Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,218 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 296 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίπλωμα οδήγησης

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:30, 04-07-07:

ελα βρε κακερλακακι μου...μην αγχωνεσαι ουτε εσυ! τι ειναι αυτο που δε μπορεις με το συμπλεκτη? ειναι το πιο ευκολο, τον πατας μονο στο ξεκινημα και στην αλλαγη! αντε και λιγο, στο φρενο μη σου σβησει! τι δε μπορεις?
εγω παλι γμτ ενιωσα οτι χανω το χρονο μου σημερα που πηγα αδιαβαστη...
την αλλη φορα πρεπει να διαβασω...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:46, 04-07-07:

εγςω 3 φορες πηγα αδιαβαστη

κανω τα παντα μια χαρα εκτος απο τα ξεκινηματα μου σβηνει

κ που κ που ξεχναω φλας ο δασκαλος λεει οτι δεν συγκεντρωνομαι
κ οτι τρεχω για αυτο δεν τα προλαβενω ολα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:49, 04-07-07:

Καλο μου, δοκιμασε να πατας ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΚΑΖΙ και μετα να αφηνεις ΣΤΑΔΙΑΚΑ το συμπλεκτη. Στην τελικη, κανε χειροφρενο μεχρι να ανεβεις λιγο ψυχολογικα, να μην εχεις αγχος κλπ, και μετα νομιζω ολα θα σου φαινονται πιο ευκολα.
τι εννοεις 3 φορες αδιαβαστη?
3 φορες κοπηκες σηματα?
χμ... δε με παιρνει να μη το παρω την αλλη βδομαδα... γιατι πλησιαζει αυγουστος και θα κλεισει το υπουργειο... δε θελω να παω απο σεπτεμβρη μετα..
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:59, 04-07-07:

ναι αυτο του ειπα κ εγω γιατι θα τα ξεχασω.... 4 μερες δεν πηγα κ ειχα ξεχασει καποια πραγματα

ευκολο το εχεις να αποβαλω το ανχος... εδω ο δασκαλος κ εχει...
μου ειπε οτι ειμαι αλοκοτη τα δυσκολα τα κανω ευκολα κ τα ευκολα τα κανω δυσκολα... σημερα ειχα περισσοτερο ανχος γιατι πρωτη φορα ειμασταν απογευμα κ δεν ειχε κινηση αλλα εκει που με πηγε ειχε μονο δασκαλους με μαθητες κ ειμασταν σε φαση να περιμενω να τελειωσει η αλλη μαθητρια την οπισθογωνια για να κανω εγω να περιμενω να τελειωσει μια αλλη το παρκιν για να κανω εγω
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 19:01, 04-07-07:

αχαχαχα!!!
πολυ πλακα εχετε! σε ποια πολη εισαι καλο μου?
χμ.. με το παρκινκ και την οπισθογωνια τα καταφερνεις καλα τουλαχιστον?

μη ψαρωνεις ρε με το απογευμα... δλδ τι θα κανεις αν βρεξει η αν βγεις βραδυ?
ηρεμησε!!!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:04, 04-07-07:

στην πολη της ροδου ρε απλα εκεινη την ωρα η δουλευουν η ειναι για μπανιο η κοιμουνται στην ροδο τετεια ωρα δεν εχει κινηση κ ακριβος εκει μας πανε οι εξεταστες... για αυτο πανε ολοι εκει ναι μια χαρα παρκιν κ οπισθογωνια απλα τα φλας ξεχναω

στην ροδο θα ξαναβρεξει τον οκτωμβρη μεχρι τοτε....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 19:11, 04-07-07:

και τον οκτωβρη αν βρεξει, δεν εχει σημασια αν εσυ ΦΟΒΑΣΑΙ με κατι στο οποιο δεν εχεις ξαναοδηγησει...
εμπιστοσυνη στον εαυτο σου, βασικα... θα την αποκτησεις με την τριβη, με το περασμα του χρονου.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 16:16, 09-07-07:

όσοι απο εσάς απαντήσατε ναι, τώρα να απαντήσετε και τι δηλώνει το παρακάτω σήμα

έτσι, για να δούμε την αξιoπιστία της άδειας οδήγησης γύρω μας
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 16:20, 09-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
όσοι απο εσάς απαντήσατε ναι, τώρα να απαντήσετε και τι δηλώνει το παρακάτω σήμα

έτσι, για να δούμε την αξιoπιστία της άδειας οδήγησης γύρω μας
απαγορευετε η εισοδος σε μηχανοκινητα οχηματα που προκαλουν μολυνση υδατων νομιζω
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 16:22, 09-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
απαγορευετε η εισοδος σε μηχανοκινητα οχηματα που προκαλουν μολυνση υδατων νομιζω
ναι, περίπου
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:37, 10-07-07:

όχι ρε, "απαγορεύεται να μεταφέρετε φάλαινες με καταμαράν" λέει.
τστσττσςς... να χαρώ εγώ οδηγούς
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 13:05, 10-07-07:

Eiσαι πολύ ντου λέμε
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:30, 10-07-07:

παιδια αυτοί που είναι στον Πειραια πού δίνουν οδήγηση για μοτοσικλέτα??
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:40, 07-08-07:

Αυριο δινω
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 07:50, 07-08-07:

καλή επιτυχία και μην αγχώνεσαι, πάνω από όλα!!!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 08:13, 07-08-07:

thanks ντοο αλλα αυτο ειναι το μοναδικο πραγμα που δεν ειναι στο χερι μου
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:10, 08-08-07:

Ασχετο, αλλα σε λιγο βγαζω διπλωμα μηχανακιου....
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:47, 08-08-07:

έδωσες?
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 18:57, 08-08-07:

δεν περασα...
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 19:45, 08-08-07:

Mην αγχώνεσαι. Όταν δεν έχεις μέσο, δύσκολα το παίρνεις με την πρώτη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους