Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,826 μέλη και 2,410,517 μηνύματα σε 75,013 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 609 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 10:35, 01-09-06:

oxette
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 18:11, 02-09-06:

Εχω αρκετα swatch, μ'αρεσουν που εχουν θεοπαλαβα σχεδια αν και το κακο τους ειναι οτι οταν σπαει το λουρακι πολυυυυ δυσκολα να σου βρουν αλλο για να αντικατασταθει αν ειναι προηγουμενης σεζον το σχεδιο. Εχω κι ενα καλο time force, ασημενιο και κυριλα, αλλα το φοραω πολυ σπανια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O daemon έγραψε: στις 18:22, 02-09-06:

ΝΟΚΙΑ Ναι χρησιμοποιώ το κινητό γιατί το κανονικό ρολόι που είχα αποδήμησε εις Κύριον (βασικά έκανα μπάνιο στη θάλασσα μαζί του και όταν το συνειδητοποίησα είχαν περάσει 2 ώρες...)
Τώρα προσανατολίζομαι σε Swatch, ή SEIKO.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:36, 02-09-06:

Ελβετικάααα!

Έχω αυτό από τον εθελοντισμό στους Ολυμπιακούς της Αθήνας...

διάφορα άλλα swatch, γιατί η Θεία μου είναι φανατική (έχει μερικές εκατοντάδες) και όλο τέτοια δώρα μας κάνει...

Κι ένα ωραίο άλλου είδους ελβετικό...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 02-09-06 στις 23:37. Αιτία: Ελβ...αιτία.
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 15:34, 03-09-06:

για τα festina τι εχεις να πεις?
α, υπαρχει κανενα καλο ρολογακι να μου προτεινετε?για καθημερινο εννω,οχι πολυ κυριλε
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:32, 13-06-07:

Βασικά τα ρολόγια δεν με ένδειαφέρουν τόοοοσο πολλύ άλλα μπορώ να πώ ότι το δικό μου πρέπει να είναι μεγάλης αντοχής, αδιάβροχο και άς είναι ότι θέλει.

Χρόνια φορούσα casio ανδρικό απο το γυμνάσιο μέχρι που παντρέυτηκα πολλύ δυνατα, την ημέρα του γάμου μου το βγάλαν με το ζόρι και μου πήρε η μάνα μου ένα ελβετικό ασημένιο fossil πολλύ ακριβό για το στίλ μου, είχα μάθει να ειμαι ατσούμπαλη και τώρα το έχω καταγδάρει

Πάντος αν δείτε το χέρι μου έχει ποια λιώσει άλλα δεν πρόκειτε να το βγάλω με τίποτα τα πάντα με το ρολόι μου, φρικάρω χωρίς αυτό

http://www.zegarki.com.pl/images/zeg...59a35aa4dae451
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mania : 13-06-07 στις 18:41.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,849 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:42, 13-06-07:

Πριν κάτι χρόοονια φόραγα ρολόι. Είμαι άτομο που κοιτάζει συνέχεια την ώρα, μα συνέχεια!
Πλέον δεν φοράω καθώς το βρίσκω ενοχλητικό και... παλιομοδίτικο [τα κλασσικά μαύρα]
Το ρολόι χειρός έχει αντικατασταθεί με το κινητό.

-petros
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:19, 13-06-07:

Αυτό έχω εγώ και μάλιστα πολύ το καμαρώνω...
Είναι αυτόματο και αδιάβροχο στα 200 μέτρα...
Valder εντυπωσιακό το δικό σου. Πόσο έκανε (αν μπορώ να ρωτήσω).
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 18:36, 13-06-07:

Εγώ έχω αυτό αλλά δεν ταιριάζει καθόλου με το στυλ μου και έτσι το φοράω σπάνια, αν τύχει και ντυθώ καλά:
Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 19:08, 13-06-07:

εγω εχω αυτο αλλα σε ροζ χρωμα αυτο ειναι το καινουργιο εχω αλλα 2 αλλα δεν τα φοραω απο τοτε που μου εδωσε αυτο
Συνημμένο Αρχείο 1300
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kakerlak : 01-07-07 στις 19:28.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:52, 13-06-07:

Είμαι κακομαθημένο. Πάντα μου χάριζαν ρολόι. Η θεία μου είχε μία τρελή πόρωση με τα swatch, είχε μαζέψει εκατοντάδες, τα ήξερε όλα... Και πάντα ένα τέτοιο μου χάριζε, τα βρίσκω γλυκύτατα...

Τελικά ο μπαμπάς μου μού χάρισε ένα πανέμορφο κλασικό καλό ρολόι, πο δε βγάζω από πάνω μου και σημαίνει πολλά για μένα.......
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 14:36, 18-06-07:

εμενα μου αρεσουν κυριως τα ρολογια με μπρασελε(επειδη μοιαζουν με κοσμημα)
ειχα ενα της swatch τελειο αλλα μου χαλασε περισυ(μετα απο 5 χρονια και πολυ αντεξε)και τωρα θελω να παρω αλλο γιατι τοσο καιρο ειμαι χωρις ρολοι
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 17:17, 18-06-07:

Μου αρέσει το ρολόι που έχει ποστάρει το Γίδι

Κι εγώ θέλω
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 17:33, 18-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Μου αρέσει το ρολόι που έχει ποστάρει το Γίδι

Κι εγώ θέλω

Τί τρελο-σεξουλιαρο-καλλιτεχνικό πράγμα είναι αυτό;;; Κι εμένα μ'αρέσει. Θα μας πεις Γίδι που το ανακάλυψες;;
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:47, 19-06-07:

Έχω ένα απλό ηλεκτρονικό casio.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:13, 19-06-07:

Xexe... Είναι σουώτς, κάτσε να το βρώ...

Από τη χρονιά 1996 είναι, λεγόταν Romeo and Juliet...

Google it:

http://www.squiggly.de/swatch/p/product/i/2583/code/AGN162/name/Romeo%20&%20Juliet%20Strap
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 15:04, 19-06-07:

Eπειδή έχουμε διαφωνίες με τον Αρκτούρο

Ποιος απο τους δύο να πάρει το ρολόι που έδειξε το Γίδι;

Όπως φαίνεται απο τα μηνύματα εγώ το είδα πρωτηηηηηηηηηηηη
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 00:12, 03-07-07:

"Καινούριο" ρολόι made by suspiria
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P7020573.jpg
Εμφανίσεις:  103
Μέγεθος:  258,0 KB  
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:14, 03-07-07:

To δικο μου ρολοι ειναι το παρακατω:
Tissot T-race
Για εμενα ειναι παρα πολυ σπανιο να αγορασω ρολοι με λουρακι(δερματινο 'η κι εγω δεν κξερω τι) και οχι μπρασελε...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  T90.4.446.31.jpg
Εμφανίσεις:  90
Μέγεθος:  61,6 KB  
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:34, 03-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ορίστε το δικό μου ρολόι! Δια χειρός Phillipe Stark παρακαλώ παρακαλώ! Το πήρα τον περσινό Οκτώβρη στα γενέθλιά μου!

Πόσο περίπου κοστίζει; Ξέρεις που μπορώ να το βρω στην Αθήνα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους