Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,212 μηνύματα σε 74,658 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μούδιασμα

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Χαμόγελο
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Χαμόγελο έγραψε στις 05:57, 04-07-07:

Τις τελευταίες 4-5 μέρες έχω έντονο μούδιασμα στο χέρι από τον ώμο μέχρι τα δάκτυλα χωρίς ιδιαίτερο πόνο. Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα μπάνια στη θάλασσα που τους έδωσα και κατάλαβαν, τα μπες-βγες από το air condition στον καύσωνα κλπ; Τι μπορεί να είναι; Δεν με ανησυχεί γενικά απλά είδα το φόρουμ και είπα να ρωτήσω. Θα έπρεπε να με ανησυχεί;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 07:09, 04-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστινάκι
Τις τελευταίες 4-5 μέρες έχω έντονο μούδιασμα στο χέρι από τον ώμο μέχρι τα δάκτυλα χωρίς ιδιαίτερο πόνο. Υπάρχει περίπτωση να φταίνε τα μπάνια στη θάλασσα που τους έδωσα και κατάλαβαν, τα μπες-βγες από το air condition στον καύσωνα κλπ; Τι μπορεί να είναι; Δεν με ανησυχεί γενικά απλά είδα το φόρουμ και είπα να ρωτήσω. Θα έπρεπε να με ανησυχεί;
στο ενα χερι το χεις αυτο;
απ το αιρκοντισιον θα ναι και την αποτομη αλλαγη θερμοκρασιας...
αν επιμεινει παντως ειμαι της αποψης να δεις ορθοπεδικο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 07:55, 04-07-07:

δε θέλω να σε τρομάξω αλλά εμένα θα με ανησυχούσε...
κάποιες φορές η καρδιά δίνει σήμα με μούδιασμα στο χέρι και στην ωμοπλάτη...
εφόσον είναι μέρες όπως λες, καλύτερα να το κοιτάξεις πιο υπεύθυνα....
Το ότι είσαι νεαρή στην ηλικία δεν σημαίνει πάντα ότι δεν τρέχει τίποτα...

Επιπλέον.... πως είναι δυνατόν ρε συ να έχεις μέρες, όχι ώρες, ένα σύμπτωμα και να μην σε ανησυχεί? Εγώ θα τρελαινόμουν!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 07:57, 04-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
δε θέλω να σε τρομάξω αλλά εμένα θα με ανησυχούσε...
κάποιες φορές η καρδιά δίνει σήμα με μούδιασμα στο χέρι και στην ωμοπλάτη...
εφόσον είναι μέρες όπως λες, καλύτερα να το κοιτάξεις πιο υπεύθυνα....

Το ότι είσαι νεαρή στην ηλικία δεν σημαίνει πάντα ότι δεν τρέχει τίποτα...

Επιπλέον.... πως είναι δυνατόν ρε συ να έχεις μέρες, όχι ώρες, ένα σύμπτωμα και να μην σε ανησυχεί? Εγώ θα τρελαινόμουν!
Ειδικά αν είναι το αριστερό χέρι απ' όσο ξέρω..

Παράθεση

kristalia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kristalia
H kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H kristalia έγραψε στις 08:19, 04-07-07:

Για κοίτα και για αυχενικό ..... Πάντως να πάς σε γιατρό

Παράθεση

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Χαμόγελο έγραψε στις 18:12, 04-07-07:

Ωχ το αριστερό χέρι είναι. Δεν ξέρω, όσο μπορώ να το δουλεύω δεν ανησυχούσα, αλλά ακούγονται τρομακτικά όλα αυτά. Από την άλλη μην γίνομαι και υποχόνδρια

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 19:53, 04-07-07:

ε πανε στο γιατρο βρε κοπελα μου να το δεις
μην αφηνεις τπτ ετσι... ειναι πολυ υπουλες οι ασθενειες

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 20:03, 04-07-07:

Βασικά Χριστινάκι είχα και γω αντίστοιχο πρόβλημα πριν λίγους μήνες. Μούδιαζαν τα χέρια μου από τους αγκώνες ως τα δάχτυλα. Αρχικά σκέφτηκα οτι είναι από τη στάση στον υπολογιστή. Δεδομένου οτι είμαι μπροστά σε ένα pc 16 ώρες το 24ωρο θεώρησα δεδομένο οτι ίσως έφταιγε αυτό. Τα χέρια μου όμως μούδιαζαν ανεξάρτητα από το αν καθόμουν στον υπολογιστή ή οχι...καμιά φορά μούδιαζαν και όταν κοιμόμουν.. έτσι σκέφτηκα ότι μπορεί να σχετίζεται με την καρδιά το κυκλοφοριακό κτλ
μια μέρα αποφάσισα να αλλάξω καρέκλα στη δουλειά και τα χέρια μου δεν ακουμπούσαν πουθενά.. παραμόνο από την παλάμη ως τα δάχτυλα στο πληκτρολόγιο και αμέσως πέρασαν

μήπως συμβαίνει κάτι αντίστοιχο και σε σένα;

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 23:27, 04-07-07:

Συμφωνώ με προλαλήσασα. Είχα κι εγώ ένα μούδιασμα για μέρες στο αριστερό χέρι, μετά από πίεση φίλων πήγα στο γιατρό, ο οποίος με έβρισε, μου έκανε ένα καρδιογράφημα, για πλάκα όπως είπε και μου είπε να κοιτάξω πια συνήθεια μου με καταπιέζει. Είχα κι εγώ την ίδια πάθηση με NINJAKI!!!

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 01:52, 05-07-07:

Καλώς ή κακώς θα πρέπει να πάς σε ένα γιατρό.. Έχει τύχει να έρθει κοπέλα στο νοσοκομείο με μούδιασμα στο χέρι και δεν είχε τίποτα... Από την άλλη όμως έχει τύχει ένα απλό μούδιασμα να σημαίνει πολλά... Η πρόληψη είναι οτι καλύτερο κ κατα την γνώμη μου καλά θα κάνεις να απευθυνθείς σε κάποιο γιατρό...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 07:49, 05-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από edad_nueva
Συμφωνώ με προλαλήσασα. Είχα κι εγώ ένα μούδιασμα για μέρες στο αριστερό χέρι, μετά από πίεση φίλων πήγα στο γιατρό, ο οποίος με έβρισε, μου έκανε ένα καρδιογράφημα, για πλάκα όπως είπε και μου είπε να κοιτάξω πια συνήθεια μου με καταπιέζει. Είχα κι εγώ την ίδια πάθηση με NINJAKI!!!
κάπως έτσι "έβρισε" ένας άλλος γιατρός τον ξάδερφο μου 29 ετών που του παραπονέθηκε, κι ο ξάδερφος μου την επόμενη μέρα πέθανε από εμβολή μιας που αυτός ο γιατρός δεν είχε μπει στον κόπο να του κάνει τις προβλεπόμενες εξετάσεις ούτε για "πλάκα"

Παράθεση

mary17ath

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mary17ath
H mary17ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H mary17ath έγραψε στις 11:51, 05-07-07:

Λοιπόν, από προσωπική εμπειρία δική μου σου λέω να πας αμέσως στο γιατρό! Πριν δύο χρόνια είχε μουδιάσει και εμένα το αριστερό μου χέρι όπως ακριβώς και σε σένα. Κράτησε 1 μήνα και... Πήγα στο γιατρό και έκανα εξετάσεις (ηλεκτρομυογράφημα) για τυχόν αυχενικό ή σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα. Τελικά είχα το δεύτερο, το οποίο το παθαίνεις αν χρησιμοποιείς πολύ τον υπολογιστή κ.τλ. Πήρα κάτι βιταμινούλες και ξεμούδιασε, έπρεπε να ξαναπάω στη γιατρό, αλλά το άφησα, εφόσον πέρασε-πέρασε (όχι το περνά αυτό το σύνδρομο, κάποια στιγμή θέλει επέμβαση) είπα. Μετά από μισό χρόνο, μούδιασαν και τα πόδια μου, δεν πήγα να το κοιτάξω και μετά από ένα χρόνο έχασα την όραση στο αριστερό μου μάτι. Τότε είναι που πήγα με χίλια και μετά από αρκετή ταλαιπωρία μου διέγνωσαν ΣΚΠ (σκλήρυνση κατά πλάκας), το μούδιασμα στο χέρι μπορεί να ήταν από αυτό μου είπαν και όχι από το σύνδρομο. Δε σου λέω ότι έχει σκλήρυνση, απλά σου εκθέτω την ιστορία μου για να δεις ότι δεν παίζουν με τα μουδιάσματα, μπορεί να είναι κάτι απλό, μπορεί και όχι. Γρήγορα στο γιατρό!

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε στις 11:56, 05-07-07:

Παράθεση

Χαμόγελο (Χριστίνα)

Νεοφερμένος

H Χαμόγελο έγραψε στις 12:56, 05-07-07:

Ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά αν και με τόσα που άκουσα κι εδώ στο φόρουμ και από άλλους έξω ανησυχώ λίγο. Είναι πολλές οι προτροπές οπότε θα το κανονίσω να πάω σήμερα. (Σε τι γιατρό πάνε για τέτοιο θέμα

Παράθεση

mary17ath

Νεοφερμένος

H mary17ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H mary17ath έγραψε στις 13:03, 05-07-07:

Εγώ είχα πάει σε ορθοπεδικό, αλλά με είχε παραπέμψει σε νευρολόγο για το ηλεκτρομυογράφημα και μετά συνεδρίασαν και οι δύο (γιατί τύχαινε να είναι στο ίδιο κτίριο) για το πόρισμα. Μπορείς να πας σε ορθοπεδικό και να σε παραπέμψει, αλλά αν έχει και μερικά "νευρικά" πονάκια- κάτι σαν κράμπες ενοχλητικές, τότε καλύτερα σε νευρολόγο εξαρχής.

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 14:46, 05-07-07:

Βρε ΚΕ, δε διαφωνώ και η ιστορία του συγγενή σου είναι τραγική, απλά υποστήριξα την ψυχραιμία σε τέτοια θέματα, τίποτα παραπάνω!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:50, 05-07-07:

Ψυχραιμία πάνω απ όλα και φυσικά!
Αναισθησία όμως όχι

δεν είχα και δεν έχω πρόθεση να τρομάξω κανέναν....
όμως γενικά το "έλα μωρέ δε θα είναι σοβαρό" δεν το υποστηρίζω

αυτό που έγραψα για τον ξάδερφο μου σε σχέση με σένα, δεν το έγραψα για σένα προσωπικά
απλά... περίπτωση με περίπτωση αλλάζει... και δεν ξέρουμε ποτέ πότε θα είμαστε εμείς η ατυχής περίπτωση... η εξαίρεση που θα επιβεβαιώνει τον κανόνα... δεν ξέρουμε ποτέ, πότε το 1% πιθανότητα που ισχύει για τους άλλους, για μας θα γίνει 100%

Παράθεση

mary17ath

Νεοφερμένος

H mary17ath έγραψε στις 15:18, 05-07-07:

Υπάρχουν όμως κάτι ηλίθιοι γιατροί (συγγνώμη για τον υβριστικό επιθετικό προσδιορισμό) που επειδή βλέπουν κάποιον νέο δεν δίνουν σημασία. Και εγώ με το χέρι μου είχα πάει σε 3 διαφορετικούς, εκ των οποίων οι δύο μου είπαν "έλα μωρέ τι μπορεί να έχεις εσύ 18 χρονών παιδάκι; Μπορεί να το πλάκωσες στον ύπνο σου." Γι' αυτό καλό θα είναι να παίρνουμε και δεύτερη και τρίτη γνώμη για οποιοδήποτε ιατρικό θέμα μας προκύψει.

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 18:24, 05-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από mary17ath
Λοιπόν, από προσωπική εμπειρία δική μου σου λέω να πας αμέσως στο γιατρό! Πριν δύο χρόνια είχε μουδιάσει και εμένα το αριστερό μου χέρι όπως ακριβώς και σε σένα. Κράτησε 1 μήνα και... Πήγα στο γιατρό και έκανα εξετάσεις (ηλεκτρομυογράφημα) για τυχόν αυχενικό ή σύνδρομο του καρπιαίου σωλήνα. Τελικά είχα το δεύτερο, το οποίο το παθαίνεις αν χρησιμοποιείς πολύ τον υπολογιστή κ.τλ. Πήρα κάτι βιταμινούλες και ξεμούδιασε, έπρεπε να ξαναπάω στη γιατρό, αλλά το άφησα, εφόσον πέρασε-πέρασε (όχι το περνά αυτό το σύνδρομο, κάποια στιγμή θέλει επέμβαση) είπα. Μετά από μισό χρόνο, μούδιασαν και τα πόδια μου, δεν πήγα να το κοιτάξω και μετά από ένα χρόνο έχασα την όραση στο αριστερό μου μάτι. Τότε είναι που πήγα με χίλια και μετά από αρκετή ταλαιπωρία μου διέγνωσαν ΣΚΠ (σκλήρυνση κατά πλάκας), το μούδιασμα στο χέρι μπορεί να ήταν από αυτό μου είπαν και όχι από το σύνδρομο. Δε σου λέω ότι έχει σκλήρυνση, απλά σου εκθέτω την ιστορία μου για να δεις ότι δεν παίζουν με τα μουδιάσματα, μπορεί να είναι κάτι απλό, μπορεί και όχι. Γρήγορα στο γιατρό!

Παράθεση

mary17ath

Νεοφερμένος

H mary17ath έγραψε στις 19:01, 05-07-07:

Βρε προς τι το κλάμα κάτω από το μήνυμά μου; Η ζωή είναι ωραία και θέλει καλοπέραση και γέλιο! Ας μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν και χειρότερα .
Καλό καλοκαίρι να έχουμε όλοι μας!

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε στις 20:55, 05-07-07:

U are right

Παράθεση

dimokidis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimokidis
Ο dimokidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O dimokidis έγραψε στις 01:26, 14-08-07:

Είναι μεν λίγο αργά αλλά επειδή θα το διαβάσει και άλλος κόσμος πάμε σε γενικό ιατρό ή παθολόγο.
Αυτοί θα κάνουν την ΄διάγνωση ή την διαφορική διάγνωση και ή θα μας δώσουν θεραπεία ή θα μας στείλουν στον ειδικό που χρειάζεται. Σταματήστε να βγάζεται διαγνώσεις και να πηγαίνεται σε οποιον ιατρο σας αρέσει για τον α ή β λόγο. Πάντα αυτή είναι η σειρά οσο παράξενο και αν ακούγεται.
Το χέρι που πονά ή μουδιάζει μπορεί να είναι ενα σωρό πράγματα. Ενα μούδιασμα στο πόδι μπορεί να είναι απο εμβολή και προβλήματα στον εγκέφαλο μέχρι αναιμία και αγχος και ενα σωρό άλλα. Το ίδιο και κάθε σύμπτωμα. Είναι το μεγαλύτερο λάθος που κάνουν οι ασθενείς στην εποχή μας. (Μετά απο την αυτοθεραπεία βλέπε πονά λαιμός ή βήχω πάω στο φαρμακείο )Μπορεί να χαθεί πολύτιμος χρόνος ή και να καλυφθεί η πραγματική αιτία μιας ασθένειας και να παραμεληθεί με ολέθρια αποτελέσματα γιατι πολύ απλά ο ειδικός δεν είχε εκπαιδευτεί γιαυτήν (δεν ηταν στο αντικειμενό του ) . Εκπαιδευμένοι γιαυτό (αυτή στην ουσία είναι η ειδικοτητά τους) είναι οι γενικοί ιατροί και οι παθολόγοι.

Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη commie
H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε στις 02:57, 05-04-08:

όταν έχεις έλλειψη μαγνησίου μουδιάζεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ANASTASIAP (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ANASTASIAP
H ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ANASTASIAP έγραψε στις 10:27, 15-04-08:

Παιδιά καλημέρα....
Είμαι καινούργια στο site... έχω σκλήρυνση εδώ και δύο χρόνια. Τώρα είμαι 30 χρονών. Γενικά έχω μουδιάσματα στα άκρα.. Εδώ όμως και δύο μέρες έχει μουδιάσει η δεξιά πλευρά του προσώπου μου και με έχει τρομάξει λίγο.
Ξέρει κανείς κάτι γι' αυτό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 15-04-08 στις 13:02. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία!
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 10:32, 15-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από ANASTASIAP
Παιδιά καλημέρα....
Είμαι καινούργια στο site... έχω σκλήρυνση εδώ και δύο χρόνια. Τώρα είμαι 30 χρονών. Γενικά έχω μουδιάσματα στα άκρα.. Εδώ όμως και δύο μέρες έχει μουδιάσει η δεξιά πλευρά του προσώπου μου και με έχει τρομάξει λίγο.
Ξέρει κανείς κάτι γι' αυτό;
Δέν έχω λόγια κοπέλα μου...
Κουράγιο...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 16-04-08 στις 13:21. Αιτία: πεζοποίηση κεφαλαίων στο quote
Παράθεση

ANASTASIAP (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ANASTASIAP
H ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ANASTASIAP έγραψε στις 11:49, 15-04-08:

Thanks !!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 16-04-08 στις 13:22. Αιτία: πεζοποίηση κεφαλαίων
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 11:56, 15-04-08:

Τίποτα να είσαι καλά, υπομονή θέλει και πολύ δύναμη για να το αντιμετωπίσεις αυτό!
Καλύτερα να απευθυνθείς σε έναν γιατρό για αυτό το μούδιασμα του προσώπου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 16-04-08 στις 13:22. Αιτία: πεζοποίηση κεφαλαίων στο quote
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους