Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,489 μηνύματα σε 94,331 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 710 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες κινητής τηλεφωνίας

scientist8

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη scientist8
Ο scientist8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O scientist8 έγραψε στις 21:52, 29-08-14:

ίσως χρειαστεί να σου το επαναφέρουν στις εργοστασιακής ρυθμίσεις κοινώς format

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,692 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 23:53, 29-08-14:

Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Μονη σου θα το κανεις, απο τον υπολογιστη σου.

Αληθεια τωρα γιατι βαζετε μοτιβα, κωδικους κλπ. Πρακτορες της ΜΙ6 ειστε; Μονο την καθημερινοτητα σου κανεις πιο δυσκολη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος00753684
Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε στις 21:23, 30-08-14:

για να κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων, απενερεγοποεις το κινητο . Μετα πατας ταυτοχρονια το πληκτρο της ενεργοποιησης και το + του ηχου ...απο εκει επιλεγεις την αντιστοιχη επιλογη....καλου κακου βγαλε τη sim και την sd ...ειναι ευκολο ...εγω το εκανα σε 1 λεπτακι

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BloodSparrow

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BloodSparrow
Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 322 μηνύματα.

O BloodSparrow έγραψε στις 23:11, 19-09-14:

Αγόρασα το LG g2 και , μια που ειναι το πρωτο μου smartphone και δεν γνωριζα , βλεπω οτι το android θελει απο μενα Google account κοινώς για να κανω τα παντα.Τα παντα γινονται μεσω του Google play.

Υπάρχει τρόπος να τα παρακάμψω ολα αυτά ; Οχι πως θα με ενοχλησει να κανω αλλο ενα gmail αλλα αναρωτιεμαι γιατι να μην ειναι οπως στο PC η εμπειρια του mobile internet ;

Διαβαζω πολλα πραγματα για rooting και για αλλους launchers ομως δε ξερω αν βοηθανε σε αυτο που θελω.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,692 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 11:12, 20-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από BloodSparrow
Αγόρασα το LG g2 και , μια που ειναι το πρωτο μου smartphone και δεν γνωριζα , βλεπω οτι το android θελει απο μενα Google account κοινώς για να κανω τα παντα.Τα παντα γινονται μεσω του Google play.

Υπάρχει τρόπος να τα παρακάμψω ολα αυτά ; Οχι πως θα με ενοχλησει να κανω αλλο ενα gmail αλλα αναρωτιεμαι γιατι να μην ειναι οπως στο PC η εμπειρια του mobile internet ;

Διαβαζω πολλα πραγματα για rooting και για αλλους launchers ομως δε ξερω αν βοηθανε σε αυτο που θελω.
Για να κατεβαζεις εφαρμογες νομιμα πρεπει να μπεις στο Google Play. Πολλα σαιτ εχουν εφαρμογες που ειναι πιο βολικες για το κινητο απο το να μπεις κανονικα στη σελιδα. Αν παλι δεν θελεις εφαρμογες, τοτε απλα μπαινεις απο τον chrome. Το rooting και οι εναλλακτικοι launchers δεν εχουν καμια σχεση με αυτο που σε απασχολει.

Αν δεν θες gmail, νομιζω οτι Google Account μπορεις να φτιαξεις και με το μειλ που εχεις μεχρι τωρα.

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 12:41, 12-10-14:

έχω μία απορία

τα κινητά (απλά όχι smartphones) που έχουν 2 κάρτες sim είναι εύχρηστα ή κολλάνε; και μπορούν να λειτουργήσουν ταυτόχρονα αυτές οι κάρτες;
θέλω να πω εάν εγώ το έχω να λειτουργεί με τη μία κάρτα και με πάρει κάποιος άλλος στο άλλο νούμερο (της άλλης κάρτας) θα φανεί η κλήση του εκείνη την ώρα? ή θα λέει απενεργοποιημένος ξέρω γω..
γενικά θα με συμβουλεύατε να προτιμήσω ένα κινητό με μία κάρτα sim? δύο συσκευές ξεχωριστές ;

Παράθεση

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα!
H Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Χριστίνα! έγραψε στις 14:26, 12-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από elena
έχω μία απορία

τα κινητά (απλά όχι smartphones) που έχουν 2 κάρτες sim είναι εύχρηστα ή κολλάνε; και μπορούν να λειτουργήσουν ταυτόχρονα αυτές οι κάρτες;
θέλω να πω εάν εγώ το έχω να λειτουργεί με τη μία κάρτα και με πάρει κάποιος άλλος στο άλλο νούμερο (της άλλης κάρτας) θα φανεί η κλήση του εκείνη την ώρα? ή θα λέει απενεργοποιημένος ξέρω γω..
γενικά θα με συμβουλεύατε να προτιμήσω ένα κινητό με μία κάρτα sim? δύο συσκευές ξεχωριστές ;
Οι γονείς μου έχουν και οι δύο δίκαρτα κινητά, συγκεκριμένα από αυτές τις φθηνές συσκευές της Νοkia. Λειτουργούν και οι δύο κάρτες ταυτοχρόνως! Τα συγκεκριμένα της Nokia δεν κολλάνε καθόλου, δεν ξέρω για άλλες συσκευές..Σίγουρα είναι πιο εύχρηστο από το να κουβαλάς δύο κινητά μαζί σου!

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 419 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 14:58, 12-10-14:

χριστίνα κι εγώ γι αυτά της νόκια σκεφτόμουν! καλό μου ακούγεται..
γενικά θέλω κάτι απλό για να μιλάω πολύ χωρίς να πέφτει συνεχώς η μπαταρία και χωρίς να κολλάει..
σε ευχαριστώ για την απάντηση

Παράθεση

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα!
H Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Χριστίνα! έγραψε στις 17:23, 12-10-14:

γενικά θέλω κάτι απλό για να μιλάω πολύ χωρίς να πέφτει συνεχώς η μπαταρία και χωρίς να κολλάει..
Παρακαλώ
Τότε σίγουρα θα βολευτείς

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,523 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:23, 12-10-14:

Έχω iPhone, αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω λογαριασμό για να κατεβάζω εφαρμογές...! Ή μάλλον,τα κατάφερα, αλλά κάθε φορά που θέλω να κατεβάσω κάτι,πάντα μου ζητάει πιστωτική και τηλέφωνο. Οι φίλες μου λένε ότι δεν χρειάζεται να δώσω τέτοιους αριθμούς, και μια κοπέλα έλεγε πως έκανε λογαριασμό χωρίς να δώσει τίποτα τέτοιο. Αλλά το έχω ψάξει και στο ίντερνετ, ακολουθώ τα βήματα που λένε αλλά πάλι δεν βγάζω άκρη. Ξέρετε τίποτα;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 20:31, 12-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Έχω iPhone, αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω λογαριασμό για να κατεβάζω εφαρμογές...! Ή μάλλον,τα κατάφερα, αλλά κάθε φορά που θέλω να κατεβάσω κάτι,πάντα μου ζητάει πιστωτική και τηλέφωνο. Οι φίλες μου λένε ότι δεν χρειάζεται να δώσω τέτοιους αριθμούς, και μια κοπέλα έλεγε πως έκανε λογαριασμό χωρίς να δώσει τίποτα τέτοιο. Αλλά το έχω ψάξει και στο ίντερνετ, ακολουθώ τα βήματα που λένε αλλά πάλι δεν βγάζω άκρη. Ξέρετε τίποτα;
Ναι υπαρχει τροπος. Ομως δεν προλαβαινω να τον γραψω τωρα. Αν δεν τον γραψει καποιος αλλος στειλε μου ενα πμ να μου το θυμισεις να το γραψω ή αργοτερα ή αυριο

Παράθεση

pb13

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη pb13
Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O pb13 έγραψε στις 22:19, 12-10-14:

εχω το iphone 4s και μου ηρθε ενημερωση να εγκαταστησω το ios 8,ομως ακουσα πως αμα το κατεβασω θα κολαει. Ξερει κανεις τιποτα για αυτο

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 20:44, 13-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από pb13
εχω το iphone 4s και μου ηρθε ενημερωση να εγκαταστησω το ios 8,ομως ακουσα πως αμα το κατεβασω θα κολαει. Ξερει κανεις τιποτα για αυτο
Όντως κόλλαγε και σε μια φίλη μου μπλόκαρε και το κινητό της, αλλά άκουσα ότι η Apple αποκατέστησε το πρόβλημα και πλέον το ios8 δεν δημιουργεί προβλήματα.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 22:31, 13-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από pb13
Θα σου προτεινα να μην το εγκαταστησεις. Συνηθως τα iPhone τρεχουν καλα μεχρι και το μεθεπομενο λογισμικο απο αυτο που ειχαν οταν κυκλοφορησαν, για το 4S ειναι το iOS 7. Εγω θα εβρισκα τροπο να εχω την εναλλακτικη να επιστρεψω στο iOS 7 αν κολλαει το 8, υπαρχει τεραστιο community που μπορει να σε βοηθησει να το κανεις αυτο. Ψαξε σε φορουμ, υπαρχουν και ελληνικα.

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 20:43, 20-05-15:

Ρε παιδιά έχω θέμα. Πριν κάτι χρόνια είχα βάλει να ακούγεται ένα τραγούδι όταν με παίρνουν τηλέφωνο το οποίο πλεον είναι παλιό και δε μαρέσει όσο τοτε. Χθες με πήρα τηλέφωνο και το θυμήθηκα. Υπάρχει τρόπος να το βγάλω και να ακούγεται ένα απλό τουυτ? Χωρίς να μου φάει μια κάρτα κατα προτίμηση γιατί αν θυμάμαι καλά χρεώνει πολύ η υπηρεσία αυτή?

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 21:37, 20-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. Μονη σου θα το κανεις, απο τον υπολογιστη σου.

Αληθεια τωρα γιατι βαζετε μοτιβα, κωδικους κλπ. Πρακτορες της ΜΙ6 ειστε; Μονο την καθημερινοτητα σου κανεις πιο δυσκολη.
Κι εγώ για κάποιον ανεξήγητο λόγο συνήθιζα να πλακώνω το κινητό με ένα σωρό σκατομοτίβα και περίεργους κωδικούς και θυμάμαι κλασσικά τα καλοκαίρια με τον ήλιο κατακούτελα να βιάζομαι να πάρω τηλ και να πρέπει να βάζω κωδικούς σε μια σκοτεινιασμένη οθόνη που λόγω ήλιου δεν έβλεπες την τύφλα σου. Να πατάω ότι μου ρχόταν, να κλειδώνει το κινητό και δεν συμμαζεύεται.

Έβγαλα το μοτίβο πριν λίγο καιρό και ησύχασα. Ώσπου χτες ξέχασα το κινητό μου σε σπίτι φίλης και για ένα δύωρο ήμουν σε φάση "Αν τ'αγγίξεις, πέθανες"

Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 766 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 22:36, 20-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από *Serena*
Ρε παιδιά έχω θέμα. Πριν κάτι χρόνια είχα βάλει να ακούγεται ένα τραγούδι όταν με παίρνουν τηλέφωνο το οποίο πλεον είναι παλιό και δε μαρέσει όσο τοτε. Χθες με πήρα τηλέφωνο και το θυμήθηκα. Υπάρχει τρόπος να το βγάλω και να ακούγεται ένα απλό τουυτ? Χωρίς να μου φάει μια κάρτα κατα προτίμηση γιατί αν θυμάμαι καλά χρεώνει πολύ η υπηρεσία αυτή?
Δεν ξέρω τι εταιρεία έχεις, αλλά σε περίπτωση που έχεις αυτοί που έχουν οι περισσότεροι εδώ (82 λεπτά/λεπτό η κλήση. Γύρω στο 1 ευρώ θα φας δηλαδή).

Fun fact, κοπέλα έχει ακόμα για calling tune αυτό. Είστε πολλοί αυτοί που την έχετε πατήσει έτσι απ' ότι φαίνεται

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 22:48, 20-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us

Δεν ξέρω τι εταιρεία έχεις, αλλά σε περίπτωση που έχεις αυτοί που έχουν οι περισσότεροι εδώ (82 λεπτά/λεπτό η κλήση. Γύρω στο 1 ευρώ θα φας δηλαδή).

Fun fact, κοπέλα έχει ακόμα για calling tune αυτό. Είστε πολλοί αυτοί που την έχετε πατήσει έτσι απ' ότι φαίνεται
Ντάξει τουλάχιστον θα φάω λιγότερα από ότι όταν το είχα βάλει.

Αυτό είναι πιο ωραίο από το δικό μου.

Ευχαριστωω

Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τυφών
Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 16:40, 08-01-16:

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει, αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό και μετά συνδεθώ στο playstore με το ίδιο μέιλ στον ίδιο λογαριασμό με πριν, και εγκαταστήσω ξανά κάποιες εφαρμογές, η μνήμη των εφαρμογών διατηρείται; δηλαδή όπως σε κάποια παιχνίδια που δεν χρειάζεται σύνδεση απλά όταν ανοίγεις την εφαρμογή συνδέεσαι, εκεί θα σου κρατήσει την μνήμη;
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 22:24, 08-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Τυφών
Αν ξέρει κάποιος ας μου πει, αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό και μετά συνδεθώ στο playstore με το ίδιο μέιλ στον ίδιο λογαριασμό με πριν, και εγκαταστήσω ξανά κάποιες εφαρμογές, η μνήμη των εφαρμογών διατηρείται; δηλαδή όπως σε κάποια παιχνίδια που δεν χρειάζεται σύνδεση απλά όταν ανοίγεις την εφαρμογή συνδέεσαι, εκεί θα σου κρατήσει την μνήμη;
Να σου κρατήσει την μνήμη στα παιχνίδια πχ?! Παράδειγμα έφτασες στο 10 level, όταν την ξανα κατεβάσεις να είσαι πάλι εκεί?!
Εάν εννοείς αυτό, θα πρέπει πριν κάνεις την επαναφορά, να συνδεθείς σε κάποιο account (facebook κλπ) έτσι ώστε να αποθηκευτεί το in-game level.

Εάν εννοείς το log in των παιχνιδιών στο αρχικό screen του παιχνιδιού, εκεί νομίζω πάλι χάνετε, θα πρέπει να κάνεις μια φορά log in.

Εάν εννοείς κάτι άλλο, ξανα πες.
Παράθεση

Τυφών

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τυφών
Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 217 μηνύματα.

O Τυφών έγραψε στις 23:54, 09-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Να σου κρατήσει την μνήμη στα παιχνίδια πχ?! Παράδειγμα έφτασες στο 10 level, όταν την ξανα κατεβάσεις να είσαι πάλι εκεί?!
Εάν εννοείς αυτό, θα πρέπει πριν κάνεις την επαναφορά, να συνδεθείς σε κάποιο account (facebook κλπ) έτσι ώστε να αποθηκευτεί το in-game level.

Εάν εννοείς το log in των παιχνιδιών στο αρχικό screen του παιχνιδιού, εκεί νομίζω πάλι χάνετε, θα πρέπει να κάνεις μια φορά log in.

Εάν εννοείς κάτι άλλο, ξανα πες.
Αυτό εννοώ σε παιχνίδια αν αποθηκεύεται το που έχεις φτάσει; το θέμα είναι ότι σε πολλά παιχνίδια δεν απαιτείται εγγραφή ή σύνδεση αλλά μόλις ανοίγεις την εφαρμογή σε βάζει στον λογαριασμό. Αν μετά την επαναφορά ξανασυνδεθώ στον ίδιο λογαριασμό στο playstore δεν κρατάει ποιες εφαρμογές έχω εγκαταστήσει; τι εννοείς να συνδεθώ σε κάποιο account?
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 00:33, 10-01-16:

Κάποια παιχνίδια, για να αποθηκεύσουν το level που έφτασες, σε βάζουν να κάνεις log in στον λογαριασμό σου στο facebook και να εγκρίνεις την εφαρμογή. Εάν δεν το κάνεις αυτό, εάν σβήσεις το παιχνίδι, χάνετε και ότι έχεις κάνει.
Κάποια παιχνίδια δεν έχουν καθόλου log in από κάπου, οπότε εάν το σβήσεις, τα έχασες και όλα. Εξαρτάται από το παιχνίδι.
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 00:01, 07-07-16:

Δεν ξέρω καν αν είναι το κατάλληλο θέμα για το πρόβλημά μου...
Λοιπόν έχω ένα lenovo A536(όχι ότι έχει και σημασία).
Γενικά πέφτει πάάάρα πολυ γρήγορα η μπαταρία. Και είμαι σίγουρος ότι εγώ φταίω-κάτι πρέπει να έχω κάνει με τις εφαρμογές. Υποψιάζομαι ότι λειτουργούν οι εφαρμογές σε διαστήματα που δεν πρέπει (??). Ή κάτι τέτοιο.
Λίγη βοήθεια
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 11:22, 07-07-16:

Δεν νομιζω γτ το Android σκοτωνει τις εφαρμογες στο παρασκηνιο, ουτως ή αλλως αν εχεις 1GB Ram δεν μπορει να τρεχει παρα πολλες εφαρμογες ταυτοχρονα. Δεδομενα και φωτεινοτητα γενικα σκοτωνουν τη μπαταρια αλλα παιζει ρολο και η ιδια η μπαταρια σου.
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 915 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 12:57, 07-07-16:

Η φωτεινότητά μου είναι πάντα στο ελάχιστο. Τα mb κλειστά και πέφτει γρήγορα πάλι. Τέσπα, θα το γκουγκλάρω πριν τα παρατήσω, σ' ευχαριστώ!
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 13:35, 07-07-16:

Μπορει να εχει κι η εκδοση του λογισμικου σου προβλημα και να προκαλει battery drain. Γενικα υπαρχουν πολλες παραμετροι απλα οι εφαρμογες δεν μενουν ανοιχτες
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gaspar
Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2,272 μηνύματα.

O gaspar ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΕΜΠΑ έγραψε στις 21:50, 07-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Panos188
Γενικά πέφτει πάάάρα πολυ γρήγορα η μπαταρία. Και είμαι σίγουρος ότι εγώ φταίω-κάτι πρέπει να έχω κάνει με τις εφαρμογές. Υποψιάζομαι ότι λειτουργούν οι εφαρμογές σε διαστήματα που δεν πρέπει (??). Ή κάτι τέτοιο.
Λίγη βοήθεια
η μπαταρία εχει σβήσει..συνήθως στα 3 χρόνια θέλει αλλαγη
Παράθεση

logica

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη logica
H logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H logica έγραψε στις 21:54, 07-07-16:

Εγώ έχω ένα απλό της samsung. Οι καρτες λειτουργούν κανονικά χωρίς πρόβλημα!

Το έπαθα και γω και το πήγα σε ένα Γερμανό και μου αφαίρεσαν κάτι εφαρμογές που ούτε που ήξερα πως τις είχα κατεβάσει. Επίσης έκαναν κάποιες ρυθμίσεις ΄ψστε να μην είναι όλες οι εφαρμογές ταυτόχρονα ανοικτές. Το έφτιαξαν σε 5 λεπτάκια και δεν μου πήραν χρήματα!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 07-07-16 στις 22:09. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos188 έγραψε στις 08:04, 08-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Μπορει να εχει κι η εκδοση του λογισμικου σου προβλημα και να προκαλει battery drain. Γενικα υπαρχουν πολλες παραμετροι απλα οι εφαρμογες δεν μενουν ανοιχτες
Μα σου πω την αλήθεια δεν ξέρω ποια έκδοση έχω. είμαι σχεδόν σίγουρος ωστόσο ότι είναι η έκδοσγ που είχε από τη μάνα του. Γνωρίζεις γενικά αν μπορώ να κάνει αναβάθμιση λογισμικού και αν αυτό γενικά έχει νόημα;

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
η μπαταρία εχει σβήσει..συνήθως στα 3 χρόνια θέλει αλλαγη
Το κινητό δεν έχει κλείσει χρόνο που το έχω
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 10:08, 08-07-16:

Μα σου πω την αλήθεια δεν ξέρω ποια έκδοση έχω. είμαι σχεδόν σίγουρος ωστόσο ότι είναι η έκδοσγ που είχε από τη μάνα του. Γνωρίζεις γενικά αν μπορώ να κάνει αναβάθμιση λογισμικού και αν αυτό γενικά έχει νόημα;

Το κινητό δεν έχει κλείσει χρόνο που το έχω
Μπορει να σε βοηθησει η αναβαθμιση, μπορει και οχι. Δεν υπαρχει κανονας. Μπες στις ρυθμισεις και θα δεις ποια εκδοση λογισμικου εχεις και μετα με ενα googlαρισμα θα βρεις αν υπαρχει καινουρια και αν ναι, τι αλλαγες εχει...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,665 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:55, 16-01-17:

Παιδιά πρόκειται να πάω Γερμανία για μερικές μέρες. Τι πρέπει να κάνω για να παίρνω τηλέφωνο από εκεί και Internet έχω whats up και δε τα τα ξέρω αυτά. Οποτε όποια βοήθεια δεχτή.
Παράθεση

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dreamweaver
Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 485 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε στις 19:42, 16-01-17:

Μπορείς να παίρνεις τηλέφωνο και θα εχεις ίντερνετ και με την ελληνικη σιμ, αλλα θα εισαι roaming και θα χρεώνεσαι πολυ περισσότερο. Αν ειναι παρε σιμ γερμανικου δικτυου
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,665 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 20:17, 16-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dreamweaver
Μπορείς να παίρνεις τηλέφωνο και θα εχεις ίντερνετ και με την ελληνικη σιμ, αλλα θα εισαι roaming και θα χρεώνεσαι πολυ περισσότερο. Αν ειναι παρε σιμ γερμανικου δικτυου
3 μέρες θα πάω δεν υπάρχει λόγος να πάρω Γερμανική νομίζω .....
λίγα τηλέφωνα θα παίρνω δε θα μιλάω με τις ώρες.

υπάρχει καμία διαδικασία για να ενεργοποιήσω το roaming ;

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 11,995 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 20:28, 16-01-17:

Δεν μπορείς να καλυφθείς κάπως με WiFi και Viber/Viber Out κλήσεις;
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 20:29, 16-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Δεν μπορείς να καλυφθείς κάπως με WiFi και Viber/Viber Out κλήσεις;
δεν ξέρω αν έχει στην Γερμανία wifi hotspots

αν μπορώ να κάνω καμία κλήση σε περίπτωση που χαθώ και κλαίω νομίζω θα ήταν ασφαλές.
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,310 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 21:12, 16-01-17:

Νομίζω υπάρχουν κάτι πακέτα τύπου 4€ για 30λ. Μπες στο site ή στο mobile app και θα δεις όλα τα πακέτα τους...
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,012 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 21:54, 16-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos

αν μπορώ να κάνω καμία κλήση σε περίπτωση που χαθώ και κλαίω νομίζω θα ήταν ασφαλές.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 11,995 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:16, 16-01-17:

Δεν παίζει να μην έχει, Γερμανία είναι! Εκτός και αν πας σε κανένα κωλοχώρι
Επίσης τα google maps ανοίγουν και εκτός σύνδεσης και σου δείχνουν την τοποθεσία σου. Στο Λονδίνο το καλοκαίρι με την κολλητή μου χανόμασταν συνέχεια και μας έσωσαν οι Χάρτες. Dont worry.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 485 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε στις 23:41, 16-01-17:

3 μέρες θα πάω δεν υπάρχει λόγος να πάρω Γερμανική νομίζω .....
λίγα τηλέφωνα θα παίρνω δε θα μιλάω με τις ώρες.

υπάρχει καμία διαδικασία για να ενεργοποιήσω το roaming ;

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι, θα συνδεθει μονο του το κινητό σε ενα αλλο τοπικο δίκτυο και νομιζω οτι ερχεται και ενα μυνημα με τις χρεωσεις κτλ.

Ρε φοκο στην Γερμανία πας οχι στη βόρεια Κορέα ήμαρτον. Κατεβασε offline χαρτες στο google maps η αλλο προγραμμα σαν το maps.me
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 23:43, 16-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dreamweaver
Ρε φοκο στην Γερμανία πας οχι στη βόρεια Κορέα ήμαρτον. Κατεβασε offline χαρτες στο google maps η αλλο προγραμμα σαν το maps.me
αν χαθώ δε ξέρω Γερμανικά όμως και οι χάρτες Γερμανικά θα έχουν πάνω και δε θα μπορώ να τους διαβάσω και πάλι θα κλαίω.
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cortomaltese
Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 150 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε στις 23:44, 16-01-17:

Μαθε που ειναι η πρεσβεια τουλαχιστον μην σε παρουν ολοκληρο
Και εαν σου την πεσει καμια ομορφη στο δρομο μονη της προσεχε ε μην την παρεις μαζι σου

Βερολινο πας?
Δεν ειναι δυσκολο τιποτα εχει χαρτες και τραινα παντου.Και εχει και πολλους Ελληνες,εαν φωναξεις ειναι κανενας ελληνας εδω,πχ στο τραινο σιγουρα θα βρεις.Εχε και τηλεκαρτα μαζι σου εχει καρτοτηλεφωνα.
Ειναι γεματο τουριστες και νεολαια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cortomaltese : 17-01-17 στις 00:03.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,300 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 00:33, 17-01-17:

αν χαθώ δε ξέρω Γερμανικά όμως και οι χάρτες Γερμανικά θα έχουν πάνω και δε θα μπορώ να τους διαβάσω και πάλι θα κλαίω.
Εγώ με μισά αγγλικά και μισές χειρονομίες επιβίωσα στην Αυστρία πριν από δύο χρόνια. Θα τα καταφέρεις!
Αγγλικά δε γίνεται να μη ξέρεις!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 04:28, 17-01-17:

Fockos σοβαρεψου. Δεν εισαι 5 χρονων παιδι για να χαθεις. Στην χειροτερη καλεις ταξι και σε παει οπου θελεις.
Παράθεση

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

O Dreamweaver έγραψε στις 09:54, 17-01-17:

Αγορι, για τ'ονομα του Χριστου. Θα εισαι στην Γερμανία, οι άνθρωποι μιλανε μια χαρά αγγλικα και οι δρομοι ειναι με λατινικους χαρακτηρες. Τι δεν θα μπορεις να διαβασεις?
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη juste un instant
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε στις 10:43, 17-01-17:

Μετά τους Σκανδιναβούς και τους Ολλανδούς είναι οι καλύτεροι γνωστες αγγλικών στην Ευρώπη. Δεν είναι σαν τους Γάλλους, τους Ισπανούς και τους Ιταλούς που μιλάνε κυρίως την μητρική τους γλώσσα...

Languages knowledge in the EU
ENGLISH

Ireland 98,37%
Uk 97,74%
Norway 91%
Sweden 89%
Malta 88%
The Netherlands 87%
Denmark 86%
Israel 84,97%
Cyprus 76%
Finland 63%
Switzerland 61,28%
Luxembourg 60%
Belgium 59%
Austria 58%
Slovenia 57%
Germany 56%

Croatia 49%
Greece 48%
Estonia 46%
Bosnia Herzegovina 45%
Latvia 39%
France 36%
Portugal 32%, Slovakia 32%, Lithuania 32%
Italy 29%, Poland 29%, Romania 29%
Spain 27%
Czech Rep. 24%
Hungary 23%, Bulgaria 23%
Turkey 17%

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Εγώ με μισά αγγλικά και μισές χειρονομίες επιβίωσα στην Αυστρία πριν από δύο χρόνια. Θα τα καταφέρεις!
Αγγλικά δε γίνεται να μη ξέρεις!
Η Αυστρία και η Γερμανία έχουν το ίδιο ποσοστο αγγλομαθειας απ' ο,τι φαίνεται πιο πανω στο μήνυμά μου. Αν απευθυνθεις σε ατομα κάτω των πενήντα ετων, σίγουρα θα ξέρουν αγγλικά...
http://languageknowledge.eu/languages/english

Τώρα αν ξέρεις γαλλικά η ρωσικά, θα βρεθεί όλο και κάποιος μη αγγλόφωνος
http://languageknowledge.eu/countries/germany

@ cortomaltese
Ελληνικά μιλά μονο το 0,21% του πληθυσμού...
Πάντως...
Προσοχή. Φιλη μου επισκέφθηκε πρόσφατα το Βέλγιο και δεν συνάντησε πολλούς αγγλόφωνους... http://languageknowledge.eu/countries/belgium
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη juste un instant : 17-01-17 στις 11:58.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 03:25, 18-01-17:

Το εχει κανει ζητημα για 3 μερες στην Γερμανια. Εγω τι να πω που εζησα εναν ολοκληρο χρονο στην Ισπανια χωρις να μιλαω ισπανικα και χωρις να μιλανε αγγλικα; Ουτε χαθηκα, ουτε ειχα προβληματα. Δυσκολευτηκα; Πολυ. Τραβα να δεις ποσο ευκολο ειναι να βρεις σπιτι οταν δεν μιλαει κανεις την γλωσσα σου και μετα ελα να πεις ποσο μεγαλο προβλημα ειναι να μη βρισκεις wifi!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 19:50, 18-01-17:

Εγώ το μόνο που ήθελα ηταν να λειτουργεί το κινητό μου στην ξένη χώρα
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,566 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:01, 18-01-17:

Θα λειτουργεί.
Μάλιστα, θα μπορείς να χρησιμοποιείς το ήδη ενεργοποιημένο πρόγραμμα ομιλίας που έχεις βάλει (π.χ. 600' προς what's up) για τους ίδιους προορισμούς (για κλήσεις προς Ελλάδα). Η μόνη διαφορά είναι ότι θα υπάρχει πρόσθετη χρέωση 0.03€/λεπτό. Επίσης, όποιος σε παίρνει τηλέφωνο από Ελλάδα, θα χρεώνεστε τόσο εσύ (0.06€/λεπτό), όσο και εκείνος (σαν να έχει κάνει διεθνή κλήση). Οι κλήσεις προς την χώρα που βρίσκεσαι, καθώς και προς τις υπόλοιπες χώρες της ΕΕ, τις οποίες κάνεις εσύ, έχουν συγκεκριμένο κόστος (νομίζω 0.21€/λεπτό).

Όσον αφορά το internet μέσω δεδομένων, δεν είναι συμφέρον οικονομικά ούτε το να έχεις ένα πρόγραμμα για roaming, ούτε το να μπαίνεις χωρίς πρόγραμμα. Καλύτερα να συνδέεσαι σε ανοιχτά δίκτυα wi-fi. Αν λειτουργεί ακόμη ο ακαδημαϊκός λογαριασμός σου από το πανεπιστήμιο/ΤΕΙ, χρησιμοποιήσε τα στοιχεία σου για να μπαίνεις στα δίκτυα eduroam, αν υπάρχουν, εκεί που θα πας.
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Περιβόητο Μέλος

O Panos188 έγραψε στις 16:04, 27-04-17:

Δε θυμάμαι να την έχω ξανακάνει αυτήν την ερώτηση. Νομίζω πως όχι.
Έχω στο κινητό μου (lenovo) βάλει μία κάρτα για επέκταση χωριτικότητας. Ωστόσο, δεν μπορώ να αποθηκεύσω σε αυτήν εφαρμογές. Ουσιαστικά είναι λες και δεν την λειτουργώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικά με αυτό;
Παράθεση

Helium

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Helium
H Helium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H Helium έγραψε στις 18:48, 02-05-17:

Δε θυμάμαι να την έχω ξανακάνει αυτήν την ερώτηση. Νομίζω πως όχι.
Έχω στο κινητό μου (lenovo) βάλει μία κάρτα για επέκταση χωριτικότητας. Ωστόσο, δεν μπορώ να αποθηκεύσω σε αυτήν εφαρμογές. Ουσιαστικά είναι λες και δεν την λειτουργώ. Ξέρει κανείς κάτι σχετικά με αυτό;
Οι εφαρμογές στα Android αποθηκεύονται αυτόματα στον εσωτερικό χώρο και πρέπει να τις μεταφερεις χειροκίνητα. Ωστόσο, οι εφαρμογές που θα μεταφερεις, θα αργουν περισσότερο αποτι αν λειτουργούσαν από τον εσωτερικό. Δοκιμασες ρυθμίσεις->εφαρμογές->μετακίνηση? Επίσης υπάρχει μια εφαρμογή που την κατεβαζεις και σου δείχνει αυτόματα ποιες εφαρμογές μπορούν να μετακινηθούν. Λέγεται appMgr III.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους