Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,312 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη element skate
Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 16:38, 04-09-10:

Name:  SUIB400.jpg
Views: 1002
Size:  11,8 KBεγω δεν πολυφοραω ρολογια θεμα συνηθειας μαλλον αλλα εχω να μου βρισκονται 3 με αγαπημενο αυτο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 16:41, 04-09-10:

Eγω αγορασα αυτο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 16:42, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Eγω αγορασα αυτο

AAAAAaa...
Υπέροχη επιλογή!! Φτιάχνει και καφέ!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 16:51, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
AAAAAaa...
Υπέροχη επιλογή!! Φτιάχνει και καφέ!
Δεν ειναι τελειο??? Με το που το ειδα ειπα ωπππ εδω ειμαστε!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 16:59, 04-09-10:

[/quote]

Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα μου λενε κι αυτες για τα γουστα μου)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες?

Αρχική Δημοσίευση από Morelo
Eγω αγορασα αυτο

Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 04-09-10 στις 17:10. Αιτία: παραθεση σε μορελο
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:13, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Παιδια θα διαφωνησω με αυτα τα ρολογια, μη το παρετε ομως προσωπικα εχω φιλες που δεν ξεκολλανε με αυτα Ο,τι τους λεω θα σας πω (ξινιζουν βεβαια αλλα ενταξει μου λενε κι αυτες)
Πολυ ψευτικα ρε παιδια! Τα βλεπεις απο μαγαζια πολυτελειας μεχρι οι μαυροι τα πουλανε αυτα και τα αλλα τα πιο λεπτα. Πολυ πλαστικουρα και αιντε οκευ θα το βαλω στη θαλασσα μια φορα, αντε να δεχτω να το βαλεω αλλη μια φορα με μια πιο σπορ εμφανιση, αλλα να γινει ενα με το χερι μου αποκλειεται! Πολυ μοδα! Παρα πολυ μοδα κι εγω με τη μοδα δε τα παω παντοτε καλα! Μου θυμιζει τον ντορο που χε γινει με τα βραχιολακια σε διαφορα χρωματα, αλλα αυτα τα ρολογια συγκρινονται με τις ρολογαρες τις σικατες?

Μορελο,πολυ ωραιο αυτο το ρολοι!!! Ειναι στα γουστα μου για τα ανδρικα!
Πες τα ρε Μάιντ. Βγαίνεις και τα βλέπεις που τα φοράνε ΄ολοι. Ίου. Να' ταν και τίποτα ωραίο, να πω οκ, αλλά αυτή η τεράστια άσπρη πλαστικιά κουμούτσα στο χέρι δεν είναι καθόλου ωραίο θέαμα. Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά, και ήταν σε σχήμα ρολογιού.
Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια) στη παραλία. Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!
Κρίμα είναι και αυτοί.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:30, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Άσε που μου θυμίζουν εκείνα να ζαχαρωτά που παίρναμε μικρά,
χαχχα δε το χα σκεφτει! Στη θαλασσα ημουν μια μερα και τα εβλεπα καθε 4 λεπτα να περνανε μπροστα μου, μετα κατεβηκα -την ιδια μερα- στην πολη και τα ειδα σε καλο μαγαζι και λεω ημαρτον. Τουλαχιστον οσοι ταγοραζουν ας ταγορασουν απο τους τυπους που τα πουλανε στους δρομους ειναι και πιο φτηνα. Τη φιλη που τα χει σε 250 χρωματα την εκραξα γιατι δυο ταχε παρει απο μαγαζι και τα διπλοπηρωσε ενω παρακατω τα χε ενας πλανοδιος.

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Τουλάχιστον κάτι κερδίζουν και οι καημένοι πωλητές(δεν τους λέω μαύρους πια) στη παραλία. Μόνο γι' αυτό λέω το οκ!
Κρίμα είναι και αυτοί.
Συγνωμη εχεις δικιο, αν και ειναι πιο μελαμψοι απο τους Ελληνες μωρε Αλλα συμφωνω. Αλλωστε στα μαγαζια τα χουν παραπανω γιατι καπως πρεπει να βγει και το νοικι, οι υπαλληλοι κοκ.

Αρχική Δημοσίευση από xarisfo
εγώ δεν καταλαβαίνω πιος ο λόγος σε τέτοιους καιρούς να πάρει κάποιος ακριβό ρολόι... αφήστε που κινδυνεύει...
Εξαρταται τι εννοεις ακριβο. Προσωπικα,θα στο παω αλλιως, δε θα φορουσα ρολοι που να μην αντιπροσωπευει την στυλιστικη εικονα μου, και που κατ επεκταση ισως απο κει να διαφαινεται ο εσωτερικος κοσμος μου και ισως η οικονομικη μου κατασταση. Βεβαια, πολλοι που τα χουν πιο πολυ κι απο τους κοινους θνητους επιλεγουν χαμηλους τονους και στην εμφανιση τους. Οποτε κει βαζω ενα ισως. Το ιδιο ισχυει για μενα και για το αμαξι, το παπουτσι κοκ. Τωρα οσο για το αν ειναι επικινδυνο, σημερα σου σπανε το τζαμι του αυτοκινητου και για πενηντα λεπτα που θα χεις παρατημενα, οποτε ατοπο διοτι αμα σου τυχει σου τυχε και το κυριοτερο αμα προκαλεσεις παραπανω απο το ''μποι'' σου δεν τη γλιτωνεις.

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate Game is over έγραψε στις 18:07, 04-09-10:

εγω πιστευω οτι εξαρταται απο την πιοτητα του ρολογιου εγω δε μπορω να φοραω χρυσα και ασημενια ρολογια επειδη ολη μερα τραχω και παιζω γι αυτο πορτιμω πιο σπορ τυπο ρολογιου οπως αυτο που εδειξα και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:13, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από element skate
και δε μοιαζουν καθολου για παιχνιδια ουτε στην οψη ουτε στην τιμη
Δε λεμε βρε για αυτο που παρεθεσες! Μια χαρα ειναι, εμενα μου αρεσει!
Οσο για τα ασημενια η τα χρυσα η τα πλαστικα η επιχρυσα ή γυαλινα η μπλα μπλα... θεμα συνηθειας ειναι πιστευω! Στη γυμναστικη μου προσωπικα δε φοραω τιποτα που ναμενοχλει η να κανει γκλιν γκλιν!

Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

O element skate Game is over έγραψε στις 18:15, 04-09-10:

ευχαριστω για την υποστηριξη προς το ρολοι μου αλλα γενικα τι ειπα
χαχχ και εμενα με ενοχλει στην γυμναστικη και δε το φοραω οσο για τα χρυσα και τα λοιπα εκτος την συνηθεια καθε μερα καπου θα πεσω η σε κατι θα χτυπησω οποτε δε πολυβολευει

Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 19:41, 04-09-10:

Το επόμενο.

Seiko 5 Sports Scuba Diver 200m Auto

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 16:29, 05-09-10:

εγώ προσωπικά νιώθω υπέροχα να φοράω επώνυμα ρολόγια. έτσι, μ'αρέσει μόνο για τον εαυτό μου. συγκεκριμένα φοράω ρολόι φεστίνα με ασημένιο βαρύ λουράκι και με ροζ περιεχόμενο στους δείκτες του. το καλό είναι πως το φοράω πέντε χρόνια και ακόμα να μου χαλάσει. δείνεις πολλά (χρήματα) και παίρνεις ένα καλό ρολόι το οποίο σου κρατά για χρόνια.

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 17:18, 05-09-10:

Δεν φοράω ρολόι χειρός, γενικά δεν μου αρέσει να έχω αντικείμενα στα χέρια μου (βραχιόλια, δαχτυλίδια). Μου αρέσουν πολύ τα ρολόγια τσέπης. Έχω βάλει ένα στο μάτι, αλλά θα πρέπει να μαζεύω χρήματα για 1-2 χρόνια για να το αγοράσω. Τι να κάνω, έχω ακριβά γούστα...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:47, 10-09-10:

ηρθα σημερα σπιτι και με περιμενε πανω στο γραφειο μου αυτο:

http://www.gloss.gr/guess/U95092L1.jpg

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 19:54, 10-09-10:

Eγώ έχω από το 2004 αυτό (διαφέρει λίγο) και δεν έχει πάθει τίποτα (και έχει περάσει πολλά το καημένο)

Παράθεση

Mcstefan7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mcstefan7
Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O Mcstefan7 Tigers GATE 6 FANS έγραψε στις 08:23, 11-09-10:

εγώ έχω κόλλημα με τα ρολόγια
Το ρολόι είναι κόσμημα για τους άντρες και όχι για να βλέπουμε την ώρα(εχουμε και κινητα...χαχαχ)
Έχω ενα casio ( το πρώτο μου ρολόι)
1 Swatch(το πήρα απο ταξίδι στην ελβετία)
1 Breitling
1 tag heuer(το πήρα μετά της πανελλήνιες...απλά ειναι ΚΟΣΜΗΜΑ...)

Παράθεση

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lady31ath
H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε στις 22:20, 17-09-10:

Εχω περιπου 7 επωνυμα ρολογια. Καθημερινα δεν φοραω κανενα....εχω ξεσυνηθισει...Τα εχω αγορασει γιατι τα φοραω σαν κοσμηματα....οταν βγαινω καπου εξω... Σε σοβαρες εταιριες τα στελεχη φορανε καλα ρολογια και παντα αυτο με εντυπωσιαζε (ας μην μιλησουμε ακομα για τσαντες γυναικειες και παπουτσια) Οι ανθρωποι οταν σε βλεπουν να φορας κατι ακριβο.... (οταν ξερουν τι ειναι το ακριβο) εντυπωσιαζονται....και αυτο εχει να κανει με το image που προωθεις..... (να πουλας μουρη) χαχαχαχα
δεν εχει καμια ουσια με το εαν εισαι ανθρωπος καλος ή εαν εισαι μορφωμενος... μπορει ενας ευκαταστατος αμορφωτος χασαπης να φοραει στη βολτα του rolex.....ειναι μια μεγαλη παγιδα...Θα σας εντυπωσιασει ...... Ειναι σημαντικο ομως στη δικη μου ηλικια να βγαζω ενα πιο σωστο προφιλ γυναικας 30αρας και.... που ξερει καποια brand names και εχει καποιο γουστο...
Εαν κατεβω στο Θησειο Μοναστηρακι για να αγορασω used books δεν θα φορεσω κατι καλο.... εαν χρειαστει ομως να παω σε ενα καλο μαγαζι για φαγητο θα πρεπει να ειμαι προσεγμενη.... ειναι μια σκλαβια ισως.... ομως οντως υπαρχουν ανθρωποι με μανια με τις φιρμες..... σε τεραστιο βαθμο....και πιστεψτε με σε καποιες περιοχες σε σκαναρουν για να δουν τι φορας... εαν εισαι της ιδιας παστας...... ανοησιες ισως....η σκληρη πραγματικοτητα...

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria17
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε στις 20:14, 19-09-10:

δεν μου αρεσουν τα ρολογια.

Παράθεση

lacky (Tουλίπα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lacky
H Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H lacky deep in dreams!! έγραψε στις 08:00, 23-09-10:

Είμαι πολύ φαν των ρολογιών. Φοράω πάντα εδώ και παρα πολλά χρόνια. Μου αρέσουν τα μεγάλα εντυπωσιακά ρολόγια. Εχω διάφορα να εναλλάσσω με κάθε στύλ μου...

Το τελευταίο που αγόρασα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 04:53, 28-09-10:

Μπορει να μην ταιριαζει στην ηλικια μου, αλλα δεν μπορω να μην το λατρεβω! Παντα πανω στο χερι μου εδω και πανω απο εναν χρονο, εχει φαει πολυ σκληρη χρηση και δεν μασαει μια!

Παράθεση

Ina10039 (ina τη περιμενεις?)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ina10039
H ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Ina10039 ειμαι τρελη για δεσιμο!!! έγραψε στις 22:13, 19-03-11:

Δεν Είμαι και πολύ του ρολογιού αλλά η δασκάλα μας δεν βάζει ρολόι στη τάξη .... Αναγκάζομαι να φοράω ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 22:56, 19-03-11:

Εχω ρολοι εδω και μερικα χρονια

Οταν βγαινω εξω το φοραω συνεχεια εκτος οταν παω για κανα μπασκετ η ποδηλατο

Προτιμω τα ψηφιακα,βαριεμε να καθομαι να υπολογιζω την ωρα,θελω να βλεπω τα νουμερα και να καταλαβαινω αμεσως

Απο την μια αυτα τα ψηφιακα θεωρουνται λιγο παιδιαστικα αλλα απο την αλλη 18 χρονων και να φοραω χρυσαφικα και ασημια δεν μαρεσει

Υ.Σ.Φυσικα και το χρησιμοποιω για να βλεπω την ωρα κτλ.Οσο ανωμαλο και να ακουγετε εχω αποκτησει μια σχεση με αυτο το ρολοι (4χρονια ειναι αυτα).Καθε μερα να ξυπνας το πρωι και να το παιρνεις για να βλεπεις αν μπορεις να κερδισεις 3-4 λεπτα υπνου

Υ.Σ.2)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 13:26, 26-03-11:

Τώρα έχω αυτό και μάλλον μετά το καλοκαίρι θα πάρω αυτό.

Αλλά μ'αρέσουν και πάρα πολύ τα ψηφιακά, αλλά το στύλ μου δεν είναι αθλητικό

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:14, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ina10039
Δεν Είμαι και πολύ του ρολογιού αλλά η δασκάλα μας δεν βάζει ρολόι στη τάξη .... Αναγκάζομαι να φοράω ...

Δασκαλα στα 16;... !

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:16, 28-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Τώρα έχω αυτό και μάλλον μετά το καλοκαίρι θα πάρω αυτό.

Αλλά μ'αρέσουν και πάρα πολύ τα ψηφιακά, αλλά το στύλ μου δεν είναι αθλητικό
Aυτο που εχεις τωρα δεν ειναι καπως ανδρικο ;Το αλλο ειναι ονειρο ....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 00:51, 30-03-11:

Προσεχως θα ηθελα να αποκτησω αυτο το Cartier...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 08:32, 30-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
λες; Εγώ πάντως για γυναικείο το πήρα
Πάντως φορεμένο φαίνεται πιο μαζεμένο, εδώ είναι λίγο τεράστιο,φαίνεται και η καδένα μεγάλη.Άστα να πάνε..

Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 08:37, 20-04-11:

Τώρα τελευταία φοράω αυτό που είναι δώρο του άνδρα μου, αλλά έχω και rolex δώρο της πεθεράς μου και cartier πάλι δώρο από την οικογένεια, αλλά τα θεωρώ πολύ επίσημα ρολόγια και δεν τα φοράω. Επίσης επειδή έχουν μπρασελέ όλη την ώρα κρέμει το ρολόι στον καρπό και με εκνευρίζει. To παραπάνω επειδή πιάνει ψηλά στο χέρι κάπως με βολεύει...

Παράθεση

Jo_ (Elizabeth Blackburn)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jo_
H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε στις 15:34, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Αντρικό? Όχι βέβαια! Unisex είναι! Το συγκεκριμένο το αγόρασα πρόσφατα και είναι πανέμορφο φορεμένο!

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:52, 28-04-11:

Σήμερα είδα αυτό και μου άρεσε πολύ. Είναι σχετικά φθηνό για ρολόι...το βρήκα στα 75 ευρώ και μου φαίνεται ρολόι με αντοχές.

Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ShatteredIce
H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε στις 15:53, 28-04-11:

εγώ έχω αυτό ( dolce&gabbana visionnaire ) αλλά το φοράω σπάνια γιατί γενικά δεν μου αρέσουν τα ρολόγια
προτιμώ το κινητό για να δω την ώρα

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jo_
H Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Jo_ έγραψε στις 15:56, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Σήμερα είδα αυτό και μου άρεσε πολύ. Είναι σχετικά φθηνό για ρολόι...το βρήκα στα 75 ευρώ και μου φαίνεται ρολόι με αντοχές.
120 λεει δίπλα!

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:57, 28-04-11:

I know...σε μαγαζί σήμερα η τιμή του ήταν στα 75.

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jo_

H Jo_ έγραψε στις 16:07, 28-04-11:

Α! ενταξει τότε! Αρχισε να μαζευεις λεφτα!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 16:14, 28-04-11:

Πάντα έλεγε ένα Donna Karan ρολόι.

Παράθεση

georgiaglukoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgiaglukoula
H georgiaglukoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgiaglukoula έγραψε στις 22:41, 02-02-12:

Θεεικο το ρολόι του Αγγελου κ γω έψαχνα καιρό ένα ευμεγεθες ρολογακι αν κ κοντουλα λεπτούλα γυναίκα.κ με βοήθησε ο φίλος drifter τσεκάρει τα TENDENCE κ είναι απαικτα κ μάλιστα είμαι πλέον ιδιοκτήτρια του ποιο ωραίου χε χε...02043011αν κ όταν το έψαχνα στα ελληνικα site mou φάνηκε ακριβό το βρήκα όμως σ'ενα site www.nanos-sports.com το οποίο είναι partner shop με την Tendence k έβγαινε καμία σχέση με τα ελληνικα...επίσης μου κανε εντύπωση που επικοινώνησαν μαζι μου μετα απο 1βδομαδα να με ρωτήσουν αν είμαι ευχαριστημένη κ αν θα ήθελα να λάμβανε όλα τα νέα για oversize ρολόγια.τελος πάντων τα προτείνω ανεπιφύλακτα ευχαριστώ φίλε drifter k nanos-sports

Δεν κάνω διαφήμιση απλά σας τα προτείνω γιατι ήμουν άσχετη με τα ρολόγια κ τώρα τα λατρευω κ χαίρομαι που βρήκα ένα σωστό μαγαζι να τα αγοραζω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 03-02-12 στις 13:38. Αιτία: merge....για να προσθέσουμε επιπλέον πράγματα ή να επεξεργαστούμε το κείμενο πατάμε το κουμπί επεξεργασίας.
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 22:51, 02-02-12:

Εχω αυτο

Αλλα εχει φθαρει το λουρι και πρεπει να το αντικαταστησω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DRIFTER

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DRIFTER
Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O DRIFTER έγραψε στις 22:55, 02-02-12:

To nanos είναι γερμανικό, ε?

Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 23:03, 02-02-12:

εχω αυτο εδω και εναμισι χρονο ....γ@μαει!

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:22, 02-02-12:

Τον τελευταίο καιρό για πιο casual φοράω αυτό

(swatch)

και για καλό ένα Omega constellation.. (το οποίο παρεμπιπτόντως ήταν πανάκριβο, σαν τα μάτια μου το προσέχω )

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:25, 02-02-12:

και εναμισι χρονο ....γ@μαει!
ε,,για να το λενε master of G αναμενομενο ηταν..

Θεεικο το ρολόι του Αγγελου
που το ξερεις?
έχω ένα ρολόι ΝΑ με το συμπαθιο

Παράθεση

georgiaglukoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgiaglukoula
H georgiaglukoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgiaglukoula έγραψε στις 00:57, 03-02-12:

Για το Tendence www.nanos-sports.com ναι ειναι γερμανικό αλλα επειδή το έψαξα καλα πριν το πάρω είδα οτι ο ιδιοκτήτης είναι Έλληνας (κ χάρηκα να σου πω που κάποιος ήταν έλληνας ένιωσα ποιο ασφαλής
Πάντως εγω ήμουν ευχαριστημένη απο την αγορα μου κ πραγματικά θέλει προσοχή γιατι πριν αγοράσω απο το συγκεκριμένο shop έπεσα σε ψιλό περίεργο site ελληνικό που ευτυχώς δεν έκανα τίποτα.
Εύχομαι να βοήθησαν όσο μπορω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 03-02-12 στις 13:37. Αιτία: merge....για να προσθέσουμε επιπλέον πράγματα ή να επεξεργαστούμε το κείμενο πατάμε το κουμπί επεξεργασίας.
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 17:58, 04-02-12:

εγω πηρα πριν κατι μηνες ενα της GO καπου 150 ευρω, δεν θυμαμι ακριβως. μπορει και λιγοτερο. μια βλακεια ειναι τι ηθελα και το πηρα; εχει πετρουλεες γυρω γυρω και εγω φοραω φορμες,καμια σχεση δηλαδη.

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 18:02, 04-02-12:

το επόμενο.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 15:32, 05-02-12:

αποτι βλεπω ειναι μικρο και διακριτικο

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 02:12, 06-03-12:

Εχω ένα Swatch vintage που μου είχε κάνει δώρο η κολλητή της μητέρας μου και ήταν αγορασμένο από Ελβετία, είναι πολύ όμορφο, λεπτό με καφέ δερμάτινο λουρί και μικρό χρυσό καντράν. Και έχω και ένα παλιό με ασημί καντράν, d&g σε γκρι/γαλάζιο...Απεχθάνομαι τα μεγάλα ρολόγια με στρας, τα λευκά ρολόγια και τα πλαστικά...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 10:28, 25-06-12:

Μήπως ξέρει καμμιά ποιάς εταιρείας είναι το ρολόι που δε λέει να βγάλει μήνες απο το χέρι της η Μενεγάκη με το πορτοκαλί λουράκι; Και καλά κάνει που δε το βγάζει κι εγώ το ίδιο θα έκανα! Κολλάω κι εγώ με το ρολόι κι ο,τιδήποτε κι αν φοράω, ταιριάζει/δεν ταιριάζει απ'το χέρι μου δεν το βγάζω. Και το θέλω αυτο το ρολόι...!!! Σνιφ

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 965 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 11:23, 25-06-12:

Ορίστε, mind.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 11:35, 25-06-12:

590 ευρω;;;

Καλά, ίσως να μη μ'αρέσει και τόσο τελικά τώρα που το ξανασκέφτομαι....

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 965 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 11:39, 25-06-12:

Τι θα είχε η Μενεγάκη, φτηνιάρικο; Ζαμέ.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους