Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,852 μέλη και 2,411,467 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:50, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αυτο δεν ειναι πολυ ωραιο; για πειτε γνωμη...

http://www.oroloi.gr/product_info.ph...03158acf4a28f0
το λινκ είναι μόνο για πελάτες...δείξε μόνο την εικόνα αν μπορείς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:51, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
το λινκ είναι μόνο για πελάτες...δείξε μόνο την εικόνα αν μπορείς.
πως θα το κανω αυτο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 13:53, 13-09-07:

το κανααααααααααα
σας αρεσει το ρολοι;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 13:53, 13-09-07:

σώσε την εικόνα με δεξί κλικ και βάλτη ως συννημένη.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 13:53, 13-09-07:

νοτ μπαντ...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:55, 13-09-07:

μονο αυτο;
κατι τετοιο θελω εγω....ετσι να ναι.
δεν σ αρεσε πολυ ντουλινα ε;
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 13:58, 13-09-07:

Καλο ειναι!
Αν το θες ετσι εντυπωσιακο, νομιζω οτι αυτο που εχει στην αρχικη σελιδα guess ειναι πολυ ωραιο..
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  FILLER.gif
Εμφανίσεις:  72
Μέγεθος:  223,9 KB
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 13-09-07 στις 19:22. Αιτία: Αλλαγή στην εικόνα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 14:35, 13-09-07:

ναι ωραιο ειναι κι αυτο
σ ευχαριστω ιο ιο για το σαιτ
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 19:13, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
"Καινούριο" ρολόι made by suspiria
πως εδεσες τα κορδονια πάνω στο πολόι
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:19, 13-09-07:

Δωράκι απο τον αδερφό μου, αποχωρήστικα για λιγο το fossil και έχω φρικάρει αλλα επιβιώνω
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:17, 16-09-07:

Εμένα πάντως μ' αρέσουν πολυ και τα ρολόγια Calvin Klein. Μοιάζουν πιο πολύ με κόσμημα!

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 13:18, 16-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania

Δωράκι απο τον αδερφό μου, αποχωρήστικα για λιγο το fossil και έχω φρικάρει αλλα επιβιώνω
τελειο κατι τέτοια μου αρέσουν και εμένα
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε: στις 18:11, 01-10-07:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...=10985&zone=pp

Το ρολοϊ μου!δεν ειναι τελειο????????????????????????????εχετε ξαναδει κατι τετοιο?? τι ψωνιο που ειμαι!!!!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:48, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από flyer
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...=10985&zone=pp

Το ρολοϊ μου!δεν ειναι τελειο????????????????????????????εχετε ξαναδει κατι τετοιο?? τι ψωνιο που ειμαι!!!!!
Οχι δεν ειναι ωραιο....και θα γινεις αμεσα ΒΑΝ!

Πλακα σου κανω!!!!!!
Μια χαρα το ρολοι και μπορω να πω οτι και τεχνολογικο gadget ειναι και παρα πολυ ομορφο.
Μου αρεσουν πολυ τα χρωματα του.Πολυ "ζεστα" ρε παιδι μου.
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε: στις 18:56, 01-10-07:

Eιπα κι εγω!!!!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 19:05, 01-10-07:

Λοιπόν, ψάχνω για ρολόι και θα ήθελα την βοήθεια σας. Για καλή σας τύχει έχω περιορίσει κάπως τις επιλογές με κάποια χαρακτηριστικά που θέλω να έχει το ρολόι.

- Θέλω να φορτίζει με την κίνηση μου (άραγε μόνο τα seiko kinetic [έτσι γράφεται;] το έχουν αυτό
- Θέλω να έχει δείκτες για την ώρα (όχι ηλεκτρονικό δλδ)
- Θέλω να έχει 3 μικρότερους δείκτες (αυτοί που είναι για χρονομετρο και για 24ωρο)
- Θέλω και ένα σκούτερ!! (οκ αυτό μπορεί να μην το έχει)

Που μπορώ να κοιτάξω εκτός από όλα τα μαγαζιά της πόλης μου; Υπάρχει κάποιο site που να τα έχει σε κατηγορίες (πχ kinetic)
Προς το παρόν έχω βρει αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 20:32, 01-10-07:

Οκ με λίγο ψάξιμο βρήκα ότι και η CITIZEN έχει παρόμοια λειτουργία αλλά αυτήν εκμεταλλεύεται το φως για να φορτίζει τα ρολόγια της. Απ'ότι φαίνεται κατέληξα και σε κάποια. Παρόλα αυτά θα ήθελα αν ξέρετε να μου πείτε ποιές άλλες εταιρείες έχουν εν ενεργεία κάποιο τέτοιο σύστημα.
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O flyer έγραψε: στις 23:24, 01-10-07:

http://www.gadgetlife.gr/SpecificPro...D=&ItemID=3167

Εχετε ξανακουσει για δυαδικο ρολοϊ!!!Πραγματικα τα σπαει αυτο το κομματι!!!Πολυ πουλ-μουρ!!!
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 11:39, 02-10-07:

Φοβερό το δυαδικό ρολόι. Βγαίνει και σε έκδοση τοίχου;
Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O flyer έγραψε: στις 12:03, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

Φοβερό το δυαδικό ρολόι. Βγαίνει και σε έκδοση τοίχου;

http://www.gadgetlife.gr/SpecificPro...=1&ItemID=3125

Oντως βγαινει!Αλλα σε επιτραπεζια εκδοση,οχι τοιχου Παντως δεν μπορω να καταλαβω πως λες την ωρα σε αυτο του χεριου.Μπορει καποιος να μου εξηγησει?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους