Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,471 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 553 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα όμορφα βουνά...

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 18:21, 13-07-07:

Όπου πάω καίγεται ρε γμτ. Μία η Πάρνηθα που λάτρευα, μία η Σκιάθος, το μόνο που μ΄νει είναι να καούν η Κάντζα, οι Παξοί και οι Μαλάδες...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 14:24, 16-07-07:

Και ναι κυρίες και κύριοι, για άλλη μια χρονιά, στο κέντρο του ενδιαφέροντος βρίσκεται ο Καρέας, και ο Υμηττός κατ' επέκταση! Για περάστε, για περάστε, άλλος για τα καμμένααααα;!

Τουλάχιστον έχουν έρθει πυροσβεστικά, και μόλις άκουσα και ένα αεροπλάνο να περνάει από πάνω.. Αν και φυσάει τόσο άσχημα εδώ πάνω, να δω τι θα καταφέρουν..

Ελλάδα, η χώρα της ξεφτίλας, αναμφισβήτητα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:49, 16-07-07:

Πάντως πρέπει να έχουν σπεύσει πολλά... Εδώ (ΕΜΠ) γίνεται χαμός από αεροπλάνα που περνάνε κυριολεκτικά πάνω από το κεφάλι μας... Μακάρι να το προλάβουνε ρε γμτ αν και με τον καπνό που βλέπουμε από δω δεν τα βλέπω ευοίωνα τα πράγματα...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 14:51, 16-07-07:

..κάποιος δεν ήθελε να γράψει εξετάσεις μάλλον..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 21:47, 16-07-07:

Εχει ενα δεντρακι εξω απ'το σπιτι μου κι εχω αρχισει να ανησυχω σοβαρα:X
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 21:52, 16-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Εχει ενα δεντρακι εξω απ'το σπιτι μου κι εχω αρχισει να ανησυχω σοβαρα:X
Σου προτείνω νυχτερινή περιπολία ....
Ε ρε που καταντήσαμε ....
Άτιμοι οικοπεδοφάγοι και παραθυράκια κράτους
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 02:22, 17-07-07:

Πανέμορφη φωτογραφία από το καλό μου πρόβατο

Ο ίδιο γράφει:

η φωτογραφία τραβήχτηκε την Κυριακή το απόγευμα στην συγκέντρωση μπροστά στην Βουλή για την Πάρνηθα.

όπως βλέπετε ο εύζωνας έχει βουρκώσει.

αναρωτιέμαι: ...έχει συγκινηθεί για την Πάρνηθα; έχει συγκινηθεί γιατί είδε τόσο κόσμο μαζεμένο; ...πάντως έχει συγκινηθεί.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  CRYING_GAME.jpg
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  214,0 KB  
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 07:07, 17-07-07:

ΠΑΛΙ αεροπλανο ακουω. ΤΩΡΑ, ΤΩΡΑ!!!
παλι επιασε??
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 07:12, 17-07-07:

Και εγώ ακούω αεροπλάνα Αλλά δεν νομίζω να ξαναέπιασε.. πρέπει να είναι για προληπτικούς λόγους..
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 07:14, 17-07-07:

εμεις πρεπει να μενουμε κοντα ε?
οντως... ελπιζω να ειναι μονο για προληπτικους λογους..
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka έγραψε: στις 07:16, 17-07-07:

Αν μπορείς, άνοιξε τηλεόραση, αν έχει συμβεί οτιδήποτε θα το πουν, εγώ φεύγω, γράφω!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 19:21, 17-07-07:

πατημα χαλανδριου λεει φωτια!

γιωργο? under? τι ξερετε?
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 19:32, 17-07-07:

96 φωτιές λέει από χθες, τι γίνεται ρε σεις... Και άκουσα τις προάλλες ότι από τη μεταπολίτευση και μετά αναδασώνεται μόνο 1 στα 11 καμμένα στρέμματα δάσους. Άιντε να δούμε τι θα γίνει πάλι...
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 19:37, 17-07-07:

εγω παλι ακουσα οτι υπαρχουν τιτλοι ιδιοκησιας στα καμενα!

καποιοι ανηκουν σε κατασκευαστικες και καποιοι σε ΙΔΙΩΤΕΣ!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 19:38, 17-07-07:

ΤΕΛΕΙΑ, να αλλαξει λιγο παραστασεις μωρε... εκεινη η κυρια απο την εκαλη... που το σπιτι της ηταν σουπερ λουξ και ετοιμαζομουν να ζητησω με τις μεγαλες ζεστες ζακετακι για να σταθω βραδυ στην αυλη της...
που ανακουφιστηκε που το καζινο καταφεραν να μην καει...

καλο ε?

να δειτε ΠΟΣΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ!!!
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:17, 18-07-07:

Ήθελα να 'ξερα μυαλό δεν έχουν; Κι αν τους ίδιους δεν τους νοιάζει γιατί τα έχουν τσεπώσει χοντρά, τα παιδιά τους δεν τα σκέφτονται; Τα εγγόνια τους; Αυτά που θα ζήσουν; Σε άλλο πλανήτη;

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 06:50, 18-07-07:

δεν εχω λογια να γραψω... με τι καρδια το κανουν αυτο?
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 10:22, 18-07-07:

Απελπισια με πιανει..
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:35, 18-07-07:

Υπάρχει μέρος που να μην έχει καεί φέτος; :mad17:
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:57, 18-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
πατημα χαλανδριου λεει φωτια!

γιωργο? under? τι ξερετε?
Στο Πάτημα Βριλλησίων συγκεκριμένα, επί της Λ. Πεντέλης. Τέθηκε υπό έλεγχο, άκουσα.

Όπως επίσης κι άκουσα τις σειρήνες που βούιζαν από το βράδυ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια