινό αστέρι του ουρανού... Πάντως κρίμα που χωρίσατε επειδή δεν ήξερες για τα άστρα...
λολ δεν καταλαβαινω τι εννοεις. η αφροδιτη ητανε το ξερω(αυτος ελεγε οτι ν ναι) αλλα δεν τα ειχαμε κ ποτε απλα υπηρξε ενα φλερτ

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 18:15, 13-05-11:

Μάθημα ιστορία τέχνης, δεύτερο έτος.
Είχα καταλάβει ότι ένας συμφοιτητής μου με ζαχάρωνε καιρό πριν κι "έτυχε" στο συγκεκριμένο μάθημα να κάτσουμε δίπλα - δίπλα. 9 το πρωί 10 άτομα όλα κι όλα είμασταν. Σκέφτηκα τώρα είναι η ευκαιρία του, όλο και κάτι θα μου πει.

Βγαίνουμε για διάλειμμα τίποτα.. επιστρέφουμε στις θέσεις μας και κάποια στιγμή γυρίζει και μου λέει:
"Ξέρεις κάποιες φορές που σε κοιτάζω, είναι σαν να έχεις βγει από πίνακα του Μανέ"

Oh mon cherie!
Γελάσαμε πολύ τότε, γιατί ο επόμενος ζωγράφος που έπιασε η καθηγήτρια ήταν ο Manet. Το βρήκα γλυκό κι αθώο (αν εξαιρέσεις την Οδαλίσκη ) και παρόλο που δεν προχώρησε το μεταξύ μας, είναι ό,τι πιο ωραίο έχω ακούσει σαν πρώτη ατάκα.

Ναι, έτσι την πέφτουν οι αρχιτέκτονες, ντάξει;

41 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:32, 13-05-11:

Μάθημα ιστορία τέχνης, δεύτερο έτος.
Είχα καταλάβει ότι ένας συμφοιτητής μου με ζαχάρωνε καιρό πριν κι "έτυχε" στο συγκεκριμένο μάθημα να κάτσουμε δίπλα - δίπλα. 9 το πρωί 10 άτομα όλα κι όλα είμασταν. Σκέφτηκα τώρα είναι η ευκαιρία του, όλο και κάτι θα μου πει.

Βγαίνουμε για διάλειμμα τίποτα.. επιστρέφουμε στις θέσεις μας και κάποια στιγμή γυρίζει και μου λέει:
"Ξέρεις κάποιες φορές που σε κοιτάζω, είναι σαν να έχεις βγει από πίνακα του Μανέ"

Oh mon cherie!
Γελάσαμε πολύ τότε, γιατί ο επόμενος ζωγράφος που έπιασε η καθηγήτρια ήταν ο Manet. Το βρήκα γλυκό κι αθώο (αν εξαιρέσεις την Οδαλίσκη ) και παρόλο που δεν προχώρησε το μεταξύ μας, είναι ό,τι πιο ωραίο έχω ακούσει σαν πρώτη ατάκα.

Ναι, έτσι την πέφτουν οι αρχιτέκτονες, ντάξει;
-μαθηματικός: Όταν σε βλέπω το χ μοιάζει με χ^2
-φυσικός: Είσαι το ποζιτρόνιο που πάντα έψαχνα
-γιατρός (χειρουργός): Ώρες-ώρες νομίζω ότι το βλέμμα σου είναι νυστέρι στα πλευρά μου (άουτς)
-γιατρός (ορθοπεδικός): Η κνήμη είναι η όαση της ψυχής μου
-νεκροθάφτης (sic): Μια ματιά σου μπορεί να μεε στείλει στο Α' νεκροταφείο

33 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 19:09, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
ααααχ πόσο σπάνια είσαι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 14-05-11 στις 15:08. Αιτία: προσθήκη spoiler
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 19:48, 13-05-11:

Valder, μου άρεσε που, παραπάνω, τετραγώνισες τον κύκλο. Αλήθεια.

Παράθεση

θειο-τραγι

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη θειο-τραγι
H θειο-τραγι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H θειο-τραγι καπετάν Γάντζος έγραψε στις 20:05, 13-05-11:

Έχεις τα πάντα εκτός από ένα: τον αριθμό μου.
Damn!
Το χρησιμοποιήσε κάποτε φίλος για πλάκα και έπιασε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 23:52, 26-12-11:

Με τον φίλο μου γνωριστήκαμε στη σχολή οδηγών.. Φλερτάραμε καιρό, ωσπου μια μερα, μου πετάει στο τραπέζι που καθόμουν ένα φυλλάδιο σουβλατζίδικου και μου λέει "διάλεξε τι θα πάμε να φάμε μετά"....

Μάρεσε πολύ που ήταν διαφορετικό, αυθόρμητο και χύμα..

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos kant
Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O nikos kant έγραψε στις 19:09, 30-12-11:

κλασικο και διαχρονικο..

" Ψ Ι Τ !!!! "

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:13, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από nikos kant
κλασικο και διαχρονικο..

" Ψ Ι Τ !!!! "

Ναι, αν θες να τα φτιάξεις με καμιά γάτα!

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos kant
Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O nikos kant έγραψε στις 21:15, 30-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ναι, αν θες να τα φτιάξεις με καμιά γάτα!
...γααατα εισαι !!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:16, 26-02-12:

"Γεια σου, είσαι πολύ όμορφή. Με λένε ***** και έχω τη Σόφτεξ"

Δεν κάνω πλάκα, μου το έχει πει ένας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 20:16, 26-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle

ελεοσ το σκεφτηκε πολυ? και το χειροτερο πωσ ειναι δυνατον να πιστευε οτι θα του κατσει κοπελα με τετοια σαχλα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη pop corn
H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε στις 20:35, 26-02-12:

δοκιμασμένες ατάκες

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 20:38, 26-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle

Το πήρε χαμπάρι ότι τον έχεις χεσμέ*ο και τι καλύτερο από το να πει ότι έχει βιομηχανία χαρτοποιίας...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 14:46, 08-03-12:

Η απόλυτη ατάκα με 100% ποσοστό επιτυχιας.
"How are you doin'" απο τον ένα και μοναδικό Joey των Friends!!!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 15:03, 08-03-12:

''Νομίζω ότι είσαι μια ιδιαίτερη κοπέλα (παύση και ύφος δήθεν βαθυστόχαστο)...χμμ...ειλικρινά,δε ξέρω τι ακριβώς μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή αλλά ένιωσα πραγματικά την ανάγκη να σου μιλήσω (χαμόλεγο γλυκό και θανατηφόρο)..τι να πω,είμαι μπερδεμένος...με συγχωρείς (την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....''

Αν δε χαμογελάσει και κολακευτεί πάει η κοσμοθεωρία μου

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 15:05, 08-03-12:

omg το χεις κανει αυτο το πραγμα και επιασε?

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 15:05, 08-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
omg το χεις κανει αυτο το πραγμα και επιασε?
κακίες

εξάλλου ποτέ δε χρειάστηκε να το κάνω.Όλες μου την πέφτουν πρώτες.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 15:17, 08-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
''Νομίζω ότι είσαι μια ιδιαίτερη κοπέλα (παύση και ύφος δήθεν βαθυστόχαστο)...χμμ...ειλικρινά,δε ξέρω τι ακριβώς μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή αλλά ένιωσα πραγματικά την ανάγκη να σου μιλήσω (χαμόλεγο γλυκό και θανατηφόρο)..τι να πω,είμαι μπερδεμένος...με συγχωρείς (την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....''

Αν δε χαμογελάσει και κολακευτεί πάει η κοσμοθεωρία μου

καλεεεεεε... ωραίο ακούγεται αυτό!!
δεν λέω, φαίνεται στημένο, αλλά αν το παίξεις καλά,τσιμπάει η άλλη (ειδικά αν είναι χαζή σαν εμένα..)

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 15:35, 08-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
...την κοιτάς έντονα και κάνεις πως είσαι ψιλοζαλισμένος και εντέχνως ψιλομπερδεύεις τα βήματα σου καθώς φεύγεις)...δε νομίζω να μου έχει ξανασυμβεί (βγάζεις έναν πολύ κοφτό διακρητικό αναστεναγμό και δείχνεις ειλικρινά μπερδεμένος)....
Χικ!

Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 15:44, 08-03-12:

Γιατί βρε παιδιά να βάζουμε και το φλέρτ στις μέρες μας σε καλούπια; Δεν υπάρχουν συγκεκριμένες ατάκες που θα "ρίξεις" μια κοπέλα. Κι αυτό γιατί κάθε κοπέλα είναι ξεχωριστή και διαφορετική. Το γεγονός ότι έτυχε να "πέσει" κάποια με την "τάδε" ατάκα δε μας εξασφαλίζει ότι όλες θα πέφτουν μ'αυτό τον τρόπο. Η άποψή μου είναι ότι πρέπει να είσαι αυθόρμητος,να είσαι ο εαυτός σου. Αν το εκτιμήσει αυτό έχει καλώς.Αλλιώς σε επόμενη. Αυτά για την ώρα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 18:40, 09-03-12:

Στο Ύψιλον
του άνω χείλους σου
η Υποτέλειά μου,
τεκνοποιείται.

και όχι,
μη πάει ο νους σου
στο κακό

να πάει
στο χειρότερο.

^ εγώ με αυτό θα την εβίαζα,
πάνω στο παγκό με τα ποτά.

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 19:29, 09-03-12:

http://27.media.tumblr.com/tumblr_ld6nyld4Mj1qc42blo1_500.gif

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 05:56, 11-03-12:

Χμμ,θυμαμαι ενα περιστατικο,το οποιο συνεβη ενω ημουν δευτερα λυκειου..τρελα ερωτευμενη εγω με εναν συμμαθητη για αρκετα χρονια,αλλα εκεινος με προσεξε μετα απο πολυ κοπο και προσπαθεια.Αφου λοιπον ειχα εγκαταλειψει την προσπαθεια και ξεπερνουσα τον χαμενο μου ερωτα,μια κυριακη ημουν στο γηπεδο(γνωστη η τρελα μου με το ποδοσφαιρο και τον ολυμπιακο βολου).Ηταν απο τις εποχες που επαιζε σε μικρη κατηγορια και οι βολιωτες δεν εδιναν και πολυ το παρον οποτε ηταν πανω κατω οι ιδιοι γνωστοι ανθρωποι.
Σε μια φαση,και ενω ηταν ημιχρονο,νιωθω ενα σκουντηγμα απο πισω μου.Ηταν εκεινος(καλα περιττο να πω εμεινα καγελο) και απλα μου εδωσε ενα απ τα ερυθρολευκα χαρτακια που πετιουνται στην κερκιδα οταν αρχιζει ο αγωνας και το οποιο εγραφε ''μετα τον αγωνα,περιμενε με εξω να παμε μια βολτα''.
Νταξει πολυ σουρεαλ για τροπος πεσιματος αλλα εμενα μ αρεσε!

Παράθεση

@ngel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @ngel
H @ngel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H @ngel έγραψε στις 20:13, 17-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
καλεεεεεε... ωραίο ακούγεται αυτό!!
δεν λέω, φαίνεται στημένο, αλλά αν το παίξεις καλά,τσιμπάει η άλλη (ειδικά αν είναι χαζή σαν εμένα..)

θα τσίμπαγες με κάτι τέτοιο??????απαπα tragic

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:18, 17-04-12:

Δε θα πω για τα ωραια, ποικίλλουν άλλωστε, εξαρτάται τη φάση, στη στιγμή, το άτομο κοκ, αλλά δε θα ξεχάσω απο τα μερικά που έχω ακούσει και κάποια σου μένουν. Καποτε ένας σε πέσιμο μου είχε πει'' πωπω ανάφτρα μου'' Ακου ανάφτρα! Τι είμαι, φυτίλι;

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 21:33, 17-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Δε θα πω για τα ωραια, ποικίλλουν άλλωστε, εξαρτάται τη φάση, στη στιγμή, το άτομο κοκ, αλλά δε θα ξεχάσω απο τα μερικά που έχω ακούσει και κάποια σου μένουν. Καποτε ένας σε πέσιμο μου είχε πει'' πωπω ανάφτρα μου'' Ακου ανάφτρα! Τι είμαι, φυτίλι;
Αυτός-φυτίλι.Εσύ-ανάφτρα.
Γκε-γκε?

Παράθεση

Πικάπα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πικάπα
Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Πικάπα έγραψε στις 21:42, 18-04-12:

δεν έχω διαβάσει όλο το thread, αλλά ένα έχω να πω.. το πιο ξενέρωτο και συνηθισμένο είναι το "έχεις ωραία μάτια"!!!
είναι φράση που αφήνει στον άλλον το περιθώριο -γιατί δεν είναι καθαρά πέσιμο- αλλά πάντα κρύβεται πέσιμο από πίσω! Επίσης μπορείς να το πεις σχεδόν παντού εκτός από ακραίες περιπτώσεις! for the weak!

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 21:57, 18-04-12:

μπορεί να το έχω ξαναπεί, δεν θυμάμαι άλλα είναι γαμάτο.
Συζητούσε που λέτε ένα φιλαράκι μου με μια κοπελιά που γούσταρε και δεν ξέρω πως το έφερε η συζήτηση και του λέει η κοπέλα:
-Αυτήν την στιγμή τα έχω με τρεις
-Ε ας γίνουν τέσσερις (απαντάει αυτός )

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:01, 19-04-12:

φυυγε στελλα κραταω μαχαιριιιιιι!

και γω σακουλα ,παμε για χορτα?

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:21, 19-04-12:

Όλα τα παραπάνω είναι πολύ mainstream. Let's take that to another level.
  • Are you a differentiable function? Because I'd like to be tangent to your curves!
  • If you were an x-y plane, I’d want to approach your origin from positive integers.
  • If I could be your integral, I'd be indefinite, so I can be the area under ALL your curves.
  • Hey babe, wanna see the exponential growth of my natural log?
  • Baby, I know my chemistry, and you’ve got one significant figure.
  • If I were an enzyme I’d be DNA Helicase so I could unzip your genes.
  • Hey, baby; wanna test the ‘k’ of my bedsprings?
  • Are you the square root of 2? Because I feel irrational when I am around you.
  • How can I know so many hundreds of digits of pi and not the digits of your phone number?

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:23, 19-04-12:

και μετα λεμε φιλε γιωργο γιατι δεν πηδανε πια οι ανδρες

καλα ποσο ξενερωτοι γιναμε ρε παιδι μου πια?

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 22:29, 19-04-12:

Άστα να πάνε Άγγελε. Που είναι οι παλιές καλές εποχές του ρόπαλου;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:31, 19-04-12:

Speak for yourself.

Καθόλου. Απλώς δεν υπάρχουν αρκετές εκλεκτές, που θα εκτιμήσουν την ευστροφία των παραπάνω - και μαζί μ' αυτό και του καλλιτέχνη που τα χρησιμοποιεί. Ωστόσο, μπορεί να υπάρχουν λίγες, αλλά υπάρχουν ακόμα. Όποιος παλέψει αρκετά, θα τις εντοπίσει.

Άμα εσύ βολεύεσαι με mainstream γκόμενες που πέφτουν με ένα "θέλω να πιω εσένα στο ποτήρι", είναι επιλογή σου...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:22, 19-04-12:

Τα αγοράκια ..."πηδάνε". Οι άντρες κάνουν έρωτα.

Και που σαι, μην πολυχρησιμοποιείς τον πληθυντικό της πτώσης, κάποια πράγματα είναι προφανώς μόνο ατομική υπόθεση.

*Πληθυντικός της πτώσης: Πληθυντικός ο οποίος χρησιμοποιείται από αυτούς που κάτι έχουν στραβό και το περνάνε σαν στερεότυπο σε μεγάλο μέρος του πληθυσμού μπας και "μαλακώσει" σαν αμάρτημα. πχ. ένας μεθυσμένος λέει "πάλι σκνίπες γίναμε κι απόψε κολλητέεεε", κι ο κολλητός είναι μια χαρά. Αντιθετό του, ο ενικός της ανόδου: "Είμαι έξυπνος τελικά ρε παιδί μου" ή "Πςςς ποιός είμαι ο πούστης, πάλι έγραψα ιστορία".

Άσχημο πράγμα ο εγωισμός Άγγελε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:33, 19-04-12:

Ε τώρα κι εσείς. Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω.
Μια πλάκα πήγε να κάνει το παιδί και πέσατε να το φάτε! Ψυχραιμία, δεν σας είπε και ανίκανους

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:45, 19-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Oralee
Ε τώρα κι εσείς. Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω.
Μια πλάκα πήγε να κάνει το παιδί και πέσατε να το φάτε! Ψυχραιμία, δεν σας είπε και ανίκανους
Χαχαχαχα... (ΝΟΤ)

Για να σου λεγε εσένα τη γενίκευση ότι οι 30+ρες τρέχουν να βρουν γαμπρό αγχωμένες μη και μείνουν στο ράφι σα τη μπεσαμέλ, να σου λεγα πως θα διαχώριζες τη θέση σου και θα τον έλεγες φαλλοκράτη.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 23:52, 19-04-12:

Επειδή το πήρατε πολύ σοβαρά,ας ελαφρύνω λιγάκι την ατμόσφαιρα:
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  how-you-doing-best-pick-up-line-ever.jpg
Εμφανίσεις:  46
Μέγεθος:  22,3 KB

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους