Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ατάκες και τρόποι «πεσίματος»!

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:17, 17-04-13:

Εμένα μου την είχε πέσει ένας Σλοβάκος κάποτε.
Άρχισε να μου λέει για τον Κύριλλο και τον Μεθόδιο.
Πνευματώδες καμάκι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 20:27, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
γιατι ειναι μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ερωτική γλωσσα........
λολ,
ξενέρωτα είναι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 21:11, 17-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
λολ,
ξενέρωτα είναι
τελεια ειναι,εχεις ακουσει καθολου να σου μιλαει αντρας γαλλικα;;; (ξερεις με τη μπασα φωνη) ααααααααααααααχ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:30, 17-04-13:

Ωχ,τί το ξεκινήσατε.
Δε θα έχει σταματημό τώρα ο Αλιάγας του φορουμ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:50, 17-04-13:

τελεια ειναι,εχεις ακουσει καθολου να σου μιλαει αντρας γαλλικα;;; (ξερεις με τη μπασα φωνη) ααααααααααααααχ
Παγλέ βουζ φγανσέζ;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη WhosYourDaddy
Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O WhosYourDaddy έγραψε στις 02:07, 18-04-13:

οχι απαραιτητα,και ελληνας,απλά να είπε κάτι στα γαλλικά
γιατι ειναι μια ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ερωτική γλωσσα........
oh mon dieu

Αρχική Δημοσίευση από taketrance
θελετε να μου πειτε οτι καποιος που ειναι Ελληνας πχ και κανει πεσιμο μιλωντας Γαλλικα δεν ειναι καθυστερημενος ?
Φαντάσου έναν Γάλλο να πάει στην Γαλλίδα και να τις μιλάει Ελληνικά για την ρίξει..γαμάτο ? Φάση θα είχε..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:38, 18-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
αστες να σου βαζουν -1 . Λες την απολυτη αληθεια και αυτο εχει σημασια
Ντεμ. Έχω και κότερο, με παντρεύεσαι;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 20:23, 18-04-13:

Το συγκεκριμένο φέρνει σε ανέκδοτο, αλλά με τόσα που έχουν γραφτεί εδώ μέσα, θα μπορούσε και να μην είναι:

-"Κοπελιά, σου αρέσουν τα κοπλιμέντα;"
-"Ναι φυσικά, γιατί;"
-"Μου αρέσει πολύ το μουστάκι σου..."

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLaZy8 (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BLaZy8
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 420 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε στις 23:37, 20-04-13:

Αυτό μόνο οι πληροφορικάριοι θα το καταλάβουν...

"Είσαι η css στην html μου"
Μετά βέβαια πρόσεξα πως υπήρχε σαν εικονίτσα στο fb... ξενέρωσα όταν κατάλαβα πως δεν το σκέφτηκε μόνος του.
anyway μου άρεσε

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 17:02, 22-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Ντεμ. Έχω και κότερο, με παντρεύεσαι;
θα με πανε μεσα. Μετα τα 16 θα ξαναμιλησουμε

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 23:13, 22-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από BLaZy8
Αυτό μόνο οι πληροφορικάριοι θα το καταλάβουν...

"Είσαι η css στην html μου"
Kαλά δεν είναι και πολύ εξεζητημένο το συγκεκριμένο, για να το καταλαβαίνουν μόνο οι πληροφορικάριοι

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 00:49, 23-04-13:

Κατι που θα καταλαβουν μονο οι επιστημονες

Ειμαι το sin²x, θες να γινεςι το cos²x και οι δυο μαζι να κανουμε 1;

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 08:41, 23-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
- Is ur ass from McDonalds? Because I'm lovin it!!
σταματήστε
is your face from an ikea restaurant? because you look like a horse meatball
όχι

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Ω εύειδες κοράσιον, ο σος πατήρ σακχαροπλάστης ετύγχανε ων;
άλλο

Ατάκες για πέσιμο απο ΗΜΜΥτες , για να μη λενε οτι δε ξερουμε τιποτα απο γυναικες:

Γίνε πρίζα να γίνω το φις σου

θες να σε επαγωγησω; (ενσταση ηλεκτορλογου: ayto ginetai kai eks apostaseos)

οταν σε βλεπω μου αναβουν τα λαμπακια

τα συνολα μας θελω να γινουν δρομοσυνεκτικα, θες να βαλω μια σωληνα που μας ενωνει;

-Το Α στο καλώδιο ΝΥΑ είναι προς τιμή μου
- Δε το επιασα
-Θα σε αφησω να το πιάσεις τοτε

τα μάτια σου μοιάζουν με κεχριμπάρι.
Το ξέρεις πως το κεχριμπάρι είναι καλός αγωγός ηλεκτρολόγων;

έχω και virtual machine, πάμε να στη δείξω;

γνωρισα πολλες γυναικες στη ζωη μου. Ξεπερασα τα ορια του σταθερου μου πινακα. Αλλα για χαρη σου μωρο μου βαζω και malloc

Σου έχω πει για το πόσο δεξιοτεχνικά χειρίζομαι τα strings?

Στη σχολή κάνουμε και εισαγωγή στα υλικά.
Θα με βοηθήσεις να κάνω εξάσκηση στην εισαγωγή;

θες να ολοκληρωσω στην καμπυλη σου;
δεν

αντέχω

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 23:07, 23-04-13:

Δηλαδή όποιος έχεις διαβάσει άλγεβρα Α λυκείου,είναι επιστήμονας,whatever.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε στις 16:29, 25-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Δηλαδή όποιος έχεις διαβάσει άλγεβρα Α λυκείου,είναι επιστήμονας,whatever.
μονο ενας σωστος επιστημονας θα μπορουσε να κανει τις συνδεσεις στο μυαλο του

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:44, 25-04-13:

θα με πανε μεσα. Μετα τα 16 θα ξαναμιλησουμε
Μέχρι τότε θα έχεις γίνει γέρος, χέστο.

Παράθεση

Dimitris Van

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris Van
Ο Dimitris Van αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Dimitris Van έγραψε στις 07:52, 26-04-13:

έχεις ώρα? κοιτάει το ρολόϊ.......... και λες. "οχι τέτοια ώρα, ώρα να μιλήσουμε" χαχα παλιό αλλά έπιανε

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 20:00, 26-04-13:

Ενα ειναι το almighty καμακι!!!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 19:01, 27-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris Van
έχεις ώρα? κοιτάει το ρολόϊ.......... και λες. "οχι τέτοια ώρα, ώρα να μιλήσουμε" χαχα παλιό αλλά έπιανε
Εχει εξελιχθεί....
Της λες: "Γειά σου.. Έχεις ώρα;" "Ναι.. 8 και 1 λεπτό" και απαντάς χαμογελώντας: "Όχι κούκλα, ώρα για βόλτα εννοούσα!"

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 20:58, 27-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Έχεις ώρα;" "Ναι.. 8 και 1 λεπτό"
Εμένα με πέθανε το ''8 και 1 λεπτό''.
Δηλαδή η ακρίβεια με έστειλε.
Ο forever alone θα ρωτούσε :
-Γεια σου κούκλα, έχεις ώρα;
-Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι : 8 και 1 λεπτό και 17 δευτερόλεπτα.
-

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:10, 27-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Εμένα με πέθανε το ''8 και 1 λεπτό''.
Δηλαδή η ακρίβεια με έστειλε.
Ο forever alone θα ρωτούσε :
-Γεια σου κούκλα, έχεις ώρα;
-Στον επόμενο τόνο η ώρα θα είναι : 8 και 1 λεπτό και 17 δευτερόλεπτα.
-

Προφανώς δεν έπιασες το χιούμορ.... γιατι το μήνυμα γράφτηκε 8 και 1 λεπτό...
Χα, χα, χα!

ontopic:
Θα έπρεπε να είσαι κουρασμένη γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..
Πιστεύεις στον Θεό; Ωραία γιατί εγώ είμαι η απάντηση στις προσευχές σου

Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;;;;;;;

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 21:25, 27-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Προφανώς δεν έπιασες το χιούμορ.... γιατι το μήνυμα γράφτηκε 8 και 1 λεπτό...
Χα, χα, χα!
Προφανώς και το κατάλαβα.
Υπέθεσα όμως,αναφορικά με την ατάκα,να έλεγε κάποιος/α την ώρα με τέτοια ακρίβεια,στην πραγματικότητα.
Προσωπικά,θα μου φαινόταν ολιγον αστείο.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 21:54, 27-04-13:

Πως αλλάζει το "καμάκι" με το χρόνο:

2000: Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να περάσω ξανά αργότερα;
2005: Πιστεύεις στον έρωτα με το πρώτο sms ή πρέπει να στείλω και mms;
2010: Πιστεύεις στον έρωτα με το πρώτο like ή πρέπει να γράψω και comment;

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:00, 05-06-13:

“Γάμα με αν κάνω λάθος, αλλά Ανδρομέδα δεν είναι το όνομά σου;“

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 13:03, 05-06-13:

“Γάμα με αν κάνω λάθος, αλλά Ανδρομέδα δεν είναι το όνομά σου;“

άμα πέσεις σε ανδρομέδα τι θα της πεις;
καλα,μη με γ@μας,δως μου ενα φιλάκι;

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε στις 13:52, 05-06-13:

Στον Τατσόπουλο μην πέσετε μόνο.
Όλα τα άλλα είναι ανώδυνα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

O Demlogic λ έγραψε στις 10:38, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Mt
To επικαμπύλιο επί της παλάμης σου βγάζει μηδέν.Είναι κλειστή καμπύλη.
Ποιος σου ειπε οτι το πεδιο ειναι αστροβιλο;
Μήπως απλα παπαγαλίζεις τον γκαρούτσο;

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 12:27, 08-06-13:

-Συγνώμη κοπελιά μήπως τον πατέρα σου τον λένε Όμηρο;

-Όχι γιατί;

-Γιατί ο κώλος σου είναι έπος!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 13:05, 08-06-13:

-Συγνώμη κοπελιά μήπως τον πατέρα σου τον λένε Όμηρο;
-Όχι γιατί;
-Γιατί ο κώλος σου είναι έπος!
Αν ήμουν κορίτσι θα σου απαντούσα:
- Μήπως σε λένε Σοφοκλή?
- Όχι, γιατί?
- Γιατί είσαι απλά τραγικός.
(Όμως δεν είμαι κορίτσι και δεν σου το λέω )

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:54, 08-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν ήμουν κορίτσι θα σου απαντούσα:
- Μήπως σε λένε Σοφοκλή?
- Όχι, γιατί?
- Γιατί είσαι απλά τραγικός.
(Όμως δεν είμαι κορίτσι και δεν σου το λέω )

φάση θα είχε να δοκιμαστούν αυτά

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:25, 08-06-13:

Τσ τσ τσ.
Ένα με Παντελίδη δε γράψατε.

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:11, 12-06-13:

οτι πει ο κοντοπιδης, λεω εγω. =ρ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:31, 12-06-13:

φάση θα είχε να δοκιμαστούν αυτά
Εγώ είχα την ατυχία να δω ένα χθες λάιβ.
Απλώς πονούσε η κοιλιά μου από τα γέλια.

Παράθεση

Psycho(Βασίλης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Psycho(Βασίλης)
Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O Psycho(Βασίλης) έγραψε στις 19:19, 12-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Εγώ είχα την ατυχία να δω ένα χθες λάιβ.
Απλώς πονούσε η κοιλιά μου από τα γέλια.
να δω ένα χθες

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:25, 12-06-13:

Περιστατικό I mean.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:47, 18-06-13:

Λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, λιώνω, φερ' τε μου, συντρόφια, αιθέρα και οξυγόνο.

Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 18:32, 20-06-13:

Μα σοβαρά, υπάρχει καποιος που είχε σουξε εντος ή εκτος εισαγωγικων με τετοιες σταθηψάλτειες ατάκες;
Κι αντε και πιασει η ατάκα, μετά τι; ολα απο κει και περα είναι ευκολα, η πρώτη ατακα ηταν το δύσκολο;

Οι ατάκες σπανια πιάνουν γιατι έλαχιστες γυναικες θα ήθελαν να κανουν έστω και χειραψία με έναν τύπο που χρησιμοποιεί προκατ υλικό και μάλιστα κακής ποιότητας.
Κυρίως υλικό για ανέκδοτα και για ταινίες με κολλεγιόπαιδα είναι.

Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dgr
Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε στις 19:13, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
λολ ειχα γνωρισει εναν τυπο που μου ελεγε κατι τετοια (ηταν βραδυ κ τ αστρα φαινονταν πολυ καθαρα) αλλα αυτός ελεγε ψεματα για να εντυπωσιασει μαλλον. στην αρχη ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο και τον θαυμαζα () αλλα σε καποια φαση μου λεει: "να κ αυτος εκει ειναι ο Διας".
FAIL ελεος, αυτη ειναι η αφροδιτη. η πουλια κ ο αυγερινος που λεμε.
εκει καταλαβα οτι με δουλευε κανονικα
(απ οτι μου πανε μετα ο τυπος ειναι γενικα του "ψεμματος")
Εεεεε πέρασε αρκετός καιρός, αλλά νιώθω ό,τι πρέπει να απαντήσω. Αν είσαι η Νικολέτα, ΕΚΕΙΝΟ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΑΣ, φαίνεται το βράδυ!

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 19:54, 20-06-13:

Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vickydask
H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε στις 08:03, 12-07-13:

αν η ομορφια αυτης της πολης ηταν καμπυλη gauss, θα βρισκοσουν τερμα δεξια πλευρα
(καποιες φορες εχει και τα ωραια του να σπουδαζει κανεις στατιστικη)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vickydask : 12-07-13 στις 08:30.
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 13:05, 12-07-13:

Τα μάτια σου όταν με κοιτούν, νοιώθω κβαντομηχανική ανωμαλία
αυτή για μας τους φυσικούς
πάρτε και μια άλλη(για να μαθαίνουν μερικοί)
Μες στην καρδιά σου έχεις κενό και στο μυαλό σου εξισώσεις. Μα όταν θα δεις τι βλέπω εγώ, δεν θα χεις πια ισχύ να δώσεις...
(κλεμμένες και οι δύο είναι..από τραγούδι, όχι θα τις έβγαζα από μόνη μου) :p

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OoOkoβοldOoO : 12-07-13 στις 13:22.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 13:23, 12-07-13:

"Is that a multi-dimensional array in your pocket, or are you just happy to see me?"

"Would you like to encapsulate my object?"

"You had me at hello world."

“My love is a for loop without the increment operator— infinitive, non-terminating, and dificult to stop once it starts running.”

“You are my superclass: you define what I can do.”

“I am the field attribute in your class: I can’t exist unless you do.”

“My love for you is a constant variable: unupdatable and unchangeable.”

έτσι την πέφτουμε εμείς οι προγραμματιστές

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Teaser
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 15:13, 15-07-13:

Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;

Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 16:03, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από lucasd
Μεθυσμένος φίλος μου σε κοπέλα:
Θέλεις να σου μάθω DOTA;

Η απάντηση νομίζω ξέρετε ποια ήταν..
Δέχτηκε;
Εγώ πάντως είχα πρήξει τον κολλητό μου,να με μάθει.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 16:06, 15-07-13:

Φημες λενε οτι εγω και εσυ σε 2 ωρες θα ειμαστε χωρις ρουχα και θα κανουμε σεξ. Τι λες? Θες να τις επιβαιβεωσουμε?

Υ.Γ. Πιανει παντα

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 17:56, 15-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Υ.Γ. Πιανει παντα[/FONT]
σε κοπέλες;

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 19:22, 15-07-13:

"Καπνίζεις;"

Τι περίμενε ότι θα απαντούσα για να συνεχιστεί η συζήτηση;;
Άσε που δεν το κατάλαβα καν ότι μου τη έπεφτε.. :p

Παράθεση

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ρεμέδιος
H Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ρεμέδιος έγραψε στις 21:39, 15-07-13:

Τα μάτια σου όταν με κοιτούν, νοιώθω κβαντομηχανική ανωμαλία

kinky science
καπως ετσι τα nerds κλεβουν τις εντυπωσεις!

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 23:44, 23-08-13:

-Κουκλε αυτο τον καιρο εισαι ελευθερος;
-Οχι!
-Θες να αγωνιστουμε παρεα για την απελευθερωση σου;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sansa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sansa
H Sansa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Sansa Bored... έγραψε στις 23:54, 23-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
"Is that a multi-dimensional array in your pocket, or are you just happy to see me?"

"Would you like to encapsulate my object?"

"You had me at hello world."

“My love is a for loop without the increment operator— infinitive, non-terminating, and dificult to stop once it starts running.”

“You are my superclass: you define what I can do.”

“I am the field attribute in your class: I can’t exist unless you do.”

“My love for you is a constant variable: unupdatable and unchangeable.”

έτσι την πέφτουμε εμείς οι προγραμματιστές
Πλάκα πλάκα αυτά θα μου άρεσαν αν τα άκουγα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους