Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ευσταθία...Love or...hate?

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Θησεύς
Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε στις 22:25, 07-05-11:

Νομίζω οτι ο τίτλος τα λέει ολα..σχεδόν.Μιλάω για την τραγουδίστρια και θα ήθελα να μαθω απόψεις.Πολλοί την λατρέυουν,άλλοι τη μισούν,αλλοι αδιαφορούν και άλλοι κρίνουν τους στίχους της...Εσείς?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:30, 07-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από asterix
Νομίζω οτι ο τίτλος τα λέει ολα..σχεδόν.Μιλάω για την τραγουδίστρια και θα ήθελα να μαθω απόψεις.Πολλοί την λατρέυουν,άλλοι τη μισούν,αλλοι αδιαφορούν και άλλοι κρίνουν τους στίχους της...Εσείς?
μου αρέσει λίγο, έχει κάτι εκκεντρικό. Μου αρέσουν οι εκκεντρικές και cool γυναίκες. Δείχνει ιδιοφυής και είναι και όμορφη.

Ευσταθία

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 22:40, 07-05-11:

Χωρίς εσένα η ζωή θα είναι
ζαμπόν
δίχως λιπαρά
περιοδικά
και λόγια ντεκαφεϊνέ!

http://www.youtube.com/watch?v=bjyBB...eature=related

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:42, 07-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Χωρίς εσένα η ζωή θα είναι
ζαμπόν
δίχως λιπαρά
περιοδικά
και λόγια ντεκαφεϊνέ!

http://www.youtube.com/watch?v=bjyBB...eature=related
Ευσταθίαααα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:43, 07-05-11:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:45, 07-05-11:

την περνουσ ααρχικα για τρελη..
τωρα την παραδεχομαι ως μυαλο και στυλ γιατι εχουν μηνυματα τα τραγουδια της..
παρολο που δεν μου αρεσουν τετοια jazz μιλητα τραγουδια..

οποιον διατηρει προσωπικοτητα,αναμεσα στη σημερινη ομογενοποιηση της βιομηχανιας θεαματος του λεω μπραβο
εγω την ξερω ως την μουρλη θεολογο..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 22:49, 07-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
την περνουσ ααρχικα για τρελη..
γι'αυτό μου αρέσει. Σοβαρή τρελλή, σπάνιος χαρακτήρας. Ξέρεις τι δύσκολο είναι να είσαι σοβαρός τρελλός ;

Κρεμάστηκε ο άλλος, το στέκι μόλις έχασε ένα μέλος.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 09:18, 08-05-11:

Hate.

Αν και μου αρέσουν οι "εκκεντρικές" προσωπικότητες στην τέχνη, η συγκεκριμένη νομίζω το έχει παρακάνει με την περσόνα που έχει βγάλει προς τα έξω. Και η μουσική της δεν μου αρέσει (όχι, δεν είμαι μπουζουκόβια).

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:35, 08-05-11:

Τι νέα μόδα είναι τώρα αυτή με τα Love or Hate??? Άσκοπη, θα έλεγα...

Τέσπα, εμένα μου είναι παντελώς αδιάφορη, τίποτα ιδιαίτερο για τα δικά μου μουσικά γούστα...

Το δε στυλάκι της ακόμη πιο αδιάφορο...

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 12:25, 08-05-11:

Εκνευριστικά εκνευριστική.

Ας είναι καλά η κοπέλα...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 03:50, 15-07-11:

Το στυλ δε μου αρέσει.Παρόλα αυτά υπάρχουν τραγούδια που θα άκουγα(αν και όχι για μεγάλο διάστημα).

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Love Letters - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-11 στις 01:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους