Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι να κάνω για να απαλλαγώ από τα πέδιλα που βγάζουν χρώμα στα πόδια;

petalouda3014

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη petalouda3014
H petalouda3014 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H petalouda3014 έγραψε στις 14:24, 11-07-07:

Καλησπέρα σε όλες!
Καλοκαίρι γαρ και ψώνισα κι εγώ κάτι ίσια όμορφα πεδιλάκια σε μαύρο και καφέ σκούρο. Δυστυχώς δεν το πήρα χαμπάρι στο μαγαζί αλλά μόνο την πρώτη φορά που τα φόρεσα έξω: από ξύλο είναι αλλά βγάζουν χρώμα στις πατούσες και στις φτέρνες με αποτέλεσμα τα πόδια μου να είναι τόσο μαύρα σαν να περπατάω στους δρόμους ξυπόλυτη!
Ξέρει κάποια τι μπορώ να κάνω; Τα έχω πλύνει με απορρυπαντικό, σαπούνι για τα χέρια και απορρυπαντικό για τα πιάτα. Μέχρι και ξύδι δοκίμασα μήπως και σταθεροποιεί, με κάποιο τρόπο, το χρώμα! Τίποτα
Βοήθεια!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:26, 11-07-07:

πάρε άλλα πεδιλάκια. χωρίς ξύλο από κάτω

μάλλον θα φθίνει το φαινόμενο όσο περνάει ο καιρός, αλλά η εμφάνιση των πέδιλων θα είναι ολίγον από χάλια. γιαυτό, νεξτ τάιμ, προτίμησε το δερματάκι στη πατούσα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 14:27, 11-07-07:

ώχ κάτι τέτοιο είχα πάθει εγώ με κάτι φούξια παντόφλές
δεν ξέρω τι να κάνεις
απλά μην φορέσεις ανοιχτόχρωμα παπουτσια γιατί θα σου γίνουν μαυρα

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:47, 11-07-07:

κάτι τέτοιο γινόταν με τα σανδάλια που αγοράζαμε απ το μοναστηράκι πριν χρόνια...
βαφόταν το πέλμα λες και του έχεις κάνει χέννα!

πολύ φοβάμαι ότι δεν υπάρχει λύση....
μόνο με τον καιρό (μετά από πολύ καιρό όμως ) σταματάει να βγάζει...
αλλιώς πήγαινε εκεί που τα πήρες και κάνε σαματά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πώς βγάζουν λεφτά; - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οικονομικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-04-17 στις 22:44.
    • Να βγάζουν οι επισκέπτες τα παπούτσια; - Από Julius Caesar
      Το θέμα έχει λάβει 255 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-15 στις 22:34.
    • Φουσκάλες στα πόδια - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-11 στις 22:25.
    • Στηρίζομαι στα πόδια μου - Από iasonsea
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-09 στις 18:14.
    • Πρησμένα πόδια - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-06 στις 15:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους