Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

MIO GPS P550

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:03, 03-07-07:

Σκέφτομαι σε λίγο καιρό να αγοράσω PDA με δυνατότητα GPS.'Εβαλα στο μάτι αυτό:
http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...oduct=8 90634

Είναι καλό;
Γενικά ένα PDA θέλω να έχει wi-fi ,gps και επεξεργαστή που να μου σηκώνει και τις ποιο απαιτητικές εφαρμογές.
Άν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο παρακαλώ να μην ξεπερνά τα 400 ευρώ.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:12, 03-07-07:

Οι samsung cpu ενώ έχουν φοβερή απόδοση στην τιμή δεν είναι οι καλλίτεροι επεξεργαστές. Αν θέλεις τον καλλίτερο επεξεργαστή κοιτά κάτι σε intel.

Όμως στα 400 ευρώ βρίσκεις πολύ δύσκολα κάτι καλλίτερο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:21, 03-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Οι samsung cpu ενώ έχουν φοβερή απόδοση στην τιμή δεν είναι οι καλλίτεροι επεξεργαστές. Αν θέλεις τον καλλίτερο επεξεργαστή κοιτά κάτι σε intel.

Όμως στα 400 ευρώ βρίσκεις πολύ δύσκολα κάτι καλλίτερο.
Θες να μου πεις ότι για 400 ευρώ αυτο το PDA ειναι η καλυτερη λύση;
Αν πάμε σε κάτι ποιο ακριβό ποια μάρκα μου προτείνεις;
Έχω ακούσει ότι η HTC ειναι κορυφαία κατασκευάστρια PDA.Nα την προτιμήσω;

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:36, 03-07-07:

Αν μπορείς να αυξήσεις το budget τότε οι επιλογές αυξάνονται.

Αν και έχω σταματήσει να προσέχω τόσο πολύ τις νέες συσκευές, έχω ακούσει ότι το MiTAC Mio A701i. Μπορείς να το βρεις στο play247 . Και γενικά αν κοιτάξω τα χαρακτηριστικά μοιάζει πολύ καλό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους