Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,275 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω τι θα αλλάζατε;

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:23, 18-08-10:

Πολλές ανοησίες, πολλές παραλήψεις, πολλά λάθη.
Αν μπορούσα να πήγαινα πίσω και να τα άλλαζα, ίσως η ζωή μου να ήταν σήμερα διαφορετική, μπορεί όμως και όχι..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,329 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:42, 24-08-10:

Αν είχαμε τη δυνατότητα να γυρίζουμε το χρόνο πίσω και να αναιρούσαμε αποφάσεις μας, οι αποφάσεις δε θα είχαν πια μεγάλη ισχύ και βαρύτητα. Είμαι άνθρωπος που πιστεύω πολύ στη μοίρα και τις "συμπτώσεις" και συγκοιρίες. Θεωρώ οτι τίποτα δε γίνεται τυχαία και κάτι που δείχνει σαν σύμπτωση και μικρής σημασίας μπορεί να επηρεάσει τη ζωή μας. Έχω κάνει λάθη αλλά δεν πιστεύω οτι το να πάω πίσω και να τα "ξε-κάνω" θα έχει κάποιο καλό αποτέλεσμα, γιατί αυτή που είμαι σήμερα με έχουν κάνει τα λάθη αυτά και τα σωστά - έτσι κι αλλιώς όλα υποκειμενικά είναι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilakos (Βασίλης)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 483 μηνύματα.

O vassilakos Και το --> ΜΑΡΑΖΙ <-- δίχως αφορμή..... έγραψε: στις 16:05, 17-07-12:

Αν μπορουσα να παω πισω στο παρελθον (αλλα και να επιστρεψω στο παρον μετα....!!!) θα το εκανα μονο και μονο για να γνωρισω καλυτερα εναν ανθρωπο που ΠΟΛΥ εκτιμω!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:09, 17-07-12:

Αν μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω, θα διάλεγα μία συγκεκριμένη χρονιά και θα την αφιέρωνα σε κάτι διαφορετικό, θα χα πάρει άλλη απόφαση, και ναι, πιστεύω πως η ζωή μου θα ήταν διαφορετική..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε: στις 16:15, 17-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Αν είχαμε αυτή τη δυνατότητα, θα το θεωρούσατε σωστό να αναιρούσαμε ή να αλλάζαμε κάποιες ενέργειες ή καταστάσεις; Και κατά πόσον θεωρείτε ότι θα είχε πιθανώς και αρνητικές συνέπειες στη μετέπειτα ζωή μας;
Ευτυχώς δεν την έχουμε!!! Θα ήταν τρομερό να σκέφτεσαι: Αν γυριζα το χρόνο και έβγαζα από τη ζωή μου αυτό το άτομο δεν θα είχα σήμερα στη ζωή μου το άλλο άτομο..........κλπ.......
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 01:22, 18-07-12:

Αν απαντούσα πριν καιρό θα έλεγα μακάρι να γυρνούσα εκεί ,εκεί και εκεί. Να κάνω αυτό αυτό και αυτό και έτσι θα πίστευα ότι πάλι θα ήμουν ευτυχισμένη ικανοποιημένη και όλα καλά.

Αυτό δεν το θέλω και δεν το πιστεύω πλέον γιατί its my firm belief ότι ό,τι έγινε έγινε και έχω αποκομίσει πολλά από αυτά. Αν δεν γινόταν έτσι δεν θα ήμουν αυτή που είμαι σήμερα, δεν θα έπαιρνα το μάθημα μου και φυσικά δεν θα άλλαζα κακά στοιχεία του εαυτού μου .Μπορεί στην αρχή να στεναχωριόμουν να έλεγα γιατί ήρθαν έτσι αλλά το αποτέλεσμα ήταν διδακτικό και χρήσιμο.
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 01:59, 25-07-12:

Δε γυρνάει όμως όσα μακάρι κι αν πούμε ε;.. χμ!
ίσως να ναι και πιο σωστό έτσι γιατί μας αφήνει τα μαθήματά του με αυτόν τον τρόπο έτσι ώστε να μην ξανακάνουμε τα ίδια λάθη... άλλωστε ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις πως θα σου βγει η κάθε επιλογή.
Θα μπορούσα να σκεφτώ πολλά που θα άλλαζα... Σίγουρα θα αξιοποιούσα καλύτερα το χρόνο μου.Τώρα μου έρχεται στο μυαλό ότι θα απαντούσα σε ένα μήνυμα που δεν απάντησα.. τι θα χε γίνει άραγε...;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 06:17, 25-07-12:

Σ εκεινη τη μερα και μονο.6η Μαιου 2001.
Θα ειχαμε αποφυγει πολυ πονο,θυμο,δακρυα και γενικα ασχημα συναισθηματα και πραξεις,αν αλλαζε αυτο που συνεβη.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:34, 25-07-12:

Τίποτα. Ειλικρινά.
Μπορεί όταν έχω νεύρα ή δεν είμαι καλά να το σκέφτομαι και να το εύχομαι πολλές φορές, αλλά δε θα ήθελα να αλλάξω τίποτα. Δε θα' χε νόημα.
Παράθεση

giosx (Γοργίας)

Διάσημο Μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 651 μηνύματα.

O giosx Λαθρολάγνος και Πατριώτης δεν γίνεται έγραψε: στις 14:46, 25-07-12:

Οι παλιοί λέγαν: Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!! Σοφότατο...
Κι επειδή είμαστε το αποτέλεσμα των επιλογών αλλά και των παραλήψεών μας, χωρίς χρονοταξίδια δεν αλλάζει τίποτε...
Επομένως μέχρι να μπορούμε τα χρονοταξίδια, ας προσέχουμε τις επιλογές αλλά και τις παραλήψεις μας.
Επομένως είναι πάντα επίκαιρος, ο Επίκουρος με το "ΛΆΘΕ ΒΙΏΣΑΣ".
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:24, 25-07-12:

Οι παλιοί λέγαν: Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!! Σοφότατο...

στερνή μου βρώση να σε είχα κότα.

στερνή μου πτώση να σε είχα dota.

μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω..
βούρλα παπαχρήστου μη μασάς για το σχόλιο στο τουίτερ.
Είμαστε μαζί σου.

Καλύτερα να πηδάς παρά να μιλάς.
Μακάρι να μπορούσες να γυρίσεις το χρόνο πίσω.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,393 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 15:48, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Δεσμώτης
βούρλα παπαχρήστου μη μασάς για το σχόλιο στο τουίτερ.
Είμαστε μαζί σου.
όχι ρε συ την αποκλείσανε από τους Ολυμπιακούς.
ποιος; ο πουστοκούβελος και η παρέα του...
αφού ζήτησε συγνώμη το κορίτσι
σκατουποκριτές
αυτοί που διαλύσανε την Ελλάδα
μας παριστάνουν τους ηθικοδιδάσκαλους
ντροπή ρε!

βούλα σ' αγαπάμε!
μπα όχι το παίρνω πίσω
όλο repeat στον κασιδιάρη ε;
χαμούρα....

υ/γ: σοβαρά τώρα δεν συμφωνώ με τον αποκλεισμό της κι ας είναι χρυσή αυγή
Παράθεση

giosx (Γοργίας)

Διάσημο Μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 651 μηνύματα.

O giosx Λαθρολάγνος και Πατριώτης δεν γίνεται έγραψε: στις 16:13, 25-07-12:

masturbation goes cloud
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε: στις 17:48, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
βούλα σ' αγαπάμε!
μπα όχι το παίρνω πίσω
όλο repeat στον κασιδιάρη ε;
χαμούρα....

υ/γ: σοβαρά τώρα δεν συμφωνώ με τον αποκλεισμό της κι ας είναι χρυσή αυγή
ε όχι και repeat
retweet ντε(αν και είναι ίδια η σημασία προφανώς)

ούτε εγώ συμφωνώ με τον αποκλεισμό
Πώς και δεν άνοιξαν θέμα εδώ;
Δε το μάθανε ή απλά όλοι έχουν τουίτερ;
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:29, 22-08-12:

Αχ και μην αρχίσετε τα κλασσικά ''τίποτα. τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι''
Όλοι θέλετε για κάποιο λόγο να γυρίσετε το χρόνο πίσω.
Για συναισθηματικούς,επαγγελματικούς και άλλους λόγους.
Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε: στις 23:53, 22-08-12:

Θα ήθελα να είχα αξιολογήσει καλύτερα καποιους ανθρωπους που πέρασαν καποια στιγμη απο τη ζωή μου.
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 23:57, 22-08-12:

θα ηθελα να ειχα γνωρισει καποιους ανθρωπους νωριτερα
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:05, 23-08-12:

Θα έπερνα το πειρατικό καράβι πλειμομπιλ αντί για το κάστρο.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε: στις 00:21, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Θα έπερνα το πειρατικό καράβι πλειμομπιλ αντί για το κάστρο.
λειτουργει καταλυτικα ακομα και τωρα αυτη σου η αποφαση...
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:23, 23-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
λειτουργει καταλυτικα ακομα και τωρα αυτη σου η αποφαση...
με έχει καθορίσει ως άνθρωπο μπορώ να πω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, Pazuzu., Ωρορα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους