Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,084 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Διακοπές με τον/την καλό/ή ή με φίλους;

Φίλοι ή σύντροφος στις διακοπές

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 39)
Με τον/την σύντροφο μου
27
69,23%
Με την παρέα μου
3
7,69%
Είμαι ο τύπος με τα κουμπάκια !!! (Δ/Γ-Δ/Α)
9
23,08%

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 08:27, 22-07-05:

Αν μπορείτε να πάτε 1 εβδομάδα μόνο διακοπές αυτή θα ήταν με την παρέα σας η με τον/την σύντροφο σας. Μπορείτε να επιλέξετε 1 απο τα 2 και δεν μπορειτε να πειτε και τα 2.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 08:37, 22-07-05:

Βασικα να σου πω την αλιθια αυτην την στιγμη θα προτιμουσα με τους φιλους μου αλλα ισως μεγαλονοτας να αλλαξει αυτο οποτε ειμαι ο τυποος με τα κουμπακια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,023 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 08:42, 22-07-05:

Λοιπόν, εγώ θα προτιμούσα να πάω με τον σύντροφο μου παρά με τη παρέα μου καθώς το θεωρώ ποιό ξεχωριστό, επίσης αν πήγαινα με τον σύντροφο, δε θα μου έλειπε και τόσο η παρέα, ενώ αν πήγαινα με τη παρέα, θα γινόταν το αντίθετο...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 08:46, 22-07-05:

Πέτρο δεν έχεις καθόλου άδικο. Στην τελική όντως δεν νομίζω ότι για 1 εβδομάδα μπορεί να σου λείψει η παρέα

Dark_Kronos Εσύ είσαι παλικάρι μου ο κουμπάκιας τελικά?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 08:56, 22-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Πέτρο δεν έχεις καθόλου άδικο. Στην τελική όντως δεν νομίζω ότι για 1 εβδομάδα μπορεί να σου λείψει η παρέα

Dark_Kronos Εσύ είσαι παλικάρι μου ο κουμπάκιας τελικά?
Οχι, μονο στο συγκεκριμενο ερωτιμα εγικα κουμπακιας

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 09:16, 22-07-05:

Tο παν είναι να έχεις προτεραιότητες.
Στις διακοπές προτεραιότητα είναι να μή με σέρνουν ντάλα μεσιμέρι για μπάνιο και ξεφλουδίζω σαν το φίδι μετα οπως κάνει η παρέα μου... μαλλον θα τουμπάρεται πιο εύκολα η σύντροφος να παμε πιο πρωί, η μπορεί και να μήν τη νοιάζει. Σύν οτι την παρέα μου την βλέπω καθημερινά. Αρα σύντροφος.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 09:44, 22-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Λοιπόν, εγώ θα προτιμούσα να πάω με τον σύντροφο μου παρά με τη παρέα μου καθώς το θεωρώ ποιό ξεχωριστό, επίσης αν πήγαινα με τον σύντροφο, δε θα μου έλειπε και τόσο η παρέα, ενώ αν πήγαινα με τη παρέα, θα γινόταν το αντίθετο...
Συμφώνω 10000000000000000% , πιστεύω ότι σε μια σχέση το ζευγάρι δεν πρέπει να τους ενώνει μόνο ο έρωτας, αλλά και μια δυνατή φιλία.....

Υ.γ.: Θα προτιμούσα με την συντροφό μου.....

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:45, 22-07-05:

Όταν ο/η σύντροφος είναι και καλός φίλος και καλό παρεάκι (δηλαδή αναφέρομαι σε μία καλή και υγιή σχέση) τότε σαφώς και προτιμώ τον/την σύντροφο γιατί τα συνδυάζει όλα!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:03, 22-07-05:

Εγώ ψηφίζω δαγκωτό συντροφό! Για μένα ο σύντροφος μου είναι και ο καλύτερος μου φίλος άρα αν πάω μαζί του διακοπές τα έχω και τα 2! Άσε που δεν μπορώ να διανοηθώ οτι ηθελημένα θα είμαστε μια εβδομάδα χώρια! Αρκει που είμαστε τόσο καιρό χωρια χωρίς να το θέλουμε.
Πάντως gademis το μπάνιο ντάλα μεσημέρι είναι ο,τι καλύτερο αν και ανθυγειινο!

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 12:54, 22-07-05:

αυτον τον καιρο συγουρα ψηφιζω με τον συντροφο μου αλλα παντα περναω καλα με την κοριτσοπαρεα μου (και μου χουν λειψει πολυ και αυτες!)

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 12:58, 22-07-05:

Με την σύντροφο...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:04, 22-07-05:

Αν και όσες φορές έτυχε καλοκαίρι να έχω σχέση πήγα μία ξεχωριστά με παρέα και μία με σύντροφο..Σε αυτή την περίοδο της ζωής μου που είμαι συνέχεια με την κοριτσοπαρέα (α..και δεν υπάρχει σύντροφος) εννοείται ότι θα πήγαινα με σύντροφο διακοπές

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 15:45, 22-07-05:

Με την κοπέλα μου. (Εαν φυσικά είχα!!!)
Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχω πάει ποτέ διακοπές μόνος με τη κοπέλα μου (όταν είχα).
Πάντως θα πήγαινα με την κοπέλα μου μόνο στην περίπτωση που η σχέση μας ήταν ψιλοσταθερή. Δηλαδή όχι με κάποια με την οποία θα ήμασταν μαζί κάνα δίμηνο το πολύ. Αν δεν είσαι με τον άλλο αρκετό καιρό και πας κάπου μόνο με αυτόν/ή υπάρχει ενδεχόμενο να δημιουργηθούν προβλήματα λόγο του ότι δεν έχει ζήσει ο ένας τον άλλο αρκετά ώστε να γνωρίζει τα κουσούρια του.
Προσωπική άποψη πάντα...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 16:51, 22-07-05:

χμ, μονόδρομος η παρέα ως απάντηση .

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 15:41, 23-07-05:

από την στιγμή που στην Αθήνα δεν έχω δικό μου σπίτι και μένω με τους γονείς μου προτιμώ να πάω με την κοπέλα μου, να μπορούμε να μένουμε μάζι για μέρικες μέρες. Βέβαια η ανδροπαρέα έχει άλλο χαβαλέ και χάρη... Εξαρτάται από την γενικότερη κατάσταση που βρίσκεσαι.

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:37, 23-07-05:

Εγώ ψήφισα με τα δεδομένα που έχω τώρα,
εγώ θα πήγαινα με το αγόρι μου
αν είχα μια σχέση απλα για να περνάω καλά θα πήγαινα με φίλους

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 17:43, 24-07-05:

Ανάλογα... Σε ποιόν θα ήθελα να αφιερώσω περισσότερο χρόνο. Μπορεί με τον σύντροφο να είσαι κάθε μέρα και να έχεις χαθεί με τα φιλαράκια και να θέλεις να περάσεις λίγο χρόνο μαζί τους... όπως και το αντίστροφο. Οι διακοπές δηλαδή να είναι μια ευκαιρία για το ζευγάρι να έρθει πιο κοντά και να περάσουν μαζί περισσότερες ώρες!

είμαι και στα δυο λοιπόν και επειδή αυτή την εποχή κοπέλα δεν υπάρχει και το πρόγραμμα όλης της παρέας είναι λίγο αλλόκωτο θα ψηφίσω οτι είμαι ο τύπος με τα κουμπάκια!!!

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 22:40, 24-07-05:

Μμμμμμ... Μαλλον θα πήγαινα και με τουσ δύο αν μπορούσα και συγχρόνως αν γινόταν... Δεδομενου ότι είμαι μόνη σαν το λεμόνι αυτόν τον καιρό, μεγάλη μπουκιά τρώω, μεγάλη κουβέντα δε λέω... Αλλά ελπίζω όσο ερωτευμένη και αν θα ειμαι να μην ξεχάσω ποτέ τουσ φίλουσ μου και πάντα να βρίσκω χρόνο για διακοπές μαζί τουσ!

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 12:17, 25-07-05:

Είχαμε αποφασίσει με τη σύντροφο να πάμε διακοπές με παρέα (δηλαδή και τα 2 ταυτόχρονα).. Τελικά δεν έκατσε και πήγαμε οι 2 μας και ήταν πολύ καλύτερα γιατί αποφασίζαμε μόνοι μας πως θα αξιοποιήσουμε το χρόνο μας (δλδ δεν έπρεπε αν π.χ. ήταν βράδι να πάμε όλοι μαζί στην Α ταβέρνα όπως θα γινόταν με παρέα). Οπότε ψηφάω με σύντροφο..!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:31, 25-07-05:

έχω κάνει διακοπές και με τον σύντροφο μόνο ενώ είχα φίλες/ους, και με την παρέα μόνο ενώ είχα σύντροφο, και με τους δύο ταυτόχρονα, και γενικά έχω δοκιμάσει όλες τις εκδοχές....

Δε μπορώ να απαντήσω κάτι συγκεκριμένο γιατί υπάρχουν πάρα πολλοί παράγοντες που καθορίζουν το με ποιόν θα πάω διακοπές...
Καταρχάς η διάθεση - ψυχολογία που βρίσκομαι την συγκεκριμένη περίοδο...
Κατά δεύτερον πόσο παλιά ή νέα είναι η σχέση... αν κάνω σχέση 15 μέρες πριν τις διακοπές... ε sorry αλλά είναι βέβαιο ότι θα πάω με τις φίλες μου...
Αν έχω σχέση ένα χρόνο.. είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα οργανωθεί κάτι ομαδικό...
Αν δεν γίνεται για Χ - Ψ λόγους να οργανωθεί κάτι ομαδικό, θα προσπαθήσω να μοιράσω τον χρόνο των διακοπών μου.... αν πάλι δεν γίνεται ούτε αυτό γιατί έχω 5 μέρες διακοπές όλες κι όλες... ε μάλλον δε θα πάω πουθενά

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 15:53, 26-07-05:

Βρε παιδιά είναι και κανείς άλλος που προτιμάει διακοπές να πηγαίνει ολομόναχος? δε ξέρω γιατί αλλά τις προτιμάω μοναχικές..δεν είναι ότι δεν περνάω καλά με τους φίλους μου ή με τον εκάστοτε σύντροφο , αλλά στις διακοπές μου νιώθω την ανάγκη να μένω μόνη ..τί να πω.'Ισως να είναι γεροντο ιδιοτροπίες

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:00, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
Βρε παιδιά είναι και κανείς άλλος που προτιμάει διακοπές να πηγαίνει ολομόναχος? δε ξέρω γιατί αλλά τις προτιμάω μοναχικές..δεν είναι ότι δεν περνάω καλά με τους φίλους μου ή με τον εκάστοτε σύντροφο , αλλά στις διακοπές μου νιώθω την ανάγκη να μένω μόνη ..τί να πω.'Ισως να είναι γεροντο ιδιοτροπίες
Δεν είναι και άσχημη άποψη. Στην τελική έχεις απίστευτη ελευθερία και να βρείς νέους φίλους η καινούργια σχέση η απλά να χαλαρώσεις στα πρωσοπικά σου σχέδια!

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:18, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από plain
Δεν είναι άσχημο , ίσως να το προτιμούσα από παρέα. Αλλά αυτή την στιγμή έχω κάτι καλλίτερο από παρέα και το κάθε λέπτο είναι πολυτιμό πλέον για εμένα για αυτό δεν πρόκειτε να επιλέξω να πάω μόνος μου διακοπές

Παράθεση

Dedilou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dedilou
H Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Dedilou έγραψε στις 09:25, 27-07-05:

plain μην σκέφτεσαι ότι είσαι η εξαίρεση.. πιστεύω πως όλοι μας κάποια στιγμή αναζητούμε την ψυχική ηρεμία μέσω της "καλοκαιρινής απομόνωσης" απλά σε άλλους συμβαίνει σε μικρό βαθμό και σε άλλους σε πολύ πιο μεγάλο(ανάλογα και με την ερωτική κατάσταση στην οποία βρίσκονται)...προσωπικά μέσα στο καλοκαίρι χρειάζομαι 2-3 μέρες όπου να μπορώ αράξω κάπου ήρεμα μακριά από τις παρέες και να τα βρω με τον εαυτό μου... ...

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 13:20, 22-08-05:

με την κοπελα μου θα πηγενα

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 17:02, 22-08-05:

Με τον σύντροφό μου, με την προϋπόθεση βέβαια, πως η σχέση θα πήγαινε καλά...
Σε περίπτωση όμως, που θα υπήρχαν προβλήματα, τότε θα προτιμούσα να πάω με φιλική παρέα..., όχι όμως μεγάλη.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lilith : 22-08-05 στις 17:09.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 17:53, 22-08-05:

Εμένα πάλι μου αρέσουν και οι 2 καταστάσεις και θεωρώ ότι κάθε μία έχει την δική της χάρη.Οπότε δεν ψηφίζω...

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 15:44, 08-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
Εμένα πάλι μου αρέσουν και οι 2 καταστάσεις και θεωρώ ότι κάθε μία έχει την δική της χάρη.Οπότε δεν ψηφίζω...
Παρομοίως me too!!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 02:10, 17-09-05:

Σε παρακαλώ Θεέ μου. Αφησέ με να σου αποδείξω ότι τα λεφτά του Τζόκερ δε θα χαλάσουν το χαρακτήρα μου!
----------------------------------
Η σκληρή δουλειά δε σκότωσε ποτέ κανέναν, αλλά γιατί να παίζουμε με την τύχη μας;

Χωρίς βέβαια να αποκλείω και το ότι μπορεί να έχει σκοτώσει... και κανέναν..., δεν το αποκλείω καθόλου μάλιστα...!!!!

Για να μην σου πω, τώρα που το σκέπτομαι καλύτερα..., ότι πιστεύω πως μπορεί να έχει σκοτώσει πολλούς...!!!!!

Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη billthevampire
Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε στις 02:41, 17-09-05:

Σαν τύπος με τα κουμπάκια μόνος μου κάπου ψηλά σε ένα βουνό εγώ και οι λύκοι.

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H lilith έγραψε στις 19:38, 17-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire

Και αυτό καμιά φορά χρειάζεται...!!!

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:57, 17-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από lilith
Και αυτό καμιά φορά χρειάζεται...!!!

Φυσικά εγώ θα προτιμούσα ωστόσο , μερικές μέρες με την συντρόφο μου σε κάποιος ήσυχο μέρος που δεν μας ξέρει κανεις

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H lilith έγραψε στις 23:43, 22-09-05:

Διακοπές!!! να είναι...

και ας είναι, όπως νάναι...,

και με όποιον νάναι...!!!!

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 04:30, 28-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Όταν ο/η σύντροφος είναι και καλός φίλος και καλό παρεάκι (δηλαδή αναφέρομαι σε μία καλή και υγιή σχέση) τότε σαφώς και προτιμώ τον/την σύντροφο γιατί τα συνδυάζει όλα!
Σαφως αν εχεις τετοιου ειδους σχεση,τοτε θα εισαι το πιο ευτυχισμενο ατομο και με κλειστα ματια αποφασιζεις να πας με την κοπελα-κολλητη (στην δικια σου περιπτωση με το αγορι-κολλητο σου).
Και για μενα αυτες ειναι οι καλυτερες διακοπες,με την μονη προυποθεση να θεωρειται ιδανικη και σοβαρη σχεση

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Με την κοπέλα μου. (Εαν φυσικά είχα!!!)
Τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχω πάει ποτέ διακοπές μόνος με τη κοπέλα μου (όταν είχα).
Πάντως θα πήγαινα με την κοπέλα μου μόνο στην περίπτωση που η σχέση μας ήταν ψιλοσταθερή. Δηλαδή όχι με κάποια με την οποία θα ήμασταν μαζί κάνα δίμηνο το πολύ. Αν δεν είσαι με τον άλλο αρκετό καιρό και πας κάπου μόνο με αυτόν/ή υπάρχει ενδεχόμενο να δημιουργηθούν προβλήματα λόγο του ότι δεν έχει ζήσει ο ένας τον άλλο αρκετά ώστε να γνωρίζει τα κουσούρια του.
Προσωπική άποψη πάντα...
Συμφωνω απολυτα καθως σε αυτην την περιπτωση ειναι ρισκο και περα των υποθετικων μαλωματων,αν δεν εχεις ζησει την αλλη αρκετα,μπορει να σου βγαλει την πιστη στις διακοπες και να ειναι ενα μαρτυριο.
Δεν επενδυεις στο καλοκαιρι σου σε μια οχι τοσο σιγουρη σχεση,σε αυτην την περιπτωση το καλυτερο ειναι να προτιμησεις την ανδρικη παρεα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Το εχω κανει ακριβως οπως το περιγραφεις και ειναι κατι το τοσο ξεχωριστο που μονο το βουνο μπορει να σου προσφερει.Ειναι κατι το τελειως διαφορετικο απο την θαλασσα,ιδιως το καλοκαιρι..ενωνεσαι με την φυση σε κυριολεκτικο βαθμο.

Δεν μιλαω για "βουνο"-λοφος κοντα σε κατοικημενη περιοχη και εγκαταστασεις κοντα για νερο και τα συναφη,μονο ο ευατος σου,η φυση και η απεραντη γαληνη...

Παράθεση

dt008

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dt008
Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O dt008 έγραψε στις 09:40, 28-11-05:

και το ένα και το άλλο έχουν τα υπέρ τους και τα κατά τους.....

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 09:27, 02-10-07:

Φυσικά με το σύντροφό μου, δεν υπάρχει περίπτωση για να αφήσω άντρα για να πάω με παρέα κάπου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 09:33, 02-10-07:

ετσι με τιποτα ομως

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΑΛΙΝΑ (Αλινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΑΛΙΝΑ
H Αλινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H ΑΛΙΝΑ MH ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΧΟΥΣ! έγραψε στις 23:37, 27-01-09:

Λοιπον, πιστευω οτι οταν ταιριαζεις με τον ανδρα σου,γιατι να πας χωριστα διακοπες.Οι φιλοι μαλλον για παρηγορια θα χρειαζονται . Στις διακοπες πας να χλαρωσεις .Αν ζητας κατι αλλο... ,τοτε αλλαζει το θεμα!
Ο καλος συντροφος ειναι απ ολα , και συζυγος και φιλος και εραστης!
Αν δεν τον εχετε βρει ,αναζητηστε τον .Θα σας περασουν ολα τα ψυχολογικα !!! Ακουστε με , γιατι εχω μια πετυχημενη σχεση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:25, 29-01-09:

σιγουρα με το αγορι μου... η παρεα θα καταλαβει! αν κ θα προτιμουσα να τα συνδιαζα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 16:26, 29-01-09:

Για μία εβδομάδα με το φίλο μου.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γλυκό για φίλους - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-12 στις 04:05.
    • Δεν έχω φίλους... - Από everes
      Το θέμα έχει λάβει 141 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-10 στις 21:47.
    • Eπικοινωνία με φίλους - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-07-09 στις 07:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους