Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δημοσίευση φωτογραφιών στο Διαδίκτυο

Δημοσιεύετε προσωπικά σας στοιχεία στο διαδίκτυο & πώς το αντιμετωπίζετε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 51)
Δημοσιεύω και δεν φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί κάτι άσχημο
4
7,84%
Δημοσιεύω αλλά με προσοχή και διατηρώ επιφυλάξεις
27
52,94%
Δεν δημοσιεύω χωρίς όμως να έχω συγκεκριμένο λόγο, δεν έτυχε
3
5,88%
Δεν δημοσιεύω γιατί έχω επιφυλάξεις / φοβάμαι
15
29,41%
Δε με έχει απασχολήσει το θέμα
2
3,92%

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 08:56, 09-12-12:

Βέβαια φρίκαρα λίγο με αυτό που είπε ο Άγγελος.
Ρε Άγγελε, συλλογή κάνεις με τις φώτο μας;
οχι,,των κοριτσιων που συμπαθησα κρατησα,οπως τη δικια σου,οχι οτι τις βλεπω μετα βασικα,,
σαν μηχανικη κινηση ειναι

μην ανησυχεις,,δεν ειμαι ο σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι,,ρωτα τον παναγιωτη και τον πατρεα που με ξερουν και απο κοντα

τελικα δεν ειμαστε για να ανοιχτουμε εδω μεσα..

φοβος υπαρχει..

δεν πειραζει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:36. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 10:45, 09-12-12:

Όχι ρε Άγγελε δεν είναι ακριβώς φόβος βασικά, απλά μου φάνηκε πολύ περίεργο.
Δε μπορώ να καταλάβω το λόγο που το κάνεις....
Τεσπα, άντε πολύ οφφ είμαστε από χθες. :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:36. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 10:58, 09-12-12:

δεν μιλησα εναντιον σου..
αλλα για την γκρινια που βγηκε εδω μεσα με τις φωτο
εσυ μια χαρα κοπελα φαινεσαι

αλλα δυστυχως εισαι θεσσαλονικη και ειναι δυσκολο να γνωριστουμε απο κοντα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,275 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:24, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Όχι ρε Άγγελε δεν είναι ακριβώς φόβος βασικά, απλά μου φάνηκε πολύ περίεργο.
Δε μπορώ να καταλάβω το λόγο που το κάνεις....
Τεσπα, άντε πολύ οφφ είμαστε από χθες. :/
Περίεργο σου φαίνεται; Αφού το έκανε ο Άγγελος που είναι από τα πιο αθώα παιδιά εδώ μέσα, φαντάσου τι γίνεται.

Τέλος πάντων, ας με πείτε όπως θέλετε, εγώ έχω καθαρή τη συνείδησή μου οτι μπορεί έστω κι ένα μωρό να το απέτρεψα από το να βάλει φωτό.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 11:27, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Περίεργο σου φαίνεται; Αφού το έκανε ο Άγγελος που είναι από τα πιο αθώα παιδιά εδώ μέσα, φαντάσου τι γίνεται.

Τέλος πάντων, ας με πείτε όπως θέλετε, εγώ έχω καθαρή τη συνείδησή μου οτι μπορεί έστω κι ένα μωρό να το απέτρεψα από το να βάλει φωτό.
Μάλλον δεν έχεις δεί το αντίστοιχο θέμα στο iSchool...

p.s. Νομίζω το "μωρό" κινδυνεύει" περισσότερο απο το Facebook,παρά το e-steki.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,275 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:29, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Μάλλον δεν έχεις δεί το αντίστοιχο θέμα στο iSchool...

p.s. Νομίζω το "μωρό" κινδυνεύει" περισσότερο απο το Facebook,παρά το e-steki.
Δώσε λίνκ.

Τουλάχιστον στο facebook μπορείς να ελπίζεις οτι θα βάλει τη φωτό του το μωρό να το βλέπουν οι φίλοι του....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:37. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:31, 09-12-12:

εδω οι περισσοτεροι στα φορουμ και εδω δεν βαζουν ουτε καν το μικρο τους ονομα
ποσο μαλλον για φωτο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 10-12-12 στις 21:47. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 11:50, 09-12-12:

Περίεργο από την άποψη ότι μου εξήγησε τον λόγο και εγώ δεν τον κατάλαβα
Αλλά και πάλι σιγά τη φώτο,εγώ και το μουσείο του Πικάσου στην Ισπανία,άάάντε και κάτι Ισπανοί από πίσω και κάτι τουρίστες.Τι μπορώ να πάθω από αυτό δηλαδή;
Αυτό που προσπαθώ να σου εξηγήσω είναι ότι η φωτογραφία από μόνη της δεν μπορεί να προκαλέσει τίποτα, αλλά σε συνδυασμό με πληροφορίες μπορεί.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:49. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 11:56, 09-12-12:

Ρε παιδιά διάβασα το θέμα και είναι μαλακία τώρα να τσακώνεστε για μια φωτό!!!
Άμα θέλει κάποιος να τη βάλει ας τη βάλει!
Η Χιμέλα έχει δίκιο κατά τη γνώμη μου!
Όμως δεν μπορώ να δώσω άδικο και στους υπόλοιπους! Όταν το ανήλικο αποφασίζει να φτιάξει ολόκληρο facebook ποζάροντας , με την profile pic να δίνει πρόσβαση με 1.000.000.000 χρήστες , η ανάρτηση εδώ είναι απλά πταίσμα!!

Εγώ το λέω δεν βάζω, δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω! Καλύτερα να μην απαντήσεις καν στο συγκεκριμένο θέμα, ώστε να μην μπεις στη διαδικασία να βάλεις φωτό ή να προσπαθείς να το παίξεις κουλ τσιγκλόντας άλλα μέλη.

Ας μην ξεχνάμε το ότι δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι δεν βάζουν ως nicks ούτε τα ονοματα τους!! Ο περισσότερος κόσμος θέλει να μείνει στην ανωνυμία!! Εδώ υπάρχουν και μέλη που έχουν 2και3 λογαριασμούς... και θα κολλήσουμε σε μια φωτό??
Μην κολλάτε και μην κάνετε επίθεση σε απόψεις όπως της Χιμέλα!!! Μπορεί να διατυπώνει την άποψη της με τον λάθος τρόπο, αλλά όλοι ξέρετε ότι έναν ανήλικο πρέπει να τον προστατέψουμε!!

Φωτό δεν θα βάλω, είμαι κατά [για αυτό και μετά από μια κρίση υπαρξιακή που περάσα, το fb που το είχα για λίγους μήνες για να ξεχνιέμαι το διεγραψα μια και καλή]
Όμως αυτό δεν σημαίνει το ότι δεν μπορώ να προτείνω να κανονίσουμε συνάντηση! Και αυτό το θέμα είναι η καλύτερη αφορμή!
Τι καλύτερο να δούμε τις φάτσες μας από κοντά! Και μην ακούσω το ότι δεν υπάρχει χρόνος!!!
Έρχονται Χριστούγεννα, οπότε έρχονται άδειες και ούτως οι άλλως οι μισοί απο εδώ μέσα είμαστε άνεργοι!!!!!!!!!!!
Λοιπόν.... τι λέτε??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:54. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 12:16, 09-12-12:

facebook ποζάροντας , με την profile pic να δίνει πρόσβαση με 1.000.000.000 χρήστες , η ανάρτηση εδώ είναι απλά πταίσμα!!
καιριο σχολιο,,μπραβο,,τη φωτο σου δεν τη βλεπουν μονο οι φιλοι

Ας μην ξεχνάμε το ότι δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι δεν βάζουν ως nicks ούτε τα ονοματα τους!! Ο περισσότερος κόσμος θέλει να μείνει στην ανωνυμία!! Εδώ υπάρχουν και μέλη που έχουν 2και3 λογαριασμούς... και θα κολλήσουμε σε μια φωτό??
εδω ειναι το θεμα..θεμα προσωπικο σε σχεση με τον εξω κοσμο
ποιους ξερεις ποιοι δεν θελεις να σε δουν,,ή να σε ταυτισουν με καποιες αποψεις

πώς χρησιμοποιει ο καθενας το φορουμ ειναι το θεμα,,για να παρουσιασει εναν αλλο εαυτο απο αυτον που ειναι εξω τυπου διπλη ζωή ή τρολλαρισμα βγαζοντας απωθημενα ως αλλος κουκουλοφοροςπχ?ή για να δειξει απλα τον ιδιο χαρακτηρα που ειναι και στην πραγματικη ζωη αλλα μιλωντας με περισσοτερους ανθρωπους?

εγω το λεω τη φωτο την εβγαλα..αφου εγινε ασχημη κατασταση και μυρισα τετοιο φοβο και κρυψινοια εδω μεσα,,και καχυποψια,,ε,,δεν εχει νοημα δυστυχως να ειμαστε και πολυ ανοιχτοι..οποιοι ενδιαφερονται για τις φωτο -φιλοι συμπαθουντες και τρελοι θαυμαστεςας τις κατεβασαν ..

αλλα κριμα εκει που δημιουργηται μια ζεστη ατμοσφαιρα φιλικη κλπ,,κρυωσαν τα πραγματα..
φοβος..κριμα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:55. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 12:29, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa

Μην κολλάτε και μην κάνετε επίθεση σε απόψεις όπως της Χιμέλα!!! Μπορεί να διατυπώνει την άποψη της με τον λάθος τρόπο, αλλά όλοι ξέρετε ότι έναν ανήλικο πρέπει να τον προστατέψουμε!!
Δεν έχεις άδικο, η διπλωματία δεν ήταν ποτέ το φόρτε μου...

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ποιους ξερεις ποιοι δεν θελεις να σε δουν,,ή να σε ταυτισουν με καποιες αποψεις
Αυτή είναι μια καίρια διαφορά: στο φόρουμ έχεις δώσει στοιχεία για τον εαυτό σου μέσα στη σιγουριά που κρύβει η ανωνυμία. Τι γίνεται όμως όταν η ανωνυμία πάψει και το πρόσωπο παίρνει μορφή;

εγω το λεω τη φωτο την εβγαλα..αφου εγινε ασχημη κατασταση και μυρισα τετοιο φοβο και κρυψινοια εδω μεσα,,και καχυποψια,,ε,,δεν εχει νοημα δυστυχως να ειμαστε και πολυ ανοιχτοι..οποιοι ενδιαφερονται για τις φωτο -φιλοι συμπαθουντες και τρελοι θαυμαστεςας τις κατεβασαν ..

αλλα κριμα εκει που δημιουργηται μια ζεστη ατμοσφαιρα φιλικη κλπ,,κρυωσαν τα πραγματα..
φοβος..κριμα
Λυπάμαι που δημιούργησα άσχημα συναισθήματα και σας τη χάλασα, αλλά πιστεύω πολύ στην παροιμία "ο φόβος φυλάει τα έρμα". Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί, αν θα συμβεί κάτι και είναι καλύτερα να προφυλαχθείς από αυτό. Συγγνώμη και πάλι...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:55. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 13:33, 09-12-12:

Αυτή είναι μια καίρια διαφορά: στο φόρουμ έχεις δώσει στοιχεία για τον εαυτό σου μέσα στη σιγουριά που κρύβει η ανωνυμία. Τι γίνεται όμως όταν η ανωνυμία πάψει και το πρόσωπο παίρνει μορφή;
το σκεφτομαι συνεχεια

ότι εχω πει εδω μεσα..
δεν θα με ενοχλουσε ουτε θα ηταν επικινδυνο για μενα αν τα ηξερε καποιος που με βλεπει απεναντι του

τιποτα δεν ειπα εδω κρυβομενος με την ανωνυμια

εκτος απο καποια πιο αναλαφρη συμπεριφορα προς τις γυναικες του φορουμ πχ
ζωντανα θα ντρεπομουν λιγο περισσοτερο

αλλα τιποτα απο αυτα που ειπα δεν με εβαζε σε κινδυνο εκβιασμου ή τρμοκρατιας πχαν μαθαινοταν δημοσια..
γιαυτο και εβαλα τη φωτο,,γιατι δεν ειχα τιποτα να κρυψω..
γιαυτο και εβαα το ονομα μου αγγελος εξ αρχης..
γιατι ειμαι Εγω,,εδω,,οχι ενα ψευδωνυμο που κρυβομαι απο πισω,,δεν θελω να ειμαι αλλος,,
παρα αυτος που ειμαι..
τοσο απλα..

Παράθεση

Hatemost (Άρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hatemost
Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O Hatemost έγραψε στις 13:46, 09-12-12:

Πολύ κακό για το τίποτα.Όποιος θέλει βάζει,όποιος δε θέλει δε βάζει.Στην επιλογή του καθενός είναι το κατά πόσο θα ''ανοιχτεί''στο διαδίκτυο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 10-12-12 στις 21:47. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 15:03, 09-12-12:

Αντικειμενικα,η ανωνυμια στο διαδικτυο εχει ''καταργηθει'' εδω και πολυ καιρο,ειτε εχεις φωτο ειτε δεν εχεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:56. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:32, 09-12-12:

Εντάξει εμένα μου άρεσαν αυτά που είπε η Χιμέλα...

Με το δικό της τρόπο θέλει να δώσει μια συμβουλή.Δεν κατάλαβα γιατί πέσατε όλοι πάνω της να την διαψεύσετε Έχει δίκιο με αυτά που λέει, να μην τρελαθούμε τώρα, όντως το ιντερνετ μπορεί να γίνει επικίνδυνο... Αλλά από την άλλη αυτό δεν αποτρέπει όσους θέλετε να μας δείξετε πως είστε Η σύγκριση με το φβ μεν μου φαίνεται άτοπη, γιατί εδώ προσπαθούμε όλοι να μην είναι το φόρουμ ένα απλό σάιτ κοινωνικής δικτύωσης, ούτε σκοπεύουμε να το καταντήσουμε σαν αυτά τα φβ και δεν συμμαζεύετε Μπορούν να προσφερθούν πολλά εδώ- δεν μπορεί να το αρνηθεί κανένας σας - αλλά παρ'όλα αυτά δεν είναι κακό να είμαστε επιφυλακτικοί...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 09-12-12 στις 15:56. Αιτία: Η παρούσα ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Φατσο-στέκι".
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,806 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 18:33, 09-12-12:

Πάντως σχετικά με το αν είναι επικίνδυνο ή όχι να δημοσιεύει κάποιος φωτογραφίες στο διαδίκτυο, δεν υπάρχει κάποια γενική απάντηση που ισχύει για όλους. Εξαρτάται από το τι έχεις πει ή έχεις σκοπό να πεις.

πχ
Δική μου φωτό δεν πρόκειται να δείτε ποτέ, ούτε πρόκειται να έρθω ποτέ σε καμία συνάντηση, ούτε να συναντηθώ προσωπικά με καμία και με κανέναν, γιατί λόγω της πολιτικής μου έκθεσης και των αντιπαραθέσεων που αυτή προκαλεί, ξέρω μερικά άτομα που θα ήθελαν να μου κάνουν κακό, από τα οποία 8 το έχουν πει ανοιχτά (απειλές διαφόρων ειδών).

Και θα μου πείτε, «μα γιατί, irl δεν ξέρουν ότι είσαι κομμουνιστής; όλο και κάποιος ΧΑτης δε θα θέλει να σε δείρει;»
Δεν είναι το ίδιο. irl δεν κυκλοφορώ με κανένα σφυροδρέπανο στο κούτελο. Για να ξέρει κάποιος ότι είμαι ΚΚΕς, θα ξέρω και εγώ ότι είναι ΧΑτης, θα γνωριζόμαστε και θα φυλαγόμαστε αναλόγως. Είναι πολύ διαφορετική κατάσταση.

Πάντως ο καθένας έχει τη στοιχειώδη λογική να αναλάβει την ευθύνη της δημόσιας έκθεσής του. Δεν χρειάζονται ούτε κινδυνολογίες, ούτε από την άλλη πλευρά να λέγεται ότι δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:45, 09-12-12:

Himela, γλυκο και προστατευτικο μου κοριτσι. Γιατι δεν απαντας στο ερωτημα? Εσυ γιατι τοτε εχεις παει σε μεετινγ του φορουμ?

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 18:58, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Himela, γλυκο και προστατευτικο μου κοριτσι. Γιατι δεν απαντας στο ερωτημα? Εσυ γιατι τοτε εχεις παει σε μεετινγ του φορουμ?
Νομίζω οτι έχω απαντήσει οτι εγώ είμαι ενήλικη και έχω τη στοιχειώδη εμπειρία ας πούμε να προφυλάξω τον εαυτό μου. Ο λόγος όλος γίνεται για τους ανήλικες...

Αν αυτή τη συμβουλή την έδινα στην υποτιθέμενη 13χρονη αδελφή σου που θα έβαζε φωτογραφία στο ίντερνετ, θα αντιδρούσες το ίδιο ειρωνικά; Ή αντιδράμε just for the sake of this? Στην τελική εγώ είπα μια συμβουλή, αφήστε την να πέσει κάτω αν δε συμφωνείτε και όλα καλά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antonisd95

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonisd95
Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 619 μηνύματα.

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε στις 19:47, 09-12-12:

Βασικά από την στιγμή που έχετε facebook, ο οποιοσδήποτε μπορεί να βρει φωτογραφίες σας.
Να προσθέσω επίσης ότι για κάποιους είναι πιο εύκολο να σας εντοπίσουν μέσω ίντερνετ, παρά να δώσετε σημείο συνάντησης.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 20:22, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
Αντικειμενικα,η ανωνυμια στο διαδικτυο εχει ''καταργηθει'' εδω και πολυ καιρο,ειτε εχεις φωτο ειτε δεν εχεις
Αρχική Δημοσίευση από antonisd95
Βασικά από την στιγμή που έχετε facebook, ο οποιοσδήποτε μπορεί να βρει φωτογραφίες σας.
Να προσθέσω επίσης ότι για κάποιους είναι πιο εύκολο να σας εντοπίσουν μέσω ίντερνετ, παρά να δώσετε σημείο συνάντησης.
Βασικά η ανωνυμία ποτέ δεν υπήρχε, εμείς πιστεύαμε πως υπήρχε!
Βασικά ποιο facebook! Και μόνο η διεύθυνση IP, ή το gps στα κινητά Αρκούν!!!!!!!!

Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sal Paradise
Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε στις 20:32, 09-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
Βασικά η ανωνυμία ποτέ δεν υπήρχε, εμείς πιστεύαμε πως υπήρχε!
Βασικά ποιο facebook! Και μόνο η διεύθυνση IP, ή το gps στα κινητά Αρκούν!!!!!!!!
βασικα...και μονο που κατοικεις στον πλανητη π λεγεται Γη...δεν εισαι ανωνυμος!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 09:52, 10-12-12:

Δική μου φωτό δεν πρόκειται να δείτε ποτέ, ούτε πρόκειται να έρθω ποτέ σε καμία συνάντηση, ούτε να συναντηθώ προσωπικά με καμία και με κανέναν, γιατί λόγω της πολιτικής μου έκθεσης και των αντιπαραθέσεων που αυτή προκαλεί, ξέρω μερικά άτομα που θα ήθελαν να μου κάνουν κακό, από τα οποία 8 το έχουν πει ανοιχτά (απειλές διαφόρων ειδών).
ακριβως

ειναι θεμα καθαρα σχεσεων και παρουσιας με τους αλλους
το αν σε αντιπαθει καποιος και ποσο σε αντιπαθει

ειναι θεμα σχεσων και προσωπικο

και εχω πει και εχω κοντραρει για πολλα θεματα και αποψεις εντονα εδω μεσα,,αλλα
με τους ιδεολογικους αντιπαλους δεν νιωθω εχθρος ,,και δεν εχω καταλαβει να με μισουνε ή κατι τετοιο ή ειμαι και φιλος

αμα αλλωστε ολοι οι φιλοι μας ηταν ιδιοι ιδεολογικα,,
ανθρωποι ειμαστε αλλωστε,,περα απο πολιτικα..

Παράθεση

antonisd95

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonisd95
Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 619 μηνύματα.

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε στις 13:05, 10-12-12:

Το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες.
Το θέμα είναι τα προσωπικά στοιχεία...
Πιο εύκολο είναι να σε εντοπίσουν αν π.χ. λες "φοιτητής μαθηματικών εκπα" παρά να έχεις φωτογραφία σου και να μην λες τίποτα.

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 13:08, 10-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από antonisd95
Το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες.
Το θέμα είναι τα προσωπικά στοιχεία...
Πιο εύκολο είναι να σε εντοπίσουν αν π.χ. λες "φοιτητής μαθηματικών εκπα" παρά να έχεις φωτογραφία σου και να μην λες τίποτα.
Still, μπορεί να έρθουν έξω από το Μαθηματικό, αλλά δεν ξέρουν τη φάτσα μου.
Σιγά μην ψάχνουν τα πάντα για 5000 φοιτητές.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:59, 10-12-12:

οχι,,των κοριτσιων που συμπαθησα κρατησα,οπως τη δικια σου,οχι οτι τις βλεπω μετα βασικα,,
σαν μηχανικη κινηση ειναι

μην ανησυχεις,,δεν ειμαι ο σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι,,ρωτα τον παναγιωτη και τον πατρεα που με ξερουν και απο κοντα

τελικα δεν ειμαστε για να ανοιχτουμε εδω μεσα..

φοβος υπαρχει..

δεν πειραζει...

αγγ
σοβαρα μιλας, κρατας φωτο;

...

χμ

τεσπα.

ασχετο, κατι μ λεει πως η ζοχαλ πηρε ενα πολυτιμο μαθημα και θα κανουμε πολυ καιρό να την ξαναδουμε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 10-12-12 στις 16:07.
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 17:55, 10-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes

ασχετο, κατι μ λεει πως η ζοχαλ πηρε ενα πολυτιμο μαθημα και θα κανουμε πολυ καιρό να την ξαναδουμε
Εξακολουθώ να σουλατσάρω όμως, και παρακολουθώ τι λες
Εμένα πάντως, κάτι μου λέει, ότι κανένα κορίτσι δε θα ξανά βάλει φώτο, φρόντισε ο Άγγελος για αυτό

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 18:36, 10-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Εμένα πάντως, κάτι μου λέει, ότι κανένα κορίτσι δε θα ξανά βάλει φώτο, φρόντισε ο Άγγελος για αυτό
Θα βάλω εγώ για να μη λέτε.
Δεύτερη αυθεντική Κριστινελλο-φωτογραφία, υπερσπάνια έκδοση, με φανταστική επεξεργασία:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2.JPG
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  482,5 KB  
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 19:36, 10-12-12:

αγγ
σοβαρα μιλας, κρατας φωτο;
τις αποθηκευσα σε ενα φακελο esteki photos εκει που εχω και τις αλλες γενικες φωτο.
αλλα τις ξεχασα μετα ουτε που τις ξαναβλεπω

απλα μια ιδέα ειναι,,σιγα μην καθομαι να βλεπω φωτο ολη μερα..

ε,ειναι σαν να αποθηκευσεις τον φιλο σου ή καποιον που συμπαθεις..να θυμασαι πώς ειναι ρε παιδι μου,,μην τον ξεχασεις..
μπουρδες..

γιατι?τι πιο ωραιο απο το να εχεις κοντα σου την φωτο μια κοπελας που σου αρεσει

τι το διεστραμμενο εχει?
ακομα και γαμοι εχουν γινει απο μια φωτο

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 20:50, 10-12-12:

Σε ποια χώρα;

Παράθεση

Gorfuingwen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gorfuingwen
Ο Gorfuingwen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Gorfuingwen έγραψε στις 20:55, 10-12-12:

Σε ποια εποχή να ρωτάς..

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 21:12, 10-12-12:

γιατι?τι πιο ωραιο απο το να εχεις κοντα σου την φωτο μια κοπελας που σου αρεσει
τι το διεστραμμενο εχει?
Άστο Άγγελε, το χειροτερεύεις!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:47, 10-12-12:

Ξερω ενα ζευγαρι που γνωριστικε και τα εφτιαξε παιζοντας MMO, χωρις να εχουν καν δει φοτογραφιες, αυτες ηρθαν αργοτερα. Τωρα ειναι περι τα 2 χρονια παντρεμενοι, ο ενας στην Αμερικη και η αλλη στην Αυστραλια... Σου κανει;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:11, 11-12-12:

Μπα, τα προξενιά εννοεί τούτος.

Παράθεση

helion (tulip)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη helion
H tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H helion έγραψε στις 02:02, 11-12-12:

Ο Άγγελος είν' του μαγαζιού, τον διαβάζω χρόνια τον μπαγάσα...nothing to fear...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 07:43, 11-12-12:

μεσω φατσοβιβλιου ποσοι ανθρωποι γνωριστηκαν ερωτευτηκαν..
απο μια φωτο μπορεις ακομα και να κεραυνοβοληθεις

και να ψαξεις τα στα πεεραταα του κοσμου για να βρεις τη γυναικα στη φωτο

αλλωστε το fb ετσι λειτουργει ειδικα στις γυναικες,,ως κεντρο γνωριμιων..με ολες αυτες τις φωτο

zoexal μη φοβου..δεν ειμαι ο σχιζοφρενης δολφονος με το πριονι

αυτος ειναι ο ξαδελφος,,
εγω το εχω κοψει απο καιρο..

(μην φοβαστε τους φανερους χρηστες μελη,,τους αορατους με 2-3 λογαριασμους και πολλα ψευδωνυμα να φοβαστε. )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 11-12-12 στις 09:56.
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 17:36, 11-12-12:

χαχαχα.
Ρε έλεος, πλάκα έκανα.

Πάντως θα συμφωνήσω ότι πλέον, το μέσω γνωριμιών είναι το φβ.
Πάνε οι γνωριμίες στα σινεμαδάκια και στα μαγαζάκια. -,-

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 17:50, 11-12-12:

πλάκα έκανα.
και γω

Πάντως θα συμφωνήσω ότι πλέον, το μέσω γνωριμιών είναι το φβ.
Πάνε οι γνωριμίες στα σινεμαδάκια και στα μαγαζάκια. -,-
ναι,αλλα εκει δεν μιλας για τοσα θεματα ουτε ξερεις τοσο τον αλλον σαν χαρακτηρα,οπως σε ενα φορουμ,,και απλα βλεπεις εμφανιση
κοινως μια γνωρισμια δεν εχει το βαθος του φορουμ
αναλογα βεβαια και πσο ανοιγεσαι στο φορουμ και ποσο ειλικρινης και αληθινος εισαι..

οποτε ας κανουμε κανα ειδικο θεμα μονο για τους παλιους ξερω γω που να βαζουμε φωτο )

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 17:53, 11-12-12:

Κοίτα δε μένεις μόνο στη φωτογραφία, συνήθως πιάνεις το μπλα μπλα στο τσατ του φβ και μετά πέφτει και η πρόταση για καφέ.

Όσο για το φορουμ, επειδή δε ξέρω τι ποσοστά παίζουν (αναφέρομαι σε αυτό που είπες, *πόσο ειλικρινής και αληθινός είναι ο κάθε χρήστης*),
κρατάω μια πισινή

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 18:07, 11-12-12:

Κοίτα δε μένεις μόνο στη φωτογραφία, συνήθως πιάνεις το μπλα μπλα στο τσατ του φβ και μετά πέφτει και η πρόταση για καφέ.
το τσατ του φβ συγκρινεται με τις συζητησεις που εχουν γινει εδω?
και τη γνωση για το χαρακτηρα που εχουμε?

καλα κανεις και κρατας πισινη
οτι πισινο κραταμε καλο ειναι.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 18:14, 11-12-12:

Μάλλον δε με καταλαβαίνεις.
Από τη στιγμή που δε είσαι σίγουρος 100% αν τα άτομα που γνωρίζεις εδώ μέσα είναι υπαρκτά δε μπορείς να ξέρεις αν η γνώση και ο χαρακτήρας είναι αυθεντικά.

Εγώ μπορεί να μην είμαι η Ζωή, αλλά να είμαι ο Γιώργος, ένας 13χρονός χοντρούλης. Μπορείς αυτό να το ξέρεις; Όχι.

Ενώ στο φβ, έχεις τη δυνατότητα να ξέρεις με ποιον μιλάς γιατί συνήθως υπάρχει και ένας συνθετικός κρίκος.
(Πχ δε θα κοιτάς να κάνεις άκυρες αντ για να τις γνωρίσεις. Θα κάνεις κάποια γνωστή/φίλη/ξαδέρφη/αδερφή ενός φίλου σου που άκουσες θετικά σχόλια)

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:14, 11-12-12:

καλα κανεις και κρατας πισινη
οτι πισινο κραταμε καλο ειναι.
δεν συγκρίνεται φυσικά. Σιγά πόσοι να έχουν κάνει καμάκι και πρόταση για καφέ στο τσατ; 2-3; Και πολλούς λέω...

Άγγελε άσε τις συζητήσεις των πισινών και πήγαινε δημοσίευσε στο θέμα με το κατάλληλο μέγεθος πέους. Δεν είμαι καλά σήμερα και θέλω να γελάσω λίγο...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 18:24, 11-12-12:

100% αν τα άτομα που γνωρίζεις εδώ μέσα είναι υπαρκτά δε μπορείς να ξέρεις αν η γνώση και ο χαρακτήρας είναι αυθεντικά.
τα παλια μελη που γραφουν πολυ και για πολλα θεματα πρακτικα δεν μπορουν να κρυφτουν
δεν ειναι τσατ εδω..
δεν μπορεις για τοσα θεματα διαρκως εδω να προσποιείσαι καποιον αλλον..αν με πιανεις
οταν μιλας και γραφεις πολυ δεν μπορεις να κρυφτεις πια,,για το χαρακτηρα εννοω,,η προσωπικη σου ζωη δεν φαινεται
ενω το τσατ παραμνει πιο ρηχο και δεν παει σε βαθος..

Άγγελε άσε τις συζητήσεις των πισινών και πήγαινε δημοσίευσε στο θέμα με το κατάλληλο μέγεθος πέους. Δεν είμαι καλά σήμερα και θέλω να γελάσω λίγο...
εχει τετοιο θεμα?που?

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 18:28, 11-12-12:

τα παλια μελη που γραφουν πολυ και για πολλα θεματα πρακτικα δεν μπορουν να κρυφτουν
δεν ειναι τσατ εδω..
δεν μπορεις για τοσα θεματα διαρκως εδω να προσποιείσαι καποιον αλλον..αν με πιανεις
οταν μιλας και γραφεις πολυ δεν μπορεις να κρυφτεις πια,,για το χαρακτηρα εννοω,,η προσωπικη σου ζωη δεν φαινεται
ενω το τσατ παραμνει πιο ρηχο και δεν παει σε βαθος..
Λέμε το ίδιο πράγμα, απλά προσεγγίζουμε το θέμα από διαφορετικές γωνίες

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:13, 11-12-12:

Άγγελε, μη μιλάς άλλο αγόρι μου Κανείς δε θα βάλει φωτο του, το βλέπω εγώ

Πάντως, θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός να αποθηκεύονται φωτογραφίες τρίτων στον υπολογιστή κάποιου, χωρίς να ζητηθεί άδεια από τον εικονιζόμενο.

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 20:19, 11-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Πάντως, θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός να αποθηκεύονται φωτογραφίες τρίτων στον υπολογιστή κάποιου, χωρίς να ζητηθεί άδεια από τον εικονιζόμενο.
Γλυκό μου, τι αφελές που είσαι...

Λέγεται ίντερνετ. Η άδεια δε ζητάται, παίρνεται από μόνη της.

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:23, 11-12-12:

Γλυκό μου, τι αφελές που είσαι...

Λέγεται ίντερνετ. Η άδεια δε ζητάται, παίρνεται από μόνη της.
Δεν είμαι αφελής*, υποστηρίζω την άποψή μου. Προσωπικά, ζητάω πάντα άδεια όταν αποθηκεύω υλικό τρίτου.

Αφού το κάνω εγώ, δεν υπάρχει δικαιολογία για τους υπόλοιπους που δεν το κάνουν. Εντάξει, δεν μπορείς να το αλλάξεις, αλλά τουλάχιστον να τηρούνται κάποιες βασικές αρχές.

Και ξαναλέω, υποστηρίζω τη γνώμη μου.

*Σταμάτα να με αποκαλείς με ουδέτερη προσφώνηση, σε παρακαλώ. Ποτέ δε μου άρεσε, ούτε καν όταν ήμουν πολύ πολύ μπέμπης

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:06, 11-12-12:

απο οταν την ανεβαζεις, και στην βλεπει καποιος,αποθηκευεται αυτοματα στον υπολογιστη του

και εγω το δεχομαι,,οτι μπορει να αποθηκευσαν τη φωτο μου

ετσι ειναι το νετ..

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:20, 11-12-12:

Προσωπικά, ζητάω πάντα άδεια όταν αποθηκεύω υλικό τρίτου.
...
sorry youporn

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!

O jj! έγραψε στις 21:36, 11-12-12:

απο οταν την ανεβαζεις, και στην βλεπει καποιος,αποθηκευεται αυτοματα στον υπολογιστη του

και εγω το δεχομαι,,οτι μπορει να αποθηκευσαν τη φωτο μου

ετσι ειναι το νετ..
Την ανεβάζεις μόνο για "ανάγνωση" και όχι για "αποθήκευση για προσωπική χρήση", όποια κι αν είναι αυτή

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:37, 11-12-12:

"ανάγνωση"
πως γινεται αναγνωση χωρις αποθηκευση στο φακελο του browser τουλαχιστον?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους