Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γρηγορότερη εκκίνηση;

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 15:10, 21-07-11:

παιδιά, επειδή έχω laptop toshiba πρέπει να ανοίξει στην αρχή το webcamera app. αλλιώς δεν θα έχω κάμερα, αλλά επειδή τρώει και αυτό ώρα, μπορείτε να μου πείτε ένα πρόγραμμα που να μην εκκινήτε στην αρχή για κάμερα όπως το WebCamMax αλλά μπορείτε να μου πείτε κάποιο δωρεάν, (ας μην έχει και πολλά εφέ...)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 15:27, 21-07-11:

Από πότε γίνεται αυτό;
Πχ εμένα κατά την εκκίνηση είχε ένα wireless το οποίο το έβγαλα και μια χαρά ασύρματο δίκτυο πιάνει.
Βγάλε το και δοκίμασε τη cam σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 15:38, 21-07-11:

και με ποιο τρόπο θα την εκκινήσω;;

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 15:41, 21-07-11:

Με κλικ στην camera.

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 16:55, 21-07-11:

εμ.. είναι ενσωματωμένη webcamera στο laptop και δεν έχει κουμπί..

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:58, 21-07-11:

Και εμένα ενσωματωμένη είναι αλλά δεν την έχω στην εκκίνηση.
Επίσης δεν εννοώ κουμπί αλλά το πρόγραμμα της κάμερας.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 21:11, 21-07-11:

και εγω toshiba εχω και οταν ετρεχα windows εβγαινε το annoying προγραμμα της webcam. Εννοειται πως το απενεργοποιησα και η webcam λειτουργουσε μια χαρα. Το ιδιο εκανα και με το προγραμμα του wireless, του εκτυπωτη και οτι αλλο εμφανιζοταν στο system tray. Τωρα στο kubuntu εχω διαφορετικο προγραμμα για την webcam και εννοειται πως δεν ξεκιναει με την εκκινηση. Το ανοιγω οποτε το χρειαζομαι.

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 11:31, 24-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ceres Victoria
και εγω toshiba εχω και οταν ετρεχα windows εβγαινε το annoying προγραμμα της webcam. Εννοειται πως το απενεργοποιησα και η webcam λειτουργουσε μια χαρα. Το ιδιο εκανα και με το προγραμμα του wireless, του εκτυπωτη και οτι αλλο εμφανιζοταν στο system tray. Τωρα στο kubuntu εχω διαφορετικο προγραμμα για την webcam και εννοειται πως δεν ξεκιναει με την εκκινηση. Το ανοιγω οποτε το χρειαζομαι.
Ποιο;;

Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 19:51, 24-07-11:

Ενα toshiba satellite εχω... A300 νομιζω;

Επειδη δεν καταλαβα τι ακριβως θελεις να μαθεις, αν εννοεις το προγραμμα για την webcam στο kubuntu, λεγεται cheese

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ceres Victoria : 24-07-11 στις 21:57.
Παράθεση

SETH (Vasilis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SETH
Ο Vasilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O SETH έγραψε στις 15:08, 28-07-11:

απενεργοποίησε το iondexing απο τους δίσκους σου!

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 12:31, 29-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από SETH
απενεργοποίησε το iondexing απο τους δίσκους σου!
πως;;

αα το βρίκα!
τι κανει αυτο;;

βρίκα προγραμμα για την κάμερα: "amcap"!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 29-07-11 στις 13:24. Αιτία: merge. Χρησιμοποιησε το κουμπί επεξεργασία αν θες να προσθέσεις κείμενο στο ποστ σου
Παράθεση

ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ
H ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ έγραψε στις 19:24, 09-12-11:

κανε ενα format και θα φτιαξει. τα περισσοτερα προβλήματα των pc διορθώνονται στο format. εκτος αν υπάρχει πρόβλημα στο σκληρό σου. καλύτερα μην κάνεις κάτι εσύ. πήγαινε το laptop σ ενα τεχνικό και μην ανακατεύεσαι με άλλα προγμάμματα που μπορεί να μην είναι και ασφαλή.. ανασυγκρότηση μην ξεχνάς να κάνεις 1 φορά την εβδομάδα και εγκατασταση των ενημερωσεων... και πες μας .....

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 19:34, 09-12-11:

Βαλε linux...simple as that

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους