Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,036 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:50, 25-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
590 ευρω;;;

Καλά, ίσως να μη μ'αρέσει και τόσο τελικά τώρα που το ξανασκέφτομαι....

Παρε ενα απο τους μαυρους να κανεις την δουλεια σου...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 19:34, 03-10-12:

Αχ ψύχωση με αυτα τα ρολογάκια !
Απο μικρή εχω τη συνήθεια να φοράω ρολόι,ειδικά στο σχολείο.
Όταν βαριόμουν κοιτούσα 434898976 φορές το ρολοι καθε 5' .

ακομα και τώρα που δε λειτουργούν τα δικά μου,τα φοράω σαν αξεσουαρ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 13:00, 04-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Τι θα είχε η Μενεγάκη, φτηνιάρικο; Ζαμέ.

Βεβαια τώρα με τη μειωση μισθου που της εγινε στα μόλις 30.000 το μηνα... θα πιεστει λίγο οικονομικά!!!!!
Τώρα πια θα παίρνει ρολόγια τύπου swatch....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πάντως τα λατρεύω τα ρολόγια και ειδικά τα μεγάλα!!!
Περιμένω πως και πως να μεγαλώσω τη συλλογή μου, μιας και λόγω αφραγκίας τα τελευταία χρόνια αρκούμαι στις ήδη πανέμορφες "κατακτήσεις" μου!!!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:22, 06-10-12:

Χμμ,ναι.Όταν ήμουν μικρή φορούσα ένα κόκκινο μικρό.Όταν χάλασε δεν φόρεσα πάλι μέχρι την ΣΤ' που πήρα ένα μωβ τετράγωνο.Αυτουνού του τέλειωσε η μπαταρία και τώρα μάλλον θα πάρω ένα μωβ σκούρο της Adidas.
Μ'αρέσουν πολύ τα αθλητικά ρολόγια*.*

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 18:11, 06-10-12:

Το πρώτο ρολόι που πήρα (ή τουλάχιστον το πρώτο που θυμάμαι) ήταν στην Δ' Δημοτικού..! Ήταν swatch και είχε πάνω κερασάκια..!! Το λατρεύω! Ακόμα το έχω! Μετά πήρα πάλι από τη swatch ένα με παλ ροζ δέρμα και ένα χρόνο περίπου μετά τυχαία μου έκαναν δώρο το ίδιο αλλά με καφέ λουράκι..! Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτά τα 2 μ'άρεσε να τα φοράω ανάποδα, δηλαδή το καντραν ήταν στην κάτω μεριά του χεριού μου και η αγκράφα στο πάνω μερός..!!
Μετά για ένα διάστημα φόραγα τα ρολόγια του μπαμπά μου..!! έτσι "εθίστικα" στα μεγάλα ρολόγια και πριν 2 χρόνια περίπου ο μπαμπάς μου μου έκανε δώρο ένα οozoo και έχω μείνει μ'αυτό τώρα και το λατρεύω..!!

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 19:19, 06-10-12:

Προσωπικά χωρίς ρολόι χειρός τρελαίνομαι, το κινητό δε με βολεύει με τίποτα.
Αυτό εδώ έχω

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:22, 06-10-12:

Το καλητερο ρολοΐ που εχω δει!
Με βοηθισε πολυ σε στιγμες μεγαλου αγχους! Σου βγαινει αυθορμιτα να δεις το ρολοΐ, το κοιτας, και σου ερχετε ενα κυμμα αισιοδοξιας, μαζι με την συνιδιτοποιηση του ποσο σουργελο εισαι, με αποτελεσμα να λυσεις στα γελια και ολοι γυρου σου να σε κοιτανε αποροντας με τι γελας!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  smile watch.jpg
Εμφανίσεις:  57
Μέγεθος:  9,8 KB  
19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 21:33, 06-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Χμμ,ναι.Όταν ήμουν μικρή φορούσα ένα κόκκινο μικρό.Όταν χάλασε δεν φόρεσα πάλι μέχρι την ΣΤ' που πήρα ένα μωβ τετράγωνο.Αυτουνού του τέλειωσε η μπαταρία και τώρα μάλλον θα πάρω ένα μωβ σκούρο της Adidas.
Μ'αρέσουν πολύ τα αθλητικά ρολόγια*.*
Και αφού τέλειωσε η μπαταρία λες ας πάρουμε άλλο ε;

εγώ έχω αυτό εδώ: http://www.casio-europe.com/euro/wat...mw-702d-7avef/

αν εξαιρέσεις ένα θέμα με το πιράκι του μπρασελέ που είχα και το άλλαξα, 4 χρόνια τώρα ακόμα σαν καινούργιο είναι

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:17, 06-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
Και αφού τέλειωσε η μπαταρία λες ας πάρουμε άλλο ε;
Βασικά όχι.Το είχα βαρεθεί κιόλας.

Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 20:53, 11-10-12:

Να το! Αυτό έχω από τη Β' Γυμνασίου! Και συνεχίζει να μ' αρέσει!

Παράθεση

coyοte

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη coyοte
Ο coyοte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O coyοte έγραψε στις 14:36, 13-10-12:

Παράθεση

Didonia (Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Didonia
H Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Didonia http://www.youtube.com/watch?v=_VntCvrE9 έγραψε στις 16:15, 14-10-12:

προσωπικα λατρευω τα μεγαλα ρολογια με λουρακι απο καουτσουκ -->http://www.google.gr/imgres?um=1&hl=...w=1440&bih=726
http://www.google.gr/imgres?um=1&hl=...w=1440&bih=726 ( ειδικα αυτο το λατρευω)

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 00:57, 18-12-12:

Sigh.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 01:35, 10-01-13:

Ύστερα από ένα χρόνο που πέρασα χωρίς ρολόι, απέκτησα αυτό φέτος τα χριστούγεννα σε δωράκι

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 14:40, 10-01-13:

Ρολόι προσωπικά φορούσα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, δεν ξέρω για ποιον λόγο....
Προσπαθώ τα ρολόγια που παίρνω να έχουν την ελάχιστη δυνατή απόκλιση ώρας και γενικά διάφορα χαρακτηριστικά.
Από μάρκες αν και η Casio είναι πολύ καλή δεν την προτιμώ, τα ρολόγια της έχουν πολύ "απλό" στυλ αν και είναι καλά. Η μάρκα μου είναι η Jaga.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

petros12349

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη petros12349
Ο petros12349 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O petros12349 έγραψε στις 22:26, 06-06-13:

Θελω να αγορασω γενικα ενα ρολοι το εχω αποθημενο και γιαυτο που θα μπορουσα να αγορασω ενα καλο σχετικα ρολοι ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 22:38, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από petros12349
Θελω να αγορασω γενικα ενα ρολοι το εχω αποθημενο και γιαυτο που θα μπορουσα να αγορασω ενα καλο σχετικα ρολοι ?
Τι είδους ρολόι θες? Και για τι περίσταση.

Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 00:34, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από petros12349
Από που? Η τι ρολόι? Γιατί αν διαθέτεις αρκετά χρήματα έχεις πάρα πολλές επιλογές. Μπορείς να βρεις εξαιρετικά ρολόγια.
π.χ. τα ρολόγια που θεωρώ πολύ όμορφα και έχω ένα ανάλογο είναι της εταιρείας harry winston.
Γενικά δεν είναι ωραία τα αντρικά με μπρασελέ, γιατί συνέχεια σου χτυπάει απο εδώ και από εκεί και φθείρεται πολύ εύκολα (κάνει επάνω χαράγματα).
Αν πάλι πάρεις δερμάτινο λουράκι, κάποια στιγμή θα χρειαστεί αλλαγή, κόβουν αυτά.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 01:28, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από elepan
Από που? Η τι ρολόι? Γιατί αν διαθέτεις αρκετά χρήματα έχεις πάρα πολλές επιλογές. Μπορείς να βρεις εξαιρετικά ρολόγια.
π.χ. τα ρολόγια που θεωρώ πολύ όμορφα και έχω ένα ανάλογο είναι της εταιρείας harry winston.
Γενικά δεν είναι ωραία τα αντρικά με μπρασελέ, γιατί συνέχεια σου χτυπάει απο εδώ και από εκεί και φθείρεται πολύ εύκολα (κάνει επάνω χαράγματα).
Αν πάλι πάρεις δερμάτινο λουράκι, κάποια στιγμή θα χρειαστεί αλλαγή, κόβουν αυτά.
Οχι δεν ειναι αναγκαστικο. Αν ο μπρασελες ειναι καλος δεν φθειρεται, εχω ενα ρολοι εδω και σχεδον 1,5 χρονο, το φοραω καθε μερα, και εχει ελαχιστα χαραγματα. Και δεν το προσεχω πραγματικα καθολου. Τωρα αν παρεις ρολοι με 40€, το οτι θα σου γρατζουνιστει ειναι θεμα χρονου...

Συν οτι τα ρολογια με μπρασελε φοριουνται με τα παντα.

Ωραιο βεβαια ειναι να εχεις ενα με δερμα για λιγο πιο formal καταστασεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DarthFederer : 07-06-13 στις 01:28. Αιτία: ορθογραφικο λαθος
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 01:50, 07-06-13:

Ούτε λουράκι ούτε μπρασελέ μόνο καουτσούκ.

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 09:48, 07-06-13:

Ρολόγια! <3
Τώρα έχω αυτό, σε καφέ όμως αλλά δε βρήκα εικόνα και σύντομα θα αποκτήσω αυτό!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 13:32, 07-06-13:

Έχω ένα παρόμοιο με αυτό.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 21:44, 12-06-13:

Hello κορίτσια! Μόλις σήμερα αγόρασα αυτό (σε άσπρο χρώμα) και έχω κατενθουσιαστεί! Ήθελα ένα καλοκαιρινό ρολόι και νομίζω ότι το άσπρο είναι ό,τι πρέπει! Πώς σας φαίνεται?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 12-06-13 στις 21:49. Αιτία: διόρθωση υπερσύνδεσης
Παράθεση

Klaou2 (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 00:47, 13-06-13:

One day I'll have it.....................

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 00:49, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Hello κορίτσια! Μόλις σήμερα αγόρασα αυτό (σε άσπρο χρώμα) και έχω κατενθουσιαστεί! Ήθελα ένα καλοκαιρινό ρολόι και νομίζω ότι το άσπρο είναι ό,τι πρέπει! Πώς σας φαίνεται?
Καλόόό! Εγώ έχω εδώ και 2,5-3 χρόνια το χρυσό. Με έχει καταβολέψει...

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 00:53, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Klaou2
Φθηνό γούστο έχεις βρε!

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Καλόόό! Εγώ έχω εδώ και 2,5-3 χρόνια το χρυσό. Με έχει καταβολέψει...
Τόσο καλό, ε? Μου άρεσε πολύ και το μπορντό εάν το έχεις δει, αλλά μου έκανε πιο χειμωνιάτικο-ανοιξιάτικο και ήθελα κάτι πολύ φωτεινό. Έτσι, κατέληξα στο άσπρο! Το χρυσό πάντως, πολύ εντυπωσιακό!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 03:43, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Klaou2
You are doing it right.

Το πιο καλό ρολόι που είχα ποτέ.
Μετά από 5 χρόνια είναι το ίδιο shiny παρόλη την κακομεταχείριση. Πολύ κλασικό να μπαίνω σε ένα δωμάτιο και να ξεχνάω το χέρι μου απ' έξω, οπότε έβρισκε μπααααμ στην πόρτα. Το καημένο.

Η μόνη του αδυναμία ήταν το λουράκι το οποίο βέβαια άλλαξα κι έβαλα μαύρο και αντικαθίσταται εύκολα οπότε και να φθαρεί, βάζεις άλλο και τέλος.

Αν δεν το ξεχνούσα δεξιά κι αριστερά βέβαια, θα ήταν καλύτερα. Περιμένω να μου το επιστρέψουν σύντομα.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 22:06, 15-06-13:

φορουσα μικρη (δημοτικο ας πουμε) αλλα για κανα 2 βδομαδες το πολυ μετα το σκοτωσα
τωρα ποτε, δεν ξερω απλα δεν μ αρεσει να φοραω ρολοι για καποιο λογο

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 22:24, 15-06-13:

Δώρο του πατέρα μου πριν 2 βδομάδες επειδή κατάλαβε ότι θα πάθαινε ρήξη κακάλων απ'το πολύ το πρήξιμο

Όνομα:  AR5987_1bbb.jpg
Εμφανίσεις:  40
Μέγεθος:  78,7 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 15-06-13 στις 23:45. Αιτία: διόρθωση εικόνας
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,375 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:15, 16-06-13:

Παιδια για οποιος θέλει ένα καλό και φτηνό ρολόι αυτά του βασιλόπουλου είναι αρκετά καλά

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 16-06-13 στις 10:23.
Παράθεση

kwstis94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwstis94
Ο kwstis94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kwstis94 έγραψε στις 23:19, 02-07-13:

Παιδια σκεφτομαι να παρω αυτο το ρολογοι ! τι γνωμη εχετε ???

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 05-07-13 στις 22:12. Αιτία: διαχείριση- διόρθωση εικόνας
Παράθεση

kiriazispao4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kiriazispao4ever
Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O kiriazispao4ever έγραψε στις 12:45, 19-07-13:

Ο ξάδερφος μου,μου έδωσε αυτό το ρολοι :http://watchluxus.com/brands/michel-...ophy/32487-b15
πρέπει να είναι καλό ..αν κρίνω απο διάφορες τιμές που βρήκα

Θέλω να ρωτήσω ,πρώτον ΤΙ ΚΑΝΕΙ...(αυτα τα κυκλάκια ,γυρω-γυρω ,εκτός του κάτω κάτω που μετράει τα δεύτερα...)
και δεύτερον,επειδή μου είναι μεγάλο..Αν αλλάξω το λουράκι και βάλω δερμάτινο,πόσο περίπου θα στοιχίσει?
Αν απλά παω και κοντύνω το 'μπρασελέ',πάλι πόσο θα κοστίσει περίπου?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη fmarulezkd
Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 679 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε στις 13:54, 19-07-13:

Aυτό θέλω εγώ!

Παράθεση

Mr strange

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr strange
Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε στις 14:22, 27-07-13:

Παιδιά μήπως ξέρετε κανένα σάιτ που να μπορώ να παραγγείλω ρολόι;;; αλλά όχι με πιστωτική !! να το παραγγείλω στο σπίτι και να τους το πληρώσω εδώ

Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia mo
H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε στις 23:29, 01-08-13:

μου αρέσουν τα μεγάλα και εντυπωσιακά ρολόγια,χωρίς υπερβολές φυσικά.το ρολόι που εγώ προτιμώ να φοράω θέλω να είναι οπωσδήποτε ελαφρύ και σε ουδέτερο χρώμα για να συνδυάζεται με τα πάντα.πολύ όμορφα είναι και τα ρολόγια από καουτσούκ αν και νομίζω πως το έχουν παρακάνει λίγο με τις τιμές τελευταία...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:23, 05-08-13:

Έχω ένα ρολόι το οποίο πάει γρήγορα για κάποιον λόγο. Μια επισκευή μπορεί να κοστίσει πολλά;

Παράθεση

Εύα..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εύα..
H Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Εύα.. έγραψε στις 13:16, 07-08-13:

Μου αρέσει να βλέπω άλλους να φοράνε ρολόγια αλλά εγώ δεν μπορώ να φορέσω γιατί με αγχώνει ο χρόνος!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 17:55, 21-11-13:

Θόλωσε το ρολόι μου. Υπάρχει κάποια λύση;

Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 22:50, 21-11-13:

Έχω ένα ρολόι αλλά δεν το φοράω σχεδόν καθόλου. Γενικά δεν μ'αρέσει να φοράω διάφορα στα χέρια

Αρχική Δημοσίευση από Itach1
Θόλωσε το ρολόι μου. Υπάρχει κάποια λύση;
Το ρολόι σου πήρε υγρασία από κάπου, άρα δεν είναι στεγανό. Το καλύτερο είναι να το φτιάξεις γιατί την επόμενη φορά μπορεί να τα κακαρώσει.
Όσο για την υγρασία που μάζεψε

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 22:13, 30-01-14:

εμενα μ'αρεσουν τα ρολογια πολυ και εχω τρομερη σχεση με τον χρονο γενικοτερα, εσεις?
τι σημασια δινετε στα ρολογια? τι ρολοι φορατε?
Μέχρι το γυμνάσιο φορούσα συνέχεια ρολόι. Όμως κάποια στιγμή τελείωσε η μπαταρία και δεν το πήγα για αλλαγή. Εν τέλει έμεινε στο συρτάρι και δεν πήρα καινούργιο, γιατί δεν με ενθουσίασε κανένα απ' όσα βρήκα... Πραγματικά δεν μπορώ να μην έχω αίσθηση του χρόνου. Τρελαίνομαι. 2-3 χρόνια χωρίς ρολόι και δεν αντέχω. Πρέπει να ψάξω για κανένα δεν παλεύεται με το κινητό.
Θέλω ένα απλό ρολόι και όχι ένα γυναικείο και υπερφορτωμένο, αλλά εδώ στην περιοχή δεν υπάρχουν μαγαζιά μ'αυτό που ζητάω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

PinkFreud

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PinkFreud
Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O PinkFreud Let it Be έγραψε στις 23:31, 19-12-14:

Λέω να πάρω ένα καινούργιο ρολόι αυτά τα Χριστούγεννα, γτ αυτό που έχω χαλάει συνέχεια

Πώς σας φαίνεται αυτό?

Γνώμη για τα oozoo γενικότερα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 23:58, 19-12-14:

Σε έξι μέρες κλείνει τα 6 χρόνια το γλυκούλι μου!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:40, 20-12-14:

Τελευταία κοιτάζω αυτά.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:39, 14-02-15:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 14-02-15 στις 12:47.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:48, 14-02-15:

Εγω θελω ενα ρολοι λεπτεπιλεπτο και φινο ολο πλατινα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 13:45, 14-02-15:

Παλιοτερα φορουσα αυτο,αλλα χαλασε ο μηχανισμος επειδη μπηκε νερο μεσα.
Τον τελευταιο καιρο θελω αυτο.Ξερω ειναι μεγαλιστικο,αλλα μου εχει κολλησει...

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 14:48, 14-02-15:

Εγώ θα ήθελα να αγοράσω ένα ρολόι σαν και αυτό, άσχετα που δεν πολύ φοράω ρολόγια το συγκεκριμένο μου αρέσει.

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 15:28, 14-02-15:

Χαχα όλα τα ρολόγια μου είναι των 10 ευρώ (και συνήθως των 10 ωρών ) αλλά προτιμώ να αγοράζω πολλά και όμορφα παρά ένα και πανάκριβο. Τώρα έχω ένα κρεμ από τα μεγάλα αλλά το πήρα το καλοκαίρι και όπου να ναι πάει για απόσυρση

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 15:34, 14-02-15:

Eγώ δεν φοράω συνήθως ρολόγια,αλλά έχω αυτό

Παράθεση

Akatanomasty

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akatanomasty
H Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Akatanomasty (Eruanne) έγραψε στις 18:48, 14-02-15:

Σχεδόν όλοι όσοι το βλέπουν το θεωρούν μεγαλίστικο, αλλά εγώ το αγαπώ

Όνομα:  tumblr_nf8o506Hdf1sdr5fro1_500.jpg
Εμφανίσεις:  20
Μέγεθος:  39,7 KB

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους