Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,923 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλήθεια πόσο τυχεροί είστε;

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:13, 11-07-07:

έχετε κερδίσει ποτέ σε διαγωνισμό, όπως βιβλίο, ταξίδι και πολλά άλλα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:16, 11-07-07:

λοιπόν, εγώ έχω πάρει μέρος σε πολλούς διαγωνισμούς αλλά ...... τίποτα

ο πρώην μου πάλι είχε κερδίσει ένα ταξίδι στη eurodisney όταν ήταν μικρός , από την κουκουρούκου...

οι γονείς της φίλης μου ένα ταξίδι στην ιταλία, από ένα ταξιδιωτικό περιοδικο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:26, 11-07-07:

Γενικά με θεωρώ τυχερή. Δεν έχω συμμετάσχει σε πολλά τέτοια, αλλά μια φορά είχα κερδίσει ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ από το Cosmopolitan (στο οποίο ποτέ δεν πήγα αφού δεν βρήκα παρέα) και την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε καζίνο (στο Πόρτο Καρράς συγκεκριμένα) έφυγα με 1000? δώρο από μια κλήρωση που έκαναν κάθε βράδυ και κέρδισε το δικό μου εισιτήριο εισόδου! (τσάμπα διακοπές λέμε )
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 11:31, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Γενικά με θεωρώ τυχερή. Δεν έχω συμμετάσχει σε πολλά τέτοια, αλλά μια φορά είχα κερδίσει ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ από το Cosmopolitan (στο οποίο ποτέ δεν πήγα αφού δεν βρήκα παρέα) και την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε καζίνο (στο Πόρτο Καρράς συγκεκριμένα) έφυγα με 1000? δώρο από μια κλήρωση που έκαναν κάθε βράδυ και κέρδισε το δικό μου εισιτήριο εισόδου! (τσάμπα διακοπές λέμε )
αχ δεν πας καλά.... εγώ θα έπαιρνα όποιον να ναι στο αμστερνταμ, αδελφη , αδελφό, φιλη, μαμα μπαμπά
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 11:41, 11-07-07:

Τι να πω? Επί χρόνια οι φίλοι μου με φώναζαν Ντόναλντ λόγω της γκαντεμιάς και του εκρηκτικού μου χαρακτήρα. Αφού έχω κερδίσει σε δύο διαγωνισμούς και κάτι γίνεται πάντα ώστε να μην μπορώ να πάω να πάρω τα δώρα...
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 11:48, 11-07-07:

δε με θεωρούσα τυχερή γενικά σε αυτούς τους διαγωνισμούς..
Αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη...!!!!!!!!!!!

ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ!!

και ήταν ότι έπρεπε γιατί είχε χαλάσει το παλιό μου..!!και είναι και καλό!όχι κανένα απλό!!

γενικά έχω κερδίσει κάτι μπλουζάκια κάτι σι ντι, εισιτήρια για το θέατρο...Έχω κληρωθεί για ταξίδι αλλά αποδείχτηκε μούφα και σήμερα κινητάκι και είμαι πολύ χαρούμενη!!και όσο το χαζεύω στο ίντερνετ το αδέρφι μου ζηλεύει!!!
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 11:53, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
δε με θεωρούσα τυχερή γενικά σε αυτούς τους διαγωνισμούς..
Αλλά σήμερα άλλαξα γνώμη...!!!!!!!!!!!

ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ!!

και ήταν ότι έπρεπε γιατί είχε χαλάσει το παλιό μου..!!και είναι και καλό!όχι κανένα απλό!!

γενικά έχω κερδίσει κάτι μπλουζάκια κάτι σι ντι, εισιτήρια για το θέατρο...Έχω κληρωθεί για ταξίδι αλλά αποδείχτηκε μούφα και σήμερα κινητάκι και είμαι πολύ χαρούμενη!!και όσο το χαζεύω στο ίντερνετ το αδέρφι μου ζηλεύει!!!

Θα έλεγα τίποτα για το μέγεθος του πισινού σου Πατατάκι μου αλλά έχε χάρη (θα σου το πω από το τηλέφωνο μη φάω και κάνα μπαν για βρωμόλογα)
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 11:54, 11-07-07:

Πάντα (οκ, σχεδόν πάντα ) όποτε έχω εξετάσεις μού πέφτουν θέματα που τα βγάζω (κι αν υπάρχουν σειρές ασκήσεων, θα μου πέσει η εύκολη ).

(Είμαι και σε κάτι τυχερός, χουχου. )
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:58, 11-07-07:

Είμαι γκαντέμης σε υλικά αγαθά αλλα είμαι τυχερή γενικά στην ζωή και φέρνω τύχη στους άλλους, όταν θέλω κάτι απο τράπεζα όλοι περιμένουν ώρες εγώ πάω αμέσως, ή όταν θέλω να κάνω κάτι που άλλοι κοπιάζουν πάντα το πέρνω ποιο γρήγορα απο όλους, αλλα διαγωνισμοι κλπ δεν είναι το φόρτε μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:58, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
αχ δεν πας καλά.... εγώ θα έπαιρνα όποιον να ναι στο αμστερνταμ, αδελφη , αδελφό, φιλη, μαμα μπαμπά
Eίχα και μόλις χωρίσει και δεν είχα κέφια και έπρεπε να παω ως συγκεκριμένη ημερομήνια, ενώ βασικά πληρωμένα ήταν μόνο τα αεροπορικά και τότε ως φοιτήτρια δεν είχα μία για το ξενοδοχείο..
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O truffinho έγραψε: στις 11:58, 11-07-07:

Χα, τώρα που είπες για εξετάσεις Ζορζ, για να δεις την ατυχία που με δέρνει, πέφτει στην εγκληματολογία το θέμα που έχω διαβάσει τέλεια και το ξέρω απ' έξω. Το γράφω τέλεια και όταν το παραδίδω στον επόπτη ξανακοιτάω τα θέματα για να παρατηρήσω ότι ήταν της άλλης ομάδας και προφανώς μηδενίζομαι... Καλά αυτό δεν είναι μόνο ατυχία, είναι και λίγο μα#$%$#$##$ία μου
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:36, 11-07-07:

εχω κερδισει παιχνιδομηχανες, κρεμες, αντιηλιακα, χρονο ομιλιας,ταξιδι,απειρα μπλουζακια, ρολοι, αφισες, χμ... γενικα ΟΠΟΥ παιζω, συνηθως κερδιζω
α και πολλα καλλυντικα απο περιοδικο!!!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:38, 11-07-07:

εγω εχω κερδισει τα φριδια μου (τα δυο οχι το ενα )
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:39, 11-07-07:

Δεν έχω κερδίσει ποτέ...γι' αυτό δεν παίζω ποτέ πλέον
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:39, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
α και πολλα καλλυντικα απο περιοδικο!!!!
Εσύ είσαι αυτή που πάντα με κερδίζει????????
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:50, 11-07-07:

χαχαχα!!! παιζει
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,279 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 14:42, 11-07-07:

Μπα. Ισως να χω καποιο γονιδιο Μητσοτακη. Αλλα ενα τζοκερακι τζακποτ θα το πιασω που θα παει.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 14:51, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Μπα. Ισως να χω καποιο γονιδιο Μητσοτακη. Αλλα ενα τζοκερακι τζακποτ θα το πιασω που θα παει.
και ο παππούς μου τόσα χρόνια το τζακ ποτ περιμένει
αλλά με τα λεφτά που έχει δώσει πολυκατοικία θα είχε αγοράσει
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,279 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 00:31, 13-07-07:

Α εγω απλο δελτιο παιζω. Και αμα το θυμηθω.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:35, 13-07-07:

Ειχα κερδισει στο δημοτικο μια molten ποδοσφαιρου(μεγαλη επιτυχια).
Απο τοτε μονο αναπτηρες και στυλο απο τα hondos center.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια