Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 14:01, 05-09-12:

Έχεις ωραίο χαμόγελο και θα έδειχνε καλύτερα αν ήταν το μόνο που φοράς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 14:10, 05-09-12:

1. Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...

2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..

3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;

4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου !

5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα !

6. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις !

7. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα !

8. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου !

9. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;

10. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...

omg

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:29, 05-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
1. Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...

2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..

3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ;

4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου !

6. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις !

7. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα !

8. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου !

9. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;

10. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...

omg
Απ όλα αυτά, μου φαίνεται γλυκό το νούμερο 3.
Ειδικά με το κατάλληλο ύφος, μπορεί να ακουστεί πολύ γλυκό.
Όλα τα άλλα ακούγονται σας έτοιμες ατάκες πείσματος. Αυτό που είναι δηλαδή.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:38, 05-09-12:

καλοοοο
και δεν λεγεται μονο για ερωτα..

έχω φις
βάζεις την πρίζα?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:06, 05-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
έχω φις
βάζεις την πρίζα?
Το τόπικ λέγεται "ατάκες-τρόποι πεσίματος", όχι "Φλερτ για Ηλεκτρολόγους, αρχάρια έκδοση".

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 15:09, 05-09-12:

-Ενοιωσες τη σπίθα όταν σε άγγιξα;
-Από έρωτα;
-Από το εργαστήριο υψηλης τάσης. Αποφορτιστηκα.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 10:52, 04-11-12:

Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? Όταν ένα αγόρι σου λέει:" Έχεις μια περίεργη ομορφιά..μεσογειακή & ασιάτικη"..είναι καλό??

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:41, 04-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από *Maria (^_^)*
Ρε παιδιά,να ρωτήσω κάτι? Όταν ένα αγόρι σου λέει:" Έχεις μια περίεργη ομορφιά..μεσογειακή & ασιάτικη"..είναι καλό??
Ε αφού είπε "ομορφιά", obviously ναι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη James Playboy
Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O James Playboy έγραψε στις 09:11, 09-11-12:

μανίτσα, εισαι για καμια βολτα με το άτι σε καμια καφετερία για κανα φραπογαλο?? χαχαχαχαχαχ ντυσου TI MLK ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕς?? ντυσου σαν ανθρωπας και πες τη οτι ειναι πολυ ομορφη και ηρθεσ να την γνωρισεις.. as simple as that. 55% body language, 38% voice, 7% words... you can get laid without saying anything.. ποσες φορες κυριες μου σας εχει τυχει να μιλατε με ενα αγορακι και να σκευτεστε ποτε θα σκασει για να τον φασωσετε??? THE BEST MAGIC PILL GUYS!!! SHUT THE FUCK UP!! LET HER SPEAK. LET HER INVEST..

Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 16:10, 09-11-12:

Μπράβο, είσαι πολύ γ@μ@ουα τύπος! Απόψε κιόλας θα εφαρμόσω τις πολύτιμες συμβουλές σου.

Προώθησέ το, θα γίνει το νέο επίσημο προμο της τζόνι (δεν έβαλα του τζακ, μην βλασφημήσω κιόλας).

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 00:45, 10-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νεογέννητος
Μπράβο, είσαι πολύ γ@μ@ουα τύπος! Απόψε κιόλας θα εφαρμόσω τις πολύτιμες συμβουλές σου.

Προώθησέ το, θα γίνει το νέο επίσημο προμο της τζόνι (δεν έβαλα του τζακ, μην βλασφημήσω κιόλας).
Στην καμπάνια του Jameson όμως θα κάνει πάταγο

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O James Playboy έγραψε στις 10:16, 10-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νεογέννητος

1)και να τις εφαρμοσεις αν δεν ειναι καποιος απο πανω σου για coaching θα κανεις μαλακιες κα απλα θα εκνευρισεις γυναικες..
2) γαματο!! στην θεση το johnnie βαλε james playboy!!. thanks για την αφισα!! εψαχνα κατι τετοιο για προμοσιον.. μολις βαλεις το nick moy please στειλτο μου σε pm

Παράθεση

paskmak

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη paskmak
Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O paskmak έγραψε στις 11:08, 15-11-12:

1.Σε άδειο μαγαζί:

"Σ'ευχαριστώ εκ βάθος της ψυχής μου για την όμορφη σου παρουσία που γεμίζει αυτό το άδειο τοπίο."

2.Πώς σε λένε;

-Λέει όνομα
-Το όνομα σου είναι όμορφο, άλλα όχι ομορφώτερο απο το φυσικό σου κάλλος, επειδή υπάρχουν πολλές (όνομα), η ομορφώτερη όμως είσαι εσύ.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:16, 15-11-12:

Πολύ cheesy...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:32, 15-11-12:

πριν τα πει αυτα μηπως του ειχες ριξει κατι στο κεφαλι καταλαθος?
αυτο ειναι το κόρτε του κατακουζηνού

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 18:46, 16-11-12:

Σε κλαμπ σε κάποιο νησί εν καιρώ διακοπών μαζί με φίλο: Γεια σας κορίτσια να σας κανουμε παρεα? (classic)

Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 22:16, 17-11-12:

-Λέει όνομα
-Το όνομα σου είναι όμορφο, άλλα όχι ομορφώτερο απο το φυσικό σου κάλλος, επειδή υπάρχουν πολλές (όνομα), η ομορφώτερη όμως είσαι εσύ.

χαχαχ έλεος

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:53, 17-11-12:

Έχασα το τηλέφωνό μου, μπορώ να έχω το δικό σου;

Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici43946
Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 23:58, 17-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Έχασα το τηλέφωνό μου, μπορώ να έχω το δικό σου;
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε; Μπορούν κάλιστα να πάνε και να μιλήσουν ανθρώπινα στην κοπέλα. Πώς σε λένε, με τι ασχολείσαι, θα ήθελες να πάμε για καφέ, φαγητό κλπ. Όμως φταίνε και αυτές που επικροτούν τέτοιες συμπεριφορές.

Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νηρηίς
H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε στις 00:01, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε;
Υπάρχουν και πιο βλακώδεις, τις έλεγε στο λεωφορείο ένας σε μία κοπέλα και σκέφτηκα για πόσο έξυπνος παίζει να περνιέται. Η ηλιθιότητα γενικότερα δεν έχει όρια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:01, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
Γιατί να γελοιοποιούνται με βλακώδεις ατάκες που ούτε τρίχρονα δε λένε; Μπορούν κάλιστα να πάνε και να μιλήσουν ανθρώπινα στην κοπέλα. Πώς σε λένε, με τι ασχολείσαι, θα ήθελες να πάμε για καφέ, φαγητό κλπ. Όμως φταίνε και αυτές που επικροτούν τέτοιες συμπεριφορές.
έλα ντε
άκου εδω έχασα το τηλέφωνο μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 00:04, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νηρηίς
Υπάρχουν και πιο βλακώδεις, τις έλεγε στο λεωφορείο ένας σε μία κοπέλα και σκέφτηκα για πόσο έξυπνος παίζει να περνιέται. Η ηλιθιότητα γενικότερα δεν έχει όρια.
Δε μου κάνει εντύπωση.
Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
έλα ντε
άκου εδω έχασα το τηλέφωνο μου
To χειρότερο είναι ότι αρκετές θεωρούν αυτονόητες αυτές τις ανοησίες και επιπροσθέτως περιορίζονται αυστηρά στον κύκλο τους και επηρρεάζονται από αυτόν. Και μετά έρχεται η κλάψα. "Που πήγαν οι άνδρες".

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 00:07, 18-11-12:

Έχει πολύ ζέστη εδώ μέσα ή απλά εσύ ζεσταίνεις την ατμόσφαιρα;

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 00:08, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Σαν ατάκα του Howard απο το TBBT ακούστηκε αυτό!

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 00:16, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Σαν ατάκα του Howard απο το TBBT ακούστηκε αυτό!
Πάμε να ακούσουμε μουσική;;; και αν δεν σ' αρέσει ντύνεσαι και φεύγεις!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 00:21, 18-11-12:

"Το ψυγείο μου είναι γεμάτο.Αλλά φαίνεται πως η τύχη σου χαμογέλασε.Έχω ΚΑΙ πετρέλαιο. "

Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

O venividivici43946 έγραψε στις 00:43, 18-11-12:

Με αυτή μόνο, σίγουρα όλες θα ανοίγουν πόδια. Που φτάσαμε.

Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dusk
Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε στις 01:25, 18-11-12:

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 11:48, 18-11-12:

Ζαχαροπλάστης είναι ο πατέρας σου, γιαυτό είσαι τόσο γλυκιά?

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 14:39, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από paskmak
1.Σε άδειο μαγαζί:

"Σ'ευχαριστώ εκ βάθος της ψυχής μου για την όμορφη σου παρουσία που γεμίζει αυτό το άδειο τοπίο."

2.Πώς σε λένε;

-Λέει όνομα
πες μου οτι εχει παρει κοπελα καποιος με τετοιες ατακες και απο lifestyle coach θα το γυρισω σε μπαλαρινα..
Αρχική Δημοσίευση από Iratus
η καινουρια σομπα ειναι.. :p
η ατακα του μηνα ειναι εναν γερο στο λεοφωρειο γ9 στο μενιδι. Κοιταει μια γρια και της λεει: "σε ποια λαϊκη πηγενεται δεν σας εχω ξαναδει.." Απλα ελιωσα στο γελιο..

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:52, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από James Playboy
"σε ποια λαϊκη πηγενεται δεν σας εχω ξαναδει.." Απλα ελιωσα στο γελιο..
Η ωραιότερη ατάκα που έχω ακούσει ποτέ.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 16:11, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από James Playboy
λεοφωρειο γ9 στο μενιδι
λολ

μαν, εχεις και επαφές με το τζετ σετ της...santa barbara?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 21-11-12 στις 18:23. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 19:12, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
λολ

μαν, εχεις και επαφές με το τζετ σετ της...santa barbara?
ειμαι σαν την κοκα κολα.. Ταιριαζω με ολοθυς και με ολα.. Βλαχος στα αλονια, μαγκας στα σαλονια..

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 17:23, 23-01-13:

Και ένα πότ-πουρί απο τις ατάκες που θα μπορούσε να ξεστομίσει ο Howard...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 20:33, 23-01-13:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 04:00, 30-01-13:

Όπως οι περισσότεροι λένε, απλά να είστε ο εαυτός σας. Ορίστε ένα παράδειγμα προς μίμηση. Act like him!

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 11:22, 30-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Όπως οι περισσότεροι λένε, απλά να είστε ο εαυτός σας.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:26, 24-03-13:

Ψυχούλα μου, θα σου φτιάξω πολύσπορο ψωμάκι με τα λεπτά μου τα χεράκια.

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 23:16, 24-03-13:

κλασσική... για τον Howard

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Howard-Wolowitz-and-Water-howard-wolowitz-24525560-466-700.png
Εμφανίσεις:  207
Μέγεθος:  389,9 KB  
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 10:17, 14-04-13:

τα μάτια σου είναι σαν δυο πρασινα φεγγαρια

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 12:23, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
τα μάτια σου είναι σαν δυο πρασινα φεγγαρια

très poétique σαν και το "Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;".... Αυτό μαζί με τις ατάκες για αγγέλους και ζαχαροπλαστεία είναι επικ φέιλζ!

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 13:31, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
très poétique σαν και το "Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;".... Αυτό μαζί με τις ατάκες για αγγέλους και ζαχαροπλαστεία είναι επικ φέιλζ!
πολυ poetique τι να σου πω.......

ετσι,ετσι.......ξυνε πληγες

Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 13:59, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
- Is ur ass from McDonalds? Because I'm lovin it!!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 14:04, 14-04-13:

να..ευκολα πραγματα..

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 14:39, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
- Is ur ass from McDonalds? Because I'm lovin it!!
is your face from an ikea restaurant? because you look like a horse meatball

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:59, 14-04-13:

Ω εύειδες κοράσιον, ο σος πατήρ σακχαροπλάστης ετύγχανε ων;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:09, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Ω εύειδες κοράσιον, ο σος πατήρ σακχαροπλάστης ετύγχανε ων;
.......το καμάκι του φιλολόγου........

το καμακι του μαθηματικού ποιο είναι;τετραγωνιζεις την εξισωση μου.....;

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 16:11, 14-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
.......το καμάκι του φιλολόγου........

το καμακι του μαθηματικού ποιο είναι;τετραγωνιζεις την εξισωση μου.....;
Συγγνώμη, ἀλλὰ αὐτὸ δὲν εἶναι καμάκι φιλολόγου. Εἶναι πολὺ κομπογιαννίτικο. Τὸ γνήσιο καμάκι φιλολόγου εἶναι μόνο δύο λέξεις· «οὐ νέμεσις». Ἂν ἡ ἄλλη τὸ καταλάβῃ, ἔχεις σίγουρο ῥαντεβοῦ...

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:28, 14-04-13:

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 18:43, 14-04-13:

Ατάκες για πέσιμο απο ΗΜΜΥτες , για να μη λενε οτι δε ξερουμε τιποτα απο γυναικες:

Γίνε πρίζα να γίνω το φις σου

θες να σε επαγωγησω; (ενσταση ηλεκτορλογου: ayto ginetai kai eks apostaseos)

οταν σε βλεπω μου αναβουν τα λαμπακια

τα συνολα μας θελω να γινουν δρομοσυνεκτικα, θες να βαλω μια σωληνα που μας ενωνει;

-Το Α στο καλώδιο ΝΥΑ είναι προς τιμή μου
- Δε το επιασα
-Θα σε αφησω να το πιάσεις τοτε

τα μάτια σου μοιάζουν με κεχριμπάρι.
Το ξέρεις πως το κεχριμπάρι είναι καλός αγωγός ηλεκτρολόγων;

έχω και virtual machine, πάμε να στη δείξω;

γνωρισα πολλες γυναικες στη ζωη μου. Ξεπερασα τα ορια του σταθερου μου πινακα. Αλλα για χαρη σου μωρο μου βαζω και malloc

Σου έχω πει για το πόσο δεξιοτεχνικά χειρίζομαι τα strings?

Στη σχολή κάνουμε και εισαγωγή στα υλικά.
Θα με βοηθήσεις να κάνω εξάσκηση στην εισαγωγή;

θες να ολοκληρωσω στην καμπυλη σου;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους