Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,281 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διευθυντική καρέκλα για το γραφείο

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:32, 25-05-11:

Μιας και η καρέκλα μου, κοντεύει να διαλυθεί από τα χρόνια χρήσης, (και τα κιλά μου) αποφάσισα να αγοράσω μια νέα.

Τι θέλω:

Να είναι διευθυντική. Όχι εκείνες με τα υφασματάκια για τα παιδικά γραφεία. Τη θέλω δερμάτινη (τεχνητό δέρμα δεκτό), με πολύ ψηλή πλάτη να φτάνει τουλάχιστον τον αυχένα μου. Επίσης να έχει γερό άξονα/πόδια και μηχανισμό ξάπλας για καμια ταινία.

Τιμή ως μια 200αρα ευρώ.

ΥΓ: Πολύ σημαντική η ψηλή πλάτη, γιατί ειμαι 1.83 και βρίσκω όλο κάτι κοντόπλατες...

Θενξ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 17:09, 25-05-11:

164.00 ευρώ

πηγή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 17:53, 25-05-11:

Εμείς στο γραφείο έχουμε αυτήν. Αγκαλιάζει το σώμα και είναι πολύ άνετη. Τώρα για τιμή.
Εδώ: http://www.epiploxaniotakis.gr/proio...&pop=0&lang=el την έχουν 135.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους