Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Backup contacts του κινητού τηλεφώνου

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:01, 12-07-07:

Επειδή πρόσφατα είχα χάσει το κινητό μου με όλα τα contacts απορώ δεν υπάρχει καμιά υπηρεσία να σώνεις στο νούμερα τέτοιες πληροφορίες?
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για τηλέφωνα. Έστω να πληρώνεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:17, 12-07-07:

Ο καλύτερος τρόπος για εμένα είναι συχνός συγχρονισμός με outlook.Ωστόσο νομίζω ότι παρέχει κάτι η vodafone. Αν βρω κάτι θα επανέλθω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:32, 12-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Επειδή πρόσφατα είχα χάσει το κινητό μου με όλα τα contacts απορώ δεν υπάρχει καμιά υπηρεσία να σώνεις στο νούμερα τέτοιες πληροφορίες?
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για τηλέφωνα. Έστω να πληρώνεις.
Tι κινητό έχεις;
Αν είναι symbian μπορείς να κάνεις πλήρες Backup καταλόγου στη κάρτα μνήμης.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 09:21, 13-07-07:

Mήπως αυτό το θέμα να μεταφερεί ακέραιο εδώ: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=8021

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 11:00, 13-07-07:

Συχγρονισμός με outlook φίλε μου.
Γι αυτό και όχι μόνο έχω εγκαταλείψει προ πολλού όλες τις συσκευές, και χρησιμοποιώ μόνο wm....

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 11:54, 13-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Mήπως αυτό το θέμα να μεταφερεί ακέραιο εδώ: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=8021
Διαφωνώ, το παραπάνω θέμα ας το κρατήσουμε για απλά πράγματα ώστε να αποφύγουμε το χάος

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Συχγρονισμός με outlook φίλε μου.
Γι αυτό και όχι μόνο έχω εγκαταλείψει προ πολλού όλες τις συσκευές, και χρησιμοποιώ μόνο wm....
Και οι symbian, αν εξαιρέσεις το uiq που έχει κάποιο προβληματάκι με κάποια δευτερεύοντα πεδία, έχει πολύ συγχρονισμό.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 13-07-07 στις 11:56. Αιτία: merge
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:26, 13-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Διαφωνώ, το παραπάνω θέμα ας το κρατήσουμε για απλά πράγματα ώστε να αποφύγουμε το χάος
OK, κανένα πρόβλημα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους