Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,485 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 542 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Nip/Tuck

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:05, 07-09-07:

Δεν ξέρω τι λέτε, δεν διάβασα, αλλά εγώ χτες είδα το επεισόδιο με τις παραισθήσεις της Τζούλιας.. τελικά η μοίρα σου είναι η μοίρα σου και τα "χοντρά" της δεν αλλάζουν ό,τι και να κάνεις.. Βέβαια κι αυτή η Τζούλια, πολύ αναποφάσιστη και πολύ περίεργος χαρακτήρας.. ο τύπος της γυναίκας που δεν αντέχω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 11:16, 07-09-07:

εισαι πισω ακομα. σε τρια επεισοδια θα καταλαβεις τι λεμε... πανικος!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:01, 07-09-07:

Σε τέσσερα πάντως από εκεί που είμαι, τελειώνει η σεζόν!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:03, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
A NAI ME TO ΑΔΕΣΠΟΤΟΟΟΟΟ!!!

αυτο που λεγαμε για εκεινο το ατομο... νομιζω οτι ειναι ο χασαπης!

πσ. τι ειναι φρισμπεν μπορουμπεν καλε?
Όχι δεν είναι ο χασάπης. Μου είχε περάσει κι εμένα από το μυαλό αλλά μέχρι το τελος του 2ου κύκλου τουλάχιστον δεν δείχνει ποιός είναι ο χασάπης.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:06, 07-09-07:

τον χασάπη δεν τον φαντάζεστε.....
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 13:49, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
A NAI ME TO ΑΔΕΣΠΟΤΟΟΟΟΟ!!!

αυτο που λεγαμε για εκεινο το ατομο... νομιζω οτι ειναι ο χασαπης!

πσ. τι ειναι φρισμπεν μπορουμπεν καλε?
πείτε ποιος ειναι ο χασάπης και εγώ θα σας πω τι γίνεται στο μέλλον που έχω δει επεισόδια του 4 κυκλου στο φιλμνετ
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:52, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
τον χασάπη δεν τον φαντάζεστε.....
Ο μόνος που, κατ'εμέ δεν είναι σίγουρα είναι ο Ματ. Όλους τους υπόλοιπους τους υποπυτεύομαι, ακόμα και αυτή τη νοσοκόμα που έχουν στο ιατρείο
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 13:57, 07-09-07:

To ζητημα ειναι να έχετε μια σταθερη αποψη για τον δολοφονο

Βασικα και να φανταστουν τον δολοφόνο ειναι ξενερωμα τρελο το προβλημα που έχει ο τυπος......
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:03, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Ο μόνος που, κατ'εμέ δεν είναι σίγουρα είναι ο Ματ. Όλους τους υπόλοιπους τους υποπυτεύομαι, ακόμα και αυτή τη νοσοκόμα που έχουν στο ιατρείο
δεν είναι από τους γνωστούς.
Η νοσοκόμα είναι άκακη μωρέ...το'χει δείξει πού της πήραν το νεφρό?
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε: στις 14:07, 07-09-07:

Εχμ Doo αυτο ειναι στον 4ο κυκλο
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:08, 07-09-07:

δε θυμάμαι καμάριμ...τα'χα πάρει σερί και πριν πολύ καιρό...
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O tserno έγραψε: στις 14:10, 07-09-07:

No harm done ευτυχώς

Βασικά δεν αντεχα με τπτ να κατσω να το βλέπω καθε βράδυ...ετσι τα κατεβασα όλα και τα είδα...Ευτυχώς την 4η την εχω πρόσφατη και την θυμάμαι
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:14, 07-09-07:

Εγώ ένα θα πω.. είναι αδύνατο να σηκώσεις αμάξι για να πάρεις τις ρόδες και όσα πήραν οι τύποι και να είναι μέσα τυφλός που ακούει μουσική και να ΜΗΝ το καταλάβει! ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΔΥΝΑΤΟ! (τρελή μ@λ@κ!!@ του σεναρίου λέμε!)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:09, 07-09-07:

Είμαι στο προτελευταίο επεισόδειο της δεύτερης σεζόν και είδα πως λεγόταν Sean McNamara, αλλά όχι τον Σων.. ΟΧΙ!
Θέλω να δω τι θα γίνει, αλλά φοβάμαι..

Εντιτ: Ουφ οκ, δεν έπαθε κάτι τρομερό!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:22, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
δεν είναι από τους γνωστούς.
Η νοσοκόμα είναι άκακη μωρέ...το'χει δείξει πού της πήραν το νεφρό?
doo μου αυτό είναι στον τέταρτο κύκλο........
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 18:23, 07-09-07:

αληθεια ποιο κυκλο δειχνει το σταρ
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:23, 07-09-07:

Στο 2ο
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 18:26, 07-09-07:

μαμωτο πρέπει να βρω τον 1 και 3 κυκλο
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 18:34, 07-09-07:

Δεν ειναι και τόσο δύσκολο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 18:40, 07-09-07:

Yποτιτλους για τον 3ο εχει κανεις;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Nip tuck - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-09 στις 18:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους